Три трагедії, які потрясли Татарстан

Рік, що минає запам'ятався татарстанцев не тільки своїми позитивними подіями та досягненнями, а й трагедіями, що потрясли і республіку, і всю країну.

1. Крах теплохода «Булгарія» і загибель 122 його пасажирів

Крах теплохода «Булгарія» і загибель 122 його пасажирів

Трагедій на воді такого масштабу країна не пам'ятає з часів минулого століття, коли 5 червня 1983 року теплохід «Олександр Суворов» врізався в бруківці проліт через Волгу близько Ульяновська. Тоді в результаті були «зрізані» дві верхніх палуби теплохода. Загинули 176 осіб.

Нинішня трагедія сталася 10 липня о Камсько-Устьінского районі Татарстану: затонув теплохід «Булгарія». На судні в момент трагедії перебувала 201 особа, 122 з них загинули, в тому числі 28 дітей, врятувалися лише 79. Їх витягали з води члени екіпажу і пасажири прийшов на допомогу теплохода «Арабелла» . «Булгарія» була піднята з дна Волги 26 липня 2011 року.

Вся країна стежила за останніми новинами з місця аварії «Булгарії». Журналісти місцевих і федеральних видань фактично півмісяця прожили в Камському Устя поки «Булгарія» не була піднята з дна. А зараз ЗМІ активно стежать за розслідуванням кримінальних справ, порушених за фактом аварії цього теплохода і судовими процесами. Один з них вже відбувся над капітаном суховантажу "Арбат" Юрієм Тучин, який пройшов повз терплять лихо. Речник був засуджений до штрафу в 130 тис. Рублів.

У ненаданні допомоги потерпілим під час аварії «Булгарії» звинувачується і колега Тучина - капітан буксира-штовхача «Дунайський-66» Олександр Єгоров. Але він своєї провини не визнає. Суд над ним також повинен був проходити в Камсько-Устьінского районному суді республіки, однак, після заявленого потерпілими клопотання про перенесення його розгляду в один з районних судів Казані, розгляд справи було перенесено до Московського районного суду міста.

В даний час під слідством у справі про катастрофу "Булгарії" знаходяться суборендар затонулого теплохода «Булгарія», гендиректор компанії «Аргоречтур» Світлана Інякіна , старший експерт Камського філії Російського річкового регістра Яків Івашов , Колишній головний державний інспектор Казанського лінійного відділу Волзького управління державного морського і річкового нагляду Ространснагляду Владислав Семенов і начальник Казанського лінійного відділу Волзького управління державного морського і річкового нагляду Федеральної служби з нагляду в сфері транспорту Ірек Тімергазіев.

2. Пожежа в пабі «Лепрекон»

Трагедія сталася 30 січня рано-вранці прямо в центрі Казані. В результаті пожежі в пабі «Лепрекон» загинули 4 людини: 33-річний Олександр Пронін, 24-річний Аяз Шайхутдинов, 23-річні Тимур Валіуллін і Сергій Міхєєв . Їх смерть, за даними медиків, наступила в результаті токсичного впливу чадного газу.

У даній справі винною була визнана господиня бару «Лепрекон» Роза Фарукшина . Вона відправиться в колонію після виконання її дитині 14 років. Засуджена продовжує виплачувати потерпілим компенсацію моральної шкоди. На сьогоднішній день виплачено вже близько 1 млн. Рублів з 1 млн. 370 тис. Рублів, які її зобов'язав виплачувати суд.


3. Серія вибухів, що потрясли Удмуртії і Татарстан
3
Вони відбулися 2 червня на 102-му арсеналі під Іжевському в районі населеного пункту Пугачова Удмуртської Республіки. Вибуховою хвилею вибило стекла в населених пунктах в радіусі 9 км. Постраждали також житлові будинки в Агризі.

В результаті вибухів і пожежі постраждали 100 осіб, 48 з яких були госпіталізовані. В ході гасіння пожежі загинув рядовий Тимур Мініахметов.

Підготувала Емма Сітдікова

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация