† Храм Покрова Пресвятої Богородиці в селі Нармушадь, в яких потреби яким чудотворних ікон Пресвятої Богородиці молитися


Чудотворні ікони Божої Матері
Ікона Божої Матері "Іверська"

Ікона, що знаходиться на Афоні, прославилася багатьма чудесами. У 1648 році список ікони був принесений в Москву. Велика святиня Руської Православної Церкви, покровителька граду Москви.
опис >>>
акафіст >>>
канон >>>

Ікона Божої Матері "Неопалима Купина"

Перед цією іконою особливо моляться під час сильних гроз і пожеж.
опис >>>

Ікона Божої Матері "Єрусалимська"

За переказами, писана святим євангелістом Лукою. У 988 році ікона була принесена в Корсунь і подарована святому рівноапостольному князю Володимиру, який відправив її в Новгород. У 1571 році Іоанн Грозний переніс образ в Московський Успенський Собор. Під час навали Наполеона ікна була викрадена загарбниками і замінена вірним списком.
опис >>>

Ікона Божої Матері "Казанська"

Явлена ​​8 липня 1579 року ікона стала всенародною святинею, Небесного покриву Пресвятої Богородиці. Багато разів "матінка Казанська" вказувала шлях до перемоги російським православним війнам - при звільненні від польського нашестя, під час Полтавської битви, під час війни 1812 року.
опис >>>

Ікона Божої Матері "Скоропослушниця"

Древній чудотворний образ знаходиться на святій горі Афон. Переказ відносить написання ікони до десятого сторіччя. Богородиця являє милість і швидке виконання прохань всім притекающим до цього образу.
опис >>>

Ікона Божої Матері "Знамення"

Ікони цього роду відносяться до числа найперших Її іконописних образів. На Русі такі ікони з'явилися з XI століття, а називатися "знаменням" стали після чудесного знамення (тобто знака) від Новгородської ікони, що сталося в 1170 році, коли ікона, поранену стрілою нападників суздальських воїнів, звернулася ликом своїм до міста і з очей її з'явилися сльози.
опис >>>

Ікона Божої Матері "Утамуй моя печалі"

Ікона була принесена в Москву в 1640 році. Прославилася численними зціленнями і чудесами з другої половини XVII століття і особливо під час чуми в 1771 році.
опис >>>

Ікона Божої Матері "Державна"

Ікона явлена ​​2 березня 1917 році в день зречення від престолу Государя Императора Николая II. Ікона символічно знаменує, що Сама Пресвята Богородиця села на російський престол.
опис >>>

Ікона Божої Матері "Споручіца грішних"

Споручіца грішних - тобто поручителька за грішних. Списки з ікони прославилися багатьма чудесами в Москві і в Зайкалье.

Ікона Божої Матері "Феодоровская"

За переказами, написана євангелістом Лукою. Назву отримала від Великого Князя Ярослава Всеволодовича, який благословив цією іконою свого сина, святого благовірного князя Олександра Невського, що вступив у шлюб. У 1613 році цією іконою був благословенний при обранні на царство Михайло Романов, і в пам'ять про цю подію було встановлено повсюдне святкування ікони 14 березня.

Ікона Божої Матері "Нев'янучий Колір"

Квітка лілії на цій іконі символічно знаменує нев'янучий колір дівоцтва і непорочності Пречистої Богоматері. Молитви до цієї ікони допомагають зберігати чисту і праведне життя, у виборі чоловіка або дружини, вирішенні важких сімейних проблем.

Ікона Божої Матері "Живоносне джерело"

Безліч великих чудес сталося від цієї ікони, і не тільки у Візантії, де вона відома з V століття, але і в Росії. Один зі списків цієї ікони перебував у Сарові, і до нього часто посилав недужих преподобний Серафим, і хворі завжди отримували великі милості від Пресвятої Богородиці.

Ікона Божої Матері "Чернігівська"

Чудеса Божої Матері від Її Чернігівської ікони описав святитель Димитрій Ростовський. Чудотворний список ікони, що знаходився в Гефсиманському скиту, прославився в 1869 році.

Ікона Божої Матері "Невипивана Чаша"

Явище цього образу відбулося в 1878 році. До молитвам до Пресвятої Богородиці перед цією іконою особливо вдаються одержимі пристрастю пияцтва.

Ікона Божої Матері "Володимирська"

Побачивши цей образ, написаний євангелістом Лукою, Божа Матір сказала: "Благодать Народженого від Мене і Моя з цією іконою нехай буде. У 1131 році ікона була перенесена на Русь. Володимирської ікони святкування буває кілька разів на рік. Найбільш урочисте - 26 серпня, встановлений в честь стрітення ікони при перенесенні її з Володимира до Москви. Перед цією іконою відбувалися обрання і поставлення патріархів.

Ікона Божої Матері "Боголюбський"

Одна з найдавніших чудотворних ікон Росії написана в XII столітті на прохання благовірного князя Андрія Боголюбського в пам'ять про явлення йому Божої Матері.

Ікона Божої Матері «Одигітрія» (Смоленська)

За переказами, ікона написана євангелістом Лукою. Ця ікона - одна з головних святинь Російської Церкви. Перед іконою, в основному, моляться про благополуччя в дорозі і подорожуючих.

Ікона Божої Матері "Розчулення"

Єлеєм від лампади, що горів перед цією іконою, преподобний Серафим Саровський помазував хворих, які отримували зцілення. Преподобний називав цю ікону "Всіх Радощів Радість" і помер перед нею на молитві 2 січня 1833 року.

Ікона Божої Матері "Беседная"

Явлена ​​одночасно із закінченням будівництва храму на місці отримання Тихвінської ікони (1383 рік) недалеко від цієї церкви. Богоматір зображена сидячою на соснової колодці з чорним жезлом в руці. Їй належить чоловік в святительских ризах, подібний святителю Миколаю.

Ікона Божої Матері "Донська"

У день Куликовської битви ікона знаходилася серед руського війська, подаючи йому допомогу, а після перемоги передана донським козакам в дар святому благовірному князю Димитрію Донському, який переніс її в Москву. У 1591 році за молитвами до цієї ікони відбулася перемога проти казанських татар.

Ікона Божої Матері "Грузинська"

Стародавня ікона Божої Матері "Грузинська" принесена в Росію в 1629 році після підкорення Грузією персами. Грамота 1698 року говорить, що "через образ Грузинський, Пресвята Богородиця і нині творить багато чудес і зцілення приходять з вірою". Ікона принесена в Москву в 1654 році.

Ікона Божої Матері "Всецариця"

Чудотворна ікона XVII століття "Всецариця" знаходиться в Афонському монастирі Ватопед. Перед цією іконою моляться про зцілення від ракових захворювань. Особливо шанований список ікони знаходиться в Новоспаському монастирі Москви.

Ікона Божої Матері "Косинська" (Моденского)

Ікона була принесена в 1717 році з міста Модени і завітала імператором Петром I в підмосковне село Косино. Ікона прославилася численними чудесами і зціленнями, що привертає до неї безліч паломників.

Ікона Божої Матері "Молченська"

З'явилася 18 вересня 1405 року на болоті мовчки недалеко від Путивля. Спочатку перебувала в Молченській Софронієвої пустелі Курської єпархій, а в 1605 році 24 квітня була перенесена в Путивльський монастир. Сама Молченська ікона зникла, і місцезнаходження її невідоме. Шанований образ знаходиться в Московському храмі преп. Сергія Радонезького в Бусіново.

Ікона Божої Матері "Позбавлення від бід стражденних"

Шанований образ знаходиться в Московському Богоявленському кафедральному Соборі.
акафіст >>>

Ікона Божої Матері "Толгская"

Явлена ​​1314 року єпископу Ростовському Трифону, коли він об'їжджав володіння єпархії, в 8 верстах від Ярославля в дрімучому лісі поблизу річки "Толга". До цього дня на цьому місці стоїть Толгский монастир.

Ікона Божої Матері "Непрохідна двері"

Ікона була поширена в 17 столітті в російських православних обителях. Дивлячись на ікону можна зрозуміти, що Богородиця не пропускає ні розбійників в святі обителі, ні грішників в Рай. Перед цією іконою моляться про захист від нападу грабіжників і розбійників.

Ікона Божої Матері "Семистрільна"
( "Пом'якшення злих сердець")

Моляться про примирення ворогуючих і смиренні нестримного гніву.

Ікона Божої Матері "Несподівана радість"

Перед цим святим образом моляться про звернення заблуканих і позбавленні від блудної пристрасті, і особливо про прощення гріхів.

Ікона Божої Матері "Трьох радостей"

Моляться про допомогу обмовленим, розлученим з близькими, які втратили накопичене працею, в різних сімейних потребах, про сімейне благополуччя.

Ікона Божої Матері "Всіх скорботних радість"

Моляться про зцілення від різних хвороб, особливо від хвороб очей, сліпоти, головний і зубний біль, про допомогу в скорботах і печалях, при вступі в шлюб, щоб шлюб був благодатним, про наставляння в православній вірі.

Ікона Божої Матері "Стягнення загиблих"

З незапам'ятних часів російський народ, свято вірячи у всесильну допомогу Пресвятої Богородиці, засвоїв Їй найменування "Стягнення загиблих" як останнього притулку, останньої надії тих, хто гине людей. Все, з вірою звертаються до Цариці Небесної перед Її іконою, отримують допомогу і підтримку.

Ікона Божої Матері "Достойно єсть"
( "Милуюча")

Перед цим святим образом Божої Матері особливо моляться про прощення гріхів, в тому числі і смертних.

Ікона Божої Матері "Віфлеємська"

Ікона знаходиться в базиліці Різдва Христового у Віфлеємі, в декількох метрах праворуч від спуску в Печеру Різдва, біля стіни, в дерев'яному кіоті. Шанується як чудотворна. Це, мабуть, єдина ікона Божої Матері, на якій Вона посміхається. Образ був написаний в Росії і переданий до Віфлеєму імператрицею Єлизаветою, після того, як вона перед ним зцілилася від тяжкої хвороби.

Ікона Божої Матері "Призри на смирення"

З'явилася в 1420 році в Псковській землі, на озері Кам'яному. 16 вересня того ж року вона була перенесена в Псков і поставлена ​​в соборному храмі.

Ікона Божої Матері "Троєручиця"

Ікона зберігається в Хілендарського монастирі на Афоні. Прославилася зціленням відсіченою руки.

Ікона Божої Матері "Страсна"

Образ знаходиться в церкву Воскресіння в Сокольниках. Переказ повідомляє про численні чудеса від ікони.

Ікона Божої Матері "Ізбавительниця"

Ікона, до того як була передана в Ново-Афонський Сімоно-Канаітскій монастир, прославилася чудесами з давніх часів.

Ікона Божої Матері "Незламна стіна"

Моляться про огорожі від усякого гріха, бід, скорбот і напастей.

Ікона Божої Матері "Виховання"

Перед цією іконою особливо моляться про виховання чад у вірі та благочесті.

Ікона Божої Матері "Додаток розуму"
( "Подателька розуму")

Шановані образи знаходяться: в храмі Тихвінської ікони Божої Матері в Олексіївському, в храмі Живоначальної Трійці в Останкіно, в Донському монастирі Москви.

Ікона Божої Матері "Годувальниця"

Перед цією іконою особливо моляться про допомогу матерям, які годують немовлят.

Ікона Божої Матері "Відрада"
( "Розрада")

Моляться про збереження від видимих ​​і невидимих ​​ворогів і помилування грішників.

Ікона Божої Матері "Почаївська"

Ікона знаходиться в Почаївській обителі. Привезена в 1599 році з Константинополя. Відома безліччю чудотворення.

Ікона Божої Матері "Цілителька"

Ікона зображує Божу Матір, що стоїть біля ліжка хворого клірика. Копія з древнього способу, написаного за часів святої рівноапостольної Ніни (IV століття)

Ікона Божої Матері "Пюхтицького"

Явище сталося в XVI столітті на високій горі в Естляндськой губернії. У місці отримання Пюхтінской ікони б'є святе джерело. Вона рятує від багатьох бід і зміцнює у вірі.


НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

Храм Покрова Пресвятої Богородиці © 2007-2014 | сайт створено ЦКТО
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация