Травматичний пістолет Стєчкіна

  1. Історія виникнення
  2. Технічні характеристики
  3. Переваги травматичного АПС перед револьверами
  4. види АПС
  5. вибір

Кожне засіб самооборони має свою особливість, за яку його і вибирають потенційні покупці. Серед різноманіття засобів самооборони на сучасному ринку без певних знань досить важко буває вибрати саме те, що потрібно.

Сьогодні ми поговоримо про травматичну зброю, а саме легендарному пістолеті Стєчкіна, розглянемо його технічні характеристики і варіанти виконання.

Історія виникнення



У травматичного пістолета Стечкина відмінною рисою є його зовнішній вигляд, який дістався від однойменного бойової зброї. Легендарний бойовий пістолет, що носить абревіатуру АПС (автоматичний пістолет Стєчкіна), був розроблений в далекому 1949 році конструкторським бюро №14 під керівництвом радянського винахідника Ігоря Яковича Стєчкіна.

Зброя призначалася для офіцерського та сержантського складу, а також для екіпажів бойових машин. У порівнянні з дітищем Макарова, який також стояв на озброєнні у військових частинах країни, АПС мав кращу точність і дальність стрільби.

Однак у зв'язку з великими габаритами, значною вагою і меншою ефективністю вогню в порівнянні з автоматичними пістолетами-кулеметами, в 1980 році ця зброя була замінено на автомат АКС74У, а «Макаров» залишився в якості основного пістолета.

Травматичний родич бойової версії АПС має не тільки зовнішню схожість, а й внутрішнє. Розташування основних компонентів пістолета не зазнали істотних змін.

У конструкцію цього кошти для самооборони були додані спеціальні обмежувачі, в умовах яких неможливо використовувати для стрільби бойові патрони. У канал ствола може пройти тільки гумова куля, що має калібр 9 мм PA (Pistole Automatik).

Технічні характеристики


травмат Стєчкіна виготовляється з металу підвищеної міцності. Внутрішня частина його стовбура має дві встановлені перегородки, які виключають використання твердих предметів для стрільби.

У комплект, крім пари магазинів, входить дерев'яна кобура, що надає зброї особливу харизму. Додатково можна докупити і встановити на глушник.

Зовнішній вигляд практично нічим не відрізняється від бойового аналога, а це досить істотний фактор, який впливає на цінність примірника в середовищі любителів зброї.
Базові характеристики травматичного АПС:

  • калібр - 9 мм РА;
  • маса пістолета, що не оснащеного боєприпасами - 950 грамів;
  • кількість патронів в магазині - 10 штук;
  • довжина - 225 міліметрів;
  • довжина ствола - 140 мм;
  • висота - 170 мм;
  • ширина - 34 мм.
Важливо знати: відповідно до Федерального Закону «Про зброю», що діє на території Російської Федерації (скачати можна тут ), До використання заборонені будь-які види цивільної зброї, мають можливість стріляти чергами. У зв'язку з цим АПС не містить можливості вести автоматичний вогонь.

Переваги травматичного АПС перед револьверами



Порівняння тактико-технічних характеристик АПС і травматичного револьвера представлено наступними показниками:

  1. АПС володіє великою кількістю зарядів.
  2. Револьвер має гіршу скорострільність.
  3. Конструкція «Стєчкіна» має високий рівень міцності і надійності.
  4. У АПС великий експлуатаційний ресурс і він простий в обслуговуванні.
  5. Револьвер не володіє такою потужністю пострілу і щільністю влучень, як «Стечкин».
  6. АПС може похвалитися багатою історією.

Відгуки багатьох власників Стєчкіна, які вони залишають на збройових інтернет-ресурсах, кажуть про велику популярність і високу якість АПС. Учасники форумів рекомендують його придбати не тільки колекціонерам, але і всім шанувальникам збройової історії. Чи варто слідувати їх пораді? Вирішувати вам.

види АПС



Сьогодні у продажу можна знайти такі варіанти:

  1. Травматичний. Використовується як засіб для цивільної самооборони. Він не може використовуватися як мисливський, так як не володіє достатньою забійною силою.
  2. Газовий. Принцип дії схожий з вогнепальною, але на відміну від останнього він не стрілятимуть кулею, а газообразующую складом. Конструкція «Стєчкіна» дозволяє встановлювати на нього спеціальну насадку для відстрілу світлових ракет і використовувати пістолет, як сигнальний.
  3. Пневматичний. Цей тип застосовується для спортивної стрільби по мішенях . Як куль використовуються металеві кульки діаметром 4,5 міліметра. Вільно купити цей апарат можна в мисливських магазинах або інших спеціалізованих точках країни.

Сьогодні для затятих шанувальників АПС компанія Gletcher, що належить американській компанії SMG Inc. випустила на ринок обмежену серію цього пістолета під маркою APS Gold Blowback, модель якого має золотий корпус.

У комплектацію цього красивого пістолета зазвичай входить подарункова дерев'яна коробка.

Ціна на таке гламурне зброю досить висока і далеко не всім припаде до смаку.

вибір

Якщо для вас важливо, щоб «травмат» мав не тільки брутальний зовнішній вигляд, але і високі оборонні якості, можете сміливо купувати АПС, розрахований на гумові або газові боєприпаси.

У тому випадку, якщо ви маєте намір використовувати його для спортивної стрільби, вам необхідний Стечкин пневматичної системи - це буде найбільш прийнятний для вас варіант.

Перед тим, як придбати озброєння для постійного носіння з метою самооборони, вам буде потрібно ретельно зважити всі за і проти. Так як АПС відрізняється значними розмірами, ви можете не звикнути до його габаритам і будете сильно втомлюватися від його перенесення. Звідси можна зробити висновок, що пістолет Стєчкіна - це якісне зброю, але на любителя.

Чи варто слідувати їх пораді?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация