котики


ВСЕ ПРО БРИТАНСЬКІЙ КІШЦІ! ВИДИ, СТАНДАРТИ І РІЗНОВИДИ

Одна з найстаріших котячих порід, британська короткошерста відома з 19 століття. Вона родом з Англії, і сьогодні існує кілька легенд її походження. Згадують римських завойовників, які могли завезти британок на острів, а також говорять про французьких мореплавців, чиї запаси охороняли британські кішки. І так потрапили в Англію.

В кінці 19 століття британська короткошерста брала участь в першій виставці кішок. І була визнана кращою! З тих пір ця порода загальновизнана і улюблена в усьому світі. Вони неймовірні "обаяшки" і кішки на "російський смак" - великі, потужні, в розкішних "плюшевих" шубках. Тоді визнавалися тільки короткошерсті кішки з єдиним забарвленням - це блакитний. Зараз їх існує ціла безліч. Найпопулярніші забарвлення - соліди, тобто суцільні: блакитний, чорний, ліловий, шоколадний, кремовий і червоний + різнокольорові класичні черепашки цієї серії. Потім ці ж перераховані забарвлення але в поєднанні з білим. Далі йдуть таббі і сріблясті таббі, їх різновиди: пляма, смуга і мармур. Сріблястих і золотих британців з малюнком на шерсті, зазвичай називають «Віскас», так як вони нагадують кішок з усім відомої реклами. Тварини класичних забарвлень від рісунчатих відрізняються тільки структурою вовни.

Британські короткошерсті схожі на плюшевих ведмежат і звичайно перевага віддається в першу чергу саме їм. Їх коротенька шерсть на стільки приємна на дотик, що немає нічого кращого, ніж постійно гладити свого плюшки і тим самим покращувати собі самопочуття. З недавнього часу існує нова визнана порода - британська довгошерста. Всі вони компактні і при цьому потужні тварини, коти зазвичай бувають 8-10 кг, а кастровані товстуни можуть важити і більше, кішки варіюються від 4 до 6 кг (найбільші як правило особини блакитного забарвлення). У них повна широкі груди, короткі або середньої довжини сильні ноги, округлі лапи, хвіст - товстий в основі, з округлим кінцем. Голова у британців кругла і масивна, з широко поставленими вухами середнього розміру. Чарівна мордочка з круглими великими щоками (у котів), твердим підборіддям, великими відкритими очима і широким носом середньої довжини. Фахівці, що займаються розведенням цих тварин прагнули отримати «Коба-тип», що означає велике статура, тобто кремезний тип у британській блакитний. Шерсть в залежності від забарвлення і довгі різної текстури. Але все ж короткошерсті британці - це справжні плюшеві ведмедики!

Існує невелика плутанина в назві породи. Дехто називає її британська висловуха короткошерста кішка, що абсолютно невірно. Є дві різні породи: шотландська кішка (прямі і висячі вушка) і британська кішка (з дня створення породи - тільки прямі вушка). Обидва ці види мають, звичайно, не мало загального, але все ж зареєстровані як дві різні породи. Тому, шановні любителі бріташек - запам'ятайте !!!

Висловухі БРИТАНЦІВ Н Е Б У Є Т !!!


Ходять чутки про манірності британської кішки, не вірте цим вигадкам, справжні британці врівноважені створення, характер у них такий же «плюшевий», як і вони самі. У них багатюща генетична база сформувала породу і її характер. Ці чарівні створення дозволяють робити з собою все, що не принижує їх котячого гідності. Вони помірно активні, володіють природним інтелектом і вам їх навряд чи вдасться перехетріть. Любов цієї кішки до господарів не знає меж, вони прекрасно уживаються з дітьми і собаками, однак, нав'язливою її не назвеш. Зазвичай до 2 років ці красені досягають свого британського спокойства, вони не квапливі, але не ледачі. Прекрасно вміють підлаштовуватися під настрій свого господаря, але якщо ви хочете отримати задоволення від спілкування з вашим Топтижка, то він з великою радістю вам це надасть. Навіть якщо ви довго відсутні, ваш «ведмежа» буде терпляче чекати вас, а час очікування може провести цікаво з користю для себе, або буде спати і прокинеться тільки до вашого приходу додому, але ваш ласкавий плюшевий грудочку ніколи не забуде зустріти Вас і обдарувати своєю любов'ю.

Милі і ласкаві тварини, до вподоби вони справжні королі. І якщо у вашому будинку живуть інші домашні вихованці, цей «ведмедик» швидко стане ватажком зграї. На виставці британці теж виглядають велично і зберігають досконалу незворушність.

Плюшеві красені прекрасно адаптуються до життя як в квартирі, так і на дачі. Вони - відмінні мисливці. Побачивши здобич, моментально перетворюються в тигра, отримуючи величезне задоволення від прогулянок по травичці і полювання на дрібну живність.

Сьогодні налічується більше 60 різних забарвлень британських короткошерстих і довгошерстих кішок. Малюнки: Мармур, тигр, пляма. Соліди: чорний, блакитний, голубокремовая, ліловий, шоколадний, червоний, кремовий, цинамон, білий, а так само різноманітність біколорів, колор поінтів, золотих, сріблястих, тікірованних і черепахових окрасов- всі вони є повноцінними і рівноправними представниками породи. Колір очей обов'язково повинен відповідати за стандартом того чи іншого окрасу. Це яскраво мідний, жовтий, зелений, оливковий, блакитний і синій.

Скільки коштує британська кішка? Щоб купити британську кішку, справжню породисту, а значить красиву, ласкаву і здорову, краще за все потрібно звернеться в професійний розплідник до авторитетного заводчику, який зможе надати документи, що підтверджують родовід кошеня. Не слід гнатися за більш «вигідним» пропозицією і купувати кошеня британської кішки по оголошенню в газеті або на пташиному ринку, або в інтернеті, де кошенята цієї породи пропонуються від 1000 до 5 тисяч рублів. Так ви ризикуєте придбати хворого кошеня чи тварина лише віддалено нагадує британця. Ціна за кошеня пет класу починається від 7000 - 10000 рублів. Вартість британців (і взагалі будь-яких породистих кішок) варіюється від класу тваринного. Британець хорошого брід класу починає коштувати від 15000 рублів і до 20000 рублів, на шоу тварин ціни починаються з 25000 рублів і вище.

Прийшовши до заводчику, зверніть увагу на умови утримання кошенят. Приміщення, в якому живуть діти, має бути чистим, світлим, теплим, без важкого запаху. Кошенята не повинні сидіти в клітинах, у них повинно бути облаштовано місце для відпочинку. Хороший заводчик також забезпечить кошенят іграшками, які сприяють нормальному розвитку малюків. Попросіть продавця показати вам хоча б одного з батьків кошенят. Відмова повинен вас насторожити. Чесний заводчик завжди з гордістю покаже вам своїх виробників, розповість про їх чемпіонські титули, ознайомить з документами, що підтверджують родовід. Поглянувши на матір або батька кошенят, ви зможете зрозуміти, як буде виглядати ваш кошеня коли виросте.

Продаж кошенят молодше 12-тижневого віку небажана, тому що до цього часу малюків не можна віднімати від матері, їм ще потрібно материнське молоко, вони не досить соціалізовані і не готові до самостійного життя з новим господарем. Здорові 2-3-місячні кошенята британської кішки активні, рухливі, весело грають один з одним. Кошенята повинні бути чистими, їх шерстка має бути блискучою, від них не повинно неприємно пахнути. Очки і вушка малюків повинні бути чистими, без виділень. Пощупайте животик обраного кошеня - щільний животик вірна ознака глистів.

Після покупки кошеня, заводчик повинен надати вам наступні документи: ветеринарний паспорт, метрику про походження (якщо кошеня продається без право на розведення, то в метриці буде вказано «не для племінних робіт»), іноді договір купівлі-продажу в якому так само прописано все , що стосується покупки кошеня, він укладається за бажанням сторін, однак, більшість професійних заводчиків продають кошенят виключно за умови укладення договору, так як їм небайдужа подальша доля кошеня.

У догляді британські кішки дуже легкі. Довгошерстих розчісувати досить один раз в 2 тижні. Приділяти увагу вовни кожен день необхідно тільки під час линьки - досить багатою і інтенсивної. Линька проходить 1, 2 рази на рік, зазвичай це буває навесні і восени, і 2, 3 дня інтенсивного грумінг допомагають забути про неї до наступного року. Для прискорення процесу оновлення вовни можна, крім вичісування дрібної гребінцем або спеціальної каучукової щіткою, вискубати або викупати тварина. Британці - патологічні чистюлі, вони можуть годинами вилизувати себе. Купання в общем-то необхідно тільки, якщо тварина забруднилася чимось важко видаляється, наприклад, фарбою, або якщо є паразити.

З годуванням теж особливих проблем не виникає. Вони не прівереди, головне - щоб раціон був добре збалансованим, а корми - найвищої якості. Ніколи не давайте британцеві жирну їжу - кішки цієї породи схильні до повноти. В цілому ж британські кішки мають міцне здоров'я, але на жаль, як і у всіх штучно виведених порід, у британців є свої породні поширені хвороби, які нерідко зустрічаються у цих кішок. Це: полікістоз нирок, МКБ нирок, кардиопатия. Але завдяки ретельному племінному відбору в професійних розплідниках всі ці хвороби у їх тварин відсутні.

Британці користуються величезною популярністю в Росії і Європі. У нашій країні є багато розплідників британських кішок, що пропонують відмінних, високо породних представників цього різновиду кішок, з відмінним здоров'ям.


Нижче представлені фотографії справжніх чистокровних представників цієї породи, на цих фото ви побачите як виглядають чистопородні британські кошенята, дорослі коти і кішка.


Нижче представлені фотографії справжніх чистокровних представників цієї породи, на цих фото ви побачите як виглядають чистопородні британські кошенята, дорослі коти і кішка

Чистокровна Британська голубокремовая кішка (блакитна черепашка)

Чистокровна Британська голубокремовая кішка (блакитна черепашка)

Чистокровний Британський кіт блакитного забарвлення - дружнього розплідника

Чистокровний Британський кіт блакитного забарвлення - дружнього розплідника

Чистокровний Британський кіт лілового забарвлення - дружнього розплідника

Чистокровний Британський кіт лілового забарвлення - дружнього розплідника

Так виглядає справжній брітанаскій кошеня, на фото місячна британська кішечка голубого окраса - дружнього розплідника

Так виглядає справжній брітанаскій кошеня, на фото місячна британська кішечка голубого окраса - дружнього розплідника

на фото двомісячна чистокровна лиловая британська кішечка - дружнього розплідника

на фото двомісячна чистокровна лиловая британська кішечка - дружнього розплідника

на фото місячний чистокровний британський котик рисунчатого окраса- браун табби - дружнього розплідника


Цей кумедний віршик для вас від Гвоздуліной Галини - заводчиця дружнього розплідника британських кішок Choco Muscat.

Ми дзвонили вам вчора, ми по оголошенню

Були ми вже з ранку, де дешева ціна.

Але там котики не ті, на фото не схожі ...

Та й в клітинах все сидять, ну і брудно теж.

Ми хочемо у вас купити і на ринок не ходити,

Що б нас не обдурили, чи не підсунули чого.

Ми закохалися в вашу кицьку, назвемо її іриски,

Будемо пестити і леліяти, буде разом з нами жити.

Що ??? Породу ??? Знаємо точно !!! Ні! Шотландця не хочемо!

Ми хочемо тільки британця !!! Ось Іриску ми хочемо !!!

А ......... так це НЕ британець ???? А британці у вас є ???

Чи багато? І скільки коштують?

А схоже на Іриску щось є зараз у вас?

Котик? Кішечка? Не важливо ... Головне - купити зараз !!!

Родовід ??? Не треба!!!! Це ж просто для мене.

А каструвати не будемо. Нехай народжує для себе.

Чим годувати ??? Ковбаскою можна ??? Або супчик зі столу?

Що ??? Не можна ні в якому разі ??? Чим же годуєте тоді ????

Супер-преміум кормами ??? ? Це ж дорого ... взагалі ... .. !!!

Може можна по дешевше? Мяско можна і в борщі ???

Домовилися? Ми всі вирішили? Як Іриску нам забрати?

Їй зараз напевно місяць? Скільки грошиків надіслати?

Ой-е-ей !!! Підемо ми думати. Може щось і вирішимо ...

До побачення! Ну ... ..до завтра! Якщо що ... .ми зателефонуємо ............
До побачення

Скільки коштує британська кішка?
Що ?
Породу ?
Ак це НЕ британець ?
А британці у вас є ?
Чи багато?
І скільки коштують?
А схоже на Іриску щось є зараз у вас?
Котик?
Кішечка?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация