Устаткування по переробки риби від компанії Chamco

Президент компанії Chamco Південна Корея пан Чонг: «Щоб відповідати поточним умовам бізнесу з переробки морепродуктів, потрібно побудувати систему максимальної автоматизації в переробних лініях з системою очищення так, щоб ми змогли запропонувати споживачеві високо гігієнічний продукт відмінної якості і з скороченням витрат виробника».

Керуючись саме цим принципом, компанія Chamco веде свій бізнес вже більше 17 років. Експортує машини по всій Південно-Східній Азії, робить поставки в Америку, Австралію і Росію. Виробляє машини і лінії по переробці морепродуктів які відповідають цим вимогам. У цій статті в коротко (адже асортимент машин заводу Chamco величезний ....) Ми хочемо розповісти про продукцію цього підприємства, яка дозволить багатьом підприємствам вийти на новий рівень переробки риби і морепродуктів.

Відкриває широкий асортимент машин лінійка водяних дефростера місткістю від 400 до 3000 кг. З ручною або автоматичною вивантаженням в пересувну ємність або на конвеєр. Час дефростации партії морепродуктів в межах 1 години. Дефростера з автоматичним вивантаженням можна вбудовувати в автоматичні лінії з розморожування. Такі рішення найбільш популярні на рибопереробних підприємствах в Кореї.

Далі йдуть мийні машини для рибних напівфабрикатів і тари. Автоматичні мийні машини серії CHCW цікаві тим, що мають регулювання по ширині тари одним круглим штурвалом. Оператор одним рухом руки зводить бічні напрямні регулюють ширину машину і блок бічних форсунок. Що істотно збільшує ефективність мийки всієї тари і витрата води і миючих засобів. Під замовлення можна робити машини, у яких змінюється і висота мийки (рухливий блок форсунок по висоті). Машини для мийки риби форсуночного типу можна використовувати і як машини глазурування морепродуктів з тонкою системою настройки. З регулюванням товщини глазурі на продукті.

Продовжують асортимент ряд машин для зняття луски. Від ручних до автоматичних ліній з налаштуванням швидкості проходження риби по транспортеру, сили і напряму струменя води. У Росії вже є позитивний досвід очищення від луски коропа і товстолоба. Машини характеризуються великою продуктивністю і ступенем автоматизації.

Переробка червоної риби представлена ​​великою кількістю машин для відрізання голів (прямий і V-подібний рез), филетирования, нарізування стейків, машини і лінії для нобінга, видалення дрібних кісток (пін бон машини). Система дискових ножів з багатоступеневою тонкої регулюванням дозволяє отримувати максимально можливі виходи. Практично як при ручній роботі. На фото видно практичний чистий від м'яса кістяк лосося.

Замикає ряд машин для червоної риби універсальний ін'єктор для рибного філе. 2 типорозміру 250 і 500 голок. Для рибопереробники ці машини цікаві тим, що мають діаметр голки 1 мм. Крок між голками 10 мм. Місця проколів парктіческі не помітні і висока щільність насичення розсолом філе риби.

У розряді машин для переробки середньої і дрібної риби налічується більше 2-х десятків різноманітних машин. Відрізання голови, хвоста, филетирования оселедця, скумбрії, макрелі і багатьох інших порід. Машини для нобінга, надрізання, нарізання на шматочки, вспариванія і виїмки нутрощів, надрізання і розкриття тушки риби (аналогічно шанхайської рибку). У цій же гамі машин знаходиться велика група устаткування для переробки кальмара: обесшкуріванія, оброблення на складові частини (шупальца, тушка і т.д.).

Найбільш цікаву групу (на нашу думку) представляє група слайсерів для нарізки. Сюди входить велика серія пив для замороженої продукції (блоки риби або м'яса). Але найцікавіший ряд машин представлений моделями серії MKS. Багатоножові слайсери.

Особливостей цих машин в тому, що вони практично не дають відходів при нарізці філе риби і не мають аналогів в світі. Продуктивність цих машин в 5-10 разів вище будь-якого європейського аналога. За 1 цикл, який триватиме 2-3 секунди, можна порізати до 1,5-2 кг продукції. Варіант використання при виробництві пресервів. Збільшення швидкості нарізки в кілька разів. Ця ж машина може різати філе червоної риби без втрат на шматочки від 4 до 15 мм завширшки. І в магазині покупець бере вже порізану червону рибу. У Кореї продається тільки такий лосось, вже порізаний на тонкі скибочки перед упаковкою. Ці ж моделі відмінно справляються з будь-яким м'ясом, салом без кістки. Окіст, буженина, бастурма і інші делікатеси можна нарізати на скибочки.

Також особливу увагу хочемо звернути на слайсери для цілої риби з головою або без. Вони ріжуть підморожені, свіжу або копчену рибу під прямим або косим кутом, прорізаючи з легкістю кістки риби. Підходить для стейкової нарізки червоної риби і нарізки готової, наприклад копченої: оселедця, скумбрії, макрелі і т. Д. Ці ж машини з легкістю ріжуть в'ялену рибу. Наприклад, можна робити стейки товщиною 10 мм з тушки вобли без луски і шкури. Це повністю готовий до вживання продукт. Відкрив і їж. Це ідея для тих, хто продає в'ялену рибу в торгові мережі.

Плюс до всього вище написаного величезна гамма шкірозйомних машин (від настільних ручних до автоматичних підлогових), слайсерів для в'яленої риби, кальмарів, тендерізаторов і багато іншого. Машини для поздовжнього нарізування м'яса або філе риби. Машини для порціонної нарізки замороженої риби або філе. Слайсери для нарізки продукції соломкою з товщиною від 5 мм. В асортименті також є ультрозвукова пристрої для очищення ставків для вирощування риби. Велика лінійка ліній для автоматичної смаження продукції у фритюрі, лінії по переробці картоплі, кукурудзи, моркви та інших овочів.

Компанія Chamco є інжинірингової і виробничою компанією і має величезний потенціал, вся міць якого стоїть на службі у клієнта. Зараз є готові технічні рішення для ліній по глибокій переробці товстолобика, коропа, бичка, з отриманням на виході або філе, або стейка під заморозку або консервація. І це все при тому, що корейські машини набагато дешевші за європейські. Хоча рівень виробництва в Південній Кореї не поступається німецькому. А деякі технічні рішення перевершують європейські аналоги. Недарма споживання риби істотно вище в країнах Південно-Східної Азії вище ніж в Європі.

У наступному статті ми розповімо про вялочной камері, яка за максимум 3,5 доби в'ялить синець, чехоня, воблу і інші риби і при цьому енергетична складова виходить 0,8 кВт на 1 кг готової рибної продукції. А також про коптильні камери які дозволяють робити скумбрію холодного копчення за максимум 6 годин і теплові втрати на скумбрії не перевищують 6-7%.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация