У Казанської ратуші відбувся ювілейний Пушкінський бал

(Казань, 1 листопада, «Татар-інформ», Анна Тарлецкая). Сьогодні в Казані в 15-й раз пройшов Пушкінський бал, учасниками якого стали учні Академічного ліцею ім. Н. І. Лобачевського. Цього року танцювальний вечір став особливим, так як в 2017 році відзначається 180-річчя пам'яті А. С. Пушкіна і 200-річчя першого випуску Царськосельського ліцею Росії.

Гостями балу стали представники Російського і Татарської дворянських зборів, керівники російських пушкінських музеїв, Громадської палати РТ.

«Я дуже рада, що традиція балів в Казані відроджується і сьогодні на них приходить дуже багато людей, які хочуть долучитися до високого, красивого. Уміння вальсувати - якість, яке, на мою думку, вивищує кожного з нас », - розповіла директор Академічного ліцею Н. І. Лобачевського Тетяна Беспалова.

Вона також зазначила, що перед початком балу ліцей привітали директора пушкінських музеїв, Всеросійського пушкінського будинку, що говорить про те, що ліцей не просто проводить бал, а дійсно намагається долучитися до класичної спадщини.

Вона також зазначила, що перед початком балу ліцей привітали директора пушкінських музеїв, Всеросійського пушкінського будинку, що говорить про те, що ліцей не просто проводить бал, а дійсно намагається долучитися до класичної спадщини

В інтерв'ю кореспонденту ІА «Татар-інформ» Тетяна Беспалова також зізналася, що і сама планує трохи повальсувати на балу. Цьому її навчили ще в Лениногорский школі, яку вона закінчила.

Настрій у всіх присутніх був піднесений. Особливу урочистість відбувається додав перший полонез, яким відкрили танцювальний вечір старшокласники ліцею. Потім до них приєдналися учні молодших класів, також в бальних нарядах, які виконали вальс під музику з мультфільму «Анастасія».

Крім «короля балів» вальсу, не раз виконувалася полька, читалися вірші, звучали романси на вірші Пушкіна у виконанні Юлії Панфілової та камерного хору «Преображення».

Друга частина балу називалася «Бал королев», яких вибирали з числа учасниць театральних постановок. Учні ліцею представили глядачам три пушкінські казки: «Про рибака і рибку», «Про князя Гвидоне і Царівну-лебеді», «Про золотого півника». Також були інсценовані «Садко», «Айвенго», «Василиса Прекрасна».

Також були інсценовані «Садко», «Айвенго», «Василиса Прекрасна»

Як зазначив ватажок Татарстанського дворянських зборів барон Олексій фон Ессен, прилучення молоді до духу, який зустрічається в літературі - від пушкінських балів до першого балу Наташі Ростової, - радує і буквально окрилює старше покоління. «Я постійно присутній на таких балах, представляючи то відірване покоління дворян, залишки людей, які вижили, за якими історія, можна сказати, пройшлася катком, видавлюючи благородний аристократичний дух. І зараз ми намагаємося його відродити в новому поколінні. Бачити, як відроджуються традиції, повірте мені, просто прекрасно! »- поділився враженнями з ІА« Татар-інформ »барон Олексій фон Ессен.

»- поділився враженнями з ІА« Татар-інформ »барон Олексій фон Ессен

Пушкінський бал традиційно проходить в Казанської ратуші і організовується ліцеєм спільно з Російським і Татарським дворянськими зборам. «Проведення подібних танцювальних вечорів останнім часом стає все популярнішим. Традиційно їх проводять два ліцею ім. Лобачевського: академічний і при КФУ, також бали ліцеїстів влаштовують казанські школи, в яких викладають хореографію, театральне майстерність, етикет. Ми ж даємо можливість зануритися в романтичну атмосферу XVIII - XIX століть в історичній будівлі колишнього Дворянського зібрання. Однак не тільки учні шкіл та ліцеїв, а й студенти приєднуються до бального руху. Так, до кінця цього року бал планують провести майбутні юристи з КФУ. Крім того, 7 січня 2018 вперше буде проведено Різдвяний бал для туристів, які відвідають наше місто в дні новорічних канікул », - поділилася планами керівник Казанської ратуші Діна Латфуллін.

Крім того, 7 січня 2018 вперше буде проведено Різдвяний бал для туристів, які відвідають наше місто в дні новорічних канікул », - поділилася планами керівник Казанської ратуші Діна Латфуллін

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация