Тимошенко Юлія Володимирівна

  1. біографія
  2. Юля і шахтарі
  3. Цікаві факти
  4. Примітки

Тимошенко Юлія Володимирівна Тимошенко Юлія Володимирівна Тимошенко Юлія Володимирівна Тимошенко Юлія Володимирівна   Рід діяльності:   політик   Дата народження:   27 листопада   1960   (1960-11-27) (58 років)   Місце народження:   Дніпропетровськ   громадянство:   Україна   Тимошенко Юлія Володимирівна - скандально відомий український політик, неодноразово колишній прем'єр-міністр України Рід діяльності:

політик

Дата народження:

27 листопада 1960 (1960-11-27) (58 років)

Місце народження:

Дніпропетровськ

громадянство:

Україна Україна

Тимошенко Юлія Володимирівна - скандально відомий український політик, неодноразово колишній прем'єр-міністр України.

біографія

Юля 2000

Юля 2000

На лаві підсудних, 2001.

На лаві підсудних, 2001

Той самий ордер [1]

Юлія Тимошенко (в дівоцтві - Григян) народилася 27 листопада 1960 року в Дніпропетровську.

  • Закінчила університет за фахом економіст-кібернетик; влаштувалася інженером-економістом на Дніпропетровський машинобудівний завод імені Леніна.
  • У 1979 році вийшла заміж за Олександра Тимошенка, сина відомого обласного партійного функціонера Геннадія Тимошенка.
  • 1989-1991 - комерційний директор молодіжного центру «Термінал».
  • 1991 - заснувала спільно з чоловіком «Корпорацію Український Бензин» (комерційний, генеральний директор), яка до 1995 року перетворилася на промислово-фінансову корпорацію «Єдині енергетичні системи України» (ЄЕСУ) з оборотом $ 11 млрд і, користуючись підтримкою голови партії «Громада» прем'єр-міністра Павла Лазаренка, мала монополією на торгівлю російським природним газом на Україні.
  • 1995-1997 - президент корпорації ЄЕСУ.
  • У червні 1997 року після відставки Лазаренка, «газова принцеса», як її тоді називали, яка займала також посада заступника керівника партії «Громада», втратила свій пост і очолила тіньовий уряд своєї партії. Після затримання Павла Лазаренка в США Тимошенко заснувала і очолила Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».
  • 16 січня 1997 - 12 травня 1998 - народний депутат України (Верховна рада II скликання).
  • 12 травня 1998 - 2 березня 2000 - народний депутат України (Верховна рада III скликання).
  • 30 грудня 1999 - призначена віце-прем'єром з ПЕК в уряді Віктора Ющенка. У цей час ситуація в українській електроенергетиці була катастрофічною: посередники (обленерго) протягом багатьох років оплачували електростанціям менше половини виробленого електрики. Перед Тимошенко було поставлено завдання навести порядок у цій сфері. Тимошенко задачу вирішила, але вже в серпні 2000 за звинуваченням в розкраданні державного майна був арештований її чоловік. 19 січня 2001 сама Тимошенко була звільнена від своєї посади, а 13 лютого - відправлена ​​в слідчий ізолятор за звинуваченням у розкраданні (при перебуванні главою ЄЕСУ) мільярда доларів, призначеного на оплату російського газу.
  • Березня 2001 - Печерський районний суд Києва скасував санкцію на арешт Тимошенко, визнавши висунуті проти неї звинувачення неспроможними. За розповідями очевидців, коли Тимошенко виходила на свободу, вона важила 42 кг - у в'язниці вона майже нічого не їла, боялася отруєння.
  • 14 травня 2002 - 4 лютого 2005 народний депутат України (Верховна рада 4-го скликання).
  • 30 квітня 2002 - Києво-Святошинський суд Київської області знімає всі звинувачення, висунуті Генеральною прокуратурою проти Юлії Тимошенко та її чоловіка.
  • 23 вересня 2004 року вже Головна військова прокуратура Росії оголосила Тимошенко в міжнародний розшук за звинуваченням у дачі хабара високопоставленим чиновникам Міністерства оборони РФ з метою укладення контракту на поставку будівельних матеріалів за явно завищеними цінами. 29 вересня документи на Тимошенко надійшли в Національне центральне бюро Інтерполу в Росії. 7 грудня на офіційному сайті Інтерполу в рубриці «Розшукуються» з'явився ордер на її арешт. Ордер супроводжувався так званим червоним грифом, що означало занесення Тимошенко до розряду небезпечних злочинців. Однак вже ввечері Інтерпол зажадав від РФ додаткової інформації у справі Тимошенко, а ордер на арешт з сайту зник і більше там не з'являвся. На Україні справа проти Тимошенко була закрита незабаром після перемоги «помаранчевої революції», звинувачення ж російської прокуратури були зняті набагато пізніше.
  • У 2005 році, після «Помаранчевої революції» встигла відчути радість перебування прем'єр-міністром, прославилася ідеєю масової реприватизації промислових підприємств і спробою встановлення жорсткого контролю над ринком нафти і нафтопродуктів (завершилася втручанням Ющенко). Втім, прем'єрство тривало всього кілька місяців, після чого Ющенко відправив уряд Юлії Тимошенко у відставку в зв'язку з безперервними конфліктами всередині виконавчої гілки влади.
  • 18 листопада 2005 - Верховний Суд України на спільному засіданні Судової палати у кримінальних справах та військової судової колегії скасував усі кримінальні справи, які були заведені проти Юлії Тимошенко, членів її сім'ї та прихильників.
  • Березень - серпень 2006 - зробив спробу знову зайняти пост прем'єр-міністра, яка закінчилася невдачею. Після чого заявила про перехід в жорстку опозицію Ющенко.
  • Восени 2007 року розвела і Ющенка, і Януковича, знову ставши прем'єром без будь-якої можливості звільнення.
  • 7 лютого 2010 року програла всі можливі тури виборів чергового президента, а 20 лютого тимчасово припинила боротьбу за владу і зачаїлася.

Юля і шахтарі

Юля в касці

Юля в касці

Заради піару куди хочеш полізеш ... ну якщо вже залізла, отримуй фотожабу!

Крім інших своїх подвигів відома тим, що єдина з прем'єрів спустилася в шахту ( шахта імені М.В. Фрунзе , М.Ровеньки, Луганська обл.) На глибину близько 1000 метрів. Разом з нею в шахту довелося спуститися взводу охорони та всьому керівництву об'єднання « Ровенькиантрацит ». Спеціально для цієї події для неї пошили робу. Леді Ю. одягнула також косинку, каску, чоботи і онучі.
У шахті Юлія Володимирівна поспілкувалася з спеціально для цих цілей виділеним і належним чином проінструктований ланкою. За виїзду прем'єр заявила, що кожен міністр повинен раз на місяць спускатися в шахту. Судячи з того, що за прикладом її ніхто не пішов, ця ідея не дуже сподобалася українським міністрам.

Є кавалером почесного знака Мінвуглепрому України « Шахтарська слава »2-ий і 3-го ступеня, вручених їй в 2009 і 2008 роках відповідно. (Прогнулися керівники об'єднань « Ровенькиантрацит »І« Донбасантрацит »В надії на майбутній профіт .) Якби не раптове поразку на президентських виборах і усунення від влади, цілком могла б отримати «Шахтарську славу» 1-го ступеня і стати повним кавалером цієї нагороди, що прирівнюється до звання « Почесний шахтар України ».

Цікаві факти

раз

раз

Два

Під час "Помаранчевої революції" не побоялася приїхати в бунтівний Донецьк і відповідати на запитання журналістів у прямому ефірі, не звертаючи уваги на бурхливу на вулицю натовп і образливі вигуки.

29 серпня 2008 року під час виступу на святковому концерті на стадіоні "Авангард" в Луганську з Юлією Володимирівною стався неприємний епізод. Пані Тимошенко в супроводі глави Мінвуглепрому Віктора Полтавця попрямувала з VIP-ложі до сцени. Їм треба було пройти по червоній килимовій доріжці через футбольне поле. Несподівано Полтавець спіткнувся і спробував утримати рівновагу, схопившись за що йде поруч Юлю. Міністр встояв на ногах, а прем'єр, отримавши поштовх, похитнулася і впала на землю. До її честі треба сказати, що вийшла з ситуації вона гідно. "Говорили мені не надягати каблуки, я не слухала", - нервово сміючись, сказала вона в мікрофон і продовжила свій виступ.

Примітки

  1. Є думка, що на сайті Інтерполу в той час був баг. Нібито за допомогою гіперпосилання можна було вставити як фотографію, так і текст в формат сторінки. І нібито таким чином були створені скріни з Януковичем, Путіним, Ющенко і Чебурашкою. Жодних посилань, природно, немає.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация