Таємниці богині правосуддя Феміди у матриці Всесвіту

У цій статті ми вивчимо історію грецької богині правосуддя Феміди і відкриємо деякі її таємниці У цій статті ми вивчимо історію грецької богині правосуддя Феміди і відкриємо деякі її таємниці. Тема «Правосуддя» була і залишається актуальною і значущою протягом всієї історії людства. Актуальна вона і на сьогоднішній день. Звернемося до вільної Енциклопедії Вікіпедія: «Феміда, Теміс [1] ( грец. Θέμις) - в давньогрецької міфології [1] богиня правосуддя , титаніди , Друга дружина Зевса . У микенскую епоху слово «феміс» (встановлення за звичаєм) зустрічається в назвах місцевостей: ti-mi-to a-ke-e (Фемістій Агее?), Te-mi-ti-ja (Фемістій?) [2] . Згідно Мусею, вона вигодувала Зевса (Точніше, виховала) [3] . Згадана в « Одіссеї »(II 68).

міфологія

Від союзу з Зевсом вона народила трьох Ор [4] : Евном ( «Благозаконие»), Дике ( «Справедливість») Ейрену ( «Мир»), і Немесиду.

за Есхілу , Феміда - мати Прометея , При цьому вона явно зближується з землею - Геей і мислиться одним божеством під різними іменами.

Володіючи даром пророцтва, Феміда відкриває Прометею таємницю, що одруження Зевса на Фетиде призведе до народження сина, який скине Зевса [5] . від матері геї вона отримала Дельфійський оракул , Де давала передбачення [6] , Який передала своїй сестрі Фебе , Та віддала його своєму онукові Аполлону .

Феміда допомагає Зевсу розв'язати Троянської війни [7] . Скликає богів на раду [8] .

Феміда першої навчила віщуванням, жертвоприношення і божественним обрядам [9] . За деякими, винайшла героїчний гекзаметр [10] . Вона виховала благочестя индов [11] .

В Олімпії у Стоміон (Зів, Отвір) поблизу вівтаря геї з її оракулом і вівтаря Зевса знаходився жертовник Феміди [12] . Як богиня олімпійської міфології Феміда вже не ототожнюється з землею, а є її породженням, а також дружиною Зевса в якості основи правопорядку.

Феміда була великою богинею, яка управляла 13-місячним роком, розділеним на два сезони літнім і зимовим сонцестоянням. В Афінах уособленням цих пір року були Талло і Карпо , Що відповідно означає божества «цвітіння» і «зрілого плода». Їй присвячено LXXIX орфічний гімн.

Символіка

Феміду завжди зображують з пов'язкою на очах, як символ неупередженості, з рогом достатку і вагами в руках. Ваги - древній символ міри та справедливості. На терезах правосуддя зважуються добро і зло, вчинки, скоєні смертними за життя. Посмертна доля людей залежала від того, яка чаша переважить. Ріг достатку в руці Феміди - символ відплати або невоздаянія присутній на засіданні її судом.

Алегорично: Феміда - правосуддя, закон; терези Феміди - символ правосуддя; слуги (жерці) Феміди - слуги закону, судді. Римляни запозичили у греків богиню правосуддя в своєму світі, але замість рогу достатку вклали в праву руку юстиції [13] меч.

В ході реконструкції будівлі Верховного Суду Російської Федерації над входом в комплекс з боку Великого Ржевського провулка була встановлена ​​скульптура Феміди, роботи скульптора Олександра Цигаля , На обличчі якої відсутній пов'язка - символ неупередженості, що викликало численні критичні публікації в пресі. [14] [15] [16] [17]

Феміда без пов'язки на очах згадується у В. А. Гіляровського в « Москві і москвичах »».

Мал Мал. 1. Феміда з вагами і «римським мечем». Статуетка. «Феміда [2] (Θέμις), в античному мифотворчестве давньогрецька богиня правосуддя і законного порядку, титаніди, упорядниця і охоронниця моральних основ і всього ладу життя, дочка Урана і Геї, після богині Метис друга законна дружина Зевса, мати ор і мойр (богинь долі) (Гесіод, Теогонія, 135, 901-906). Богиня Феміда була матір'ю численного потомства. Її дочками були богині долі - Мойри і богині пір року - ори або гори. За однією з версій міфу, Феміда є матір'ю Прометея. Володіючи даром пророцтва, Феміда відкриває Прометею таємницю, що одруження Зевса на Океанида Фетиде призведе до народження сина, який скине верховного бога-громовержця. Її пророкування засмутило шлюб Фетіди з Зевсом. У міфі про Прометея розповідається, що герой відкрив цю таємницю тільки після тисячолітніх мук, на які прирік його Зевс (Есхіл, Прометей, 18). Від матері Геї Феміда отримала Дельфійський оракул [3] , Який передала своїй сестрі Фебе, та віддала це «святилище» своєму онукові Аполлону (Есхіл, Евменіди, 2-8). За повідомленням Овідія вона ж попередила Атланта, що одного разу син Зевса викраде яблука у його дочок Гесперид. За Гомеру вона виконує обов'язки глашатая верховного бога Зевса на Олімпі, скликає богів на збори, головує на бенкетах небожителів. У значенні радниці верховного олімпійського бога, що сидить біля його трону, вона нерідко виступає в послегесіодовскіх поетичних творах. Завдяки турботам Феміди підтримується зовнішній порядок як в житті богів на Олімпі, так і серед людей на землі, причому саме ім'я богині вживається також для позначення абстрактного поняття правових норм (θέμιστες), що регулюють людське життя. Під її ж заступництвом знаходяться всі шукають гостинності, пригноблені, потерпілі несправедливість. У творах мистецтва Феміда зображувалася з пов'язкою (символом неупередженості) на очах, з мечем, іноді з рогом достатку і вагами в руках. В Олімпії жителі Стародавньої Греції ставили жертовники Зевсу, Геї та Феміді поруч, що показує, наскільки шанували вони цю богиню правопорядку ».

КОМЕНТАР:

Ось тут починається перша таємниця в зображенні богині правосуддя Феміди поруч або верхи на страусів.

Мал Мал. 2. Феміда Лука Джордано, 1686 рік. На картині богиня правосуддя Феміда зображена «стоїть на" або поруч зі страусом ?! Звідки це символічне зображення? Страус як символ [4] : «Символ відходу від проблем:« заховати голову в пісок, як страус ». В австралійському гербі страус ему є Щитотримачі разом з кенгуру ». Однак цей вислів - «заховати голову в пісок, як страус» неправильне. «Африканський страус [5] ( лат. Struthio camelus) - безкілевих нелітаючий птах , Єдиний сучасний представник сімейства стресових (Struthinodae). Його наукова назва в перекладі з грецького означає « горобець - верблюд »( грец. στρουθίο-κάμηλος). легенда , Що наляканий страус ховає голову в пісок, ймовірно, походить від того факту, що самка страуса, що сидить на гнізді, в разі небезпеки розпластує по землі шию і голову, прагнучи стати непомітною на тлі навколишнього савани. Так само страуси надходять при вигляді хижаків. Якщо до такої зачаїлася птиці наблизитися, вона миттєво схоплюється і тікає. «Поширена думка про те, що страуси ховають голову в пісок, рятуючись від хижаків, бере початок в роботах Римського вченого Плінія старшого, в записах якого читаємо:« страуси представляють, що коли вони засовують голову і шию в землю, все їхнє тіло здається прихованим »». Зона проживання страусів охоплює сухі безлісі простори Африки і Близького Сходу , включаючи Ірак ( Месопотамію ), Іран ( Персію ) і Аравію . Однак через інтенсивне полювання їх популяція сильно скоротилася. Близькосхідний підвид, S. c. syriacus, вважається зниклим з +1966 м Ще раніше, в плейстоцені і плиоцене , Різні види страусів були поширені в передній Азії , на півдні Східної Європи , в Центральної Азії і в Індії . Красиві махові і стернові пера страусів здавна користувалися попитом - з них робили опахала, віяла і плюмажі головних уборів. Міцна шкаралупа страусиних яєць використовувалася африканськими племенами, як судини для води, а в Європі з цих яєць робили гарні кубки . Через пір'я, які йшли на прикрасу дамських капелюхів і на віяла, страусів майже винищили в XVIII - початку XIX ст. Якби в середині XIX в. страусів не стали розводити на фермах, то вони до теперішнього часу, можливо, були б вже повністю винищені, як був винищений близькосхідний підвид страуса ».

Мал Мал. 3. «Африканський страус - найбільша з сучасних птахів: його зріст досягає 250 см, маса до 150 кг. Страус має щільну статуру, довгу шию і невелику сплощення голову. Дзьоб прямий, плоский, з роговим «кігтем» на надклювье, досить м'який. Очі великі - найбільші серед наземних тварин, з густими віями на верхньому столітті. Кожне око розміром з мозок. Ротова щілина доходить до очей. ... Задні кінцівки довгі і сильні, всього з двома пальцями. Один з пальців закінчується подобою рогового копита - на нього птах спирається при бігу. ... Страус мешкає у відкритих саванах і напівпустелях, на північ і на південь від зони екваторіальних лісів. Поза шлюбного сезону страуси зазвичай тримаються невеликими зграями або сім'ями. Сім'я складається з дорослого самця, чотирьох-п'яти самок і пташенят. Нерідко страуси пасуться разом з табунами зебр і антилоп і разом з ними здійснюють довгі переселення по африканським рівнинах. Завдяки своєму зросту і прекрасного зору, страуси перші помічають небезпеку. У разі небезпеки вони кидаються тікати, розвиваючи швидкість до 60-70 км / ч і роблячи кроки в 3,5-4 м завширшки, і при необхідності круто змінюють напрямок бігу, не знижуючи швидкості. Молоді страуси вже в місячному віці можуть бігати зі швидкістю до 50 км / ч. Звичайною їжею страусів є рослини - пагони, квіти, насіння, плоди, але при нагоді вони поїдають і дрібних тварин - комах ( сарану ), рептилій , гризунів і залишки від трапез хижаків. Молоді птахи харчуються тільки тваринною їжею. У неволі страусові потрібно близько 3,5 кг їжі в день. Оскільки у страусів немає зубів, для подрібнення їжі в шлунку вони ковтають дрібні камінці, а часто і все, що їм попадається: цвяхи, шматки дерева, заліза, пластмаси і т. д. Страуси можуть тривалий час обходитися без води, отримуючи вологу з поїдаються рослин, однак при нагоді охоче п'ють і люблять купатися. Зараз страусів розводять більш ніж в 50 країнах світу (включаючи країни з холодним кліматом, наприклад, Швецію ), Проте більшість їх ферм як і раніше зосереджена в Південній Африці. На страусів можна їздити верхи. Дорослий самець везе людини без праці. (Може бути, древні мислили, що страус «їздовий» птах Феміди? Прим. Ред.) В даний час страусів розводять переважно заради дорогої шкіри і м'яса. М'ясо страусів нагадує пісну яловичину - воно нежирне і містить мало холестерину . Додатковими продуктами є яйця і пір'я. Пір'я з птаства не висмикують, а раз або два на рік акуратно зрізують близько до шкіри. Тільки двох-трирічні і старіші страуси підходять для такої операції - у молодих птахів пір'я нецінні. (Цікаво, що) Очі у страуса більше, ніж його мозок. Велика частина гербів Польщі має в нашоломнику пір'я страуса ».

Мал Мал. 4. «Страус - полігамних птах. Найчастіше страусів можна зустріти групами по 3-5 птахів - один самець і кілька самок. ... Домінантний самець покриває всіх самок в «гаремі», але пару утворює тільки з домінантною самкою і разом з нею висиджує пташенят. (Як це схоже на «витівки» Зевса! Прим. Ред.). Яйця все самки відкладають в загальну гніздову ямку, яку самець вишкрібають в землі або в піску. Її глибина всього 30-60 см. Яйця страусів - найбільші в пташиному світі, хоча щодо розмірів самого птаха вони невеликі: довжина яйця - 15-21 см, вага - від 1,5 до 2 кг (це приблизно 25-36 курячих яєць ). Шкаралупа страусиних яєць дуже товста - 0,6 см, її колір зазвичай солом'яно-жовтий, рідше темніший або білий. У Північній Африці загальна кладка зазвичай складається з 15-20 яєць, на півдні материка - з 30, в Східній Африці число яєць доходить до 50-60. Кожна самка відкладає яйця, мабуть, раз на 2 дні.

Коли домінантна самка відкладе всі яйця, вона вимагає, щоб інші самки віддалилися, накочує в центр кладки власні яйця (вона відрізняє їх за фактурою шкаралупи) і приступає до насиджування. ... Самка, відклавши яйця, ніколи до них більше не підходить. Всю турботу бере на себе самець-батько. Нерідко днем ​​яйця залишаються без нагляду і обігріваються променями сонця. Насиджування триває 35-45 днів. Проте, часто багато яйця, а іноді і все, гинуть через недосіжіванія. Яйця висиджує тільки самець. Міцну шкаралупу страусиного яйця пташеня зламує близько години, іноді й більше. Впирається однією ногою в тупий кінець яйця, іншою ногою в гострий і б'є дзьобом в одне місце, поки не з'являється маленька дірочка. Потім робить так ще кілька дірочок. Потім, щоб виламати собі вихід, пташеня б'є по шкаралупі потилицею, тому вилуплюються пташенята африканських страусів з гематомами на потилиці, які швидко проходять. Коли пташенята вилуплюються, дорослий птах розбиває яйця, які точно зіпсувалися (зазвичай вони лежать по краях). На них злітаються мухи, які служать їжею пташенятам. ... Страусенята вилуплюються зрячі, покриті пухом і здатні до пересуванню. Тільки що вилупилося страусёнок важить ок. 1,2 кг, а до чотирьох місяців досягає 18-19 кг. Пташенята на наступний день після вилуплення залишають гніздо і подорожують разом з батьком в пошуках їжі ». (Ось, виявляється, як не просто отримати життя в матеріальному світі?! Прим. Ред.)

Отже, наші дослідження відповідності Страуса в якості символу, пов'язаного з Фемідою, практично не увінчалися успіхом. В результаті залишилися для роздумів такі якості Страуса: красиві, граціозні, з гострим зором, вегетаріанці і не агресивні. Витривалі, сильні, швидкі, плідні. Мають гарні пір'я, смачне м'ясо, можливість розмножуватися в неволі, довгожителі, прив'язані до людини і один до одного. Старші беруть на себе відповідальність за охорону та виховання «страусів - дітей»: «Здібними до розмноження страуси стають в 2-4 роки. Африканські страуси живуть, як і люди, тобто в середньому 75 років. Пташенята міцно прив'язані один до одного. Якщо дві групи пташенят виявляються занадто близько, то змішуються, і їх вже не розділити. Батьки вступають в сутичку один з одним. Переможці беруть на себе турботу про всі пташенят. Тому нерідко зустрічаються групи різновікових пташенят ». Дізнатися про це думку художника картини Феміда Лука Джордано, 1686 рік ми теж не зможемо. Зауважимо, що назва Страуса на грецькій мові: «Його наукова назва в перекладі з грецького означає« горобець - верблюд »( грец. στρουθίο-κάμηλος) ». Проте, все те, що ми дізналися про «особливості» страуса, це цікаво і може служити в якості позитивних характеристик цих птахів для «символу» богині правосуддя Феміди.

Продовжимо наші дослідження:

У нашій роботі на сайті розділ «Середземномор'ї»: Олімпійські боги Зевс, Посейдон, Аїд, їх батько Кронос в матриці Всесвіту, і таємниця числа 666 ми розповідали про ієрархічних статусах грецьких богів за допомогою запису на грецькому їх «Імен» в матрицю Всесвіту. Там ми також дізналися, що гора Олімп, на якій існують всі Олімпійські боги «розташовується» також в матриці Всесвіту. Фактично це та ж сама гора, яка в Ведах називається горою Меру (Сумеру) - Олімп і Міру - дві назви однієї і тієї ж гори в матриці Всесвіту .

Мал Мал. 5. На малюнку зображено: 1. Назва гори Олімп - «Олімпос». Дугового дужкою зліва вгорі показано положення в Верхньому світі матриці Імені Брахма. 2. Імена на грецькому олімпійських богів Зевса - «Зеус» і Посейдона - «ПОСЕЙДОН» в тій послідовності, як брати розділили між собою Всесвіт. Обидва «Імені» займають простір матриці від 21-го рівня Верхнього світу до 15-го рівня Нижнього світу матриці Всесвіту. Матриця Всесвіту була сакральним базисом для створення всього пантеону «Імен» грецьких богів древніми мудрецями. Цю таємницю «Імен» богів і священної гори в матриці Всесвіту греки запозичили у єгипетських жерців.

Мал Мал. 6. На малюнку аналогічному попередньому показано запис на грецькому «Імені» богині правосуддя Феміди у матрицю Всесвіту. «Феміда, Теміс ( грец. Θέμις) - в давньогрецької міфології [1] богиня правосуддя , титаніди , Друга дружина Зевса ». Дугового дужкою вгорі ліворуч показано положення в Верхньому світі матриці «Імені» Феміда. «Ім'я» Феміс - Феміда займає простір матриці від 15-го рівня Верхнього світу до 1-го рівня включно Верхнього світу матриці Всесвіту. Зліва від «Імені» Феміда контурним малюнком показано «правильне» зображення Феміди з мечем і вагами в руках. Про те, чому це «правильне» зображення Феміди буде розказано нижче. Інші деталі зображень і «Імен» добре видно на малюнку.

Розглянемо ряд різних зображень Феміди, відомих з літературних (Інтернет) джерел.

Мал Мал. 7. На малюнку показані контурні зображення богині правосуддя Феміди. Ми знаємо, що «Феміду завжди зображують з пов'язкою на очах, як символ неупередженості, з рогом достатку і вагами в руках. Ваги - древній символ міри та справедливості. На терезах правосуддя зважуються добро і зло, вчинки, скоєні смертними за життя. Посмертна доля людей залежала від того, яка чаша переважить. Ріг достатку в руці Феміди - символ відплати або невоздаянія присутній на засіданні її судом. Алегорично: Феміда - правосуддя, закон; терези Феміди - символ правосуддя; слуги (жерці) Феміди - слуги закону, судді. Римляни запозичили у греків богиню правосуддя в своєму світі, але замість рогу достатку вклали в праву руку юстиції [13] меч ». Розглянемо нижче на малюнку 8 - окремо контурний малюнок в правому верхньому куті. Він зручний для дослідження, так як богиня стоїть перед нами в фас.

Мал Мал. 8. З результатів наших досліджень «священних символів» в масі наших статей на сайті ми знаємо, що древні мудреці будували зображення «символів» на основі сакрального базису, в якості якого виступала матриця Всесвіту. Не тільки сама богиня Феміда, а й кожен предмет на малюнку у древніх був священним символом, пов'язаним з матрицею Всесвіту. Такими символами є меч і ваги в руках богині. З результату поєднання контурного малюнка Феміди, який показаний в правому верхньому куті попереднього малюнка, ми бачимо, що положення меча довільно, а ваги «правосуддя» виходять за межі Верхнього світу матриці Всесвіту. Верхівка голови Феміди повинна поєднуватися з 15-м рівнем Верхнього світу матриці Всесвіту, так як з цього рівня «записується» її «Ім'я» вище на малюнку 6. Так ми і поєднали на даному малюнку контурне зображення тіла богині правосуддя Феміди. Справа дуговими дужками описано простір у Верхньому світі матриці Всесвіту, де існують міріади Душ - джива живих істот. Про це ми, зокрема, розповідали кінці роботи розділ «Египтология» - Дендерський Зодіак в матриці Всесвіту відкрив таємницю сакрального базису древньої науки Астрологія .

Мал Мал. 9. На малюнку показано графічно відредаговане нами контурне зображення богині правосуддя Феміди. Меч в її руці «отримав» своє символічне значення. Він «прив'язаний» до параметрів матриці Всесвіту (кут нахилу). Його кінець досягає 14-го рівня Верхнього світу матриці Світобудови і вказує на пріоритет Верхнього світу над Нижнім світом матриці Всесвіту. На цьому рівні знаходиться пов'язка на очах Феміди. Пов'язка має наступне символічне значення - «очі богині не потрібні, щоб бачити діяння і долі Душ - джива», які підвладні Феміді. Ваги знайшли своє місце в межах Верхнього світу матриці Всесвіту. Ноги богині досягають першого рівня Верхнього світу матриці. Зліва показано зображення Феміди, що тримає в своїх руках «Ріг Достатку». З розуміння Пріоритету Верхнього світу (Невидимого світу) над Нижнім світом (Видимою світом) слід майже очевидний висновок (це відкриття), що під «Рогом Достатку» древні мудреці розуміли піраміду Верхнього світу матриці Всесвіту. На малюнку жирними стрілками показані зовнішні кордони «Роги Достатку». Сакральний зміст «Роги Достатку» при цьому можна висловити так: - «Все відбувається або виникає з Верхнього світу матриці Всесвіту як з Рогу Достатку». Кожна Душа, втілена чи ні, отримує «багатство життя» як благословення або як спокуса.

Кілька слів про сучасному розумінні «Роги Достатку»: «Ріг достатку [6] ( лат. cornu copiae) - символ достатку і багатства. Зображується здебільшого зігнутим, наповненим квітами, плодами і тому подібним (або вивергає їх і всілякі блага). У творах образотворчого мистецтва вкладає в руки маленького Плутоcа (Бога багатства в давньогрецькій міфології), Фортуни , геї , також Геракла . В архітектурі зображується на капітелях и карнизах , особливо коринфського ордера , Також над склепіннями, під вікнами і тому подібними елементами будівель.

Подання про розі достатку запозичене з давньогрецької міфології , В якій він є приналежністю кози Амальтеї або який звернувся в бика Ахелоя (Амалфеін ріг, Амалфея ріг). вираз як приказкових зустрічається вже у поета VI століття до н. е. Фокілід : «Поле адже, кажуть, ріг Амалфеи» [1] . Ріг достатку знаходився в правій руці богині правосуддя Феміди .

Ріг достатку зображений на державних гербах Колумбії , Панами , Перу ; на початку XX століття зображувався на гербах наступних міст Російської імперії : ахалцихе , Верхньоудинськ , Короткояка Воронезької губернії, Кунгура , нової Ладоги , П'ятигір Київської губернії, Росія и Харкова .

«У давніші часи ріг достатку (як і все, що мало відношення до багатства) був пов'язаний з Аїдом, царством мертвих. Ріг достатку належав богу багатства Плутос. Не випадкова мовна близькість імен Плутоса (Πλοῦτος) і Плутона (Πλούτων), владики царства мертвих. У своїй ранній формі Плутос як і Плутон пов'язаний з Персефоной. У елевсінських містерій Плутос і Плутон ототожнювалися. Останній мислився власником незліченних підземних багатств »».

Ось такі таємниці богині правосуддя Феміди ми дізналися за допомогою знань про сакральну базисі «ВЕГО», відомому древнім мудрецям, як матриця Всесвіту.

Більш детальну інформацію про матриці Всесвіту можна отримати, познайомившись зі статтями на сайті в розділі «Египтология» - Таємні знання єгипетських жерців про матрицю Всесвіту. Частина перша. Піфагор, Тетрактис і бог Птах и Таємні знання єгипетських жерців про матрицю Всесвіту. Частина друга. номи Єгипту . Розділ «Релігії Індії» - Одна з таємниць Брахма-Самхіти про розміри Духовного і Матеріального світу в матриці Всесвіту .

Ви можете допомогти розвитку нашого проекту, натиснувши в правому верхньому кутку головної сторінки сайту клавішу «Пожертвувати» або перерахувати за вашим бажанням кошти з будь-якого терміналу на наш рахунок - Яндекс Гроші - 410011416569382

© Арушанов Сергій Зармаіловіч 2012 р

[1] Феміда - Вікіпедія - http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D0%B4%D0%B0

[2] Феміда - Енциклопедія міфології - http://godsbay.ru/antique/themis.html

[3] Дельфійський оракул - оракул , Тобто прорицалище, при храмі Аполлона в Дельфах . согласно грецької міфології був заснований самим Аполлоном на місці його перемоги над жахливим змієм Пифоном . Дельфійський оракул, яким завідувала жриця ( піфія ), Був одним з головних прорицалище в еллінському світі . Спочатку оракул належав Геї , Охоронявся драконом Пифоном (За іншою версією драконихи) і місце називалося Пифо ( грец. πύθω - піддавати гниття). Першою пророчицею Геї була гірська німфа Дафна ( грец. ἡ δάφνη - лавр). Від матері Геї Феміда отримала Дельфійський оракул, який передала сестрі Фебе , А та - онукові Аполлону, який, навчившись мистецтву прорікання у пана , прибув в Дельфі , Де вбив охороняв вхід в святилище дракона Пифона і опанував оракулом . Темні хтонические пророцтва сина Землі поступилися місцем волі Зевса , Батька богів і організатора нового, Олімпійського космічного порядку, виразником якої виступив «метальник сонячних променів», що викликають в землі випаровування для віщування. Після поразки дракона Аполлон зібрав його попіл в саркофаг і встановив траурні гри в честь Пифона. Потім Аполлон відправився шукати жерців для свого храму. У морі він побачив корабель йде з Кносса , Що на Кріті . Обернувшись дельфіном, він силою своїх чар привів корабель в Крісу , Де відкрився морякам і повідав про їх призначення. У Кріса моряки спорудили жертовник Аполлону і він був названий Дельфийским, в честь образу, в якому Аполлон їм з'явився. З Криси моряки відправилися до Парнасу , Де стали першими жерцями храму Аполлона. Бджоли принесли з країни гіпербореїв храм з воску, а всі наступні храми споруджувалися за його зразком »- Вікіпедія - http://ru.wikipedia.org/wiki/%C4%E5%EB%FC%F4%E8%E9%F1%EA%E8%E9_%EE%F0%E0%EA%F3%EB

[4] Страус як символ - «Символи і знаки» - http://allsymbols.ru/?s=%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B2%D0%BE%D0%BB

[5] Африканський страус - Вікіпедія - http://ru.wikipedia.org/wiki/%D1%F2%F0%E0%F3%F1

[6] Ріг Достатку - Вікіпедія - http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%EE%E3_%E8%E7%EE%E1%E8%EB%E8%FF

Фемістій Агее?
Фемістій?
Звідки це символічне зображення?
Ось, виявляється, як не просто отримати життя в матеріальному світі?
Ru/?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация