Суд Німеччини визнав за містами право забороняти в'їзд для дизельних авто

Заборона місцевої влади на допуск дизельних автомобілів до великих міст визнаний Федеральним адміністративним судом Німеччини правомірним
Заборона місцевої влади на допуск дизельних автомобілів до великих міст визнаний Федеральним адміністративним судом Німеччини правомірним.
Інтерфакс-Україна пише: рішення суддів пов'язано з необхідністю знижувати рівень шкідливих викидів в атмосферу - в 70 великих німецьких містах рівень оксиду азоту в повітрі перевищує встановлені в Євросоюзі норми.
До таких міст, зокрема, відносяться Дюссельдорф і Штутгарт (дворазове перевищення вмісту оксиду азоту), де раніше була введена заборона на в'їзд дизельних автомобілів. Це викликало питання про відповідність рішення влади чинному законодавству.
«Заборони в цілому допустимі, їх можна реалізувати таким чином, щоб уникнути непропорційних наслідків», - заявив головуючий суддя Федерального адмінсуду Андреас Корбмахер. За його словами, норми ЄС вимагають дотримання, і при відсутності інших заходів знизити рівень забруднення доводиться йти на заборони.
Разом з тим суд зажадав, щоб влада Штутгарта і Дюссельдорфа ретельніше пропрацювали документи, що забороняють в'їзд дизельних авто в центр міста, і представили їх суду.

Відомо, що рішення суду торкнеться мільйонів водіїв по всій Німеччині, де на ринку понад 12 млн легкових автомобілів з дизельними двигунами.

Примітно, що головним противником подібних заборон виступає Християнсько-демократичний союз на чолі з канцлером ФРН Ангелою Меркель. ХДС вважає, що подібного роду заборони несуть загрозу автомобільної індустрії.
Нагадаємо, топ-менеджер Volkswagen визнав , Що концерн більше 10 років приховував маніпуляції з програмним забезпеченням автомобілів при проведенні екологічних тестів на відповідність дизельних двигунів Volkswagen екологічним стандартам.

За даними ВООЗ, вихлопні гази дизельних двигунів є канцерогеном .

У 2030 м.Париж заборонить бензинові двигуни.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация