Тактика ведення бою в лісі

Лісова місцевість важкопрохідні в зв'язку з відсутністю доріг. По стежинах навіть в пішому складі пересуватися дуже складно особливо після дощів, коли дорога розмита. Видимість рідко коли перевищує 50 м, з повітря спостерігати неможливо, з цієї ж причини, зате ризик, стати моментально поміченим з землі, збільшується в кілька разів.

Ще одна істотна перешкода, що зустрічається в лісі - це болота. Прицільний вогонь і спостереження тут мають сильне обмеження, зате хороші умови для маскування. Перебування в лісах, особливо тропічних впливає на моральний стан людини.

Тому війська, потрібно готувати особливо добре. Командирами ретельно і уважно укомплектовуються частини, забезпечується необхідна амуніція і озброєння, в тому числі бойовою технікою. Бойова викладка не повинна перевищувати 20 кг, в необхідне обмундирування включається:

  • армійська сумка;
  • спеціальні легкі черевики;
  • москітна сітка.

Перед тим як купити тактичний рюкзак потрібно переконатися в його міцності, непромокальності, наявності спеціальних кріплень і надійності.

Розвідка і охорона

При організації військових дій в лісі цими операціями приділяється особлива увага. Замаскованого об'єкта в русі можна помітити з відстані 15 метрів, нерухомого з 18 метрів, солдата в камуфляжі з 1,5 метрів. Тому організація спостережень проводиться в основному на відкритій місцевості з височини, хребтів або високих дерев.

У лісовій місцевості хороші результати дає якісне прослуховування. Тут дуже добре чутні нехарактерні для місцевості звуки моторів, розмови, металеві брязкіт.

Дозори при охороні видаляються на відстань до 1 км на стежки у напрямку до військ. Підрозділи перекривають всі шляхи, по яких противник може вийти на поле бою. Підрозділ розташовується так, щоб можна було здійснити кругову оборону, для кожного виду зброї виділяється конкретний сектор нападу.

планування настання

Проводиться наступ по основним правилам організації бойових дій. З специфічних особливостей виділяється:

  • професійна підготовка підрозділу для роботи в лісових умовах;
  • застосовується зброя і техніка.

Як правило, наступ проводиться уздовж долин водойм і доріг. Якщо таких немає, прокладаються манівці. Темп такого наступу буде значно знижений через важкопрохідні і низької пропускної здатності. У наступі знищуються ті точки, після ліквідації, яких обеспечится контроль над територією. Намагатися утримати під контролем відразу велику територію не рекомендується, це вимагає великих фізичних і тимчасових витрат.

Особливості ведення бою

Тут, продумано має бути все до дрібниць від плану дій до амуніції. Що стосується екіпіровки і спорядження його краще купувати в перевіреному спеціалізованому магазині, наприклад, на http://velmet.ua . Бойові дії в лісі швидкоплинні і вельми напружені. На самому початку бою в задачу командирів входить придушення вогневого оснащення ворога, щоб максимально скувати його дії. Далі, метою є підкріплення власними силами цих районів для оточення і перекриття всіляких шляхів відходу з боку противника.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация