Тартар - країна, порівняно недавно займала майже всю територію Євразії і західну частину Північної Америки!

ФАЛЬСИФІКАЦІЯ ІСТОРІЇ СЛОВ'ЯНСЬКИХ НАРОДІВ довести ФАЛЬСИФІКАЦІЯ ІСТОРІЇ СЛОВ'ЯНСЬКИХ НАРОДІВ довести!

Тартар - країна, порівняно недавно займала майже всю територію Євразії і західну частину Північної Америки! (Дивіться зліва - все виділене оранжевим на цій карті - Тартария)

Ця інформація викриває історію і відкриває завісу планомірного геноциду Великої країни і її населення, до якого і ставимося все ми.

Справжнє минуле Росії, України, Білорусії і багатьох інших країн усіма силами ховається від нас. Це дає можливість маніпуляторам зіштовхувати в протистоянні народи і країни, щоб отримати свою вигоду і не дати народам знову об'єднатися і стати непереборною силою, як в духовному, так і в економічному плані.

Ще зовсім недавно слово Тартария було невідомо переважній більшості жителів наших країн. Найбільше, з чим виникала асоціація у слов'янської людини, вперше почула його, був грецький міфологічний Тартар, відома приказка «провалитися в тартарари», і, можливо, горезвісне монголо-татарське іго. У наукових працях минулих століть найбільша країна світу згадується аж до кінця 18 століття, після чого була стерта фальсифікаторами зі світової історії.

До наших днів дійшли лише деякі джерела, де можна знайти згадку про Тартар. Карти, енциклопедії, зображення жителів великої Тартар, генеалогії її правителів, писемність - ось де залишилися згадки про велику країну.

Історія РУСІ - історія куди більш давня, ніж довгий час стверджувала офіційно визнана історія, і це, нарешті, визнано ОФІЦІЙНО в России !!! Отже, на офіційному рівні визнано, що татаро-монгольське іго - БРЕХНЯ від початку і до кінця.

З 11 вересня по 20 жовтня 2013 року під Всеросійському Музеї Декоративно-прикладного мистецтва проходила виставка старовинних карт Російського географічного товариства. Були представлені 70 з понад 500 карт. Карти Скіфії, Сарматії, Тартар, за якими можна зрозуміти всю широту російських територій.

А Ви коли-небудь про таку країну чули?

А адже ще в XIX столітті, як в Росії, так і в Європі пам'ять про неї була жива, про неї знали дуже багато. Непрямим підтвердженням цьому служить наступний факт. В середині XIX століття європейські столиці були зачаровані блискучої російської аристократкою Варварою Дмитрівною Римського-Корсакова, краса і дотепність якої змусили зеленіти від заздрості дружину Наполеона III - імператрицю Євгенію. Блискучу російську називали «Венерою з Тартар».

У британській енциклопедії 1771 рік а Російську Імперію, більш відому, як Велика Тартария (Great Tartary), називають територію на схід від Дону, на широті Самари до уральських гір і вся територія на схід від уральських гір до Тихого океану на азіатському:

«TARTARY, a vast country in the northern parts of Asia, bounded by Siberia on the north and west: this is called Great Tartary. The Tartars who lie south of Muscovy and Siberia, are those of Astracan, Circassia, and Dagistan, situated north-west of the Caspian-sea; the Calmuc Tartars, who lie between Siberia and the Caspian-sea; the Usbec Tartars and Moguls, who lie north of Persia and India; and lastly, those of Tibet, who lie north-west of China ».
(Encyclopedia Britannica, Vol. III, Edinburgh, 1771, p. 887).

Переклад: «Тартария, величезна країна в північній частині Азії, що межує з Сибіром на півночі і заході, яка називається Велика Тартария Переклад: «Тартария, величезна країна в північній частині Азії, що межує з Сибіром на півночі і заході, яка називається Велика Тартария. Тартари, що живуть південніше Московії і Сибіру, ​​називаються Астраханській, Черкаськими і дагестанських, що живуть на північному заході від Каспійського моря, називаються калмикскіх тартар і які займають територію між Сибіром і Каспійським морем; Узбецькими тартар і монголів, які мешкають на північ від Персії і Індії і, нарешті, Тибетськими, що живуть на північний захід від Китаю »).

Як випливає з Британської енциклопедії 1771 року існувала величезна країна Тартария, провінції якої мали різні розміри. Найбільша провінція цієї імперії називалася Великої Тартарією і охоплювала собою землі Західного Сибіру, ​​Східного Сибіру і Далекого Сходу. На південному сході до неї примикала Китайська Тартария (Сhinese Tartary) [прохання не плутати з Китаєм (China)]. На півдні від Великої Тартар була, так звана, Незалежна Тартария (Independent Tartary) [Середня Азія]. Тибетська Тартария (Tibet) розташовувалася на північний захід від Китаю і на південний захід від Китайської Тартар. На півночі Індії перебувала Монгольська Тартария (Mogul Empire) (сучасний Пакистан). Узбецька Тартария (Bukaria) була затиснута між Незалежною Тартарією на півночі; Китайської Тартарією на північному сході; Тибетської Тартарією на південному сході; Монгольської Тартарією на півдні і Персією (Persia) на південному заході. В Європі теж було кілька тартар: Московія або Московська Тартария (Muscovite Tartary), Кубанська Тартария (Kuban Tartars) і Маленька Тартария (Little Tartary).

Що означає Тартария і, як випливає з значення цього слова, ніякого відношення до сучасних татарам вона не має, точно так, як і Монгольська Імперія ніякого відношення не має до сучасної Монголії. Монгольська Тартария (Mogul Empire) знаходиться на місці сучасного Пакистану, в той час, як сучасна Монголія знаходиться на півночі сучасного Китаю або між Великою Тартарією і Китайської Тартарією ».

Відомості про Велику Тартар також збереглися в 6-томної іспанської енциклопедії «Diccionario Geografico Universal» 1795 року видання, і, вже в трохи зміненому вигляді, в більш пізніх виданнях іспанських енциклопедій. Наприклад, ще в 1928 році в іспанській енциклопедії «Enciclopedia Universal Ilustrada Europeo-Americana» наводиться досить велика стаття про Тартар, яка починається з 790-ї сторінки і займає близько 14 сторінок. У цій статті дуже багато правдивої інформації про Батьківщину наших предків - Великої Тартар, але в кінці вже позначається «віяння часу», і з'являються вигадки, які нам знайомі і зараз.

Наводимо переклад невеликого фрагмента тексту статті про Тартар з цієї Енциклопедії 1928 року видання: Наводимо переклад невеликого фрагмента тексту статті про Тартар з цієї Енциклопедії 1928 року видання:

«Тартария - протягом століть ця назва застосовувалося до всієї території внутрішньої Азії, населеної ордами Тартар-моголів (tartaromogolas). Протяжність територій, носили таку назву, відрізняється площею (відстанню) особливостями рельєфу 6 країн, які носять цю назву.

Тартария простягалася від Протоки Тартар (протоку, що розділяє острів Сахалін від азіатського континенту) і гірського ланцюга Тартар (також відомої як Сіхоте Алін - прибережна гірська гряда), яка відокремлює море від Японії і вже згадуваного Протоки Тартар з одного боку, і до сучасної Тартарской Республіки , яка простягається до Волги (обидва берега) і її притоки Ками в Росії; на південь знаходиться Монголія і Туркестан. На території цієї величезної країни жили тартари, кочівники, грубі, стійкі і стримані, які в давнину називали скіфами (escitas).

На старих картах Тартарією називали північну частину Азіатського континенту. Наприклад, на португальській карті 1501-04 року Тартарією називали велику територію, яка простягається між Ісартус (Яксартус) до Оккардо (Обі), до Уральських гір. На карті Ортеліуса (1570) Тартария - це вся широка область від Катайо (Китай) до Московії (Росія).

На карті Дж.Б. Хоммана (1716) Тартария має ще більшу протяжність: Велика Тартария (Tartaria Magna) простягнулася від Тихого океану до Волги, включаючи всю Моголів, Киргизію і Туркестан. Три останні країни ще називалися Незалежна Кочова Тартария (Tartaria Vagabundomni Independent), яка простягалася від Амура до Каспію. Нарешті, на карті світу la Carte Generals de toutes les Cosies du Blonde et les pavs nouvellement decouveris, виданої в Амстердамі в 1710 Хуаном Ковенсом (Juan Covens) і Корнеліо Мортіером (Cornelio Mortier), Тартария теж згадується під ім'ям Великої Тартар (Grande Tartarie) від Амурського моря, яке знаходиться в дельті Амура до Волги.

На всіх картах, опублікованих до кінця XVIII століття, Тартарією називається величезна площа, яка охоплює центр і північ Азіатського континенту На всіх картах, опублікованих до кінця XVIII століття, Тартарією називається величезна площа, яка охоплює центр і північ Азіатського континенту ... »(Переклад Олени Любимова).

Звідси випливає цілком логічний висновок про те, що про Велику Тартар все (якщо і не все, то багато) добре знали навіть в першій чверті 20-го століття. Про це ж свідчить і практично повсюдне використання ведичних символів (різних свастик і інших), яке в США і Європі тривало до кінця 30-х років, а в Азії триває досі.

Після Другої Світової війни, організованої, профінансованої і вміло проведеної світовими кукловодами, правдива інформація про Велику Тартар - стала зникати катастрофічно швидко. А після вбивства Йосипа Джугашвілі (Сталіна), вже ніхто не заважав світовим ляльководам контролювати всі ЗМІ і диктувати всьому світу тільки те, що їм заманеться.

Ось так, за відносно невеликий відрізок часу (за час життя всього декількох поколінь) вдалося майже повністю прибрати з ужитку всю інформацію про нашу, дійсно Великої Батьківщини, про наших воістину героїчних предків, що протистоять Злу ​​багато сотень тисяч років. І замість цього нам вселили, що руси (слов'янські народи) були дикими людьми, і тільки цивілізація Заходу допомогла їм зійти з дерев, на яких вони нібито жили, і радісно піти за освіченим світом в світле майбутнє. Насправді ж все йде з точністю до навпаки!

Коли ляльководи почали відкушувати від західної частини Великої Тартар маленькі шматочки і створювати з них в Європі окремі держави, там все швидко почало занепадати. Ні про яке освіченому і цивілізованому Заході говорити просто неправомірно. Спочатку не було самого «Заходу» в нашому сьогоднішньому розумінні цього терміна, а коли він з'явився, то не міг бути, і не був освіченим і цивілізованим у силу цілком об'єктивних причин!

Однак повернемося в Тартар. Про те, що європейці були вельми добре обізнані про існування різних тартар, свідчать і численні середньовічні географічні карти. Однією з перших таких карт є карта Росії, Московії і Тартар, складена англійським дипломатом Ентоні Дженкинсон (Anthony Jenkinson), який був першим повноважним послом Англії в Московії з 1557 по 1571 р і за сумісництвом представником Московської компанії (Muscovy Company) - англійської торгової компанії, заснованої лондонськими купцями в 1555 р Дженкинсон виявився першим західноєвропейським мандрівником, що описав узбережжі Каспійського моря і Середньої Азії під час своєї експедиції в Бухару в 1558-1560 рр. Результатом цих спостережень стали не тільки офіційні звіти, але і найдокладніша на той момент карта областей, практично недоступних до того моменту для європейців.

Тартария є і в солідному всесвітньому Атласі Меркатора-Хондіуса початку XVII століття. Йодокус Хондіус (Jodocus Hondius, 1563-1612) - фламандський гравер, картограф і видавець атласів і карт в 1604 році купив друковані форми всесвітнього атласу Меркатора, додав до атласу близько сорока власних карт і опублікував розширене видання у 1606 р під авторством Меркатора, а себе вказав в якості видавця.

Як тепер уже ми знаємо, крім Великої Тартар, яка за свідченнями західних картографів займала Західну і Східну Сибір і Далекий Схід, в Азії існувало ще кілька тартар: Китайська Тартария (це не Китай), Незалежна Тартария (сучасна Середня Азія), Тибетська Тартария ( сучасний Тибет), Узбецька Тартария і Могольськая Тартария (Імперія Великих Моголів). Свідоцтва про представників цих тартар теж збереглися в історичних європейських документах.

Деякі назви народів нам були невідомі. Наприклад, хто це такі тартари Taguris або тартари Kohonor? Розгадати загадку назви перших тартар нам допомогла вищезгадана «Колекція подорожей» Антуана Прево. Виявилося, що це Туркестанські тартари.

Імовірно ідентифікувати друге тартар допомогли географічні назви. На заході центральної частини Китаю розташована провінція Цинхай (Qinhai), що межує з Тибетом.

Провінція ця багата безстічними озерами, найбільше з яких і називається Цинхай (Синє море), яке дало назву провінції. Однак, нам цікаво інша назва цього озера - Кукунор (Kuku Nor або Koko Nor). Китайці захопили цю провінцію у Тибету в 1724 році. Так що кохонорскіе тартари цілком можуть бути тибетськими Тартар.

Незрозуміло нам було і хто такі Tartares de Naun Koton ou Tsitsikar. Виявилося, що місто Цицикар існує і понині, і зараз розташований на території Китаю на північний захід від Харбіна, який, як відомо, був заснований російськими. З приводу ж підстави Цицикара традиційна історія нам говорить, що він був заснований монголами. Однак, незрозуміло тільки, звідки там могли взятися тартари?

Швидше за все, засновники міста були такими ж монголами, які заснували Імперію Великих Моголів на півночі Індії, на території якої зараз знаходиться сучасний Пакистан, і яка нічого спільного не має з сучасною державою Монголія. Ці дві країни знаходяться один від одного на відстані тисяч кілометрів, розділені Гімалаями і були населені різними народами.

Є ще багато фактів про Тартар, карт, зображень жителів Тартар і описів Тартар мандрівниками Є ще багато фактів про Тартар, карт, зображень жителів Тартар і описів Тартар мандрівниками. У статті, яку ви прочитали, викладена лише частина фактів, продовження дивіться у відео нижче, а по ЦИМ ПОСИЛАННЯМ можна завантажити одним архівом 294 карти Тартар, за якими можна зрозуміти всю широту російських територій.

Велика Тартария - тільки факти. Фільм перший (2013):

Російська влада визнала тартар:

ВЕЛИКА Тартар на КАРТАХ. Володимир Путін про нашу історію:

294 карти Тартар:

Велика Тартария на середньовічних картах:

Велика Тартария - тільки факти. Грифон (фільм другий):

+++
+++    Корисна стаття Корисна стаття? Розкажіть друзям і підпишіться на оновлення та новини порталу «Любодар». Форма підписки у верхньому правому кутку сторінки.
+++
Інші статті по темі:

СЛІДИ СТАРОДАВНЬОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ НАШИХ ПРЕДКІВ-русичів (СЛАВЯН):   https://vk СЛІДИ СТАРОДАВНЬОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ НАШИХ ПРЕДКІВ-русичів (СЛАВЯН): https://vk.com/wall-49560567_1174

Ведизм НА РУСІ БУВ ДО XVI СТОЛІТТЯ Ведизм НА РУСІ БУВ ДО XVI СТОЛІТТЯ! Західні європейці навмисно стали перекручувати всю історію, щоб показати, що нікого крім німців та інших західноєвропейських націй в давнину не було: http://vk.com/wall-49560567_650

СПОТВОРЕННЯ ІСТОРІЇ ЯК МЕТОД УПРАВЛІННЯ свідомістю СПОТВОРЕННЯ ІСТОРІЇ ЯК МЕТОД УПРАВЛІННЯ свідомістю! Відео, які ламають стереотипи! Послідовний і уважний перегляд цих відео розбиває стереотипи з приводу історії, яку нам дають в школах і університетах і яка нам всім відома. Причому, що дуже важливо і цікаво, наводяться факти, речові докази, застосовується логічно-технічний підхід: http://vk.com/wall-49560567_1272

А Ви коли-небудь про таку країну чули?
Наприклад, хто це такі тартари Taguris або тартари Kohonor?
Однак, незрозуміло тільки, звідки там могли взятися тартари?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация