Ш

  1. Модифікації літери «Ш» [ правити ]
  2. 1-главая «Ш» [ правити ]
  3. 2-главая «Ш» [ правити ]
  4. 3-главая «Ш» [ правити ]
  5. 4-главая «Ш» [ правити ]
  6. 5-главая «Ш» [ правити ]
  7. 6-главая «Ш» [ правити ]
  8. 7-главая «Ш» [ правити ]
  9. 8-главая «Ш» [ правити ]
  10. 9-главая «Ш» [ правити ]
  11. 20-главая «Ш» [ правити ]
  12. Слова на букву «Ша» [ правити ]
  13. Цікаві факти [ правити ]

Ш - остання буква алфавіту. Назва «Ша» походить від наказового способу дієслова «мовчати». Вимовляється як «шшш» або «тсс».

Модифікації літери «Ш» [ правити ]

У букви «Ш» існує безліч модифікацій, що виникли у зв'язку з тим, що лінгвісти довгий час не могли домовитися, скільки паличок повинно бути в цій букві. Відомі варіанти написання «Ш» з 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 і 9 паличками, або, як їх прийнято називати, «главами».

1-главая «Ш» [ правити ]

- «Ша одноглавого» - «Ша одноглавого». Вимова «шшш» або «тсс». Цей символ часто вживається для позначення паузи. А жест «Ш одноглавого в колі» - палець, прикладений до губ - означає наполегливе прохання помовчати.

- «Ш одноглавого з прапорцем» - «Ш одноглавого з прапорцем». Залежно від контексту і приналежності виголошує до тієї чи іншої субкультури вимовляється як «під», «о», «у», «w», «у», «ю», «і», «ой», «гей». А жест «Ш одноглавого» - палець піднятий в повітря - означає прохання звернути увагу на важливу заяву або ж схвалення з приводу заяви співрозмовника (жест часто супроводжується вигуком «о!» Або «во!»)

∫ - «Ша математичне», або «інтеграл». Використовується в транскрипції (наприклад, англ. Shit [ʃɪt]) і в математиці (наприклад, у формулі ∫eˣ = f (u) + c + k).

2-главая «Ш» [ правити ]

- «Ша двоголове» - «Ша двоголове». Вимова - «т» (звук, близький до того, який виходить при «циканьі» зубом)

- «Ша двоголове з хвостиком» - «Ша двоголове з хвостиком». Так звана «німа» буква. Чи не вимовляється.

3-главая «Ш» [ правити ]

- Армі буква «шин» - Армі буква «шин». Вимова - «Ш».

- фінікійський буква «син» - фінікійський буква «син». Вимова - «С». Предтеча європейської «W». Наприклад, саме з цієї букви починається ім'я Вільяма нашого Шекспіра .

З цих двох букв почалися численні спори вчених про правильну вимову букви «Ш».

- кирилична буква «Ша» - кирилична буква «Ша». Вимова - «Ш». У цій букви є дві модифікації:

- єврейська буква «шин» - єврейська буква «шин». Має також дві модифікації:

У стародавньому Ізраїлі в ході дискусії лінгвістів про вимові слова «шибболет» (івр. שיבולת, «потік води») розгорілася війна між прихильниками «шин» і прихильниками «син». В ході дебатів прихильники «син» були піддані лінгвістичної дискримінації, а буква «син» визнана нецензурної . Однак згодом легітимними були визнані обидві літери, і навіть з'явилося слово «сібболет» (івр. שיבולת, «тягар»).

В даний час пароль «сібболет» використовується виявлення завзятого «Литвака», зокрема для відрізнення завзятого «Литвака» від завзятого «українця». Для виявлення завзятого «німця», завзятого «грузина», завзятого «горця», завзятого «сефарда» і так далі використовуються 1-главая «Ш» і 2-главая «Ш». Помічено, що незаядлие «Литвак», «грузини» і так далі здатні легко підробити практично будь-який вимова, на відміну від своїх завзятих побратимів.

- арабська буква «син» - арабська буква «син». Вимова - «з».

- арабська буква «шин» - арабська буква «шин». Вимова - «ш».

В ісламському світі також велася війна між прихильниками «шин» і «син», в результаті якої «шин» і «син» були визнані двома різними буквами, а громада розкололася на прихильників «шин» - шиїтів і прихильників «син» - сунітів.

- ще одна модифікація арабської літери, правильну вимову якої відомо тільки правовірним мусульманам - ще одна модифікація арабської літери, правильну вимову якої відомо тільки правовірним мусульманам.

- грецька буква «сигма» - грецька буква «сигма». Вимова - «з». Також ця буква використовується в математиці для позначення суми.

- грецька буква «Шігмо» (застаріла) - грецька буква «Шігмо» (застаріла). У минулому ця буква також використовувалася в математиці для позначення твори, а "Шігмо перевернута" - для позначення сопроізведенія. З прийняттям Грецією християнства, звук «ш» був визнаний єретичним, і буква «Шігмо» скасована через непотрібність.

- «Ша психіатричне», заголовної - «Ша психіатричне», заголовної. цим символом лікарі-психіатри позначають медичні карти пацієнтів, що страждають на аутизм.

- «Ша психіатричне», маленьке - «Ша психіатричне», маленьке. Цим символом лікарі-психіатри позначають медичні карти пацієнтів, які страждають логофобии.

Останнім часом символ «Ша психіатричне» також став часто використовуватися в логотипах психологічних сайтів.

4-главая «Ш» [ правити ]

- назва невідомо - назва невідомо. Вимова - невідомо. вживання - суворо заборонено .

Примітка: Не дивлячись на заборону, чотириголового «ш» часто пишуть на міцвотанках і портативних розсіювачах антісемітонових хвиль.

- сирійська буква «шин» - сирійська буква «шин». У такому зображенні чотириглавий «шин» дозволена і вимовляється в залежності від контексту як «ш» або як «с». Деякі лінгвісти відносять сирійську «шин» до розряду триголовим «ш», але сирійці з цим не згодні.

5-главая «Ш» [ правити ]

- арабська «шин пятиглавая» - арабська «шин пятиглавая». Вимова - «ссссс».

6-главая «Ш» [ правити ]

- арабська «шин шестиглавий» - арабська «шин шестиглавий». Вимова - «шшшшшш».

7-главая «Ш» [ правити ]

- «шин семиголова» - «шин семиголова». Вимова засекречено. Тимчасово не використовується.

Актор Олександр Калягін, виконуючи роль Шейлока в п'єсі Шекспіра «Венеціанський купець», носив в руках металеве зображення семиголового «ш»; ця режисерська знахідка дозволила глядачам утримувати в пам'яті складне для запам'ятовування ім'я шекспірівського героя.

8-главая «Ш» [ правити ]

- «шин восьмиглавого» - «шин восьмиглавого». Вимова - «шшшшшшшш» або «сссссссс» (дуже довгий шиплячий звук)

9-главая «Ш» [ правити ]

- «шин дев'ятиглавий», ієрогліф - «шин дев'ятиглавий», ієрогліф. У цьому ієрогліф зашифрована фраза: «Диво велике було там».

У Москві з'явилася традиція прикрашати цим ієрогліфом вулиці в річницю пожежі на Останкінській телевежі як символ перемоги над ЗМІ. День, коли телебачення замовкло, називали «святом мовчання».

20-главая «Ш» [ правити ]

Немає зображення. Вимова невідомо. Походження невідомо. Однак археологами поряд з пам'ятниками букві «е» були виявлені численні пам'ятники двадцатіглавой «ш».

Слова на букву «Ша» [ правити ]

На букву «Ш» починається багато чудових слів:

  • жарт
  • шедевр
  • шоколад

і багато імен великих людей:

  • Шпенглер
  • Шопен
  • Шопенгауер
  • Шредінгер
  • Шекспір
  • ніс

Але є і погані слова, наприклад, «шовінізм».

Цікаві факти [ правити ]

  • Ш - перша буква алфавіту у професійних окулістів.
  • В одеському мовою «ша» - це наказовий спосіб дієслова «мовчати».
  • А ось H ( «аш») - це Ш ( «ша») навпаки!
  • Ще можна зустріти знак у вигляді Ш ⃤ . також використовуються У ⃤ і ! ⃤ .
  • І ще є знак До ⃤, зустрічається тільки в слові У ⃤ До ⃤ У ⃤ Ш ⃤ У ⃤! ⃤.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация