Юрій Гагарін - селянин у Всесвіті - Космонавти

Букер Ігор

Напередодні дати польоту першої людини в космос знову і знову спливає тема загибелі Юрія Олексійовича Гагаріна. Зрозуміла пристрасть обивателя влізти в чуже життя, де козирі - це інтим і смерть. Однак світ відзначає не передчасну кончину першого космонавта, а торжество людського розуму - політ в глибини Всесвіту.

Валентина Іванівна Гагаріна, вдова Юрія Олексійовича, не горить бажанням давати інтерв'ю. І перш засекречена, в нинішньому медійному свавіллі вона і зовсім сховалася від настирливих репортерів і безцеремонні телевізійників. Досить назвати фільм "Гагарін, я вас любила", щоб на все життя зненавидіти це всюдисуще плем'я. Довірлива жінка дозволила зовні люб'язним репортерам втертися до себе в довіру, як вони тут же зробили нашвидкуруч гнуснятіну нібито затребувану телеглядачем. Подібні казуси, на жаль, трапляються під нашими берізками і небом блакитним.

Цікаво, але головні свідки так нічого путнього і не розповіли "молодогвардійців" Льву Данилкін - автору біографії Юрія Гагаріна в серії Життя чудових людей. Одного разу в цій славнозвісної серії (дореволюційних і радянських часів) вже виходив байопік Гагаріна, написаний в личать рамках новітньої міфології. Новий час вимагає нових героїв, де місце "без страху і докору" замінило гніловатих словосполучення "секс і насильство". Любителі подібної навіть не "полунички", а чорт знає чого, так і не дочекалися одкровень ні від хлопців з Першого загону космонавтів, ні від їх жінок. Низький їм уклін!

Читайте також: Юрій Гагарін - людина мрії

Всіх, хто цікавиться життям Юри Гагаріна запрошуємо відвідати музей його імені в підмосковних Люберцях - всього п'ять кілометрів від МКАД в сторону Рязані. Тут в ремісничому училищі навчався майбутній герой космосу. Багато хто пам'ятає коли все починалося?

Коли головка Білого Дому схилилася в бік вивчення реальної історії країни Рад, вони до свого американського жаху з'ясували, що російські першими виявилися в космосі, не дивлячись на жорстоку війну, тому що у них були Babushkas. Ці таємничі "бабусі" багато чому зуміли навчити майбутніх піонерів космосу. На щастя і для них і для піонерів - вони не були знайомі з американськими методиками освіти. Інакше, замість підкорення Всесвіту сидіти б їм усім біля розбитого корита, як бабця не домовилися із Золотою рибкою.

Зараз тільки ерудит відповість на найпростіше запитання - звідки родом перший космонавт? Свідомо не називаю імен, але літній чоловік з того самого знаменитого загону перших підкорювачів космосу одного разу сказав, що його рідний маленький внучок щиро вважає, що першим "Тама" виявився якийсь бляклий американський астронавт. Бляклий - це не діагноз, в сенсі не афроамериканець, який не може бути "бляклим" за визначенням, тому що він - негр. Бляклий - це "білолиций". Голлівудська пропаганда виявилася потужнішою на порядок. У них все політкоректно: літають єврей, афроамериканець, гей, невизначеної статі дамочка (трансвестит) і російський в будьонівці. На перевірку кращим виявляється неголений мужик із зіркою - він, хоч і кувалдою, але рятує всю ... братію і їхню демократію від зелененьких чоловічків зі зморщеними личками і членами.

Історія справжньої космонавтики однозначно говорить, що перша людина, яка побачила нас з небесною висоти, народився в селі Клушино. Якщо бризнути "живою" водою на мощі французького дипломата Моріса Палеолога, який під час Першої світової війни, талановито проголошував, що неграмотного російського мужика ( "гарматне м'ясо") не жаль, на відміну від цивілізованого галльського орача і культурного європейського Пейзана. Російська селянка мала згинути разом зі своїм потомством і не було в небесах ні Екзюпері, ні Маленького Принца.

Російські зруйнували Романтику. Юра з села Клушино влетів в історію. За три століття до його народження - 24 червень 1610 року - там розігралися не на жарт події. Війська Речі Посполитої (хто пам'ятає шо є таке?) Розгромили полки московитів під проводом Дмитра Шуйського. "У червні 2010 року Національний банк Польщі випустив три монети серії" Великі битви ": дві були присвячені Грюнвальдській битві і одна - селі Клушино, - повідомляє Данилкін. - Єдине, що ми знаємо, з англійських, правда, газет, - це що Польща , незважаючи на свій статус сателіта СРСР, була однією з тих країн, де Гагаріна брали вельми прохолодно ".

На час польоту Гагаріна Польщу всерйоз не розглядали. На порядку денному стояло питання, хто полетить першим: Герман або Юрій. "Одним з факторів на користь вибору космонавтом номер один Гагаріна, а не Титова, було те, що Титов з Алтаю, тобто з колонізованих земель, тоді як Гагарін - з-під Смоленська, з исконно русских (від Клушина до Кремля - ​​180 приблизно кілометрів строго на захід). По інший не дуже перевіреної версії, тодішній глава держави Хрущов віддав перевагу "російському" імені Юрій перед германофільскім "Герман". на відміну від Сталіна, Микита Сергійович не вдавався в нюанси "Пікової дами": "Вже опівночі наближається , а Германа все немає ". Герман - це німецька фа Мілія - ​​і крапка. Русский з ніг до голови Титов полетить пізніше. У ЦК КПРС не дурні сиділи. А раптом з'ясується, що в крові (зараз би сказали ДНК) Гагаріна "сидить" чужа кров. Потрібно бути запеклими довгоносиком, щоб настільки поплутати рамси .

Але ж мама - Ганна Тимофіївна Гагаріна - не зовсім сільська простушечка. Свою молодість вона провела в столиці Російської імперії, а з її чотирьох дітей - все вийшли "в люди". Зрештою, тут у наявності і "релігійний" відтінок. У Юри Гагаріна - батько тесля, як у Ісуса Христа.

Не дивно, якщо "нові" націоналісти почнуть верещати - Гагарін нащадок солдата вермахту. Смішно, але деякі наші співгромадяни щиро вважають: видатні російські люди - це нащадки сагапропісанних германців і взагалі істинних арійців. Слава Богу, негра побачать нескоро, хіба що у вигляді "шоколадного зайця". Тобто упакованого в фольгу "Кіндерсюрприз".

У всякому разі німецький ветеран Альберт на прізвисько Чорт (Teufel), дізнавшись про політ першого "російського" в космос, моментально згадав, що під час окупації він мав справу з восьмирічним хлопчиком на ім'я Юра. Так європейці переймалися величчю подвигу так і не підкорених народів! У всякому разі, Гагаріну приписували не тільки "арійські" подвиги. Справжнім героєм міг бути тільки нащадок князів або, на самий крайній випадок, дворян.

Космонавт насправді син князя, стверджує газета New York News. Найбільший герой Росії після Леніна космонавт Юрій Гагарін, який є, згідно з твердженнями російських, сином скромного російського теслі і продуктом радянської державної освітньої системи, - онук російського князя, розстріляного більшовиками.

Прикро, що в політ "селянського" сина Росії не повірять ні благородні кодла і ні ліберасти Заходу. Їм потрібен "перформанс" або "шоу" - без них їм і Космос не в кайф.

Багато хто пам'ятає коли все починалося?
Зараз тільки ерудит відповість на найпростіше запитання - звідки родом перший космонавт?
О пам'ятає шо є таке?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация