Типи постів для генерації лідів в Facebook

  1. Що таке лід?
  2. Типи лидов, які можна генерувати через Facebook
  3. Генерація лідів в Facebook: 6 ефективних способів
  4. 2) Коментарі в Facebook
  5. 3) Просування вебінарів через Facebook
  6. 4) Використання реклами для збільшення охоплення аудиторії

За даними досліджень, проведених в США, Facebook став джерелом лидов для 52% компаній

За даними досліджень, проведених в США, Facebook став джерелом лидов для 52% компаній. Однак ця статистика має і зворотну, темну, сторону - 48% маркетологів не скористалися цією можливістю. Цю ситуацію ми повинні кардинально поміняти. Неважливо, чи потрапили ви в число тих 48%, хто тільки роздумує над генерацією лідів через Facebook, або в число тих 52%, хто вже зробив це, у всіх нас є можливість підвищити результати наших старань.

Зробимо невеликий відступ і поговоримо про те, що таке «лід». Це буде корисно як новачкам в питаннях контент-маркетингу, так і тим, хто хоче освіжити свої знання з цієї області.

Що таке лід?

Кожна компанія має своє визначення поняття «лід». Крім того, процес продажу також може відрізнятися в залежності від сфери діяльності компанії. Взагалі, лід - це людина, тим чи іншим чином проявив зацікавленість в продукт або послугу вашої компанії, контактну інформацію якого ви маєте. Люди можуть проявляти інтерес різними способами: зателефонувавши по телефону, заповнивши форму для отримання електронної книги, запросивши демо або відповівши на питання онлайн-анкети.

Якщо розглядати лидов в контексті маркетингової активності в Facebook, лід - це не та людина, хто поставив "лайк" під вашим постом, так як це зовсім не відображає його інтерес до компанії або продукту. Можливо, йому просто сподобався ваш пост з фотографією милих кошенят.

Типи лидов, які можна генерувати через Facebook

Тепер, коли ми маємо в своєму розпорядженні визначенням поняття «лід», можна докладніше розглянути два способи генерації лідів за допомогою Facebook:

  • прямі ліди генеруються при публікації контенту, який веде безпосередньо на цільову сторінку з формою на вашому сайті. На прикладі це виглядає наступним чином: ви створили електронну книгу і пропонуєте її до скачування вашим друзям в Facebook і / або просуваєте її в рамках рекламної кампанії.
  • непрямі ліди генеруються шляхом опосередкованої конверсії через Facebook. Наприклад: ви поділилися в Facebook черговим постом з блогу, на сторінці якого є реклама вашої електронної книги, перейшовши по якій відвідувач може завантажити вашу електронну книгу, залишивши свої контакти.

У той час як реклама електронних книг миттєво привертає нових лидов, його непряме розміщення буде більш доброзичливо сприйматися вашими читачами, і вони захочуть повертатися до нього знову і знову. Давайте розглянемо 6 способів захоплення лидов незалежно від їх типу.

Генерація лідів в Facebook: 6 ефективних способів

1) Використання зображень в постах

Результати досліджень показують, що фотографії в Facebook отримують на 53% більше лайків, ніж звичайні текстові пости. Ця статистика показує, наскільки важливо використовувати візуальні матеріалів у вашій стратегії тут.

Відчуйте різницю між розміщенням текстового поста і поста із зображенням:

Відчуйте різницю між розміщенням текстового поста і поста із зображенням:

Пам'ятайте, що ви підвищуєте шанси на лідогенераціі, коли ваш пост в Facebook не самостійний, а веде на сайт або блог.

2) Коментарі в Facebook

Коментарі в Facebook є віртуальне обговорення загальної теми користувачами. Ви збираєте людей навколо теми, яку задаєте самі.

Процес лідогенераціі запускається тоді, коли ви поділилися в коментарях посиланням на цільову сторінку з релевантним матеріалом. Всякий раз, коли піднімається питання, відповідь на який є в статті блогу, книзі, або іншому джерелі на вашому сайті, використовуйте його для можливості поділитися посиланням на цю сторінку. Для отримання корисної інформації у ваших читачів в Facebook буде безліч джерел, а це, в свою чергу, дасть вам більше можливостей для конвертації їх в потенційних клієнтів.

Лідів можна генерувати шляхом коментування в Facebook, тільки посилайтеся на джерела ненав'язливо, по-дружньому, щоб це не було схоже на спам.

3) Просування вебінарів через Facebook

Крім розміщення посилань на електронні книги, існує ще один тип контенту для генерації лідів - вебінари.

Якщо ви вирішили організувати вебінар, залучити лидов з Facebook можна, створивши захід. Об'єднайте створене в Facebook захід зі сторінкою реєстрації на вашому сайті. Таким чином, коли ви просуваєте вебінар через Facebook, люди бачать повідомлення про подію на своїй сторінці, а реєструються на ньому вже на вашій спеціальній сторінці.

Бонус: захід в Facebook більш помітно, ніж стандартний пост.

4) Використання реклами для збільшення охоплення аудиторії

Ні для кого не секрет, що ваш пост в Facebook побачать далеко не всі, навіть якщо у вас тисячі передплатників. Рекламні рішення Facebook допомагають збільшити охоплення вашої власної аудиторії, а також поширити контент на тих користувачів, які ще не знайомі з вашою компанією.

Безумовно, не варто рекламувати блог-пости в Facebook. Реклама більше підійде для поширення інформації про більш цінне контенті: електронних книгах, вебінарах і т.п.

Ми запропонували лише кілька способів генерації лідів через Facebook, і нам би хотілося дізнатися вашу думку. Як це робите ви? Що працює, а що ні?

Ми запропонували лише кілька способів генерації лідів через Facebook, і нам би хотілося дізнатися вашу думку


Що таке лід?
Що таке лід?
Як це робите ви?
Що працює, а що ні?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация