Теорія ефіру. Що об'єднує Менделєєва, Теслу і фон Брауна?

  1. Теорія ефіру Менделєєва
  2. Теорія ефіру Ніколи Тесла
  3. Літальні апарати
  4. На сторожі нового феодального порядку

Кілька років тому мені попалася на очі одна цікава книга маловідомого американського дослідника. Він стверджує, що в віці 13 років він гостював у друзів сім'ї і їх сусіда-астрофізика. Професор працював на уряд США, розшифровуючи технологію нацистської літаючої тарілки, яка була доставлена ​​в Нью-Мехіко після 1945 року.

"Так як справжня теорія електрики заснована на концепції" ефіру ", ця галузь фізики засекречена" в інтересах національної безпеки ", - пише автор книги Вільям Лайн, -" І цілеспрямовано спотворена брехливою пропагандою ... ".

Отже, нагадаємо, що ж таке ефір. У давнину філософи припускали, що по всіх усюдах існує якась "вода", з якої все складається, і в якій ми живемо і яку не можемо відчувати. Рене Декарт (1596-1650) став першим, хто заговорив про ефір, як про наукове феномен. Пізніше вчені, які вивчали світло, переконалися, що він є свого роду хвилею. Але ж хвиля повинна в чомусь поширюватися, потрібна якась середовище, в якій можуть "плисти" мікрочастинки світла - фотони. У XIX столітті науковий світ з кожним новим досвідом, в якому проявлялася ця невідома довкілля, все більше утверджувався в думці, що щось невидиме, невловиме, неощущаемое, неймовірне, всеохоплююче щось, супертонка матерія дійсно існує. Чому ж сильні світу цього з усіх сил намагаються приховувати це явище від людства? Щоб відповісти на це питання, треба зрозуміти, що таке ефір і що знання про нього може дати світові.

Теорія ефіру Менделєєва

Дмитро Іванович Менделєєв зайшов в тему ефіру з боку хімії. У своїй роботі " Спроба хімічного розуміння світового ефіру "Великий російський хімік описує хід своїх думок щодо створення хімічних елементів частинок ефіру.

Вчений пише в своїй праці, що "ефір - це найлегший - в цьому відношенні граничний - газ, що володіє високою ступенем проникності", "його частки мають відносно малу вагу і володіють вищою, ніж для будь-яких інших газів, швидкістю свого поступального руху" . Тому вчений виділив ефір в окрему - нульову - колонку в своїй таблиці хімічних елементів (пізніше, після смерті Дмитра Івановича, ця таблиця була обрізана якраз в цьому місці).

Отже, Дмитро Іванович розробив в рамках своєї гіпотези два хімічні елементи, під якими він мав на увазі таке явище, як ефірне речовина. Перший варіант - "короною" (або "Y") - він помістив в перший ряд нульової групи. Другий варіант - "Ньютон" (або "X") - хімік вивів абсолютно окремо і поставив в нульовий ряд і нульову групу.

"ЗАВДАННЯ тяжіння ТА ЗАВДАННЯ ВСІЄЇ ЕНЕРГЕТИКИ НЕ МОЖНА ПОДАТИ реально вирішеними БЕЗ РЕАЛЬНОГО РОЗУМІННЯ ЕФІРУ, як світової середовища, що передає енергію на відстанях", - робить висновок великий російський учений.

І на цьому місці ми переходимо до наступного великому вченому слов'янського походження, який поклав багато років свого життя на досліди з ефіром, - до Миколи Теслі.

Теорія ефіру Ніколи Тесла

Тема ефіру захопила юного сербського випробувача ще в молодості. Ведений мрією забезпечити людство безкоштовною і нескінченною енергією, припинити світові і локальні війни за ресурси, дати людям в руки ключі від земного раю, Тесла працював над технологією бездротової передачі електрики на великі відстані. І це крім величезного числа розробок в інших областях. Коли починаєш вивчати діапазон його робіт, просто не можеш повірити, що всі ці розробки були створені однією людиною, та ще й в кінці XIX - початку XX ст. Винаходи просто лилися суцільним потоком з його загадкового свідомості (і підсвідомості). Як ці розробки приходили йому на розум - окрема історія.

Повернемося до ефіру. Марк Твен назвав Ніколу Теслу "Повелителем блискавок", а саме тим, хто приборкав електрику і виробляв з цією стихією неймовірні навіть для нашого сучасника фокуси. Ці вражаючі речі були можливі завдяки знанню теорії ефіру. Саме ефір став тим паролем, під яким великий учений заходив в консоль програми під назвою "світове електрику" і вчився отримувати енергію фактично з повітря. Його колеги ні того часу, ні зараз не могли і не можуть повторити багатьох дослідів Тесли. А все тому, що вони не використовували і не використовують спеціальний пароль. Боротьба з цим кодом доступу почалася на початку XX століття і йшла на різних рівнях. Тесла став одним з перших учених, хто відчув це потужне наукове, фінансове, інформаційне протидія на собі.

Давайте назвемо хоча б кілька напрямків розробок великого "електрика" всіх часів і народів. Ідей, які змогли і зуміли б до невпізнання змінити, перевернути спосіб життя людства:

  • бездротова передача великих обсягів енергії на великі відстані;

  • сейсмічне зброю, яке унеможливить будь-яку війну;

  • лікування електрикою;

  • літальні суперскоротние машини;

  • літаки вертикального зльоту і приземлення;

  • бездротові торпеди;

  • управління блискавками;

  • електричні автомобілі;

  • електро-рухова система (турбіна) з технологією "невидимого канат";

  • електричний осцилятор потужністю 10 млн кінських сил;

Це тільки мала частина. Детальніше про особу, життя і винаходи Ніколи Тесли можна дізнатися зі статті " Нерозгадані таємниці Ніколи Тесла "На крамолу.

Тесла передбачав, що ефір - це суперлегкий газ, що складається з надмалих частинок, які рухаються з шаленою швидкістю в усюдисущому корпускулярном випромінюванні - "основних сонячних променях". Ці промені проникають в частки ефіру і взаємодіють з електронними силами і масою. Тесла вів розробки по впливу на ефір, експериментуючи з електромагнітним полем і електрикою.

У 1901 році Теслу почали фінансувати банкіри Джеймс С. Уорден і Джон Пірпонт Морган (з клану Морганів, які поряд з іншими американськими прізвищами склали кістяк світового уряду або "Комітету трьохсот" - про це докладніше можна прочитати в книзі "Комітет 300" Джона Колемана) . Проект отримав назву "Уорденкліфф". На виділені багатіями гроші "повелитель блискавок" повинен був розробити технологію бездротової передачі телеграфних повідомлень через Атлантичний океан (це дало б Моргану перевага для більш швидкого отримання фінансової інформації зі Старого Світу). Тесла проектував високу конструкцію, яка повинна була функціонувати як бездротова телекомунікаційна вежа. Загалом, у магнатів було своє уявлення про те, чим буде займатися Тесла на їхні гроші.

Але вчений не став зупинятися на проекті, який був вигідний банкірам, і пустив все наявні можливості на роботи по бездротовій передачі електроенергії на великі відстані, щоб зробити електрику доступним кожному жителю Землі. За допомогою своєї чудо-вежі Тесла міг таким чином наелектролізовать просторів на кілька десятків кілометрів навколо, що нічне повітря відразу в декількох американських містах світився, як вдень, і городяни могли навіть читати газети на вулиці. Також свідки розповідали, що все навколо, і люди в тому числі, покривалися світяться ореолами. Коли Морган зажадав від Тесли результатів роботи і зрозумів, що його гроші пішли не туди, фінансування усіх попередніх досліджень сербського вченого було заморожено. А колеги банкіра відмовилися вести з Теслой які б то не було спільні проекти.

Таким чином, світовий уряд розкусили плани "натхненного пророка електрики" (за висловом Резерфорда) і зробило все, щоб Нікола Тесла не зміг продовжити свої випробування в області ефірних технологій.

У 1914 році вчений не зміг зацікавити американський уряд субмариною та електротехнології. У так і неопублікованої наукової статті Тесла пише:

"Ми повинні негайно підтримати розробку ЛІТАЮЧИХ МАШИН І бездротові МИТТЄВОЇ ПЕРЕДАЧІ ЕНЕРГІЇ усією міццю і ресурсами нації".

Тут помітна технічна зв'язок між двома цими розробками - літаючими машинами (НЕ аеропланами) і бездротовою передачею енергії. Моргани і Рокфеллери оголосили купи патентів поза рамками кредитування, і великий учений не отримував заслуженого доходу від своїх унікальних винаходів. Важливо відзначити, що в той час, по суті, ніхто не міг навіть взяти кредит в банку, щоб дати вченому гроші на реалізацію його проектів. Пізніше дослідник так і не зміг зацікавити інвесторів своїми технологіями по бездротової передачі енергії.

Літальні апарати

Тесла протягом декількох років працював над ще одним "ефірним" винаходом, про який мало хто знає - розробках літаючої машини (НЕ літака, що не аероплана!), Яка змогла б приводитися в рух впливом на навколишнє ефірний простір електричних зарядів, що знаходяться під високою напругою . Швидкість такого транспорту здатна досягати 36 000 миль на годину! Тесла навіть задумав міжпланетні польоти за допомогою такої "літаючої машини", він вважав їх найбільш зручними і маловитратними завдяки використанню довгого електричного "троса", протягненого з Землі; тобто ця технологія передбачала відмову від будь-яких інших видів палива.

Американські інвестори, незважаючи на велику перспективність таких проектів, не погодилися виділити на них ні цента. А ось в нацистській Німеччині зацікавилися. Зокрема, Вернер фон Браун, відомий спочатку німецький, а потім (з 1955 року) американський конструктор ракетно-космічної техніки (а потім - "засновник" американської космічної програми), придбав і почав розробляти в проекті "П2" в Лос-Аламосі ( штат Нью-Мексико) електричне відкриття Тесли про те, що "все тіла наповнені" електричним вмістом "і резонують при електромагнітному впливі швидко змінюються електростатичними силами і ефіром, щоб визначити свої гравітаційні взаємодії і рух в пространс ве "(Вільям Лайн," Надсекретні архіви Тесли ", видавництво" Ексмо ", 2009). У 1937 році фон Браун перевів проект в Третій Рейх, і розробки в цій сфері продовжилися в Піцунді, в Балтії і на підземних заводах Німеччини. Хто чув або читав про літаючі тарілки нацистів, вже напевно здогадався, що ці інновації були засновані на "ефірних" технологіях Ніколи Тесли.

Сучасний американський дослідник Вільям Лайн в своїх книгах, наприклад, "Космічні прибульці з Пентагону", досить докладно описує ці технології. Він переконаний: НЛО - справа рук американських спецслужб або, за версією конспірологів, - світового уряду. Саме вміння певним чином впливати на ефір здатне приводити в рух літаючі машини, над створенням яких почав працювати Нікола Тесла. Саме завдяки знанню і розумінню таких природних явищ, як ефір і основні космічні промені, ці дивовижні машини можуть злітати і сідати вертикально, миттєво розганятися і різко міняти швидкість, а також зависати в повітрі. При цьому організм пілота не відчуває тих навантажень, які можливі в транспортних засобах інших типів. Саме про таких унікальних характеристиках давним-давно писав великий Тесла. Детальніше про винахід літаючих машин Тесли можна прочитати в статті " Літаючі тарілки Ніколи Тесли і теорія ефіру ".

Що ж стосується подальшої долі "літаючих тарілок" нацистів, то під час і після війни американці забезпечили свою оборонку і пізніше - космічну програму - висококваліфікованими кадрами з Третього Рейху (операція "Скрепка"). Не дивно, що потім на території США почастішали випадки, коли люди бачили ті самі літаючі машини, і в американському суспільстві відзначився бум на уфологічні байки.

Вільям Лайн в одній зі своїх книг пише, що в 1953 році своїми очима досить близько бачив в небі "літаючу тарілку". Той факт, що днище цієї супершвидкісний машини було оточене рясними електричними розрядами (які він назвав "розрядами Тесли"), свідчив про використання такої "тарілкою" "ефірної" технології. Лайн впевнений: машина індікатіровалась гіроскопічними стабілізаторами, про які раніше писав сербський геній. Після смерті Тесли все його папери, креслення з винаходами і напрацюваннями безслідно зникли з готельного номера, де жив учений. Думаю, і так ясно, хто їх "конфіскував".

На сторожі нового феодального порядку

Резюмуючи всю цю історію з використанням ефіру Ніколою Тесла і іншими зацікавленими особами, хочеться відзначити наступне. Коли великий сербський геній створював і продавав патенти на розробки з використанням енергії цієї специфічної середовища, він навряд чи міг усвідомлювати, що своїми спробами співпрацювати з Морганами і іншими західними банкірами автоматично ставить хрест на своїх "дітища". Адже Тесла фактично виходив на прямий контакт з тими, хто завжди і скрізь прагнув боротися з технологіями, які зробили б життя простих людей краще, припинили б війни і катаклізми.

Винаходи Тесли здатні перетворити людину у всемогутнього бога, який може підпорядкувати собі будь-яку стихію. Уявіть собі майбутнє, в якому немає голоду, дефіциту, економічних проблем, дефолтів, воєн, конфліктів ... Це зовсім інше суспільство, зовсім інша цивілізація! Разом з тим, це страшний сон світової еліти, і вона готова пустити все кошти, щоб він ніколи не збувся.

Світовий уряд або той конгломерат, який зазвичай їм називається, сховав і ховає від людства безліч різних винаходів. Невгамовна вченому зазвичай повсюдно "вставляють палиці в колеса", а якщо він не заспокоюється, його "прибирають" - "серце" і таке інше ... Але з Теслой світова еліта так не надійшла, у всякому разі, не надійшла відразу. Вона занадто довго чекала і не чіпала його. Це наводить на думку про те, що світовий істеблішмент навмисно не заважав йому генерувати нові ідеї - вони "Комітету 300" і самі можуть стати в нагоді. Але, при цьому, правителі світу не давали Теслі реалізовувати свої винаходи в потрібному йому руслі.

Що стосується теорії ефіру, то тут тіньовий уряд почав справжню спецоперацію з порятунку свого феодального світового порядку. І спецоперацію цю звали "Теорія відносності". Вибрали серед своїх євреїв більш-менш імпозантного, і дружина у нього - жіночий геній фізики. Про те, як убити одним пострілом кількох зайців, дізнаємося з історії пропаганди цієї неоднозначної теорії.

У продовження цієї теми читайте про методи усунення теорії ефіру в статті Теорія ефіру: як просували брехня Ейнштейна .

Анастасія Косташ

Чому ж сильні світу цього з усіх сил намагаються приховувати це явище від людства?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация