ТЕТЯНА МАРМАЗОВА: Національна безпека національно небезпечної України - реформування оборонного сектора і перехід на стандарти НАТО

Чого тільки не робить київська влада, щоб отримати черговий транш МВФ .... Ось тільки уявіть: відкриваєте інтернет і однією з головних новин на вас вивалюється повідомлення про те, що розкритикований міжнародними партнерами новий законопроект адміністрації президента Трампа «Стратегія національної безпеки США» ( аналог проекту Закону України «Про національну безпеку») нарешті пройшов своє погодження та схвалений.

І на підтвердження цього президент США Дональд Трамп отримав лист-відгук за підписом - посла України в США Валерія Чалого, посла ЄС в США Девіда О * Саллівана і посла при НАТО Кей Бейлі Хатчисона. Представили ?! Представили і посміхнулися, тому як смішно і безглуздо. А з точністю до навпаки - дуже навіть, що цілком логічно для нинішнього геополітичного (так і проситься написати - гей-політичного) положення української держави в світі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram , групу ВКонтакте і блог дзен .

І президент України Петро Порошенко таке схвалення на свій законопроект, внесений ним у лютому цього року до Верховної Ради України за № 8068, отримав за підписами посла США в Україні Марі Йованович, голови представництва ЄС в Україні Хью Мінгареллі та представника НАТО в Україні Олександра Віннікова. Як добре, що схвалили, а то як же національна безпека України обійдеться без думки перерахованих вище осіб ?! Без цього тепер «ненька» ніяк не можна - євроформат зобов'язує.

Під гаслами боротьби з тоталітарно-корупційні державною системою України, в ім'я всього, ніби як, світлого, проти всього, ніби як, темного, Захід активно впроваджується в усі сфери життя народу України. Демократично, без сорому. Така собі міжнародна колізія, певний політичний оксюморон: національна безпека країни, яку захищають чомусь дипломати і представники інших країн. Якось дивно, чи не так?

Нагадаємо, що даний законопроект був схвалений Радою нацбезпеки і оборони України в січні поточного року, пройшов в квітні перше читання у Верховній Раді України, а вже на цьому тижні планується остаточне його прийняття українським парламентом. Українські парламентарії, як і президент Порошенко, не приховують, що даний законопроект № 8068 «Про національну безпеку України» вони поспішають прийняти до передбачуваного в липні саміту «Україна - НАТО».

Українські парламентарії, як і президент Порошенко, не приховують, що даний законопроект № 8068 «Про національну безпеку України» вони поспішають прийняти до передбачуваного в липні саміту «Україна - НАТО»

У проекті закону про нацбезпеки України, як і в чинному законі «Про основи національної безпеки», ухваленому в 2003 р, визначені основні принципи державної політики, спрямованої на захист націнтересів держави. Ось київська влада і захищає національну безпеку національно небезпечною для тієї ж Європи України.

Зрозуміло, що Україна садять на короткий поводок, прив'язують до НАТО, натовських стандартів, що зовсім не означає її прийняття до Північноатлантичного альянсу. Україна потрібна керована в політичній, економічній і оборонно-військової областях, як плацдарм проти Росії. І повідець цей буде перебувати саме у тих, чиї інтереси і чию безпеку так метушливо захищають представники західних посольств, які брали участь в удосконаленні акту написання законопроекту України «Про національну безпеку».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram , групу ВКонтакте і блог дзен

Виходячи зі змісту законопроекту, Україна чекає реформування сектора національної безпеки і оборони, перехід на стандарти НАТО, розмежування повноважень державних органів у сфері національної безпеки, зокрема визначення системи командування, системи координації оборонних сил і сил безпеки, запровадження громадського контролю за національною безпекою країни. Чекає «неньку» в 2019 році і призначення нового міністра оборони з числа цивільних осіб (це ж так демократично).

Текст даного законопроекту порадує національно стурбованих представників Української держави: в його зміст не увійшов пункт про угоду щодо тимчасового базування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України.

Текст даного законопроекту порадує національно стурбованих представників Української держави: в його зміст не увійшов пункт про угоду щодо тимчасового базування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України

Нарешті в даному законопроекті передбачено дію всіх силових структур під час введення в країні воєнного стану. І Національна гвардія буде виконувати в цих умовах не тільки правоохоронні функції, але і військово-оборонні. Наприклад, при Президентові України Вікторі Януковичі спецпідрозділ МВС України «Беркут» не те, що військово-оборонні, а й виконати правоохоронні функції не могло до кінця під тиском представників громадянського контролю - майданної громадськості, а багато керівників підрозділів внутрішніх військ України категорично відмовилися виконувати надійшли прямі накази прибути до Києва і підтримати легітимну владу. Тепер все, порядок в країні - зовсім безпечно, але при цьому ой як національно.

А ще громадяни України зможуть контролювати Збройні сили країни, силові відомства за допомогою громадських організацій, за допомогою представників депутатського корпусу всіх рівнів, через ЗМІ. Пора вже, звичайно. Президента, Кабінет міністрів, Верховну Раду вже он як контролює широкий загал з часів т.зв. «Революції гідности». Тепер прийшов час і іншого контролю - за Збройними силами.

При підготовці проекту закону і роботі над ним було внесено понад 300 поправок. Одна з них, внесена на засіданні комітету ВР України, ілюструє те, як дбають депутати про безпеку країни і її громадян. Справа в тому, що в проекті Закону «Про національну безпеку України» передбачено створення єдиної бази споживачів природного газу. Після вступу документа в законну силу регіональні облгази повинні будуть передати НАК «Нафтогаз України» інформацію про всі підключення до газових трубах - ПІБ споживачів, адреси, за якими встановлені газові лічильники, номери лічильників і т.д.

За вікном вже давно 21 століття, а людство, як і раніше в історії, живе в світі, де важливе задоволення двох потреб - хліба і видовищ. Тільки смак хліба, як і радість від дійства, може бути різною.

Тільки смак хліба, як і радість від дійства, може бути різною

У одній частині російського народу видовище - це феєричне футбольне ристалище, чітко організоване і доставляє моральне і естетичне задоволення мільйонам уболівальників по всьому світу. А в іншої частини російського народу, що проживає на території сучасної України і в значній своїй частині забув, що він теж російський народ, видовищем стають гей-парад, який проходить на догоду європейським цінностям, і бойової міні-парад нацистів батальйону «Азов» в Маріуполі в честь вигаданою перемоги ВСУ над армією ДНР.

Країна, пиратски торгує своїм унікальним карпатським лісом-кругляком, родючими чорноземами, яка готується торгувати для імплантації людськими органами - це і є нацбезпеку по-українськи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Трамп потрапив на Україну»: президента США внесли в базу «миротворця» - названо ім'я наступного «кандидата»

Тетяна Мармазова

Представили ?
Як добре, що схвалили, а то як же національна безпека України обійдеться без думки перерахованих вище осіб ?
Якось дивно, чи не так?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация