У яких продуктах міститься вітамін В17

  1. Вітамін В17- високотоксичний отрута або панацея?
  2. Чому мовчать дослідження?
  3. Як діє вітамін В17
  4. Вітамін В17: в яких продуктах міститься
  5. У яких же рослинних продуктах шукати лаетріл?

З огласно сучасним медичним даними, вітамін В17 є чи не найбільш суперечливим і спірним речовиною. Якщо в багатьох питаннях академічна і нетрадиційна медицина так чи інакше можуть прийти до єдиного знаменника, то в питаннях, що стосуються вітаміну В17, конфронтація ведеться і до цього дня. У чому причина настільки явних протиріч? Чому ні в одній аптеці не зустрінеш жодного фармпрепарата, що містить вітамін В17, та й його джерела в деяких країнах заборонені в прямий продаж? Давайте розглянемо спірне речовина «під мікроскопом».

Вітамін В17- високотоксичний отрута або панацея?

Вітамін В17, відомий також як Летра або амигдалин, за структурою мало чим нагадує вітаміни в звичному їх розумінні. Відкрив його вчений Ернест Кребс після років досліджень довів ефективність Летра в боротьбі з онкологічними новоутвореннями і разом з тим абсолютну нетоксичність для здорового організму, проте його дослідження не знайшли належного відгуку в науковому середовищі. Щоб підкріпити свою теорію, учений навіть зробив собі ін'єкцію високої дози вітаміну В17, довівши тим самим, що амигдалин не шкодить здоровим тканинам, проте навіть такий радикальний крок не змусив його колег переглянути загальноприйняту думку.

І по сьогоднішній день лікарі-онкологи в більшості своїй твердять про виражену токсичність речовини для організму, згадуючи, що в ньому міститься ціанід - сильна отрута для всього живого. Разом з тим, звернувшись до курсу хімії можна зрозуміти, що ціанід і ціаністий водень - абсолютно різні за структурою та властивостями речовини. Ціаністий водень, більш відомий як синильна кислота, дійсно вкрай шкідливий, проте вітамін В17 продукує її утворення в організмі тільки під впливом спеціального ферменту - b-глюкозидази, - який міститься виключно в онкологічних клітинах. Тобто в організмі, в якому немає онкології, немає і необхідного ферменту, а значить, немає і отруйної синильної кислоти.

Чому мовчать дослідження?

Шукати відповіді на запитання про те, чому всесвітня фарміндустрія мовчить про настільки дієвому профілактичному засобі від раку, безглуздо - для вчених, здатних витрачати роки на безглузді дослідження, вітаміну В17 нібито не існує. У нашій країні він офіційно заборонений до продажу, а якщо спробувати замовити його з-за кордону, з великою часткою ймовірності посилка так і залишиться на митниці або буде повернута відправнику. З іншого боку, замовляти неперевірений і вельми сумнівний фармпрепарат в інтернеті досить ризиковано і небезпечно - в кращому випадку можна отримати «пустушку». До того ж, і в інших країнах табу, накладене на Летра, нітрохи не менш суворе, наприклад в деяких штатах США заборонено продаж не тільки екстрагованого вітаміну, але і абрикосових кісточок - одного з кращих природних джерел речовини.

кешью

У чому причина такого категоричного вето - залишається тільки здогадуватися. Говорячи про потенційну (і нічим не підтвердженою!) Токсичності речовини, медики чомусь замовчують про шкоду, яку завдає хіміотерапія і синтетичні протипухлинні препарати. Такий підхід цілком обгрунтований: на дослідження виділяються мільярди, і ще стільки ж щороку заробляють фармакологічні компанії, що випускають хіміопрепарати. В результаті виходить, що людей, які отримують фінансову вигоду від самого процесу, куди більше, ніж тих, хто помирає від раку. Все це лише теорія, але іншого пояснення чомусь на думку не спадає.

Втім, зовсім не обов'язково шукати відповідь на животрепетне питання, хто винен і що робити. Знаючи, в яких продуктах міститься вітамін В17, можна з легкістю отримати необхідну щодобовий дозування речовини в більш природною і гармонійною для організму формі.

Як діє вітамін В17

Перш ніж сперечатися про користь Летра в боротьбі з раком, давайте розглянемо фармакокінетику самого речовини. Зустрічаючись з b-глюкозидази (ферментом, що синтезуються онкологічними клітинами), молекула вітаміну В17 розщеплюється на глюкозу, водневий ціанід і бензальдегід. Глюкоза з легкістю проникає всередину ракової клітини, проводячи за собою бензальдегід і ціанід, які й руйнують пухлину. Простіше кажучи, цукор в цьому випадку виступає свого роду «троянським конем»: зголоднілі ракові клітини, спраглі харчування, «ковтають» молекули глюкози, а разом з нею і смертельно небезпечні сполуки.

Знаючи, як працює амигдалин, нескладно припустити, що можливі побічні дії виникають не через токсичність речовини, а через занадто високих його доз. Терапевтичний і профілактичний ефект також може нівелювати дієта, багата глюкозою і цукрами, - якщо в організмі достатньо цукру, клітини не будуть настільки активно поглинати вітамін В17.

Втім, вітамін В17 відомий не тільки вираженим протипухлинну дію - його користь для організму значно ширший:

  • Летра зміцнює імунітет і допомагає справлятися з хвороботворними організмами;
  • речовина покращує працездатність, стимулює роботу мозку і знижує вираженість стресу;
  • амигдалин є профілактичним засобом проти новоутворень і їх виникнення злоякісної пухлини.

Знаючи, в яких продуктах вітамін В17 міститься в максимально високої концентрації, можна без зусиль скласти раціон, який послужить відмінною профілактикою смертельно небезпечного захворювання, поліпшить самопочуття і дозволить відчувати себе активним і працездатним протягом дня.

Вітамін В17: в яких продуктах міститься

Натуральних джерел амигдалина в природі безліч, тому не важко скоригувати дієту таким чином, щоб забезпечити організм такою необхідною для здоров'я речовиною. Варто взяти до уваги, що в природному вигляді цей вітамін має гіркуватий присмак, який тим не менше не варто розбавляти добавками, що містять цукор, - краще, якщо В17 буде надходити в натуральному вигляді, а вживання при цьому глюкози зі сторонніх джерел буде зведено до мінімуму .

У яких же рослинних продуктах шукати лаетріл?

  • Ядерця кісточок абрикоса, сливи, вишні, персика, нектарина. Незважаючи на те, що багато хто звик вважати кісточки ягід і плодів відходами, викидати їх в урну - необдумано і безтурботно. Розколів тверду оболонку, можна добути один з найцінніших джерел вітаміну В17 - ядерця, багаті синильною кислотою. Тверда кісточка захищає м'якоть фруктів від появи характерної гіркоти і зберігає амигдалин в первозданному вигляді всередині насіння, яку часто використовують в терапевтичних і профілактичних цілях як онкохворі, так і ті, хто мріє ніколи не зіткнутися з украй серйозним недугою. Вважається, що 30 кісточок дикого абрикоса щодня повністю компенсують недолік вітаміну В17 і запобігають появі ракових пухлин.
  • Гіркий мигдаль, горішки кеш'ю, макадамії. Специфічний, злегка терпкий і терпкий смак цих сортів горіхів пояснюється досить високим вмістом вітаміну В17.
  • Клевер луговий. Навіть якщо фруктовий сезон в вашому районі дуже короткий, завжди можна заповнити недолік вітаміну В17 звичайним конюшиною, який, на щастя, росте практично повсюдно. Летра не боїться високих температур і відмінно зберігається навіть при 300 градусах, тому можна з однаковим успіхом як вичавлювати сік з трави, так і заварювати її як трав'яного чаю - корисність напою ні в якій мірі не постраждає.
  • Ягоди з кісточками. Не варто фільтрувати дрібні кісточки, що містяться в ожині, малині, агрус, журавлині - саме в них міститься вітамін В17. Просто їжте свіжі ягоди в достатній кількості, не розділяючи їх на ніжну м'якоть і більш тверді кісточки - так ви зможете уникнути гіповітамінозу, а можливо, і інших більш серйозних проблем зі здоров'ям.
  • Кісточки яблук і груш. Маленькі чорні насіння, що ховаються всередині стиглих плодів, також є непоганим джерелом амигдалина. Втім, самі вони настільки невеликі, що потрібно з'їсти з десяток яблук або груш, перш ніж отримати значну кількість вітаміну, укладеного в кісточках.

Інформація про те, що являє собою вітамін В17 і в яких рослинних продуктах він міститься в значній кількості, допоможе подумати про своє здоров'я заздалегідь, щоб забезпечити організм необхідною речовиною. Жодна література не дає коректні норми добового споживання Летра, проте досвідченим шляхом визначено, що в день можна вживати до 3 грам продукту без ризику зіткнутися з гіпервітамінозом (не більше 1 грама за 1 прийом). Така кількість в середньому відповідає 10-30 з'їденим абрикосовим кісточках або жменьці гіркого мигдалю. Прислухайтеся до свого організму: він підкаже, яка дозування і яка форма вітаміну підійде саме вам, щоб залишатися здоровим і активним людиною протягом усього життя!

З огласно сучасним медичним даними, вітамін В17 є чи не найбільш суперечливим і спірним речовиною

Вітамін В17- високотоксичний отрута або панацея?
Чому мовчать дослідження?
У чому причина настільки явних протиріч?
Чому ні в одній аптеці не зустрінеш жодного фармпрепарата, що містить вітамін В17, та й його джерела в деяких країнах заборонені в прямий продаж?
Вітамін В17- високотоксичний отрута або панацея?
Чому мовчать дослідження?
У яких же рослинних продуктах шукати лаетріл?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация