Мамус

У минулі вихідні ми всією сім'єю брали участь в конкурсі "Золоте руно". Дочка-третьокласниця принесла зі школи листівку з завданнями на тему "Великобританія:" THE LAND OF HOPE AND GLORY ".

Дочка-третьокласниця принесла зі школи листівку з завданнями на тему Великобританія: THE LAND OF HOPE AND GLORY

У листівці було 50 питань, розділених на декілька блоків: загальні відомості, література, цікаві факти, пам'ятки, образотворче мистецтво. Самі по собі питання були цікаві, але наш 10-річна дитина самостійно відповів тільки на 13 питань з 50-ти.

Самі по собі питання були цікаві, але наш 10-річна дитина самостійно відповів тільки на 13 питань з 50-ти

Втім, за умовами конкурсу, дитині зовсім не обов'язково було самому відповідати на питання. На сайті організаторів так і написано, що конкурс передбачає вирішення завдань учасниками будинку у вихідні дні за допомогою батьків і друзів. Тобто фактично це змагання між батьками на краще вміння користуватися інтернетом :)

Тобто фактично це змагання між батьками на краще вміння користуватися інтернетом :)

Ми з донькою із задоволенням поділилися один з одним знаннями. Вона розповіла мені, чому Робіна Гуда прозвали саме так (я бачила, що вона читала книгу Вікторії Токарєвої про Робіна Гуда, але не думала, що вона може цитувати її напам'ять :)). Я розповіла їй про страту Карла I (звичайно, версію не по історичним історичними хроніками, а по книзі Дюма "20 років потому" :)) Разом ми з цікавістю прочитали про монету, яка коригує хід Біг Бена. А ось з упізнанням пам'яток і творів мистецтва у нас виникли складнощі:

А ось з упізнанням пам'яток і творів мистецтва у нас виникли складнощі:

Англійських замків ми не знаємо, як і картин:

Англійських замків ми не знаємо, як і картин:

На виділені відповіді не звертайте уваги - не факт, що вони вірні. Правильні відповіді будуть вивішені в березні на сайті організаторів вікторини -НОУ «Інститут продуктивного навчання» і ТОВ «Центр продуктивного навчання».

Чесно кажучи, я кілька здивувалася, коли дізналася, що участь у цій вікторині було платне, а організатором конкурсу було якесь "ТОВ". Знову, як у випадку з "Російським ведмежам" , Хтось гроші на нас заробляє.

Як пишуть самі організатори конкурсу, "основними цілями і завданнями ігрового конкурсу є:
- розвиток інтересу у учнів до історії світової художньої культури;
-розвиток творчої пізнавальної активності учнів, розширення їх культурного діапазону;
- активізація позакласної та позашкільної роботи;
- надання учасникам Конкурсу можливості альтернативної оцінки власних знань, умінь знаходити необхідну інформацію і працювати з нею;
-формування універсальних навчальних дій, передбачене ФГОС (Федеральним державним загальноосвітнім стандартом) ".

Власне, всі ці завдання можна легко вирішити і безкоштовно, за рахунок шкільних і класних заходів. Особисто я можу щотижня такі вікторини та конкурси в нашому класі проводити :) Виходить, що платимо ми "за альтернативну оцінку власних знань". Але якщо врахувати, що "знання" були не наші, а запозичені в інеті, то їх альтернативна оцінка недорого коштує :)

Втім, деякі мами підійшли до завдання більш відповідально, ніж я, і терпляче вчили дітей правильно ставити пошукові запити. Але я поки не ризикую давати дитині самій шукати інформацію в картинках, а то в мережі іноді по невинному запитом таке можна знайти!

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация