Сучасне весілля - демонічний обряд чорної магії

Весілля ... кільця, особи родичів, музика, танці, гуляння, красуня наречена в центрі уваги ... Один з найголовніших днів у Життя. Створюється нова сім'я. Закладається її майбутнє. І хочеться, щоб цей день став особливим і запам'ятався надовго.

Зараз у нас в Росії дуже дивний весільний ритуал. І якщо взяти різні аспекти цього ритуалу, то можна простежити як фактично саме його проведення, закладає програму в молодожонів на руйнування, на нещасну Життя.

Це відбувається двома способами - за допомогою програмування і чорної магії.

У кожної людини поняття «чорна магія» викликає абсолютно різні думки і відчуття - багато хто боїться її як вогню, інші просто цураються, треті не вірять і запевняють, що в природі не існує ні магії, ні будь-якого чаклунства. Але є і ті, які знають, що вона існує і, мало того, зустрічається в житті набагато частіше, ніж можна припустити. Почитайте будь-який підручник по чорній магії, і ви здивуєтеся - що ви робите самі з собою.

Чорна магія - це набагато більше, ніж вимовлене вголос заклинання в оточенні необхідної атрибутики. Чорна магія - це робота з енергією людей, з силами, які не видно звичайним людям.

У свідомість жертви впроваджується певна інформаційна програма, для її впровадження необхідно послабити або зруйнувати захисне поле, яким володіє кожна людина. І все це чітко простежується на весіллі - алкоголь, сильні емоції, яскраві кольори, шум, крики і т.д.

Давайте розглянемо - чого ми не помічаємо за веселим застіллям? Який сакральний сенс НАСПРАВДІ ховається під звичними обрядами?

Так чи все ясно і радісно, ​​як ми звикли думати? І чи варто так легковажно підходити до цього?

Здебільшого - це закрита інформація, яку не так просто знайти у відкритих джерелах. Обережно, вона може викликати шок.

Почнемо з самого початку ...

Парубочі і дівич-вечори.

Парубочі і дівич-вечори

Ця традиція не така стара, що вже має насторожити. Мальчишник і дівич-вечір проводяться в різних місцях. Як правило, це вечірка-прощання з вільним дівочої (холостий) життям, на якій присутні близькі подружки (друзі) нареченої (нареченого).

Однак, всі ми знаємо, що здійснюючи якусь дію ми утверджуємося в своєму виборі і знову і знову повторюємо його. Таким чином - останній день нагулятися перед весіллям це все одно що «надихатися перед смертю» і все одно що «почати з понеділка». Чи не надихається і не почнете. Тому сучасні парубочі-дівич-вечори формують смак до гулянок в сімейному житті. Навіть якщо до цього ви не любили таке проведення часу. Тут йде протиставлення: друзі це «свобода і веселощі», а сім'я це «тяготи і битовуха».

Крім того, йде потужний слив енергії перед важливим заходом. І в день весілля нагулятися і напідпитку напередодні молодятам вже хочеться відпочити і голова з похмілля болить. А адже це такий важливий день, коли закладається майбутнє нової сім'ї.

Старорусский дівич-вечір був не просто посиденьки з подругами напередодні вінчання, а мав на увазі розплітання коси нареченої, миття дівчата в лазні, це був цілий обряд підготовки до заміжжя. Зараз же дівич-вечір - це випивка, замовлення стриптизу і дурна балаканина.

Обряд викупу нареченої.

Обряд викупу нареченої

Зараз це підноситься, як можливість нареченому подолати ряд випробувань, блиснути інтелектом, силою і ерудицією, щоб завоювати дівчину свого серця.

А що ж ми бачимо по факту?

Наречену, чисту жінку, яка створює союз з чоловіком для розвитку і народження дітей просто купують, як товар. Тут немає ніяких почуттів і відносини чисто ресурсні. Чоловік не доводить свою любов і свою готовність до відносин і жінка не дивиться на його якості. Йде звичайна купівля. А яких жінок купують, думаю, всім відомо. На викуп закладаються товарні, продажні відносини.

Кольори весільного одягу.

Наречений зараз на весіллі - як правило в чорному костюмі. Чоловік випромінює Ян-енергію повинен бути в яскравому одязі, щоб її випромінювати. Чорний - це колір смерті, колір-антагоніст сонячної чоловічої енергії, чорний вбирає енергію, це Інь.

Костюми напрокат.

Не у всіх вистачає коштів на розкішне проведення весілля, і тому беруть весільні костюми напрокат або у знайомих. Одягла наречена фату подруги, яка вже розлучилася після весілля, і разом з фатою переписала собі програму розлучення. Так само можна разом з чужим сукнею переписати чуже нещастя і чужі проблеми.

Двісті років тому і припустити було важко, що хтось наважиться продати весільну сукню. Весільний одяг служила настільки сильним оберегом, що її, як дорогоцінну реліквію передавали від матері до дочки, поки вона повністю не приходила в непридатність. І тільки в наш час з'явилися прокати і салони з оренди весільних аксесуарів.

Колосальний негатив на весільний ритуал накладає і впроваджений звичай ховати померлих дівчаток і дівчат у весільних сукнях! Це ж додуматися до такого треба було: вінчання зі смертю!

субота

субота

Весілля в своїй більшості зараз проходять по суботах. За астрології суботу перебуває під впливом планети Сатурн. Це відбилося навіть у назві цього дня тижня в древніх і відбулися з них мовами.

Сатурн це найповільніша і важка планета. Термін її обертання навколо землі 29 років, це називається кармічний цикл Сатурна. Нашу життя маги підводять під 2 циклу Сатурна.

Ця планета зазвичай приносить опозицію і втрати. Вважається, що в суботу не можна починати ніяких нових і важливих справ. Єдиний виняток - це придбання землі та нерухомості, тому що Сатурн пов'язаний з ними.

Субота вважається вкрай несприятливим днем ​​для укладення шлюбу і для весілля. Вона призначена більше для підведення підсумків життя, осмислення, медитації, лікування, відновлення сил, рекомендують займатися справами, пов'язаними з залізом, землею, сільським господарством. Цей день повинен проходити спокійно і вдумливо.

У Православ'ї суботи присвячені «всім святим», а також є днями для молитви про мертвих, оскільки в суботу тіло Ісуса Христа перебувало в гробі, це день скорботи.

Після заходу Сонця починається вплив Раху - тіньовий демонічної планети (за іншими джерелами, Раху - кармічний місячний вузол).

Він відповідає за всі види інтоксикацій, алкоголь і наркотики. Алкоголь - це «рідкий Раху», тому всі п'яні знаходяться під його впливом і поводяться однаково: сплять або лаються (інтелект в цей час відпочиває).

Раху уособлює розлучення.

Раху особливо сильний з 10 до 2 години ночі. В цей же час якісний бар'єр між фізично і тонким світом максимально слабкий, і сутності, користуючись цим, проникають у свідомість людей. Духи мають природу розуму і впливають на наш світ за допомогою нас же самих. За статистикою, в цей час відбувається більшість кримінальних дій, і частіше відбуваються різного роду аварії. Так само в цей час пасивний меридіан серця, все нічні тусовки гроблять серце і Анахата-чакру. Максимальний привіз хворих в реанімацію йде приблизно після 3 години ночі. Чи комусь прийде в голову йти в пивну, алкогольний бар, і т.д. рано вранці. Також цей час чорної магії, особливо в повний місяць.

На магічних форумах є інформація, що всі види одвороту проводяться у вівторок або в суботу. Чорні маги завжди роблять ритуали, або в Венеру, або в Раху, або в Кету.

У магів є правило 4с. Ритуал проводиться:

- У місцях сили
- У дні сили
- З предметами сили
- Використовуючи техніку сили

Ось і виходить з астрологічної точки зору - жертвоприношення демонічної планеті, годівля голодних духів, лярв і величезний злив життєвої енергії через статеву чакру.

Обряд церковного вінчання.

У наші дні знову відроджується. Все частіше закохані хочуть з'єднати свою любов не тільки перед громадськістю, а й перед лицем Бога.

Але при опитуванні молодят пройшли вінчання на питання: «Чи пам'ятають вони то, що їм говорилося там?», Виявилося, що велика частина просто перебувала або в полутрансе, або навпаки, зовсім витала в хмарах, не звертаючи уваги на те, що там відбувається .

А що ж говорить священик нареченій? (Підтвердження дословности можна знайти на будь-якому православному ресурсі)

«І ти невісто, возвеличити якоже Сарра, й веселіться якоже Ревекка, і помножити якоже Рахіль; веселящіся про свого чоловіка, хранящ межі закону, зане тако Благоволи Бог. »

Переклад: «І ти, наречена, будь звеличена, як Сара; веселися, як Ревека; Помноживши в потомстві, як Рахіль. »

Бит.16: 1-8. «Але Сара, Аврамова жінка, не родила йому. У неї була єгиптянка невільниця, а ймення їй Аґар. І сказала Сара Авраму: ось, Господь уклав чрево моє, щоб мені не народжувати; Прийди ж до моєї невільниці може бути, я буду мати дітей від неї. Це я кажу про ту саму Сару, яку Авраам підкладав під єгипетського фараона, правда, їй тоді вже було за 60 »

«Рахіль залишалася безплідна і заздрила плодючості Лії. Зневірившись, вона, як колись Сарра (Бут. 16: 2-4), віддала свою служницю Білху в наложниці чоловікові; народжених Білхой Дана і Нафталі Рахіль вважала власними синами (Бут. 30: 1-8) »

Сама ж Рахіль згодом померла при пологах Веніаміна - свого другого сина.

Ось вам і побажання молодятам:

* Возвеличити як Сарра - яку підкладали під кожного потрібну людину;

* Будь веселою, як Ревека, у якій один син зрадив іншого;

* Помножити як Рахіль, яка померла другими пологами. А тим, хто надумав вінчатися - може, варто задуматися - чи хочуть вони бути як Сарра і Авраам;

Або ж все-таки взяти якісь більш гідні приклади для наслідування?

загс

загс

В даний час магічний ритуал перенесений і на звичайну реєстрацію шлюбу. Саме слово-то яке: «шлюб». Як то кажуть «добру справу браком не назвуть». Закладка підсвідомої програми на шлюб.

Печатка в паспорті або свідоцтво про вінчання необхідні для матеріальної прив'язки до грошової системі. Цим заздалегідь закладається платформа на розвал сім'ї: кому і що дістанеться в разі розлучення. Еніології довели що основна кількість перенесення кармічних хвороб йде під час Вінчання та Хрещення. Взагалі ці два ритуалу самі по собі чорно-магічні.

Весільний марш.

Весільний марш

Трошки історії ... У 1843 році в Потсдамі вперше прозвучала симфонічна поема Мендельсона «Сон в літню ніч». У ній вперше прозвучав і знаменитий весільний марш. Правда, замислювався він як жарт, пародія: у виставі під його звуки зачарована королева Титания і осів уклали шлюб, за що і назвали тоді цю мелодію «Ослиная весілля». Думаю, коментарі тут зайві.

Популярність «Весільний марш» придбав в 1858 році - після того як пролунав на церемонії одруження принцеси Вікторії Аделаїди, старшої дочки англійської королеви Вікторії, і кронпринца прусського Фрідріха. Юна принцеса особисто вибирала музику для торжества.к вівтаря наречену вели під звуки «Весільного хору» з опери Вагнера «Лоенгрін», а вихід молодих з церкви супроводжувався життєстверджуючим «Весільним маршем» Мендельсона.

Обряд обміну нареченими кільцями.

Обряд обміну нареченими кільцями

Коло вважався символом вічності, тому кругле кільце стало символізувати нескінченне щастя і любов між чоловіком і дружиною.

Однак, наші прабабусі і прадідусі кілець не носили ... Чергове нововведення. Перші обручки з'явилися як чисто комерційний проект. У 60-і рр, коли у фірми «De Beers» впали продажі алмазів, стали показувати фільми де герої дарували колечка. Так традиція сформувалася на прагненні виробників заробити на цьому.

І золото підходить не всім. Колір кільця і ​​зуби пов'язані з сонцем. Тому що якщо неправильно вибереш, можуть початися проблеми з зубами. Тому якщо золоте кільце не впливає погано на зуби - значить, можна носити. Якщо погані - є ризик.

Давайте ще розглянемо на якому пальці сучасні люди носять обручку? На безіменному пальці правої руки. І чоловік і дружина.

Безіменний палець - це палець сонця. Права рука дає, ліва приймаюча. Чоловік, як представник чоловічої сонячного початку дає дружині захист і достаток. А дружина відповідно це приймає. Але якщо її кільце на правій дає руці, вона не може приймати. Знову ж - боротьба за лідерство в сімейному житті.

Осипання молодят пелюстками.

Раніше молодят після вінчання обсипали рисом або пшеницею. Вважалося, що подібний ритуал забезпечить молодим рясне потомство. У деяких західних країнах молодятам влаштовують «дощ» з цукерок, родзинок, або горіхів.

Сьогодні стародавня традиція кидати на голови молодих рис замінена на Західну традицію - посипати молодят і дорогу перед ними пелюстками троянд.

Пелюстки - частинки вже неіснуючого рослини, несуть в собі енергетику смерті. Коли їх кидають на голову - йде закриття коронної чакри - Джерельця, перетворення його в Тім'ячко (темне). А коли ними обсипані доріжки для молодих - це віддалено нагадує похоронну процесію.

Здебільшого пелюстки і всяка краса використовується для сильного емоціонірованіе. Коли людей охоплюють емоції, то їх розум відключається. Виділяється багато енергії, яка здатна сильно продавити реальність. Це своєрідна підготовка до запису наступних обрядів і програм, адже день тільки почався. Виділилася енергія, відриває програми і мислеформи і вони йдуть в ментал на реалізацію.

Ще одна з нових традицій - відпускати в небо двох голубів.

У ряді релігій і культів - голуб символ духу. Два голуба в цей момент символізують нареченого і наречену. Молоді відпускають голубів в небо, тобто роблять те, що хочуть, як ці голуби. А коли відпускають голуба, то вони до його польоту прив'язують певну мислеформу. І вона реалізується.

Весільний обряд закривання замка.

Весільний обряд закривання замка

Обряд замикання амбарного замку на весіллі і кидання ключів від нього в воду - досить новий весільний обряд. Він прийшов до нас з Італії, де в 1992 році вийшов роман Федеріко Моччіа «Три метри над небом». За сюжетом герої книги під час вінчання, що проходить на мосту, обмотали стовп ліхтаря ланцюгом, пристебнули на ній замок, а ключ викинули в воду.

Інтерпретацій цього ритуалу з'явилося дуже багато. Зараз в кожному місті є міст або дерево поруч з мостом, куди молоді вішають свої замки. Всі їх об'єднують лише загальні символи: замок, який закривається і залишається в місці, і ключ, який потрібно обов'язково викинути в воду.

Отже, ключ кидають у річку - а проточна вода змиває енергетику. Енергетика цієї сім'ї і фортеця союзу вимивається. Всім відомо, що якщо ми хочемо очистити предмет - ми промиваємо його водою. Тут працюють ті ж закони.

Після реєстрації шлюбу молодят зустрічають хлібом з сіллю.

Наречені по черзі відкушують або відламують шматочок хліба. У кого відламаний шматок буде більше, тому і бути господарем в сім'ї. Але стоп! Главою сім'ї завжди був чоловік. А тут йде суперництво, невизнання авторитету чоловіка. Крім того, важливо хто пече весільний коровай. Раніше до випічки не допускалися вдови або одинаки, навіть заміжнім з нещасливе сімейне життям могли відмовити присутнім при випічці весільного короваю.

Поцілунок молодят.

Поцілунок молодят

Укладає в собі сакраментальне сенс, це дуже особистий процес, що символізує об'єднання двох сердець.

Тонке тіло людини під час поцілунку відкривається і стає беззахисним. Молоді люди цілуються, все кругом красиво, купа людей, ці люди сильно емоціоніруют, і в цей самий час всі кричать «Гірко!» Це закладання фундаменту на гірке життя, тобто життя повну бід і страждань.

І що виділилася енергія йде на формування цієї програми, а так як тонкі тіла в цей момент відкриті, то вона безперешкодно записується.

І такий прилюдний поцілунок під крики і пильні погляди гостей, кожні 10 хвилин. Таким чином, крім програм, молодятам нададуть цілуються ще навіть до першої шлюбної ночі!

Чи варто виставляти напоказ перед рідними, приятелями і колегами всі свої ніжні і пристрасні почуття. І головне заради чого?

Весільний генерал.

Даний вид весільного чину є тільки в російській весільної традиції. До революції багато простих людей билися за важливість і статусність свого весілля. Саме тому на весілля запрошували людини у військовому, а пізніше і адміністративному званні або чині. Навіщо це було потрібно? Щоб показати сусідам, гостям, та й всьому місту важливість події. Варто загострити увагу на тому, що дана людина, як правило, прямого відношення або спорідненості з нареченими не мав, а звався «для картинки».

В наші дні весільні генерали так само присутні на весіллях: Це може бути глава фірми, де працює наречений, відома особистість, артист, академік.

Що ця людина привносить з енергетичної точки зору - він стає важливішим за самі молодят, заради яких проходить весілля. З'являється відчуття показухи. Всі надають йому повагу, увагу і побоюються його. Тому він може робити все, що йому захочеться - адже у нього вплив і владу.

Крім того, пропадає сама атмосфера весілля - чистоти, довіри і любові, яка з'являється тільки коли присутні лише близькі люди, які здатні від щирого серця благословити. День весілля має особливе значення. Тому що саме в цей день ось ці побажання щастя, здоров'я, продовження роду, вони мають найбільшу силу. І тому на весілля раніше не кликали всіх підряд, а тільки найближчих і рідних.

Весільні бики.

Також нова весільна традиція - пов'язувати пляшки шампанського. Така назва з'явилася, тому що пов'язані пляшки нагадали комусь двох биків, пов'язаних в одну упряжку. Дане дійство свідки можуть здійснити або спочатку, або в кінці весільного бенкету. Першу пляшку молоді випивають на річницю сімейного життя, а другу - в день народження первістка.

Отже, по-перше це алкоголь, як ми вже знаємо, несе в собі дуже низьку енергію. По-друге він ввібрав в себе весь негатив весілля. І ось в важливі події молодої сім'ї, пляшки відкриваються, щоб можна було наповнитися знову силою цього негативу. Ну що ж ... магія триває.

Традиція красти наречену.

За стародавніми звичаями - у в'ятичів і сіверян існували гри під назвою «межи сели», де під час ігор, пісень і танців чоловіки вибирали собі наречених і вели до себе в будинку.

На сучасних весіллях наречену крадуть не з батьківського дому, а у нареченого його ж друзі. Але цього не можна допускати - бо інакше чоловіки все життя її будуть красти, йде угоду на те, що твою дружину можуть відвести у тебе з під носа. Та й наречена добровільно погоджується на цей обряд і тим самим дає негласне згоду, що в будь-який момент можна спокійно залишити чоловіка і піти з іншим чоловіком.

Наречений п'є з туфельки нареченої.

Це чисто чорнушний приворотний обряд, щоб зробити чоловіка підкаблучником, рабом своєї дружини. Ця практика прийшла з Африки, так приручали тварин - давали їм випити що-небудь з свого взуття.

За іншим сценарієм з туфельки п'є «свідок» або «дружок». Тут ще цікавіше. Оскільки закладається програма «любовного трикутника» на розвал сім'ї в майбутньому.

Кидання грошей під ноги.

Окультний магічний обряд, щоб грошей не було. Ти йдеш по грошах, топчеш їх - так звідки ж візьметься удача і процвітання? Розкидати гроші не можна.

А ви знаєте яким жінкам кидають гроші під ноги? Танцівницям і повіям.

Ще в Радянському Союзі була прикмета - на весіллях не можна підбирати і підмітати гроші з підлоги, інакше все життя сім'я буде жебракувати.

Піднос з випивкою і булочками.

Піднос з випивкою і булочками

Гостям на підносі по черзі розносять спеціальні булочки - «шишечки». При цьому примовляють: «Дорогі гості, заберіть всі тяготи і знегоди з наших молодих!» Іншими словами, це кармічний перекидання з молодят на гостей. Гості при цьому повинні випити чарку горілки і покласти на тацю подарунок.

Традиція бити посуд на весільному торжестві.

Розбивають келихи і тарілки нареченого і нареченої (а іноді ще й ногами топчуть). Вважається, що це на Щастя.

Давайте розберемося, як ця прикмета працювала в давнину.

Посуд здавна символізує цілісність і непорушність світу навколо нас: космосу, душі, сім'ї. Тарілки символізують собою родину, затишок, достаток. Вважалося, що тріщини на посуді дають тріщини в долі. Надщерблені краї посуду - це пошкоджений світ, в якому ви намагаєтеся утримати рівновагу, а вам, природно, це не вдається. І це зовсім не містика. Кожен день дивлячись на символ розрухи, ми підсвідомо налаштовуємо себе на невдачі.

І раніше розбивали посуд, щоб вивести з дому нещастя. Чи не всю підряд, а «нещасливі» тарілки і блюдця - відколені, тріснуті, подряпані, з вищербленими краями, подряпаній позолотою і стертими малюнками.

Звідси і взялася прикмета, що бити посуд - на щастя, з розбитою старої чашкою або тарілкою з вашого будинку йдуть накопичити образи і сварки.

До речі кажучи, в ті далекі часи, коли всі людські проблеми вирішувалися простими жертвопринесеннями богам, страшним гріхом вважалося подати богу їжу в розбитому посуді. Бог запросто міг образитися!

Сам коло має магічне значення - це символ Всесвіту. Маги викликають духів на магічне коло і ті звідти не можуть вийти. Коло на тарілці не дозволять духам увійти в їжу.

А що відбувається на весіллі? Б'ють абсолютно цілі, нові келихи і тарілки молодих, з яких вони вже поїли-попили і залишили частинку своєї енергії. Так розбивається молода сім'я. Так перевернули наші сучасники прикмету викидати зламану посуд.

Традиція кидати весільний букет.

Кажуть, що нареченій треба кидати букет у натовп, щоб перша зловила вийшла заміж. Але насправді букет став символом весільної церемонії відносно недавно. Багато років тому наречена ніякої букет нікому не дарувала

Почнемо з того, що сам по собі букет квітів - носій енергії смерті. Адже зірвані квіти позбавили можливості жити.

На Русі ніколи не було обряду, дарувати вмираючі квіти. Люди знали про те, що зірвану квітку намагається вижити, і коли немає його коренів він, відбираючи, втягує в себе енергію оточуючих.

На Кубі, наприклад, зірвані квіти можна побачити тільки на кладовищі. Хоча країна потопає в квітах.

Якщо чоловік дарує жінці квіти, мертві квіти, він вводить її в оману, і забирає її життєву енергію подяки.

Крім того, їх привезли з Голландії, набризгалі хімікатами, щоб вони довше не в'янули. Їх навіть нюхати небезпечно - можуть виникнути захворювання органів дихання.

Отже, наречена чіпає квіти, весь день тягає їх в руках, ходить, милується, фотографується з букетом - ці квіти насичуються життєвою енергією цієї дівчини.

А далі вона кидає цей букет своїм незаміжнім подружкам.

Що ж наречена віддає з букетом? Що отримує зловила його?

Або, як раніше часто бувало, на цей букет зводили самотність, незаміжню життя, дівоцтво, псування, щоб нареченій уникнути проблем надалі.

Або ... Якщо дівчина чесно вірить в «прикмету хто наступний вийде заміж», то вона перекидає власне щастя. Йде перетягування удачі і любові.

Далі цей букет засушують і зберігають. Засушений букет - це чиста енергія смерті. У ньому немає ні краплі життя. А висохлі пелюстки з нього додають в ванни і миються з ними, нібито «для удачі». А деякі купають в такій воді з пелюстками свого первістка. Питається, для чого?

Але навіть якщо букет не зберігають, а просто викидають у сміття, то коли він починає гнити - разом з ним починає гнити аура дівчини, енергією якої вже просочилися квіти.

Кидання підв'язки.

Кидання підв'язки

Подібний обряд існує і для друзів нареченого, який, знявши з ніжки нареченої підв'язку, кидає її неодруженим друзям.

Підв'язка для нареченої має вигляд еластичною тканинної пов'язки, спеціально розробленої для підтримування панчіх на стегні. Найчастіше її одягають на праву ногу, над коліном.

Наречену саджають на стілець, а все холості гості оточують її. Далі наречений, залазячи під плаття нареченої, знімає підв'язку зубами.

Тут і без зайвих коментарів все зрозуміло - крім того на цій штучці, як і на букеті, енергетика дівчата, наречений починає роздягати наречену прямо на весіллі, а потім кидає своїм друзям інтимну річ її гардеробу. Це надає відчуття уличности і доступності. А адже наречена - уособлення чистоти і ніжності.

Танець з фатою нареченої.

Танець з фатою нареченої

Є ще один сучасний весільний обряд, згідно якого опівночі наречена, стоячи в колі танцюючих подруг з закритими очима, надіває свою фату на голову однієї з них. Правда ніхто не згадує, до яких наслідків чекають наречену в результаті.

Саме фата є головним символом весільного наряду, який робить кожну дівчину нареченою, створюючи навколо неї ареол таємничості і ніжності. Крім того, згідно з традиціями, фата служила оберегом і захищала наречену від лихого ока і злих духів.

Примітно, що майже всі прикмети про фату нареченої мають під собою серйозні підстави, а не вигадані, завдяки зародженню сучасних ритуалів і традицій.

Фату нареченої не давали носити родичам і подругам, не давали міряти нікому.

Згадаймо небіжчиків. Навіщо їм закривають обличчя? Тут ритуал знову сходить до спілкування з духами. Тут щось схоже. Фата знімається вже в новій сім'ї, і знімати її повинні за всіма правилами. Це символічно дає нареченій оговтатися від шоку. Як би незримо, безболісно для себе перейти в інший світ - світ своєї нової сім'ї.

У давнину вважалося, що волосся нареченої може бачити тільки чоловік. Якщо дівчина виходила до стороннім чоловікам з непокритою головою, це прирівнювалося до зради. А якщо хтось насмілювався зірвати головний убір з жінки, це розглядалося, як образу. А тут - все це добровільно.

Крім того потрібно задуматися - чому сучасний обряд надягання фати на подружку проводиться саме опівночі? Що відбувається в цей час?

Опівночі темні сили починають діяти максимально. Північ ідеальний час для чорної магії. ИДЕАЛЬНОЕ!

У наш час так само існує більш делікатний спосіб вибирати найближчу претендентку на пропозицію руки і серця: свіжоспеченої дружині зав'язують очі її ж фатою, і вона наосліп в колі подружок вибирає дівчину, якій судилося незабаром стати нареченою.

Конкурси на сучасних весіллях.

На Русі після бенкету, яким закінчувався весільний обряд, люди дуже багато співали, грали і танцювали в Щасливу Життя. Тобто фактично на цьому весільному обряді майбутнє життя подружжя протанцовилась, пропевать і програвалася в щасливому аспекті. Тобто задавалася програма на щасливе подружнє життя.

Конкурси на сучасних весіллях - це крайня форма ідіотизму і маразму. Дорослі люди, накачавшись алкоголю, роздягаються до трусів і кривляються в вульгарних, ганебних конкурсах, які в більшості своїй імітують секс.

Хтось скаже: але ж це конкурси для гостей, молоді в них не беруть участь. Це впливає на загальну енергетику, і це тотальне божевілля передається і їм.

Весілля двох людей це священне захід.

А тут ... Петросяністий тамада, п'яне бидло, незграбно витанцьовує під Вєрку Сердючку і «смішні» конкурси. Цирк-шапіто. Адже, цирк-шапіто може тривати всю спільне життя потім. І це буде вже не смішно.

п'янка

п'янка

За допомогою алкоголю слабшає або руйнується захисне поле людини. Алкоголь вводить в поле людини стан кривди, неправильності, і некротичні енергії. Крім того п'янка починається після заходу Сонця - коли, як ми вже з'ясували, в силу вступає вплив демонічної планети Раху. Для того щоб магічні програми краще включалися, необхідний стрес. Тому за сценарієм в фіналі весілля повинна бути бійка.

На весіллях ніколи не пили алкогольні напої. Це було просто протипоказано!

У нас же прийнято влаштовувати справжній бенкет: чим більше людей, тим краще. За один стіл збираються і доброзичливці, і заздрісники. При проголошенні тосту мислеобраз побажань записується на спиртне і всі продукти. Людина може красномовно вголос бажати щастя і всього найкращого, і при цьому в думках: «Ось куркулі, закотили весілля на 200 осіб. Де це вони стільки грошей накрали? Щоб вам всім добра не було! »Чим менше людина буде присутній на весіллі, тим краще.

Обдаровування подарунками.

Ще однією цікавою і веселою традицією на весіллях було обдаровування молодят. Батьки, свідки і гості дарують молодим цінні і необхідні в побуті речі (техніку, посуд, меблі тощо). При цьому процес дарування супроводжується цікавими примовками, жартами і побажаннями. Причому подарунки були заздалегідь розподілені. Тобто подарунки все були функціональними, і коли вони дарувалися, вони наповнювалися ось цієї милостивої енергією побажань, хороших побажань, і всі весільні подарунки служили подружжю до кінця їхнього життя. Тому що вони несли ось цей заряд, заряд доброти і хороших побажань.

Сучасне весілля перетворилася в бізнес-проект, і метою весілля стає зібрати якомога більше грошей і подарунків з родичів. Молоді біжать перераховувати гроші в конвертах і прикидають на скільки «окупилася весілля». І коли гості помічають таке споживацьке ставлення до них (платите в примусовому порядку), то і побажання щастя стають не щирими, а для галочки (прочитати віршик з листівки). І, не дивлячись на всю зовнішню красу, ця награна пафосність відчувається і у гостей залишається неприємний осад.

Крім подарунків - потрібно платити фактично в кожному конкурсі і за кожну дурницю, щоб витягнути з гостей по максимуму.

З давніх часів весілля справлялися багато. Цей звичай йде ще з до християнських часів, коли богам жертвували їжу і питво. Вважалося, що ця жертва допоможе потім молодим в їх безбідного і щасливого життя. Зараз же це все перевернулося в протилежне - побільше зібрати.

торт

Це продовження бізнес-проекту. Шматочок торта продають дорожче, ніж весь торт разом узятий. І вважається, чим дорожче ти купив шматочок, тим ти багатший і крутіше. Знову показна статусність і ринкові відносини.

Раніше солодощі роздавали чужим людям, зараз кожен шматочок торта виторговують і викуповують.

Перша шлюбна ніч

Максимально негативна енергія зібрана - саме час з цією енергією зачинати дітей.

Другий день весілля

Другий день весілля

Традиції другого дня також сильно видозмінилися. За звичаєм на другий день весілля молодим чекала миття в лазні, ритуальне обмивання, що дозволяє змити з себе бруд минулих гріхів. Парилися в лазні віниками, завчасно подарованими нареченою нареченому. Обряди весілля на другий день дотримувалися неухильно, оскільки були частиною цілого циклу ритуалів.

Після лазні чоловік і дружина йшли додому один за одним: спершу йшов чоловік, він же першим ступав на поріг будинку. За ним слідувала дружина. Так підкреслювалося верховенство чоловіка в будинку. У будинку його зустрічали тесть, теща, які накривали стіл до приходу молодих з баньки.

Віталася також роздача милостині в обидва весільних дня. Чужих людей пригощали солодощами. Другий день весілля коштував більше, ніж саме весільне гуляння, крім того, наречена дарувала безліч подарунків, що теж дуже впливало на бюджет сім'ї.

Сьогодні перестали відігравати велику роль частування і сам ритуал сімейності. Більшість друге днів весілля проводиться на природі, за принципом простих пікніків або барбекю.

Якщо тепер ви самі проаналізуєте традиційну сучасну весілля, то згадайте багато «сумнівного» у весільному ритуалі.

Висновки

Зрозуміло, що Сім'я створюється не тоді, коли про це оголосив священик або працівник загсу. Створення союзу - це рішення двох Людина.

Але саме поняття «сім'я» сильно змінилося. Подружні стосунки все більше і більше втрачають свою чистоту і сакральний сенс і не сприймаються як щось серйозне. Для людей це спосіб насолоджуватися. Насолода закінчилося - розбіглися. Звідси 80% розлучень. Жахлива статистика. Любов опустилася до рівня сексу.

Треба розібратися в питанні - навіщо взагалі потрібна весілля. Люди думають, щоб побалдеть, відпочити, повеселитися. Насправді, треба зрозуміти, що весілля - це не забавка, це необхідність долі. Суть його в тому, що дві людини дають клятву перед усіма в своїй вірності. Тому що рішення жити разом - одне з найважливіших і відповідальних. У сімейному житті проявляється найважча карма, це найскладніший іспит. І раніше люди це знали. Тому створювався настрій на те, щоб перенести всі майбутні труднощі, а навколишні підтримували їх своїми благословеннями.

У нас на Русі це був складний обряд, якщо він проводиться в правильний час в правильному місці, то він гарантував довгі роки життя, виховання у подружжя божественних якостей і народження здорових, праведних дітей.

Послухайте Олексія Трехлебова, він розповідає як проводилася слов'янська весілля. Як втілити на Землю Велику Душу:

Чому чужі нам традиції стали насаджуватися на Русі? Для того щоб слов'янський народ втратив свою духовну силу, щоб жінки позбулися своєї чистоти, щоб зробити людей зручними і легкокерованими. І вводилися такі ось обряди, які руйнували саму основу сім'ї. Наївно вважати, що ці ритуали з'явилися природним чином в ході розвитку цивілізації. Немає некерованих процесів ...

Тільки молоді вправі вирішувати, чи дотримуватися їм сучасні обряди або звернутися до традицій наших предків. Головне, щоб весілля зберегла важливе, сакральне значення - перехід від вільної і холостий - до сімейного життя, зі своїми радощами і обов'язками.

Сподіваюся, тепер ви зможете відповідально і розважливо підійти до такого важливого кроку у вашій долі.

Але дуже багато хто вже пройшли через «дивні» сучасні весільні обряди. І вони можуть задавати питання, ось ми одружилися, як це було прийнято, чи можна здійснити обряд по давньоруському або по ведическому звичаєм? Можна, але якщо ви міняєте свою свідомість, займаєтеся духовними практиками, то в принципі це необов'язково. Тому що, змінюючи спосіб життя, свою енергію - дуже багато чого змінюється автоматично і вам вже все одно за яким обрядом ви вступали в шлюб.

Найголовніше - Любити і шанувати одного, духовно зростати і займатися практиками Самовдосконалення. Тоді все дивацтва, вчинені в минулому, нейтралізуються, і Життя стане Щасливої ​​і осмисленою.

Читайте також: Тверезі весілля стають нормою

Приклади красивих слов'янських весіль:

Давайте розглянемо - чого ми не помічаємо за веселим застіллям?
Який сакральний сенс НАСПРАВДІ ховається під звичними обрядами?
Так чи все ясно і радісно, ​​як ми звикли думати?
І чи варто так легковажно підходити до цього?
А що ж ми бачимо по факту?
Але при опитуванні молодят пройшли вінчання на питання: «Чи пам'ятають вони то, що їм говорилося там?
А що ж говорить священик нареченій?
Давайте ще розглянемо на якому пальці сучасні люди носять обручку?
І головне заради чого?
Навіщо це було потрібно?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация