Студентські загони Алтаю

19 січня, в Алтайському державному театрі музичної комедії давали класичну оперету, з символічною назвою «Летюча миша» 19 січня, в Алтайському державному театрі музичної комедії давали класичну оперету, з символічною назвою «Летюча миша». Загін Сніжного десанту «Стимул» не міг залишитися осторонь. Адже, і окультурюватися теж треба!

Перед походом в театр кожен наводив елегантність і шик, підбираючи підходящий варіант образу для цього заходу. Перед входом до театру, на сходинках біля театру наші бійці по черзі кидали здивовані погляди то на величезну кількість палаючих поглядів глядачів театру, то на фасад будівлі, то на яскраві афіші.

Серед величезної кількості афіш, зачепила наші очі лише одна із зображенням красивої дівчини в маскарадною масці. Завдяки цьому яскравому плакату, ми захотіли заглибитися в атмосферу віденського бала- маскараду в найближчі три години, тому що один номер нашої концертної програми присвячений цій даної тематики. і ми були готові витратити час на справжній, класичний спектакль.

Кожне наше зібрання це фурор емоційного стану, і тим більше в театрі, коли з кожного бійця нашого загону тим більше не йде посмішка з обличчя. Ми прийшли за тридцять хвилин до початку вистави. Кожен з нас, завдяки нашому загону, серйозно полюбив театральне мистецтво і став ходити в театр як на великомасштабна подія. Ми прогулялися по величезним червоно-бардовим холах, вдивлялися в черговий раз на портрети артистів, фотографувалися, так би мовити, на пам'ять.

Кожному глядачеві своє місце в залі Кожному глядачеві своє місце в залі. Кому-то партер, кому-то амфітеатр більше до смаку, але ми вирішили зайняти найкращі місця-серединку партеру. За традицією, треба прикупити програму вистави, щоб знати який артист задіяний в постановці, до слова диригентом оркестру виступив запрошений гість зі столиці. Анотація з програмки говорить: «Летюча миша» - це набір розіграшів, дотепного брехні і переплетених непорозумінь, в які потрапляють головні герої, два друга - комерсант Генріх Айзенштейн і директор театру Фальк ». Кожен з нас зрозумів, що нас чекає щось цікаве і незвичайне.

І ось пролунав заповітний третій дзвінок, заграла жива музика і завісу під знамениту увертюру Штрауса злетів вгору. На сцені миттєво з'явилися актори в яскравих костюмах, декорації змінювалися одна за одною, сюжет був дуже кумедним, навіть трішки безглуздим, але це додало приємної атмосфери, яка панувала в залі.

Наш загін «Стимул» був вельми вражений енергією театру і легкістю, з якою артисти піднесли такий незвичайний матеріал. Солістам театру вдалося зробити щось по-справжньому живе, справжнє, про людей ... Хочеться відзначити життєстверджуючі фрази чергового в'язниці, який вже випробував на своїй «ведмежою шкурі» всі нещастя.

«Летюча миша», це та постановка, яку треба дивитися всім і кожному, до такого висновку прийшли ми-бійці загону снігового десанту «Стимул», адже краще дивитися на комедію помилок і дурниць на сцені, ніж в житті.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация