У Києві Гройсман та Гриневич привітали юних фіналістів Всеукраїнського конкурсу МАН України

19 квітня в столичному ДК КПІ вітали фіналістів Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт - учнів-членів Малої академії наук України.

Всього в конкурсі брали участь 12 000 учасників. У фінал вийшли 1200 молодих вчених. Це учні 7-11 класів. Про це інформатор повідомляє з місця події.

«Не кожна країна може похвалитися такою кількістю вчених, як наша. Мета уряду - стати лідером високої якості життя. Це можливо, коли ви - наш справжній інтелект - буде використаний для розвитку нашої країни. А країна повинна давати ще більші можливості для вашого розвитку. Це наше домашнє завдання. Справжня наука починається з малого. Починається з вас », - сказав Прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич також привітала молодих вчених з фіналом конкурсу. «Коли ми з Прем'єр-міністром думаємо про розвиток науки, ми думаємо про економічний і гуманітарний розвиток. Але в науці важлива ще одна річ - це велика палітра емоцій і насолоди задовольняти власний науковий інтерес. І саме цього я хотіла б побажати », - сказала Гриневич.

Привітав молодих вчених і Лауреат Нобелівської премії 2011 року Жюль Офман. «Я теж мріяв створити молоду академію наук у Франції. Але у мене не вийшло. Якщо у мене була можливість, то зробив би зараз краще », - сказав Жюль Офман.

Як розповів Президент Малої академії наук України Станіслав Довгий, до складу журі входять викладачі вузів, автори підручників. Визначати переможців будуть за кількістю набраних балів. Призові місця займуть 6000 молодих вчених.

Кращих визначали в 64 дисциплінах різних сфер науки. Це література, філософія, технічні і комп'ютерні науки, хімія, біологія і багато інших. Інформатор поговорив з фіналістом конкурсу, учнем 11 класу НТУУ КПІ, Михайлом корінцево. Він поділився з нами секретами свого винаходу.

«Я побачив закономірність в тому, що дуже багато людей використовують якісь прості паролі в соціальних мережах і не тільки. Найбільш популярними паролями за 2017 рік стали qwerty, 12345, abcde. Акаунти з такими паролями дуже легко зламуються. Я зробив прилад, розміром з брелок для ключів, який буде створювати безпечні паролі. Користувач заходить в сервіс, відправляє свої асоціації через мобільний додаток на цей прилад. І він згенерує безпечний і довгий пароль і ім'я користувача. При цьому, так як асоціації будуть тими ж самими, то і кожен раз прилад буде відповідати таким же самим логіном і паролем. У самому пристрої нічого не зберігається. Тому, навіть при крадіжці нічого не станеться. Коштувати прилад буде близько 300 гривень », - розповів Михайло.

За словами Станіслава Довгого, переможці будуть нагороджені стипендіями Президента, державною підтримкою під час вступу. Більшість переможців поїде на навчання в провідні лабораторії світу, такі, як Центр ядерних досліджень в Женеві.

19 квітня в столичному ДК КПІ вітали фіналістів Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт - учнів-членів Малої академії наук України

Володимир Гройсман попросив юних учених розвиватися в Україні

Володимир Гройсман попросив юних учених розвиватися в Україні

Лілія Гриневич привітала конкурсантів зі сцени

Лілія Гриневич привітала конкурсантів зі сцени

Учасників конкурсу привітав Нобелівський лауреат 2011 Жюль Офман

Учасників конкурсу привітав Нобелівський лауреат 2011 Жюль Офман

У фінал вийшли 1200 молодих вчених

У фінал вийшли 1200 молодих вчених

Це учні 7-11 класів

Це учні 7-11 класів

Свої речі конкурсанти розклали прямо в коридорі ДК КПІ

Нагадаємо, що 14 квітня в Українському домі стартував II Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst - більш ніж роботи» . Учасники та гості збирали роботів і вирішували глобальні екологічні питання.

Юлія Сардак

Фото: Роман Барабаш

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация