Унікальні властивості водохресної води

Наукою доведено, що завдяки унікальності своїх структурних особливостей, вода має дивовижні властивості: здатна запам'ятовувати інформацію, може зцілювати, має високу енергоємністю. Наприклад, звичайна водопровідна вода в водохресну ніч може стати біоактивної і потім зберігати свої особливі якості не тільки протягом року, але і набагато довше.

Що ж відбувається з водою в свято Хрещення Господня?

Хрещення (грец Хрещення (грец. «Занурення в воду») - одне з найважливіших християнських таїнств. Визнається всіма християнськими сповіданнями, хоча і не в однаковому розумінні.

Занурення в воду або обливання майже у всіх народів стародавності - халдеїв, фінікійців, єгиптян, персів, почасти у греків і римлян - приділялася особлива значення, в сенсі не тільки фізичного, а й морального очищення.

Цей обряд, названий хрещенням, здійснював в річці Йордан Іоанн Хреститель, проповідуючи юдеям майбутнього Месію. Ісус Христос також прийняв хрещення Іоанна. Іванове хрещення стало прообразом християнського хрещення.

У хрещенні, з точки зору Церкви, людина вмирає для життя плотського, гріховного і відроджується від Святого Духа в життя духовну.

Як показали дослідження російських вчених, що проводяться протягом 2003 - 2007 рр., Водопровідна вода щорічно 18 - 19 січня набуває незвичайну биоактивность і багаторазово змінює свою структуру протягом майже півтори доби. Дослідження включали як вимірювання біополя води, так і деякі фізичні параметри.

Фахівці лабораторії питного водопостачання московського Інституту ім. А.Н. Сисіна стали спостерігати за водою з 15 січня. Набрану з-під крана воду відстоювали, а потім заміряли в ній кількість іон-радикалів. В ході дослідження число іон-радикалів у воді стало зростати з 17 січня. Разом з цим вода ставала м'якшою, ріс її водневий показник, що робило рідину менш кислотною. Піка активності вода досягла 18-го січня ввечері. Через велику кількість іон-радикалів електропровідність її була як у води, насиченою електронами. При цьому водневий показник води перевищував нейтральний на 1,5 пункту. Також дослідники вивчили ступінь структурованості водохресної води. Вони заморозили кілька зразків - з крана, з церковного джерела, з річки. Так ось, навіть вода з крана, яка зазвичай далека від ідеалу, в замороженому вигляді представляла собою під мікроскопом гармонійне видовище. Крива електромагнітної активності води почала знижуватися вже вранці 19 січня і до 20-му прийняла свій звичайний вигляд.

Щоб зрозуміти, чому саме на Водохреща вода стає біоактивної, доктор фізико-математичних наук, професор Михайло Васильович Курик вирішив піти далі. Він став набирати проби води, починаючи з 22 грудня - дня зимового сонцестояння, щоб точніше простежити, чому і як вода змінює свою структуру 18 - 19 січня. Вчений дійшов висновку, що на властивості води впливають енергетичні поля Землі, Місяця, Сонця, поля планет Сонячної системи, різні космічні випромінювання.

«Все пояснюється законами природи, - каже Михайло Васильович. - Щорічно 19 січня Земля разом із Сонячною системою в Космосі проходить через промені особливого опромінення, в результаті чого все живе на Землі оживає, в тому числі зростає біоенергетика всіх вод Землі. Саме 18 - 19 січня вода отримує додаткову енергетику за рахунок змін гравітаційного поля в галактичному просторі ».

Властивості водохресної води досліджував доктор біологічних наук Станіслав Валентинович Зенін Властивості водохресної води досліджував доктор біологічних наук Станіслав Валентинович Зенін. Ці властивості С.В. Зенін і його колеги перевіряли спільно з вченими з інституту медико-біологічних проблем РАН. За станом води стежили протягом року. В результаті з'ясувалося, що 18 січня в період з 17.30 до 23.30 спостерігається різка зміна властивостей води. Аналогічний сплеск змін в стані води спостерігався 19 січня з 23.30 до 3.30 в водохресну ніч. На думку С.В. Зеніна, це пояснюється тим, що Земля в дані періоди часу проходить певні точки простору, в яких на неї впливають космічні промені, що призводять до зміни властивостей води і землі в цілому.

За результатами досліджень іншого російського вченого - фізика Антона Бєльського, в космосі перед 19 січня в протягом ряду років реєструвалися інтенсивні сплески потоку нейтронів, що перевищують фонові рівні в 100-200 разів. Максимуми припадали і на 18-е, і на 17-е, але іноді точно на 19-е січня.

Про особливі властивості водохресної води і навіть снігу народ знав ще до того, як вчені стали досліджувати ці явища. Під Хрещення бабусі і дівчата збирали сніг з стогів. Старенькі - щоб вибілювати полотно, вважалося, що тільки цей сніг може зробити її білосніжною. А дівчата - щоб вибілювати шкіру і ставати красивішим. Вірили, що, вмиваючись цим снігом, дівчина стає дуже привабливою. Крім того, водохресний сніг за повір'ям міг навіть в посушливих колодязях зберегти воду на весь рік. Сніг, зібраний в водохресний вечір, вважали цілющим, їм лікували різні недуги.

Чим корисна водохресна вода?

Вважається, що пити її треба регулярно, бажано щодня і натщесерце. Вона чудово піднімає імунітет і робить людину стійкою до багатьох інфекцій. Наприклад, якщо дитину регулярно поїти такою водою, він буде рідше застудитися. Корисно не тільки пити водохресну воду, а й обмивати нею обличчя вранці і на ніч. Також буде не зайвим поїти водохресною водою живність і поливати рослини. Всі будуть додавати у вазі і активніше рости.

Преподобний Амвросій Оптинський посилав смертельно хворій людині пляшку зі святою водою - і невиліковна хвороба, на подив лікарів, відступала. Старець Серафим Вирицький завжди радив окропляти продукти і саму їжу йорданської (водохресною) водою, яка, за його словами, «сама все освячує». Коли хто-небудь сильно хворів, він благословляв приймати по столовій ложці свяченої води щогодини. Він говорив, що сильніше ліки, ніж свята вода, немає. Преподобний Серафим Саровський після сповіді прочан завжди давав їм їсти з чаші святої води.

Видатний російський учений-косміст В.І. Вернадський писав: «Вода стоїть осібно в історії нашої планети. Немає природного тіла, яке могло б зрівнятися з нею за впливом на хід найграндіозніших геологічних процесів. Немає земної речовини - мінералу, гірської породи, живого тіла, яке її б не укладало. Все земне речовина нею просякнута і охоплено ».
Які ж властивості роблять воду такою значущою для життя на планеті? Що ми повинні знати про цей найважливіший для нас речовині? Як ми можемо використовувати властивості води для того, щоб жити в гармонії з Природою, підтримуючи своє здоров'я і «здоров'я» планети?

Відповідей на ці та інші питання будуть присвячені подальші лекції Університету Етики Життя .


Що ж відбувається з водою в свято Хрещення Господня?
Чим корисна водохресна вода?
Які ж властивості роблять воду такою значущою для життя на планеті?
Що ми повинні знати про цей найважливіший для нас речовині?
Як ми можемо використовувати властивості води для того, щоб жити в гармонії з Природою, підтримуючи своє здоров'я і «здоров'я» планети?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация