Учасниця шоу «Пекельна кухня», шеф-кухар воронезького ресторану «Балаган-сіті» Євгена Ниркова хотіла б знайти інвестора, щоб відкрити свою справу - ресторан або кафе

Головна   Світська хроніка   12

Головна Головна   Світська хроніка Світська хроніка

12.07.2012, 11:03 12

Воронеж. 12.07.2012. Агентство Бізнес Інформації (ABIREG.RU) - Світська хроніка - Після того як закінчився обумовлений в контракті каналу РЕН ТВ «термін мовчання» учасників кулінарного шоу «Пекельна кухня», його фіналістка Євгена Ниркова, шеф-кухар воронезького ресторану «Балаган-сіті», розповіла «Абірегу», чому її навчило участь в неоднозначному телевізійному проекті. Володарка другого місця (приз - сертифікат на навчання в будь-якій європейській школі кулінарії) також поділилася особистими смаковими пристрастями і планами на майбутнє.

Нагадаємо, шоу «Пекельна кухня» вперше вийшло в США в 2005 році під авторством шеф-кухаря Гордона Рамзі (таку ж назву носить один з районів Манхеттена з високим рівнем злочинності). У Росії програма стартувала в 2012 році, йшла на каналі РЕН з лютого по травень, в ній брало участь 17 кухарів з різних міст Росії (в кастингу змагалися 5 тис. Чоловік). Двомісячні зйомки програми проходили в Києві - 24 години на добу за учасниками стежили 46 камер. Російський аналог «Пекельної кухні» вели відомі ресторатори Арам Мнацаканов (в його закладах обідали Володимир Путін, Меріл Стріп та інші) і Сергій Гусовський, а також ресторанний критик з 20-річним стажем Дарина Цівіна. Шоу назвали «битвою характерів, амбіцій і кулінарних шедеврів». На кону стояв приз в 3 млн рублів. В ефірі провідні вели жорстокий відбір, за непрофесіоналізм учасник міг почути грубі відгуки або отримати приготованим блюдом в обличчя. Покаранням могла стати прибирання сміття на задньому дворі. Такий сценарій, інакше б програму не стали б дивитися.

Але найскладніше, на думку 25-річної Євгенії Ниркові з Воронежа, було не звалитися з ніг від втоми.

- Для перемоги у мене просто не вистачило фізичних сил, - поділилася Євгенія з «Абірегом». - Ми лягали спати в три-чотири години ранку, а через три години вже вставали. Участь в цьому шоу - нелюдський працю. Навіть плакати хотілося від втоми і від того, що працювали все з останніх сил ... Ми самі робили заготовки продуктів, щоб вкластися в час на конкурсі. На той момент я здалася. Але мій час ще прийде. Звичайно, після шоу є бажання зайнятися ресторанним бізнесом. Але хотіти - це одне, а в житті все складніше. Відкрити самої ресторан - вкрай проблематично, для цього необхідно володіти певними грошовими коштами, зробити аналіз ринку, мати хороших знайомих в сфері ресторанного бізнесу. Звичайно, я б дуже хотіла знайти інвестора, хто допоміг би відкрити мені ресторан або затишне кафе. Я б не підвела ... Зараз я працюю в ресторані «Балаган-сіті», готую все страви по меню Black Taverna. Коли проводяться банкети, готую щось особливе - закуски, гаряче, навіть торти робила. Кухар повинен бути універсалом. Ніколи не знаєш, що тебе попросять приготувати завтра. Сама я дуже люблю різотто з морепродуктами, салат «Цезар» і просто свіжі ягоди, а ще - коли мені готує чоловік.

Згадуючи участь в проекті «Пекельна кухня», пані Ниркова зітхає з деяким полегшенням, тому що шоу в минулому. Євгенія каже, що психологічна атака там грала чільну роль.

- Негативні емоції людей, критика - я ставлюся до цього адекватно, - пояснює свою позицію учасниця шоу «Пекельна кухня». - Потрібну інформацію залишаю при собі, решту пропускаю повз вуха. Скільки в житті зустрічається людей, які намагаються щось довести криком, емоціями ... Тут все просто: будьте розважливі, поступайте логічно, навчитеся сприймати тільки ту інформацію, яка буде вигідна безпосередньо вам ... Я була щиро вражена внутрішнього світу і поглядам на життя Арама Мнацаканова . Це дуже розумний, розсудливий і глибока людина, плюс до всього ас у своїй області. У нього є чому повчитися. До речі, завдяки шановному Араму я поміняла свій погляд на кулінарію Італії. «Хто не знає смаку їжі, той не знає смаку життя», - каже Арам.

Євгенія Ниркова - економіст за освітою, що не заважає їй працювати шеф-кухарем. Секрет - в сімейному вихованні.

- Моя мама Інта не те, щоб вчила мене готувати, вона направила на цей шлях. Вона все дитинство радувала мене смачними стравами і продовжує це робити донині. Попросиш маму печива спекти, так спече, причому всі його різновиди. По-моєму, дітей потрібно просто зацікавлювати, залучати до готування. Вони завжди раді допомогти. Тоді вони починають себе почувати важливими, дорослими - це так забавно і мило. Батькам раджу прикрашати страви для дітей, роблячи якусь кумедну мордочку. Їсти і жити повинно бути цікаво ...

Марина Новикова


Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация