Фукусіма

  1. [ правити ] Передісторія з несподіваним фіналом
  2. [ правити ] Фукусіма: початок
  3. [ правити ] Схожість і відмінності з Чорнобилем
  4. [ правити ] Реакція в інтернетах
  5. [ правити ] Сучасний стан та плани на майбутнє
  6. [ правити ] Влада приховує та інша містика
  7. [ правити ] Хайку про Фукусіму

Фукусіма ( moon . 福島市, дослівно - « щасливий острів ») - Місто і адміністративний центр однойменної префектури Японії . прославився як IRL , Так і в інтернетах своїм вдалим повторенням подвигу одного українського райцентру .

[ правити ] Передісторія з несподіваним фіналом

У новинах: В Японії народився білий кролик без вух
xxx: хотіли покемонів - отримаєте

411696 411696

Атомна електростанція Фукусіма-1 - АЕС, розташована в місті Окума в префектурі Фукусіма. Її шість енергоблоків сумарною потужністю 4,7 ГВт робили Фукусіму-1 однією з 25 найбільших атомних електростанцій у світі. Фукусіма-1 - це перша АЕС, експлуатована Токійської енергетичною компанією з расово олбанським назвою - TEPCO . І хоча не ясно, хто, де і чим терся, але абсолютно очевидно, що будували вони на совість , Понадіявшись на японський авось , І розрахували станцію на восьмибальний землетрус (у японців зрушення на 1 бал вниз щодо Ріхтера) в уютненькой прибережній зоні, де бувало і дев'ять балів, і цунамі заввишки десять метрів, а один раз (1 вересня 1923 г.) - і більше двадцяти метрів . Станція була побудована за проектом американської фірми з промовистою назвою Ebasco . Правильно кажуть - як ви яхту назвете , Так вона і попливе.

Все почалося з того, що в російське посольство прислали анонімний лист з патроном в конверті . На такі дрібниці в посольстві вже давно не звертають уваги, тому що схожі подарунки вони отримують до кожної знаменної дати повних взаєморозуміння російсько-японських відносин - тому у відповідь анонімної бандерольку в японське посольство в Москві був відправлений дозиметр ДП-5В. Потім японські патріоти влаштували мітинг біля російського посольства в Токіо з вимогою повернути Японії Курильські острови і для додання ваги своїм вимогам влаштували спалення російського прапора. МЗС Росії зажадало від Японії вибачень, МЗС Японії ж вибачатися відмовився, повідомивши, що це був не російський прапор, а ганчірка, схожа на російський прапор . Таке посягання на символіку православної імперії не могло бути прощено. І тоді Володимир Вольфович був змушений попросити наших вчених трохи змінити гравітаційне поле Землі ...

Як з'ясувалося пізніше, важливу роль зіграли тріщини в бетонних фундаментах літній АЕС, які перед інспекцією МАГАТЕ в 2010 році терміново заклеїли папером з текстурою бетону . Саме за цими тріщинах розлізлася вся оборона від цунамі, а японці тепер можуть вважатися кріводеламі не гірше китайців . До речі, у вересні 2010 року, після успішно пройденої інспекції французи прислали кілька кілограмів неоружейного плутонію для завантаження в не менше літніх старичків - водо-водяні реактори кінця 70-х років, зовсім для цього не призначені.

[ правити ] Фукусіма: початок

11 березня 2011 року в 14:46 за місцевим часом (о 8:46 за московським) всю Японію нехіленько почало трясти: біля берегів стався землетрус (за силою за всю історію спостереження п'яте). На АЕС «Фукусіма-1» автоматично відразу відключилися три енергоблоки. Здавалося б, чого боятися. Але потім послідувало цунамі, після якого нахуй вирубалася все електропостачання, в тому числі і від резервних дизельних генераторів, які чомусь стояли прямо на березі. На станцію терміново прикатили силові установки для заміщення непрацюючих дизелів, але виявилося, що вони не тієї системи , А аварійні батареї стухлі через дві години. До того ж морська вода, що залила підвали, закоротити головний електророзподільний щит, і все борсання були, по суті, вже не приносять користі. Хоча, здавалося б, аварійним охолодженням могло б послужити саме море - але від такої можливості (наявної в деяких американських реакторах схожої конструкції) відмовилися від жадібності, тому що після двотижневої проливки морською водою реактор йде на списання. EPIC FAIL.

В умовах наявності відсутності достатнього охолодження у всіх трьох енергоблоках почалося БП за мірками фізиків: став знижуватися рівень теплоносія і рости тиск, що створюється утворюється парою. На першому енергоблоці почався перший серйозний кіпеш: щоб він не рвонув під високим тиском, радіоактивний пар спочатку скидали в гермооболонку, тиск в якій зросла до 840 кПа (понад 8 атмосфер) при розрахунковому значенні в 400 кПа. Щоб Гермооболонка не руйнуючи, пар довелося скидати в атмосферу, а TEPCO і МАГАТЕ заявили при цьому , Що він буде фільтруватися від радіонуклідів через вологу марлю. Тиск в гермооболонці вдалося скинути, однак в обстройка реакторного відділення проникла велика кількість водню, що утворився в результаті оголення палива і окислення цирконієвої оболонки ТВЕЛів паром. Вентиляція будинку без електропостачання працювала трохи більше, ніж ніяк. Аварійну ж систему, яка працювала від пари, запустити не вдалося, так як клапани подачі пари відкривалися ... правильно, електродвигунами only. Для довідки: неелектронні «датчики пожежі» використовують сплав, який розплавляється при 150-200 градусах за Цельсієм і відкриває дорогу воді. Є версія, що ця сама електросистема клапанів була пошкоджена ще під час землетрусу (підтверджується деякими діями персоналу АЕС).

12 березня о 9:36 за московським часом водень вибухнув . У будівлі на такий випадок були передбачені вишибние панелі, але мудре керівництво TЁPCО ще в 2007 році наказало приварити їх до стін на всіх своїх станціях, так як вони іноді випадково вібрували під час дрібних землетрусів і нервували (sic!) персонал. Приварили панелі на совість, в результаті чого вся дах реакторного залу весело стартувала в хмари. Чотири людини, які брали участь в роботах на станції, отримали поранення і були направлені в лікарні. рівень радіації на кордоні проммайданчика станції відразу після вибуху досяг 1015 мкЗв / год, (over стопицот, точніше 101500 мкр / год) що приблизно в 9000 разів вищий за норму. Єдиний «WIN»: вилетів гівном накрило американський авіаносець, бовтався неподалік від часів недавнього конфлікту двох Корей. Екіпаж зловив місячну дозу опромінення.

14 березня - а ось і третій блок.

14 березня на третьому енергоблоці стався ... СЮРПРІІІЗ! - вибух водню! Ударна хвиля відчувалася на відстані до сорока кілометрів. Були поранені 11 осіб. Радіаційний фон в околицях станції склав 751 мкЗв / год. 15 березня, приблизно о 6:20 за місцевим часом, шо-то ебнулась на другому блоці АЕС. Схоже, навчені гірким досвідом японці спробували спускати пара не прямо в атмосферу, а в басейн-барботёр [1] . В результаті ебнулась трохи тихіше, ніж на першому і третьому, зате насмердів набагато більше - в момент вибуху рівень радіації на проммайданчику виріс до 8217 мкЗв / год, що наказує будь-якого потрапив сюди довго жити . Одночасно з цим на блоці № 4 сталася пожежа в сховище відпрацьованого ядерного палива, про який всі забули, і з нього тихо і мирно випарувалася вся вода. Радіоактивні речовини стали надходити в атмосферу. Пожежа була згашена протягом двох годин. Втім, на наступний день він розгорівся знову. З станції був евакуйований майже весь персонал. Вести боротьбу з катастрофою залишилися 50 камікадзе . Крім того, трабли з охолодженням наздогнали ряд інших станцій, зокрема, Фукусіму-2 і Онагава, але там не сталося нічого особливо цікавого.

Здавалося б, що такого: уран в реакторах помаленьку плавиться, перетворюючись в тугі злитки невідомої йобаний хуйни, а радіоактивна вода ллється в океан ... І ось тут, 24 травня несподівано з'ясовується, що все стрижні поплавилися ще в березні , А саме ядерне паливо, вірніше, так званий коріум (Ядрена суміш з палива, цирконієвих оболонок ТВЕЛів, заліза, піску, бетону і ще хуй знає чого) пропалив контейнментом реактора і впав на підлогу в підвал, а можливо, і зовсім пішов в землю . І не в одному, а відразу в трьох реакторах. « бля ! »- дружно сказала вся світова громадськість. Крім того, треба ж було кудись дівати ті близько ста тисяч тонн води, яку заливали в реактори. Вся вона в підсумку скла в підвали будинків енергоблоків, шуміла по саме не балуй і потихеньку просочувалася за межі станції. Ліквідація аварії на АЕС по-японськи: сажа йде в усі поля . Замість того щоб підігнати бульдозери, мобільні електростанції, і пригнати танки, військових і / або голосно прокричати на весь світ репліку навроде «У НАС ТУТ ЗВЕЗЕЦ НА ІМ'Я ПОЛИН ДОПОМОЖІТЬ, ХТО МОЖЕ - довелося ТЕХНІКУ, ФАХІВЦІВ, ЗА БУДЬ-ЯКІ ГРОШІ !!! НЕ ТО ВСІМ Ж МОЖЕ хуево СТАТИ ПОТІМ !!! », вони чогось колупають отвёрточкой і закликають націю об'єднатися і бути мужніми. дивовижні люди .

30 травня РАПТОМ виявилося, що немаленькі, за японськими мірками, шматки землі далеко за межами спочатку певної 20-кілометрової зони відчуження від нещасливої ​​АЕС, засрани цезієм-137 по самі помідори , Місцями в рази сильніше, ніж порогові значення для відселення при аварії на ЧАЕС [2] . При цьому доля залишився коріуму в реакторах народу невідома. ТЁРСО визнала, що у 2011 році аварію ліквідувати не встигнуть. за офіційними даними , Рівні радіації в приміщеннях АЕС перевалили за 225 Зв / год! Це при тому, що одноразова експозиція в 10 цих ваших зіверт [3] зазвичай швидко приводить людину до прийняття істинної віри . Треш, угар і содомія - just as planned , Ну a влади, як завжди, приховували . Втім, народ не особливо повівся - 80% населення не цілком або повністю не довіряли офіційній інформації про стан справ на Фукусіма-1 і готувалися до гіршого.

Подальша історія - ланцюг відмов різного ступеня билини: і очищення води з великою кількістю ніштячков, головним чином, цезію, і Заява МАГАТЕ, і безуспішні спроби використовувати біороботів.

31 жовтня 2012 року розкрився епічність розпил-відкат на відновлювальних роботах. В цілому, сперли 25% грошей, або близько 35 (!!!) мільярдів доларів. Для порівняння: Сердюков, за хрін знає скільки продаючи гектари землі, не зміг влаштувати embezzelment (розтрату, чи то пак) навіть 1 мільярда доларів, бо це ну дуже велика сума. Як підсумок: через 2 (sic!) Року радіоактивний фільтрат з підвалів почав швидко, рішуче с'ебивать в океан. Виявилося, за цей час TEPCO ніасіліл захист від мирного атома. Саме час згадати, що слоупок родом з Японії.

У січні 2017 року були не нарешті отримані фотографії приміщень 2го енергоблоку, які підтвердили найгірші побоювання. У підлозі гермооболочки проплавляя діра метр на метр. Загальні скиди активної води в океан перевищили 300 тис. Кубометрів. З проміжних резервуарів вироблено понад 150 скидів. Радіоактивність в 400-мильній прибережній акваторії перевищує ГДК в тисячі разів.

[ правити ] Схожість і відмінності з Чорнобилем

На відміну від Чорнобильської АЕС, яка ні сама, ні її відповідальність за заподіяння шкоди оточуючим не були застраховані, в Японії все АЕС були застраховані в расово німецької страхової конторі «Німецьке об'єднання страховиків ядерних реакторів» на € 256 млн кожна. Однак за умовами страхування, збиток, заподіяний в результаті землетрусу, цунамі і виверження вулкана , Не був страховим випадком. Чому японці, у яких все АЕС знаходяться на узбережжі в сейсмонебезпечній зоні, а деякі з них ще й недалеко від вулканів, погодилися платити за таку страховку, здогадатися неважко : Це саме німецьке страхове товариство купило близько 10% акцій TEPCO, провело свою людину до ради директорів TEPCO і отримало контракт на таких умовах. Спритність рук і ніякого шахрайства. Взагалі, треба сказати, що DKVG за всю свою більш ніж 50-річну історію лише одного разу виплатило гроші за якусь аварію на АЕС - в нинішніх цінах близько 10 000 євро. У них виразно є чому повчитися іншим страховикам.

На відміну від Чорнобильської АЕС, яка вибухнула через неконтрольоване зростання потужності реактора внаслідок багатьох причин, 3 фукусімських реактора аварійно зупинили відразу під час землетрусу і почали розхолоджувати, але тут прийшло цунамі, і все накрилося жіночої статевої щілиною . Як реактори, так і басейни з відпрацьованим паливом перегрілися, і ми маємо те, що маємо - обсяг викидів радіоактивних речовин в атмосферу і воду можна порівняти з чорнобильським. У Фукусімі основна маса бруду осіла в будівлях АЕС і на майданчику, в воді машинних залів, колодязів і чорт його знає де ще, трохи вийшло в атмосферу, запаскудили прилеглі території плямами, а казна-скільки радіоактивної води було вилито в океан. Як і на ЧАЕС, ліквідація наслідків може зайняти роки і зажадати величезних витрат. На відміну від все тієї ж ЧАЕС, через місяць після початку, аварія все ще тривала, і стабілізувати обстановку ніяк не вдавалося. А завалювати реактори трупами біороботів японці не хотіли.

На відміну від більшості з більш ніж 600 тис. Ліквідаторів Чорнобильської аварії , Які брали участь в ліквідації наслідків добровільно-примусово (За покликом батьківщини, партії і боргу), іноді не цілком розуміючи всі наслідки, і до яких народ, в основному, відноситься зі співчуттям, японські ліквідатори пішли на це здебільшого дійсно добровільно і розуміючи всі наслідки, хоча є і виключення . З цієї причини все ліквідатори - немолоді люди. Більшість японців на своїх ліквідаторів дивиться як на гівно , Вважаючи, що аварія на ФАЕС-1 сталася через косяків TEPCO, оскільки на інших АЕС (Фукусіма-2 і Онагава), які зазнали тим же самим діям землетрусу і цунамі, ніяких серйозних аварій не було. Втім, влада звертається як з худобою як з ліквідаторами аварії на ЧАЕС, так і з ліквідаторами аварії на ФАЕС.

Що найцікавіше - країна, що славиться своєю робототехнікою, не змогла знайти жодного сраного робота, якого можна було б послати в аварійну зону, так що гасили по-старому, руками чоловіків (хоча раніше роботи були, так, але потім їх помножили на нуль з формулюванням: нервують персонал). Для ЧАЕС свого часу японці продали совку парочку - їх закинули краном на дах блоку, де вони дуже швидко загнулася від радіації: лампових роботів не було, а мікросхеми від радіації швидко деградували. всі чудові ОБЧР лунноязикіх, які так зворушливо танцювали і співали пісеньки, вміли ходити по сходах, РАПТОМ виявилися не готові до таких екстремальних умов. Неважко уявити, що станеться з усіма цими виробами в суворих умовах первинного ядерного випромінювання. У підсумку, японці затарились роботами у французів і німців .

Переселенців із зони відчуження японське бидло труїть зі знанням справи і превеликим задоволенням. Особливо на цьому поприщі відзначилася школота , До якої одного разу навіть приєднався учитель. Але й дорослі не відстають - відмовляються заправляти бензином і ремонтувати машини з фукусімським номерами. Як наслідок , Багато переселенців приховують, звідки вони приїхали, правда, не зовсім зрозуміло, як, тому що діалект префектури Фукусіма за звучанням, м'яко кажучи, відрізняється від, наприклад, токійського (один із прикладів є в манзі «Місто, в якому ти живеш» ). В результаті влада не знає, куди поділося 40% евакуйованого населення, а це, ні багато ні мало, близько 28 тис. Чоловік. До речі сказати, подібне ставлення в Японії було і до пережили ядерні атаки Хіросіми і Нагасакі в 1945 році . А розгадка одна - радіобоязнь. Виявляється, як і всякі Гайдзин, японці в більшості своїй складаються з бидла, а воно не відрізняє зіверт від рентгенів , Труїться йодом, панікує без жодного приводу, в загальному, поводиться, як і личить першокласному бидла. Десь в інтернетах загубилися згадки про японців, які намагалися не дихати (sic!) В страху вдихнути «радіацію». Ну хіба не няшки ?

[ правити ] Реакція в інтернетах

на Тірече для обговорення теми було створено аж 28 тредов з темою ВІАБУ SOSNOOLEY, які Абу прикріпив (інакше їх було б в 3-4 рази більше через бампліміта ). Кожен з них згодом через гігантської кількості постів ставав нечитабельним. Чи не тому, правда, що хтось так співчував японцям, а тому що все треди скотилися в потворний хохлосрач . Ну і початок канікул теж посприяло. З меметічного: з'явилися «Чернобушек», «Плутобушек» і «Фукусімушек» .

ЖЖ , Як не дивно, відреагував майже повною байдужістю до теми.

так Микита Біснуватий підтримав джапу у важкий момент. Це висловлювання зайвий раз відобразило недосяжно високий рівень духовно-морального розвитку Микити свят світло Сергійовича. Ну і породило мегатонни срач в рунеті і інших ЗМІ.

Також японцям пригадали Різанина в Нанкіні і 731-й загін .

В топку атомосрача підкінута Величезна в'язка атомних дров, Які наламалі АЕС, «що Вийшла з ладу». Незважаючі на свой нескінченній енергетичний ПРОФІТ, yoбнувшая АЕС стабільно загіджує місцевість вокруг себе, роблячі ее безлюдним. Супротивник атомної енергетики Такі Расписание подобаються, и смороду Вже почінають варнякаті на Користь закриття всех атомних реакторів а-ля « ААААААААААА , ми всі помремо! ! 111 ». Особливо люто, Несамовите варнякають хом'ячки з стран дружній Європи, де ФДМ цвіте буйним цвітом Завдяк всім ніштяк європейської цівілізації. Прихильники ж твердо впевнені, что атомна енергетика, за вінятком аварій (тобто НЕ нормальної роботи, про что екологи люблять забуваті) в Чорнобілі и в Японії, а такоже зберігання радіоактівніх відходів - абсолютно незамінні. Атомна енергія живити, например, ЦІ Ваші інтернеті, а до дешевої альтернатівної ЕНЕРГІЇ ще далеко. Для довідки, близько 40% електроенергії в північно-західній частині цієї країни виробляється на АЕС (бо в інших регіонах є ГЕС, що працюють майже безкоштовно).

Купа радіоактивного гівна злита, зливається або буде злита в Тихий океан. За концентрації кайфу це приблизно як якби склянку спирту виплеснути в олімпійський плавальний басейн - здавалося б, сильно з такою водички можна забухати? Всякі ништяки начебто цезію і стронцію (вірніше, продукти їх хімічних реакцій з повітрям, водою і всім, що в них розчинено, бо речовини ці зело активні хімічно і в природі в чистому вигляді не зустрічаються) здебільшого осядуть на океанське дно, а глибини там - многія-многія сотні, а подекуди навіть і тисячі метрів - кращого поховання для радіоактивних відходів на цьому глобусі годі й шукати. Частина, що залишилася в верхніх шарах океану, потрапить в живі організми і буде акумулюватися по ланцюжку «водорості → планктон → травоїдна риба → хижа риба». Якщо в кожній ланці ланцюжка коефіцієнт накопичення ізотопів складе хоча б 2, то хижий минтай буде в 32 рази радіоактивніше води, яка таким чином з часом буде чистіше, адже радіоактивність не циркулює вічно, а переходить з води в мешканців, згідно закону збереження маси . Залишається питання, чи потраплять заражені морепродукти на стіл, адже риби не скрізь плавають, а течії не скрізь протікають.

Найважчі наслідки таких аварій, як на Фукусімі-1 або ЧАЕС - економічні. Як і в СРСР в 1986, коли відселили безліч сіл з нібито «зараженої» території тільки для того, щоб їхні колишні жителі потім спилися від туги і безвиході в якихось бараках, так і в Японії влада вживає істеричні «заходи», нібито для захисту. Внаслідок чого вже зараз місцеві охуєваю від такої прудкості і піднімають резонне питання - що робити з сільським господарством, яке страждає найбільше від непродуманих заборон, і коли, нарешті, можна буде повернутися додому хоча б частини евакуйованих.

за ходом драми можна легко стежити в новинах, коли черговий президент асоціації фермерів / рибалок / скотарів (потрібне підкреслити) матом криє все уряд зі світлоносні прем'єром на чолі. Тим більше, що поки наслідки аварії не поширилися толком на 30-кілометрову зону і проявляються плямами за її межами - см. Дані по селі Іітате.

Якщо нових масштабних викидів зі станції не буде, то і масштабних наслідків, мабуть, чи не буде також. А все наслідки за межами тієї ж Японії обмежаться безліччю непоганих ідіотів, які закуповують йод, дозиметри і марлеві пов'язки (sic!), Як ніби це когось від чогось захистить. Можливо падіння попиту на деякі товари, наприклад, ті ж морепродукти, навіть якщо вони будуть виловлені за тисячі кілометрів від місця аварії - неляканих ідіоти такими дрібницями не цікавляться. В результаті хтось, як завжди, на рівному місці розориться, а кого-то чекає черговий швидкоплинний профіт. Ну і промисловість Японії не зможе тривалий час клепати кавайні машинки з колишньою швидкістю.

В кінцевому підсумку, людство таки отримає профіт і з цієї історії - у вигляді нових рядків в букварях персоналу АЕС. Бо, як відомо, в авіації інструкції пишуться кров'ю, а в атомній промисловості - білою кров'ю .

[ правити ] Сучасний стан та плани на майбутнє

До 2022 року японський уряд хоче дезактивувати основні рівнинні прибережні території, низини і долини між гір, де власне і була основна забудова і де жило все населення евакуйованих селищ і сіл. Зона в пару кілометрів навколо самої АЕС Фукусіма 1, буде передана під тимчасове сховище радіоактивних відходів, а гірські, малонаселені території навколо рівнин на заході і північному заході, так званий «південний радіаційний слід» так і залишаться частиною фукусімской зони відчуження радіусом від 10 км до 35 км. Думки про евакуацію навколо АЕС Фукусіма-1 розділилися, частина пипла вже в 2019 році говорить, що тривала евакуація була не потрібна і повертати жителів можна було вже через місяць, як розпався йод-131, і це призвело лише до безглуздих смертей, 1985 чоловік загинуло через евакуації, в основному пенсіонери [5] , І що є регіони на планеті Земля з куди більшим природним радіаційним фонем ніж в фукусімской зоні відчуження: місто Рамсау, Іран (250 мЗв. В рік), місто Гуарапари, Бразилія (20 мкЗв / год, 175 мЗв / рік), в деяких місцях 55 мкЗв / год, і навіть 131 мкЗв / год (1148 мЗв / рік), Карунагаппалі, Індія (70 МЗР / рік), Аркароола, Австралія, Яндзян, Китай, інша частина говорить, що пускати людей не можна бо радіація небезпечна і т . д. Частина активістів Грінпіс каже що пускати людей в відкриті селища буде не можна, так як з гір під час дощів і т. п. буде спускатися радіація низини і рівнини, де знаходяться вже дезактивовані селища і села.

[ правити ] Влада приховує та інша містика

Японці, в основному, дивляться свій держканал NHK , Який намагається не нагнітати . Цього не скажеш про ЗМІ сусідніх країн, наприклад, России и Кореї .

У цій країні до катастрофи взагалі ставляться по-різному: бидло щосили шкодує постраждалих, а є і ті, хто стоїть в черзі за урядовими нагородами за струс Японії, правда, тільки в тому аспекті реальності, де слова Жириновського чогось варті. Загалом, про те, що «вночі наші вчені трохи змінять гравітаційне поле Землі», вже все в курсі. Свічку ніхто не тримав, звичайно, але Жирик давно відомий як рупор наших вождів в тих питаннях, про які їм незручно говорити публічно. Втім, правило 95% ніхто не відміняв, і існує чимало особистостей, які всерйоз ФАПу на подібні теорії змови, включаючи версію, де динозаври гинуть від того, що ціна на нафту в світі знизилася до критичної позначки.

До вух деяких доходили чутки, що в цьому наш Чорнобиль відбувалися дивні ворушіння, на кшталт військових обстав і іншої містики. Ніяк няшки прибутку під покровом ночі для вивчення нашого гіркого досвіду по створенню об'єкта «Укриття» особисто, адже вірити звітам наших комісій - пропаща справа . І це незважаючи на те, що, як висловилася одна японська газета, Японія відмовилася від допомоги деяких країн, висловивши глибоку подяку за співчуття. Відмова від допомоги пішов на адресу Афганістану, Непалу, Йорданії, Перу, Україна, Таджикистану і ще кількох африканських країн. Швидше за все, це брехня, піздеж и провокація .

А якщо серйозно, то весь досвід японцями давно перейнятий в повному обсязі, тільки от не поспішають вони з його застосуванням. Хоча вже про соняшники заговорили (ті ніби як добре фільтрують цезій) і мережу дозиметричного контролю створюють (не минуло й року, лол).

Крім того, наполегливо ходили чутки про те, що самі упоротие особини можуть стати ліквідаторами за смішну суму - близько $ 15К в тиждень. Начебто добре, але не забуваємо, що в кращому випадку лікування раку і променевої хвороби обійдеться в десять разів дорожче, а в гіршому - свинцевий еціх. Зате безкоштовне саке і автентичні суші. Що ще потрібно справжньому ніппонцу?

Ще 17 березня 2011 року, коли хмара радіоактивного погані досягло меж Росії, хітрожопие російські вчені провели дослідження цієї гидоти методом мас-спектрометрії вторинних іонів, який показав наявність у викидах торію, якого, в свою чергу, на звичайних АЕС не буває, а буває він тільки там, де виробляють ядерну зброю. Цю родзинку спочатку засекретили, щоб не шокувати громадськість, а розсекретили тільки 3 роки по тому - якраз до обговорення питання про приєднання Японії до санкцій проти Росії за отжатие Криму в України. пруфлінк: [2] , [3] . А факт виробництва ядерної зброї на вибухнула АЕС пояснює багато загадок: і те, чому японці відмовилися від іноземної допомоги по ліквідації наслідків аварії, і то, чому на сусідній АЕС Фукусіма-2 все пройшло так нудно і штатно.

[ правити ] Хайку про Фукусіму


[ правити ] Виродки


  1. Резервуар, призначений для конденсації пари, що надходить з реактора в аварійних ситуаціях
  2. За посиланням дають до 5М беккерелів на квадратний метр, ie ~ 135 кюрі на кілометр квадратний, проти радянських порогів негайного відселення в 45 кюрі на кв. км і обов'язкового відселення в 15 кюрі на кв. км.
  3. Що для гамма-променів відповідає 1000 олдфажно-чорнобильських бер.
  4. нахабний фейк / 795802
  5. [1]

За концентрації кайфу це приблизно як якби склянку спирту виплеснути в олімпійський плавальний басейн - здавалося б, сильно з такою водички можна забухати?
Що ще потрібно справжньому ніппонцу?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация