Юнона і Авось: історія на століття

Перше хардроковое соло підриває зал, відразу ж погрожує глядача в бурю емоцій, що не залишає головного героя - Миколи Рєзанова протягом усієї дії Перше хардроковое соло підриває зал, відразу ж погрожує глядача в бурю емоцій, що не залишає головного героя - Миколи Рєзанова протягом усієї дії. Віртуозні акорди змінюються духовною музикою, яка не так контрастує, скільки органічно доповнює основну музичну лінію.

Потужні голоси, вторящие молитвам, хор з переливаються багатоголоссям, що минає в божественне світло, арія Пресвятої Богородиці з неймовірним фальцетом, стають незвичайним фоном до історії, що розгортається на сцені. Таке поєднання кришталевих наспівів і арій з брутальної електрогітарою дозволяє найбільш повно відобразити муки бентежною душі Резанова і світлу тему - його кохання з юною і прекрасною дочкою губернатора Сан-Франциско Кончіти Аргуельо.

Рок-опера «Юнона і Авось», яка в радянські роки називалася сучасної оперою через заборону на слово «рок» в принципі, зараз отримала нове звучання. Актуальність сюжету про що спалахнула любов між російським графом і іспанської дівчиною, а також про вірність Кончити, яка чекала коханого багато десятиліть і не дочекалася його, ніколи не буде втрачено, так як люди потребують таких історіях - про добре і вічне. Не дарма в 2000 році в Красноярськ на місце загибелі Резанова приїхав шериф з міста Беніш, де похована Кончіта. Він привіз жменю землі з могили дівчини і троянду для покладання до білого хреста, на якому вибиті знамениті слова: «Я тебе ніколи не забуду» з одного боку і «Я тебе ніколи не побачу» з іншого.

Ксюша Флегонтова-Семенченко

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация