Україна посіла перше місце на чемпіонаті Європи з бойового самбо

На початку жовтня в Ужгороді відбувся чемпіонат Європи з бойового самбо серед чоловіків, юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь 169 спортсменів з України, Білорусі, Молдови, Польщі, Словаччини, Чехії, Азербайджану, Грузії, Румунії, Литви, Вірменії та Угорщини.

У змаганнях взяли участь 169 спортсменів з України, Білорусі, Молдови, Польщі, Словаччини, Чехії, Азербайджану, Грузії, Румунії, Литви, Вірменії та Угорщини

Представник Міністерства молоді та спорту України Євген Колодяжний зачитав лист-вітання від міністра молоді спорту Ігоря Жданова.

«Турніри такого рівня дають бойового самбо значний прогрес для переконливого твердження у всьому європейському спорті. Бойове самбо - це спосіб гартування духу, особисту зброю, за яке необхідно заплатити величезним бажанням для самоствердження, необмеженими тренуваннями і болем », - йдеться в привітанні.

За підсумками змагань українські спортсмени посіли перше місце в командному заліку серед чоловіків, 2-е місце дісталося спортсменам з Молдови, 3-е - білоруським самбістам. У командному заліку серед юніорів та юнаків також перемогла Україна. 2-е місце посіла Вірменія, 3-е - Словаччина.

За підтримку і допомогу в підготовці до участі української збірної в чемпіонаті Європи Федерація бойового самбо України в особі президента Ельхана Велиева висловила подяку почесному президенту ФБСУ, лідеру Громадського руху «Український вибір - Право народу» Віктору Медведчуку.