Українці сидять з "танками" по 12 годин

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

19 ноября 2012, 8:10 Переглядів:

Турнір. Геймери кажуть, що заробити на грі дуже складно. Фото: facebook.com.

Останнім часом все більше молоді захоплюється комп'ютерними іграми. Багато годинами не встають з-за комп'ютера, забуваючи поїсти і поспати. А деякі так добре призвичаїлися грати, що стали професійними кіберспортсменами. Наприклад, на вихідних українські геймери змагалися в своїх навичках на Національному фіналі World Cyber ​​Games 2012 (грали в StarСraft II, FIFA 12, WoT і DoTA2). Головний приз - оплачена поїздка в Шанхай і можливість потрапити на світовий чемпіонат - а там можна отримати і грошовий приз (за перше місце $ 50 тисяч).

Без грошей. "Я граю в" танки "вже 2 роки, але на змагання з командою став виїжджати тільки в цьому році, - поділився з нами 21-річний професійний гравець Владислав. - Для мене це хобі: щоб заробити грошей на іграх, потрібні хороші спонсори - вони будуть платити гроші команді ". За словами геймера, він вчиться на 5-му курсі в Харківському вузі на інженера, "танкам" приділяє не більше 1 години на день: "Це ж не Counter-Strike, де треба відточувати навички - хлопці там тренуються по 6-8 годин на день. А в "танках" - зрозумів принцип гри, і далі не потрібно витрачати весь свій час на тренування. Не знаю, як гравцям Counter-Strike, але моє особисте життя і навчання гра не заважає ".

10-річний Паша теж збирається потрапити на змагання, але йому доведеться підрости: "Я граю в" танки ", вже все вмію і мрію стати професійним кіберспортсменом. Можна і з 5 років тренуватися, і дитячі турніри вигравати. Але щоб на серйозні змагання потрапити - тільки з 14. Ще 4 роки мені залишилося ". На фінал його привів батько, який сказав нам, що Паша захопився "танками" приблизно рік тому, і з тих пір - це мало не сенс його життя: "Ось і привів його сюди, упросив мене". Заробляти гроші іграми в Україні складно, розповів "Сегодня" один з суддів фіналу Філіп, колишній гравець в Counter-Strike: "В нашій країні дуже погано зі спонсорами. Тих, для кого кіберспорт кар'єра, - одиниці". Сам Філіп судить змагання з 2007 року: "Якщо платять - кажу спасибі, ні - не засмучуюсь".

10 годин - не межа. Дівчата в киберспорте - рідкість, а якщо вони і грають, то окремо від хлопців, каже суддя: "У них свої, жіночі турніри. Я судив останні їх змагання - покруче багатьох наших хлопців". До речі, чимало завзятих гравців витрачають по кільканадцять годин кожен день на своє хобі. Наприклад, 22-річний любитель WoW Михайло грає на добу по 3-4 години, але каже, що і 10 годин - не межа: "Але в основному геймери по 4-5 годин витрачають після роботи. Я б не сказав, що ми нічого більше не встигаємо: у багатьох гравців нашої гільдії є дівчата, і навіть сім'ї з дітьми ".

Психологи проти. Як правило, люди, які захоплюються комп'ютерними іграми, мають якісь проблеми в спілкуванні з реальним світом, вважає психолог Олена Лук'яненко: "Стрілячки - це однозначно погано, часто ними захоплюються офісні працівники через брак адреналіну. А в тих же стратегіях людина занурюється у віртуальний світ, грає певну роль, отримує якісь рівні, але це простіше, ніж в реальності. в грі легко бути крутим, героєм, все контролювати, але на практиці у людини часто не всі добре: наприклад, він може бути суперрозумні, але не знати, як спілкуватися я з людьми. Комп'ютерні ігри - така річ, яку потрібно контролювати: якщо ви розумієте, що у вас руки трясуться, до того ви хочете пограти, і не пам'ятаєте, коли їли або спали, - це вже ознака залежності ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Українці сидять з" танками "по 12 годин". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Олександра Захарова

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация