Хенсельта

  1. особистісні дані правити
  2. Участь в літературній сазі правити
  3. доповнення Ціна нейтралітету правити
  4. Запис у щоденнику правити
  5. пов'язані квести правити

Хенсельта з Ард Каррайг на прізвисько Єдиноріг (ориг. Henselt ) - другорядний персонаж Саги про Відьмака і ведьмачкой , А також ігри Відьмак 2: Вбивці Королів , король Каедвена , князь Бан Арда , син бенди .

особистісні дані Хенсельта з   Ард Каррайг   на прізвисько Єдиноріг (ориг правити

Хенсельта постає як суворий і жорстокий правитель, позбавлений докорів сумління чи будь-яких принципів - він без коливань змінює союзників у війні і легко зраджує навіть вірних прихильників. Хенсельта гордовитий, запальний, розумний, проникливий і підступний, вміє з успіхом виходити зі скрутних ситуацій, він лютий воїн і обережний політик. Король також має власне уявлення про честь, яке, однак, не зовсім відповідає загальноприйнятій.

Участь в літературній сазі правити

Протягом довгих років Хенсельта вів суперечку з владикою Аедірна , Демавенд , з приводу долини Понтар . Цю територію Хенсельта вважав споконвічно каедвенской і хотів приєднати її до свого королівства. Також він був відомий своєю ненавистю до нелюди, через що в Каедвене часто відбувалися погроми і масові страти представників Старших народів. Хенсельта витратив чимало сил, часу і грошей на боротьбу з скоя'таелямі . Зокрема, деякими операціями по затриманню заколотників і перевірці лояльності діючих на службі королівства підрозділів нелюдей командував особистий комісар Хенсельта Вільфрід Венцке .

Перед початком Другий Нільфгаардской війни Хенсельта разом з іншими володарями Півночі радився про можливість розірвати перемир'я з імперією . після настання армій Нільфгаарда і падіння Аедірна Хенсельта уклав з імперією сепаратне перемир'я, захопив Верхній Аедірн і залишив свого південного сусіда на розграбування загарбникові. пізніше армії Каедвена брали участь в Битві при Бренне .

Після війни з Нільфгаардом Хенсельта був одним з учасників переговорів щодо укладення мирного договору . Одна з вимог, висунутих їм - відмова від всілякої підтримки скоя'таелей королевою дол Блатанни Францеска Фіндабаір .

доповнення Ціна нейтралітету правити

В оригінальній грі Хенсельта не зустрічається і не згадується, проте його ім'я не раз вимовляється в офіційному додатку Ціна нейтралітету . Зокрема, у Мервіна Адемейна є охоронна грамота, дана королем.

Запис у щоденнику правити

король Каедвена Хенсельта відомий своєю надмірною жадібністю і запальністю.Маленькі проникливі очі на бородату, типово розбійницької фізіономії не мають нічого спільного з класичним чином короля.І тим не менше, Хенсельта править одним з наймогутніших північних Королевств .Він веде постійну боротьбу з сусідами за території, титули і протекторати.Крім того, він широко відомий своєю ненавистю до нелюди.

Хенсельта, Гвинт: Відьмак. Карткова гра

В кінці літа 1271 роки після загибелі Демавенд від рук таємничого вбивці Королів Хенсельта за порадою свого придворного чарівника Детмольда зібрав військо і рушив на Аедірн з метою нарешті приєднати територію нижньої Мархам . Разом з військами король перейшов Понтар і став табором недалеко від Краснолюдського містечка Верги . глава II

якщо Геральт з Рівії вирішив слідувати за Верноном Роше , То в ході квесту « Прелюдія до війни: Каедвен »Вони разом прибувають в каедвенскій табір, де щосили йде підготовка до нападу на Верга. Хенсельта в цей час разом з Детмольда і Шеал зустрічається з посольством аедірнцев-зрадників, після чого укладає з ними договір про анексію потрібних йому земель. До місця переговорів підходить Саскія і в залежності від відповідей король може вступити з нею в поєдинок, в якому обидва вони будуть поранені, або почнеться загальне бій між солдатами обох сторін.

Незалежно від цього Хенсельта в люті розтрощить голову подвернувшегося жерця Вільшана про дивний вівтар, ніж активує прокляття: на поле бою опуститься Туман Війни і з'являться примари убитих воїнів . Від загибелі короля рятує Геральт і Детмольд: відьмак виганяє привидів, а маг опускає магічний купол, що захищає від них. Всі разом Хенсельта, Роше, Геральт і маги повертаються в табір, після чого король наймає відьмака, щоб той зняв з поля бою прокляття. Геральт розпитує короля про природу магії і дізнається, що через рік після укладення Цінтрійского світу 1269 року Хенсельта і Демавенд все ще гризлися через Долини Понтара. Генерал Вандергріфт повів війська Каедвена на південь, щоб в битві зустрітися з генералом Аедірна Зельткірком . Провівши цілий день в битві, ні одна сторона не могла взяти вгору. Тоді в хід битви втрутилася радниця Хенсельта Сабріна Глевіссіг , Яка обрушила на поле бою вогняні кулі , Які знищили обидва війська. В покарання за це король наказав прибити чарівницю до колеса і спалити, однак перед смертю вона прокляла Хенсельта і весь його рід.

Король доручає Геральту зняти прокляття і віддає в його розпорядження свого нинішнього радника чародія Детмольда. Разом з ним Геральт здогадується про природу і способі зняття прокляття. Він відправляється на поле бою і в околиці місця смерті Сабріни, щоб знайти деякі речі, які допомогли б йому з'ясувати обставини, що сталися тоді подій: меч Вандергріфт , прапор Бурою Хоругви , обладунки Зельткірка , спис Ягона . Відьмак переправляється через Примарну імлу і потрапляє в Верга, де видобуває потрібні йому речі. Після цього Хенсельта і Геральт відтворюють ритуал спалення Сабріни, в ході якого відьмак відбивається від привидів , А сам король завдає духу чарівниці удар в серце осколком списи. Коли прокляття з Хенсельта знято, він віддає Білому Вовку медальйон жерця Хреста , За допомогою якого можна зняти Примарну імлу.

Разом Геральт і Хенсельта повертаються в табір, де на короля нападають підручні Літо - брати Еган і Зерр , Однак відьмак і зреагувала Шеал вдається вбити одного з них. Зерр ж збігає. Детмольд з дозволу Хенсельта і за допомогою Геральта проводить некромантскій ритуал, під час якого відьмак дізнається, де в ущелинах ховалися вбивці і що Шеала, насправді, за одне з Літо. Білий Вовк знаходить вмираючого Зерріта, якого смертельно поранила Шеала, і згадує частину свого минулого. Чародійка ж збігає на ту сторону Туману Війни.

Після цього Геральт відправляється знімати закляття з поле бою, для чого йому потрібно прийняти участь в примарною битві. Спостерігаючи з боку або безпосередньо в якості примари борючись в битві, Геральт також дізнається, що Вандергріфт перетворився в Драугена , А Сабріна обрушила вогонь на поле бою за допомогою інших чарівниць з ложі , Щоб не дати каедвенцам виграти і порушити рівновагу на Півночі. Потім Геральт перемагає Драугена і виводить залишки Бурою Хоругви з-під вогню, бачить, як Хенсельта примовляє Сабрину до смерті, а також відновлює частину своєї пам'яті.

Закляття знято, проте Геральт непритомніє і три дні лежить непритомний, поки, нарешті, не приходить до тями. Біля себе він знаходить Лютик , Який розповідає, що армія Каедвена пішла в похід на Верга, а від однієї з повій він чув, як в будинку біля обриву збираються змовники проти короля. Відьмак відправляється туди і зустрічає Роше, який і був організатором змови. Повернувшись разом в табір, вони виявляють всіх синіх Смужок убитими підручними Детмольда, розлючений Роше клянеться помститися. Крім того, вони знаходять Бьянку , Яку Хенсельта особисто згвалтував.

Роше і Геральт таємним проходом через шахти добираються до взятого каедвенцамі Верги, після чого в будинку Філіппи знаходять Хенсельта і перед Геральт постає вибір: дати Роше вбити короля чи пошанувати його.

Якщо Геральт дозволив Роше вбити Хенсельта:

Вернон мстить за своїх людей і вбиває короля Каедвена. Після смерті бездітного Хенсельта в його землях починається хаос і боротьба дворян за престол.

Якщо Геральт пощадив Хенсельта:

Відьмак відмовляє Роше від вбивства короля, оскільки це послужить на користь його народу.

якщо Геральт вирішив встати на сторону Іорвета , То в ході квесту « Прелюдія до війни: Аедірн »Вони разом прибудуть в Нижню Марха. Хенсельта в цей час буде перебувати на переговорах з Саскією , Де Діва з Аедірна зажадає, щоб він відвів свої війська і оголосив, що напад на Верга було грабіжницьким актом. Король відмовляється і починається бій, в ході якого він бореться з принцом Стенніс і серйозно ранить його, після чого в люті розбиває голову подвернувшегося жерця Вільшана про дивний вівтар, ніж активує прокляття: на поле бою опускається Туман Війни і з'являються примари убитих воїнів . Від смерті Хенсельта рятують Шеала і Детмольд , Які відкривають портал в табір каедвенцев і відводять короля.

На військовій раді Саскія виявляється отруєна, і Геральт може відправитися в табір Хенсельта за одним з інгредієнтів для протиотрути - королівської кров'ю . Пройшовши крізь імлу відьмак потім пробирається через табір і переконує Хенсельта дати йому трохи крові, обіцяючи натомість зняти Туман Війни. Король погоджується.

Геральту вдається вилікувати Саскія і зняти прокляття з поля бою, після чого Хенсельта віддає наказ до наступу і каевенскіе війська нападають на Верга. Їм вдається взяти перший рівень міста і вони раз по раз йдуть на приступ другого. Геральт і Діва з Аедірна відкидають їх, після чого спускаються в підземелля під містом, щоб не дати лазутчиками під командуванням Детмольда обійти захисників стін. У катакомбах Саскія звертається в дракона , Щоб врятувати відьмака від неминучої смерті, а тому їй легко вдається розправитися з нападниками і змусити мага ретируватися.

Піднявшись на поверхню, Білий Вовк і дівчина застають останню атаку каедвенцев, яку очолює особисто король Хенсельта. Несподівано з'являється Іорвет з підкріпленнями ельфскіх лучників, а Геральт і Золтан тим часом пробиваються до головних воріт міста і закривають їх. Таким чином загони каедвенцев опиняються між зовнішньою стіною Верги і другим рівнем міста під щільним обстрілом скоя'таелей - Хенсельта не залишається нічого, крім як здатися.

Саскія висуває Хенсельта умови: визнати Вільна держава Саскии , Покинути Аедірн, виплатити контрибуцію, заприсягтися ніколи більше не нападати на Верхній Аедірн, видати військових злочинців для суду і страти, в тому числі Детмольда. Натомість страченого радника Філіпа обіцяє королю нового - Шеал де Тансервілль. Хенсельта обіцяє, що виплатить контрибуцію, розмір якої буде визначено в Лок Муінне , Після чого Саскія і Філіпа його відпускають.

глава III

Якщо Геральт дозволив Роше вбити Хенсельта:

Хенсельта не зустрічається в Лок Муінне , Оскільки мертвий. Проте, Каедвен все також отримує Нижню Марха.

Якщо Геральт пощадив Хенсельта:

Через тиждень Хенсельта прибуває на переговори в Лок Муінне. Геральт повинен вирішити, чи допоможе він Вернону Роше в порятунок доньки Фольтеста - Анаіс Ла Валетт , Або відправиться відбивати Трисс у нільфгаардцев.

Якщо Геральт рятує рудоволосу чарівницю, Хенсельта укладає з Радовідом Реданскій угоду, згідно з яким вони ділять Темера між собою, виправдовуючи це тим, що так вони рятують весь Північ від Нільфгаарда. Крім того, Хенсельта отримує Верхню Марха.

Якщо Роше і відьмак рятують Анаіс, то Хенсельта отримує лише Верхню Марха, оскільки землі Темерії або прибирає до рук Радовід, або коннетабль Ян Наталіс стає регентом і намагається зберегти там неміцний мир між баронами.

Хенсельта присутній на переговорах в амфітеатрі і вони разом з Радовідом поділяють Темера . Також він змушений визнати незалежність держави Саскии.

пов'язані квести правити

Запис у щоденнику правити

Відьмак сказав колись, що йому зустрічалися в житті розбійники із зовнішністю міських радників, радники, схожі на вимолюють милостиню старців, блудниці, смотревшиеся принцесами, принцеси, які виглядали як стельние корови, і королі з манерами розбійників.Король Хенсельта на розбійника не був схожий, але, при всій повазі до його величності, не надто від нього і відрізнявся.Цим мальовничим порівнянням був він зобов'язаний не тільки своєю бородатої фізіономії і пронизливому погляду маленьких очей.Розбійницької вважали також його анексію нижньої Мархам , Або Верхнього Аедірна.Вона сталася в той час, коли Аедірн вів на південних кордонах війну з Нільфгаардом .Нині покійний король Демавенд дав досить точну моральну оцінку цьому захопленню і зволив висловити її короткими і звучними словами.Але це не єдина причина того, що у короля Хенсельта була репутація особистості досить неприємною.Широко відомі були також його амбіції, гризня з сусідами і радикальна політика по відношенню до нелюди, на боротьбу з якими поклав він чимало сил і коштів.У немолодого вже Хенсельта не було спадкоємця.Ходили також чутки, що зачаття чергового сина доставляє йому чималий клопіт.Можливо, з віком знизилася чоловіча сила Хенсельта - але не його амбіції.Король за всяку ціну прагнув до війни і висунув свої права на Нижню Марха, яка одного разу вже вислизнула у нього з рук.Король пожинав плоди своїх минулих діянь і розплачувався за розділ Аедірна, який вони вчинили спільно з Нільфгаардом.Хоча пізніше йому довелося повернути захоплені землі, серед каедвенцев чимало було тих, хто вважав напад на колишнього союзника підлістю.Саме вони вчинили змову, доставивши монарху нове серйозне занепокоєння.На правителя Каедвена лежало прокляття, накладене чарівницею Сабріною Глевіссіг , Яку король засудив до смерті.Стараннями відьмака прокляття тягару Хенсельта, було знято.Король зітхнув з полегшенням і з подвоєною енергією приступив до втілення своїх планів.Крім набігу на Аедірн він, по всій видимості, мав намір убити Стенніса , Перевішати всіх нелюдів і поиметь Саскія.Втім, діяння ці могли б слідувати і в іншій послідовності.Хенсельта показав всю свою паршиву сутність, коли хитрістю вбив усіх людей Роше і зганьбив Бьянку.Тим самим він нажив смертельного ворога в особі Вернона Роше.Владика Каедвена втамував свої амбіції.Він провів переможний штурм Верги і зміцнив своє королівство.Хенсельта прийняв пропозицію, здавалося неприйнятним: він дав свою кров незнайомця.Все заради того, щоб якомога швидше вступити в довгоочікувану війну.Владика не міг би відчути себе гірше, навіть якщо б його з усією сили штовхнули в промежину.Він був розбитий вергенскім ополченням, яке складалося з мужиків, дворян, краснолюдов і ельфів, якими до того ж командувала особа слабкої статі.Хенсельта був змушений відректися від своїх територіальних претензій до Аедірну і офіційно підтвердити це на з'їзді в Лок Муінне .Вираз його бородатої пики я не забуду до кінця днів моїх.

Якщо Геральт допоміг Іорвету або Трисс:

Хенсельта охоче взяв участь в черговому розділі сусідських територій: Каедвен разом з реданом розірвали ослаблену і охоплену хаосом Темера на шматки.

Якщо Геральт врятував Анаіс або Хенсельта був убитий:

Не дивлячись на збільшений апетит до нових земель, Хенсельта змушений був піти ні з чим.Шматок Темерії пішов у нього з під носа.

В ході квесту « Аудієнція » Геральт дізнається від посла вар Аттре , Що взимку 1271-1272 років Каедвен був захоплений Реданскій військами за наказом короля Радовіда . Цим тактичним ходом він зумів зібрати війська і ресурси і дати тимчасовий відсіч наступаючим військам імперії . При цьому, якщо були перенесені збереження з другий частини, Хенсельта або гине від рук Роше , Або убитий при інших обставинах.

Згодом в ході квесту « Незнайомці в ночі »маг Теофіль Марія Роско може або згадати, що Хенсельта загинув від рук вбивці Дракона , Або що в битві при Лормарке без будь-яких уточнень. Не зовсім зрозуміло, чи мається на увазі, що вже після другої битви під Вергеном Хенсельта був убитий в битві з військами Саскии, або ж враховується той варіант розвитку подій другої частини гри, при якому Геральт і Роше вбивають Хенсельта, однак про їхню участь ніхто не знає, і вважається, що король Каедвена просто загинув в ході облоги Верги. Крім того, оскільки наступ реданом взагалі не згадується в розмові про в смерті Хенсельта, можна припустити, що згадана битва відбулася взагалі між військами Каедвена і Імперії ще до тактичного маневру Радовіда.

Хенсельта залишається в живих

Хенсельта залишається в живих

Геральт дозволив Роше вбити Хенсельта

Геральт дозволив Роше вбити Хенсельта

Додати фото

Додати фото

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация