▷ Avtovokzal.ua - Автовокзал Києва та автостанції в Україні: інформація, рейси автобусів і квитки

  1. Міжнародні автобуси в Європу з автовокзалу
  2. Міжміські автобуси по Україні
  3. Ціна квитків на автобуси з автовокзалу

електронні квитки   Електронний квиток на автобус відрізняється зручністю використання і не вимагає захисту від підробки

електронні квитки

Електронний квиток на автобус відрізняється зручністю використання і не вимагає захисту від підробки.

Персональні дані пасажира вносяться в базу даних.

Якщо на електронному квитку - немає напису про необхідність обміняти його на інший, то ніякої обмін не потрібний.

Контакти

Кожен покупець або пасажир, може звернутися до служби підтримки для того щоб уточнити будь-яку інформацію про рейс.

Турбота про пасажирів це найважливіший аспект в сервісі з продажу електронних квитків на будь-які міжнародні рейси.

Довідкова інформація завжди доступна для пасажирів.

Довідкова інформація завжди доступна для пасажирів

Відгуки пасажирів

Адміністрація постійно отримує відгуки від задоволених клієнтів і висловлює подяку всім пасажирам, які скористалися найсучаснішим і надійним сервісом.

Ми і далі будемо працювати над вдосконаленням послуг і залучати тільки надійних і перевірених перевізників.

Бажаємо успіху у всіх поїздках!

З повагою, команда транспортного порталу Avtovokzal.ua

ua

Міжнародні автобуси в Європу з автовокзалу

Міжнародні автобуси в Європу з автовокзалу

Довідкова інформація та розклад автобусів в Європу:

Найчастіше українці купують квитки на міжнародні автобусні рейси у Німеччину , Чехію , Італію , Польщу , Словаччину , Угорщину , Іспанію, Австрію, Голландію, Францію, Бельгію, Молдову , Білорусь , Росію і інші країни при необхідності доїхати до Європи самостійно.

Для того, щоб забронювати квиток на міжнародний автобусний рейс, потрібно зайти на сайт avtovokzal.ua, вибрати розділ "Міжнародні", вибрати потрібний пункт відправлення (країну і місто), пункт прибуття автобуса, дату відправлення та натиснути кнопку "пошук".

Після декількох секунд очікування, які потрібні системі для обробки Вашого запиту, на Вашому екрані з'явиться табло з усіма можливими варіантами. Виберіть відповідний Вам рейс і натисніть кнопку "далі" для безкоштовного замовлення квитка. Якщо прямого рейсу на обрану дату не виявилося, то можна підібрати рейси з пересадкою.

Для того, щоб дізнатися точну вартість квитка на міжнародні автобуси, наявність знижок і пільгову ціну, а також отримати всю довідкову інформацію про автовокзалах та містах відправлення, транзитних містах та місті прибуття, вже не обов'язково дзвонити в службу підтримки. Найбільш детальна інформація надається на сайті.

Найбільш детальна інформація надається на сайті

Міжнародні автобуси, що відправляються з центрального автовокзалу, мають дуже широку географію, зокрема найбільша регулярність рейсів в Москву , Варшаву , Краків , Прагу , Вільнюс , Мінськ , Берлін , Рим , Відень, Таллінн, Ригу, Будапешт , Амстердам, Неаполь, Острава , Ополе , Торунь та ін.

Не рідко відкриваються нові або сезонні маршрути міжнародних автобусів, зокрема зараз є актуальними рейси: Київ-Москва (Щодня), Київ-Варшава (Щодня), Київ-Краків (Щодня), Київ-Прага (Щодня), Львів-Берлін, Полтава-Познань. З великих міст можна поїхати з однією пересадкою на рейсах: Київ-Вільнюс , Київ-Таллінн, Київ-Мінськ, Київ-Будапешт, Київ-Кошице, Київ-Братислава і т.д. Квитки на рейси автобусів без пересадки пропонуються по найпопулярнішим напрямками. Інші рейси можуть бути не щоденними, тому потрібно підбирати маршрут через інші міста.

Постійні міжнародні рейси вводяться кожен сезон, влітку.

Відео: як забронювати квиток на міжнародний автобус через сайт avtovokzal.ua - рейси центрального автовокзалу. Скачайте відео - як забронювати квиток на міжнародний автобус через сайт avtovokzal.ua. .

ua

Міжміські автобуси по Україні

Довідкова інформація про автобуси по Україні:

Автобусні квитки на рейси в міста України з Києва продаються в касах автовокзалу та автостанцій тільки в одному напрямку (туди).

Зворотні квитки можна купити на сайті, або зарезервувати і оплатити вибравши найбільш вподобаний пункт оплати: платіжні термінали, банківські відділення та ін.

Квитки назад не можна купити в касі автовокзалу, але наприклад, на центральному автовокзалі Києва, в основній будівлі працюють каси Автолюкс, Гюнсел і УкрБус, в яких дійсно можна купити квитки на рейсові регулярні міжміські автобуси відправляються з багатьох обласних центрів України, назад до Києва і інші міста.

Попереднє резервування проводиться тільки на рейси відправляються через 2-е суток, і тільки для своєчасної оплати, тому замовити автобусний квиток на сайті, а оплатити водієві автобуса - не можна. Подібні послуги не надаються.

Квитки на автобус через сайт avtovokzal.ua оформляються з передачею даних в станційну систему автовокзалу, а після оплати реєструється обмінний бланк.

Обмінний бланк необхідно обміняти в касі автовокзалу на квиток, виконаний на спеціальному бланку, і тільки після цього можна йти на посадку в автобус.

Електронні квитки які не потрібно обмінювати також оформляються через систему інтернет продажів. На таких квитках немає напису "обмінний бланк".

Попередній продаж квитків на автобуси з центрального автовокзалу Києва проводиться на рейси за 2 місяці до відправлення, а закінчується за 20 хвилин до виїзду автобуса з території автовокзалу.

Найбільша кількість рейсів відправляються в: Одесу, Львів, Бориспіль, Вінницю, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Кривий Ріг, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький , Черкаси, Чернігів та Чернівці.

Київ, Автовокзал Центральний і каси:

Адреса автовокзалу: проспект Науки 1 (площа Деміївська 3, раніше Московська площа), місто Київ, Україна. Індекс 03039. Номери телефонів: +38 (044) 525-5774, (044) 527-9986. Дивитися на карті Києва можна через сервіси в інтернет.

Дивитися на карті Києва можна через сервіси в інтернет

Каси автовокзалу працюють цілодобово. Довідкове бюро і зал очікування перебуває в одній будівлі. Відправляються рейси можна уточнити на avtovokzal.ua.

Дістатися з Центральних районів міста до автовокзалу можна на метро, ​​станція виходу М. Деміївська, яка знаходиться в 5 зупинках від центру міста.

Центральний автовокзал розташований біля великої транспортної розв'язки, від якої проходять прямі траси в бік Одеси та інші великі міста України.

Автостанції Києва:

Володимирська - Автостанція. вул. Володимиро-Либідська, д. 25, Київ, Телефон: (044) 269-7293

Видубичі - Автостанція. вул. Набережно-Печерська, д. 10, Київ, Телефон: (044) 264-2182

Дарниця - Автостанція. Київ, вул. Гагаріна Юрія, д. 1, Київ, Телефон: (044) 559-4618

Дачна - Автостанція. Київ, проспект Перемоги, д. 142, Київ, Телефон: (044) 424-1503

Поділ - Автостанція. Київ, вул. Нижній Вал, д. 15-а, Київ, Телефон: (044) 417-3542

Полісся - Автостанція. Київ, пл. Шевченко Тараса, д. 2, Київ, Телефон: (044) 430-3554

Південна - Автостанція. Київ, пр. Глушкова академіка, д. 3, Київ, Телефон: (044) 257-4004

З питань від пасажирів необхідно звертатися в довідкові бюро автовокзалів.

Державне підприємство - Державне підприємство Розрахунковий центр Міністерства транспорту інфраструктури та звя'зку - не проводить контакти зі споживачами послуг пасажирських перевезень.

Купити квитки на автобус можна на сайті, а також можна замовити або забронювати білет онлайн по Інтернет з подальшою оплатою через банк, термінали, в офісі або інтернет.

Автовокзал - сукупність будівель і комунікацій, які є об'єктами транспортної пасажирської інфраструктури міста. Автовокзал, автобусний пасажирський вокзал - станційний комплекс, призначений для надання послуг пасажирам та перевізникам, який забезпечує можливість відправлення понад 1000 осіб на добу на рейсових міжміських і міжнародних автобусах.

Автостанційний комплекс вищої категорії складається з основної будівлі з вивіскою «автовокзал», платформ для посадки пасажирів в автобуси, паркінгу для очікують рейсів і деяких інших будівель, якщо сервісні вузли виділяються в окремі знання (наприклад: їдальня, підземні приміщення камер зберігання або туалетів тощо .).

В основній будівлі комплексу розташовується зал очікування, каси продажу автобусних квитків, табло та розклад автобусних рейсів, пункт громадського харчування, торгові точки, службові приміщення, диспетчерська, адміністративні приміщення, кімнати відпочинку для персоналу і водіїв автобусів, «кімната матері і дитини» та ін .

Розміщення Київського автовокзалу враховує зручність транспортних розв'язок для прибуття пасажирів на міському транспорті: метро, ​​тролейбусах, автобусах і автомобілях.

Київ має сім автобусних станційних комплексів: центральний автовокзал на Московській площі і автостанції різного рівня сервісного обслуговування, в основному для приміського автобусного сполучення без можливості надання сервісних послуг.

Класифікація автовокзалів і автостанцій Києва по пропускній здатності:
1-й клас автовокзалу - понад 150 автобусів на добу, або від 20000 до 50000 пасажирів.
2-я категорія Автостанції від 120 до 150 автобусів, або до 20000 пасажирів на добу.
3-ю категорію Автостанції до 120 автобусів, або до 10000 пасажирів на добу.
4-я категорія Автостанції 30-70 автобусів, або до 7000 пасажирів на добу.
5-я категорія - зупинний пункт який може не мати будівель на своїй площі.

Автостанція першої категорії класифікується як Центральний автовокзал, має будинок в два і більше поверхів з приміщеннями, які є обов'язковими для автостанції другого класу, а також пункт медичної допомоги, каси цілодобового продажу квитків, зв'язок, кімнату чергового працівника міліції, кімнати для тривалого відпочинку водіїв і пасажирів, кафе, комплекс допоміжних і складських приміщень, камеру зберігання, табло рейсів і ін.

Автостанції другої категорії мають приміщення, квиткові каси, зал очікування, диспетчерську, кімнату відпочинку водіїв, службове приміщення для працівників автостанції, камеру зберігання багажу та ручної поклажі, гардеробні, зал для пасажирів, довідкове бюро, кімнату матері і дитини, буфет.

Автостанції третьої категорії - декілька квиткових кас, зал очікування, диспетчерську, кімнату для водіїв, службове приміщення для працівників, камеру зберігання і ін.

Автостанції четвертої категорії - одну квиткову касу, закрите тепле приміщення для пасажирів і розклад у вигляді щита.

Автостанції п'ятої категорії мають касу з продажу квитків на автобуси і розклад.

Пункти зупинок можуть мати переносні квиткові каси і не мати приміщень і сидячих місць для пасажирів.

Відео: автобус виїжджає з центрального автовокзалу Києва. автобус виїжджає з центрального автовокзалу Києва .

автобус виїжджає з центрального автовокзалу Києва

Центральний автовокзал Львова є найбільшим автобусним терміналом Західної України.

З автовокзалу щодня відправляються на автобусах близько 2000 пасажирів, при цьому, більше половини на міжнародних рейсах.

Також у Львові є автостанція №8 (на Двірцевій пл.1, біля залізничного вокзалу) і автостанція-2 на Хмельницького. Ці автобусні станції відправляють більше 90% міжнародних і внутрішніх рейсів, без урахування приміських перевезень.

Головний Львівський автовокзал також називають "Стрийський" у зв'язку з тим, що розташований за адресою вул. Стрийська 109. Це розташування дає можливість приблизно за 10 хвилин дістатися до автовокзалу з центру Львова.

Крім зручного розташування і досить розвиненою транспортної розв'язки центральний автовокзал має непогану інфраструктуру. Є готель, точки громадського харчування, парковки і широкі платформи.

Для поїздки на прямому рейсі зі Львова, а також на рейсах з пересадкою у Львові, можна купити на сайті електронний квиток, який буде дійсний навіть для проїзду в міжнародному автобусі.

Зі Львова виїжджають більше 20 автобусів в день на Варшаву, Краків, Люблін і ще в 20 міст Польщі. У Чехії, а точніше в Прагу і Брно їдуть приблизно 5 автобусів на добу, але частіше це проходять через Львів автобусні рейси. До Німеччини, Молдови, Литви, Словаччини, Австрії, Румунії і навіть Бельгію, дійсно можна поїхати через Львів.

Львів є найбільшим містом на шляху до Європейських країн, якщо їхати з України. Саме тому, дуже часто пасажири пересідають з поїздів на автобуси (і навпаки), так як це дає додаткові переваги і економію часу в дорозі.

Крім цього, саме місто володіє розвиненою туристичною інфраструктурою і є туристичним центром.

Якщо пасажиру необхідно поїхати в міста західної та східної Європи, то цілком варто звернути увагу на рейси автобусів через Львів. Це дасть можливість заощадити час, гроші і надійніше спланувати маршрут, в зв'язку з тим що кількість міжнародних автобусних рейсів з цього міста в рази перевищує обсяги пасажирських перевезень з будь-яких інших міст цього регіону.

Ціна квитків на автобуси з автовокзалу

Основним фактором для формування ціни автобусного квитка на певний рейс - є тариф перевізника.

Всі ціни квитків, які продаються через касу автовокзалу, спочатку визначені як базові вартості перевезення пасажира виходячи з номінальної вартості встановленої компанією (або підприємцем) здійснює доставку пасажирів за цим маршрутом.

Ціна квитка встановлюється перевізником, але при продажу через касу, з кожного квитка утримується касовий збір автовокзалу.

У вартість кожного квитка включено станційний збір, який становить 18% - є комісією каси і дохідною статтею центрального автовокзалу Києва. Саме комісійний збір з кожного квитка проданого через каси дозволяє фінансово утримувати територію, будівлі, платформи, співробітників і надавати базові послуги.

Фактори, від яких залежать ціни квитків:

1. Перевізник самостійно встановлює ціну на свої послуги, тому вартість квитків по одному і тому ж напрямку може відрізнятися в 2-2,5 рази.

2. Комфортабельність автобуса є причиною підвищення ціни через великі витрат на покупку і зміст такого транспортного засобу.

3. Люкс-клас пасажирського перевезення часто оцінюється за подвійним тарифом. Це обумовлено великим кількість порожніх місць на рейсах, меншою кількістю пасажирських сидінь, витратами на тілі і відео системи та інше.

4. Популярність маршруту впливає на вартість в прямій залежності від конкуренції на певному маршруті. В Люблін , Катовіце , Вроцлав , Познань або Краків направляються багато автобусів і ціни абсолютно різні. Тобто існує пряма залежність вартості квитків від кількості пасажирів, поділеній на число перевізників. Також при підвищенні популярності напрямки, кожна транспортна компанія змушена конкурувати знижуючи ціни, що останнім часом спостерігається відносно міст Польщі. При цьому розклад автобусів до Польщі можна уточнити для кожного міста і на кожен день тижня.

5. Стабільність пасажиропотоку і дубльованих маршруту поїздами впливає на зниження цін. До таких маршрутів належать: Київ-Одеса (від 8 до 20 рейсів на добу), Київ-Львів (від 5-ти рейсів), а також Київ-Запоріжжя, Маріуполь, Харків, Миколаїв та ін. В найближчі міста може здійснюватися понад 100 рейсів на автобусах і мікроавтобусах різного класу, при цьому до таких напрямків відносяться Черкаси, Чернігів, Чернівці та ін. Найбільш постійними серед міжнародних рейсів є рейси в Москву, при ціні проїзду - 472 і в деякі інші міста Росії. В середньому, на рейс Київ-Одеса вартість становить 355, а квиток Київ-Львів коштує 299 гривень.

6. Внутрішні маршрути мають низьку прибутковість, велика кількість перевізників і тому невисокі ціни. Винятком є ​​найбільш тривалі маршрути, наприклад Київ-Маріуполь. Тобто час у дорозі є головним фактором, від якого залежить ціна кожного квитка на автобус.

7. Міжнародні маршрути мають вищу вартість в співвідношенні гривня / кілометр через додаткових витрат на забезпечення строго ліцензованої діяльності. Тобто додаткові витрати на ліцензії і дотримання правил міжнародних перевезень ведуть до збільшення вартості квитків. Винятком є ​​маршрути з прилеглих до кордонів регіонів, особливо якщо більшість таких перевезень здійснюється напівлегально. До таких маршрутів належать Львів-Люблін, Тернопіль-Варшава, Івано-Франківськ - Краків, а також Одеса-Кишинів і багато інших. Орієнтовна вартість істотно відрізняється в залежності від місяця і становить для рейсу Київ-Варшава - 510, на автобус Київ-Краків 510, а для маршруту Київ-Кишинів - 397 гривень.

Малу частоту рейсів і високу вартість квитків мають досить популярні автобусні рейси в Краснодар , Сочі , Волгоград (Росія), Гданськ , Гдиня , Лодзь , Бидгощ , Щецін , Зелена Гура (Польща), Брест , Вітебськ (Білорусь), Мілан , Ріміні (Італія).

8. Діяльність міжнародного маршруту прямо пропорційна вартості квитків, а також залежить від кількості транзитних країн, які видають дозвіл на проїзд автобусів через їх територію. Наприклад з Києва є сезонні рейси в Іспанію (Барселона і Мадрид), а також в Амстердам, Брюссель, Париж, Осло, Копенгаген і Гельсінкі.

9. Частота рейсів всіх перевізників позитивно позначається на зниженні тарифів. До даних напрямків відносяться великі міста України, а також літні курортно-туристичні напрямки (Одеська та Херсонська області, а також Карпати).

10. Акції перевізників бажаючих залучіті Додатковий пасажирів и постійніх КЛІЄНТІВ Надаються ТИМЧАСОВЕ Вплив на Ціноутворення питань комерційної торгівлі маршрутів. При Деяк акціях квитки могут продавать за заниженими або даже демпінговімі ценам. Також існує практика продажу обмеженої кількості місць, наприклад по 10 гривень для кожного автобусного рейсу за пріоритетними напрямами. На сайті avtovokzal.ua іноді можна знайти непогані ціни в Білорусь, на автобуси до Мінська або Гомель.

11. Бренд компанії завжди впливає на більш високі ціни квитків. До таких брендовим або фірмовим перевізникам відноситься компанія Автолюкс, яка складається з окремих юридичних осіб, які не завжди самостійно обслуговують основні або нові маршрути.

12. Популярність і надійність перевізника завжди має на увазі більш високі ціни автобусних квитків, велика кількість постійних клієнтів і стабільну якість послуг.

13. Додаткові послуги на рейсі переводять маршрут в більш високий - «Люкс-клас» з підвищеним тарифом. Такі рейси можуть здійснюватися в Одесу або міста Болгарії.

14. На нових маршрутах перевізники можуть істотно знижувати або підвищувати вартість проїзду в залежності від завантаження на рейсі. Нові маршрути можуть вводитися як по Україні, так і в країни СНД чи Європи.

15. Сезонні маршрути мають плавно змінюються ціни квитків залежно від пасажиропотоку, завантаження автобусів і календарних місяців. До таких напрямків відноситься Болгарія, в яку влітку можна доїхати за 700 гривень, а у вересні квитки коштуватимуть більше 1000 гривень, зі значно меншою регулярністю рейсів. В першу чергу шукати квитки варто в Варну і Бургас.

Залежно від дати та місяця відбуваються тимчасові і сезонні коливання цін, але при цьому можуть проводитися тимчасові акції. Наприклад, взимку ціни вищі, але перед новорічними святами відбуваються різкі зміни, як в більшу, так і в меншу сторону. Влітку ціни витримуються на більш стабільному рівні, а Восени і навесні відбуваються плавні зміни тарифів. Істотно на ціни впливає змінюється попит на поїздки в Прагу та інші міста Чехії. Середня ціна для поїздки з автовокзалу по маршруту Київ-Прага складає 1885 а квиток Київ-Брно буде коштувати 1050 гривень.

Найменші коливання тарифів спостерігаються на поїздки в країни західної Європи зі стабільно невисоким попитом. До таких країн належать Німеччина в яку частіше їдуть до Берліна (1740 грн.), Кельна (Одна тисяча шістсот дев'яносто сім), Дрездена (1497) або в Гамбург . Австрія і Відень, Будапешт (Угорщина) і Братислава (Словаччина) - також мають невеликий пасажиропотік. А найбільш постійним напрямком автобусів з автовокзалу, хоч і з зовсім незначним пасажиропотоком - є Прибалтика, і особливо столиці: Таллінн, Вільнюс і Рига.

Середні ціни на квитки трохи відрізняються в залежності від сезону і на сьогоднішній день складають: Київ-Рим - 2340 гривень, Варшава-Берлін - 695 гривень, Київ-Будапешт - 1150 гривень, Київ-Таллінн - 1735 гривень, Київ-Вільнюс - +1345 гривень .

Більш висока ціна квитка не є гарантією того, що автобус, яким поїде пасажир - хороший або новий. Перевізник може змінювати ціну і цим ввести в оману майбутніх клієнтів. Основним показником хорошого автобуса є його марка, рік випуску і зовнішній вигляд. На сайті avtovokzal.ua - є функція докладного опису рейсу, в якій на багатьох датах відображаються фотографії автобусів. Перевізники, що надають фото, як правило, здійснюють перевезення на хороших автобусах з охайними салонами.

Дані фактори впливають на ціни автобусних квитків тільки для регулярних рейсів легальних перевізників і не впливають на ціноутворення для чартерних або замовних автобусів.

Невисока вартість квитків дозволяє подорожувати на автобусах з автовокзалу в більшість країн Європи. Туристи можуть їхати самостійно (бекпекінг і коучсерфінг), а також групами. Автовокзал володіє інфраструктурою, достатньою для відправки туристичних автобусів по країнах Європи.

Наприклад, поїздка до Греції або Іспанії триває більше 30 і 40 годин відповідно. За цей час автобус їде через кілька країн, робить зупинки і проїжджає через безліч визначних пам'яток і колоритних регіонів. Пасажири, які подорожують далекими рейсами, фактично подорожують по багатьом країнам не оплачуючи такі тури. Звичайно ж, не завжди пасажири мають достатній час, щоб здійснювати такі поїздки, але саме так подорожують вже дуже багато, адже це найекономніший туризм.

Довідкова служба: адреси, номери телефонів і розташування автовокзалу:

Контактна інформація Автовокзалу міста - розташування, контакти довідкової служби, телефон і адресу автостанції.

На автовокзалі каси розташовані в головній будівлі, в приміщенні залу очікування.

Каси Автовокзалу - Центральний, розташовані за адресою:

Деміївська площа, колишня Московська площа / проспект Науки 1, м.Київ, Україна. Телефон: (044) 525-5774, (044) 527-9986

Довідкова Київського автовокзалу - Телефон: + 38 (044) 525-5774

Після перейменування Московська площа вже називається Деміївська, точно також як і найближча станція метро.

На сайті є онлайн розклад автовокзалу Київ і продаж електронних квитків на всі рейси.

У Києві є великий головний автовокзал, 6 автостанцій, але також відкриваються нові. Від автовокзалу здійснюються як міжнародні, так і міжміські рейси. Крім перерахованих нижче станцій, відправлення регулярних приміських рейсів відбувається також від ст. м. Нивки, Святошин, Героїв Дніпра, М.Лесная.

Станційна категоріяАдресаНайближча станція метро

Автовокзал № 1 Центральний пр. Науки 1 Деміївська Автостанція №2 "Полісся" пл. Шевченко, 2 Оболонь, Мінська Автостанція №3 "Південна" пр-т Академіка Глушкова, 3 Іподром, Виставковий центр Автостанція №4 "Дарниця" пр-т Гагаріна, 1 Дарниця Автостанція №5 "Дачна" пр-т Перемоги, 142 Житомирська Автостанція №6 "Поділ" вул. Нижній Вал, 15-а Контрактова площа Автостанція Видубичі вул. Набережно-Печерська дорога, 5 Видубичі Автостанція "Київ-1" вул.С.Петлюри 32 (біля залізничного вокзалу) Вокзальна

У Києві знаходиться великий залізничний вокзал, куди прибувають і звідки відправляються потяги не тільки по Україні, але і за кордон. Дістатися до нього можна громадським транспортом: на метро, ​​на маршрутному таксі, на електричці і т.д. Вокзал скорчить з комплексу будівель, що мають різне призначення. Звідси відправляються потяги в більш ніж 70 напрямках. Від невеликих автостоянок біля Південного вокзалу і входу в Центральний вокзал, відправляються автобуси міжміського призначення: в Одесу, Вінницю, Харків, Запоріжжя, Дніпро і багато інших міст.

Автостанція "Київ-1" розташована біля Центрального залізничного вокзалу відправляє велику кількість автобусних рейсів і вже кілька років конкурує з центральним автовокзалом. З автостанції біля залізничного вокзалу виїжджають автобуси в Москву, Ростов-на-Дону, Варшаву, Мінськ, Краків, Берлін, Рим, Прагу і ще в десятки міст Європи.

Повітряне сполучення Києва з іншими містами та країнами забезпечують два аеропорти: "Київ-Жуляни" і "Бориспіль". Оскільки столицю щорічно відвідує безліч туристів з усього світу, ці аеропорти є важливими вузлами в транспортній інфраструктурі країни, адже вони також виконують роль пересадочного пункту, для багатьох рейсів всіх видів транспорту.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация