У Великобританії хочуть звільнити з роботи лікаря, який віддав медицині все життя, за бесіди про Христа

У Великобританії хочуть звільнити з роботи лікаря, який віддав медицині все життя. Його страшний проступок полягає в тому, що він поговорив з пацієнтом про Ісуса Христа. Тепер ця обурлива нетолерантність і зашореність може привести до того, що п'ятдесятирічний Річард Скотт під захід життя залишиться без роботи. Бредово? Зате політкоректно. У Великобританії хочуть звільнити з роботи лікаря, який віддав медицині все життя

Якби французький романіст Віктор Гюго писав свій роман "Знедолені" сьогодні, то його героями цілком могли б стати люди, щиро сповідують християнську віру. Місця в сучасному європейському суспільстві їм залишається все менше і менше. Особливо ясно це на прикладі країни, яка стала притулком прибульців з усього світу - і забула про власне коріння і цінностях. Звичайно, мова йде про Англію.

Як і будь-яка держава, Великобританія пишається своєю історією. Але що б сказали славні англійські королі і лицарі, що б сказав його величність, славний хрестоносець Річард Левине серце, дізнавшись, що в сьогоднішній Англії почалися справжнісінькі гоніння ... просто за ім'я Христове? Звучить неймовірно, але в сучасну європейську країну, що чваниться своєю толерантністю і політкоректно, ім'я Спасителя стало пугалом. У своїй манії захистити "понаїхали" мусульман і рідних іновірців (привіт друїдам, танцювали нині навколо Стоунхенджа) від ситуацій, ранящих їх ніжні душі, англійське суспільство оголошує християн нерукопожатимі маргіналами.

Читайте також: Стоунхендж - чи далеко до людських жертв?

Під загрозою звільнення ходить лікар з 28-річним стажем, 50-річний Річард Скотт з графства Кент. Його жахливий злочин полягає в тому, що він наважився поговорити з одним зі своїх пацієнтів про Христа. Невідомо - чи то на лікаря стукнув сам хворий, чи то хтось із понад міру пильних медсестер і колег почув і стільком людям, але факт залишається фактом: на Скотта була подана скарга. І не ким-то, а матір'ю хворого, причому з формулюванням - "за образу хворого".

Справа дійшла аж до Слідчого комітету Генерального медичної ради. Високоповажні члени цього зібрання вирішили, що доктор "зловжив службовим становищем", а його дії (сиріч: розмови про Христа) "не відповідають стандартам", і оголосили Річарду Скотту письмову догану. Гостро хочеться поцікавитися у високоповажних членів, чим же таким жахливим загрожує пацієнту ім'я Христове, що викликало подібний бурхливий сплеск обурення? Адже, здається, так само на Спасителя і згадки про Нього реагували тільки біси?

Читайте також: Толерантна Європа: Мохаммед популярнішим Іоанна

Проте, Генеральна медична рада попередила Скотта, що одним доганою справа може і не обмежитися - якщо пацієнт (або його мати) вважатимуть себе занадто сильно ображеними, то доктору світить звільнення. Ось так коту під хвіст летить двадцятивосьмилітній стаж - за те, що в країні, випинає свою віротерпимість, лікар поговорив з хворим про Христа.

Скотт, правда, у відповідь заявив, що цілком мав право, як і будь-який медпрацівник, говорити на робочому місці про свої релігійні переконання, якщо це робиться "ненав'язливо і з повагою до оточуючих". Повірити в те, що лікар шантажував пацієнта »не користуєшся - лікувати тебе не буду" або залякував його пекельними муками - дуже складно.

Але позиція Скотта, на жаль, дуже хитка - свідчити про Христа на робочому місці в Англії дуже небезпечно. Буквально тільки що, цієї весни, в Великобританії було звільнено кілька людей за те, що ... носили хрестик на роботу. Просто мовчки носили хрестик, практично не видний з-під одягу.

Читайте також: Великобританія: хрест Христовий поза законом

Ну що ж, все йде своєю чергою. Англія стелиться під мусульман і язичників, а християни з кожним днем ​​відчувають себе все більш знедоленими і були переслідувані. Судячи з усього, грудневий заклик прем'єр-міністра Девіда Кемерона до країни "згадати своє християнське коріння" пропав даремно.

"Британське правосуддя крок за кроком відмовилося від захисту християнських цінностей", - журився недавно колишній архієпископ Кентерберійський, лорд Кері. Але ще раніше, крок за кроком, від християнства, його закликів, вимог і сподівань, відмовилося саме англійське суспільство, яке вважало за краще стати tabula rasa для прибульців з усього світу. Нехай, мовляв, кожен малює англійською тілі будь-які візерунки - хоч півмісяці, хоч руни.

Читайте також: Великобританія плутає толерантність з недоумством

Таке враження, що Великобританія втомилася від самої себе і від оспіваного Кіплінгом "тягаря білої людини". Та й то сказати: під гору котитися куди як простіше і веселіше, ніж дертися вгору, долаючи себе. Нехай тепер "тягар" влади несуть смагляві і сильні, а підкорена і звернена в натуральне рабство країна ... може розслабитися і не рипатися більше. Зрештою, навіть в рабстві є своя насолода: можна ні за що не відчувати відповідальності, можна в усьому покладатися на пана.

Знаєте, це як рак: настає хвилина, коли процес стає безупинною і незворотнім, незважаючи на всі операції (які в даному випадку, втім, навіть не проводяться - бо не можна ж вважати повноцінним хірургічним втручанням благі побажання влади). На християнської Англії, як би це цинічно не звучало, можна ставити хрест - точніше, скоро на ній остаточно намалюють півмісяць.

Читайте найцікавіше в рубриці "Релігія"

Бредово?
Просто за ім'я Христове?
Гостро хочеться поцікавитися у високоповажних членів, чим же таким жахливим загрожує пацієнту ім'я Христове, що викликало подібний бурхливий сплеск обурення?
Адже, здається, так само на Спасителя і згадки про Нього реагували тільки біси?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация