У Раді зареєстрований законопроект про пенсії громадянам, які проживають на непідконтрольних територіях

У Раді зареєстрований законопроект про пенсії громадянам, які проживають на непідконтрольних територіях

«Ми зареєстрували проект Закону 4257 від 17.03.2016 про внесення змін до Закону України« Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування »щодо реалізації прав на пенсійне забезпечення громадян, які проживають в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження», - написала 18 березня в ФБ народний депутат Наталія Веселова, передає Переселенец.UA .

«Цей законопроект має на меті вирішення проблеми« пенсійного туризму »і« псевдопереселенцев », через яку дуже хвилюється Міністр соцполітики Павло Розенко. Пенсія - це суспільний договір між громадянином і державою. Правова держава має виконувати угоду незалежно від патріотизму громадянина і його ідеологічних поглядів. Адже, коли держава отримує від нього кошти, то не дуже переживає: є платник податків патріотом, чи ні? », - пише депутат.

Крім того, за її словами, Україна не припиняє пенсійні виплати громадянам, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі, або громадянам, які виїхали на проживання за межі країни. Тому світоглядні суперечності не можуть бути перешкодою для виконання державою своїх зобов'язань.

У закон «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» вноситься пункт передбачає гарантування пенсійних виплат громадянам які проживають на непідконтрольних територіях України: «Виплата пенсій громадянам України, які проживають в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, проводиться на підконтрольній України території в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, за умови подання щорічно до 31 грудня заяви про п одленіі виплати. Нараховані суми пенсії, на виплату яких такі особи мали право, виплачуються за минулий час без обмеження будь-яким строком. »

Згідно з цим законопроектом Кабінет Міністрів повинен:

  • Вжити всіх необхідних заходів щодо забезпечення прав на пенсійне забезпечення громадян України, які проживають в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, які придбали право на пенсію вже після початку проведення антитерористичної операції і звернулися за призначенням пенсії на території, підконтрольній України.
  • У місячний термін з дня набрання чинності цим Законом: привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
  • Забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

Також Наталія Веселова розповідає, що на міжнародній конференції в Турині довго спілкувалася з колегою з Молдови, яка розповіла, що в Молдові завжди була узгоджена позиція в парламенті і уряді щодо недопущення дискримінації жителів Придністров'я.

«Придністровці завжди отримували в Молдові пенсії, на виплату їм соціальної допомоги завжди закладаються кошти до Держбюджету. Діти і літні люди автоматично реєструються в Страховий системі Молдови і мають право на отримання послуг в медичній сфері. Жодного разу від уряду або парламенту не прозвучало жодного звинувачення в бік жителів Придністров'я в зраді або шахрайстві, незважаючи на те, що вони отримували подвійні виплати », - пише Наталія Веселова.

ДЖЕРЕЛО

Адже, коли держава отримує від нього кошти, то не дуже переживає: є платник податків патріотом, чи ні?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация