В'язка сибірської кішки

  1. Перша в'язка сибірської кішки
  2. Вагітність у сибірської кішки

Для будь-якого господаря кішки, якщо ще не було жодної в'язки, цей процес дуже хвилюючий. Проте, Вам потрібно щоб продаж сибірських кошенят обов'язково здійснилася, тому що Ви прийняли рішення і маєте намір розводити кошенят. З чого слід почати вирішення цього питання?

Перша в'язка сибірської кішки

А почати слід з правильного підбору кота-виробника. Про це треба починати замислюватися ще під час першої тічки кішки. Але не поспішайте під час першої тічки кішку в'язати. Наслідки від цього можуть бути жахливими - аж до травми хребта кішки через його несформованості. Взагалі правила в'язки сибірських кішок нічим не відрізняються від загальних правил в'язки для всіх порід. Оптимальний вік в'язки сибірських кішок - півтора року. У цьому віці кішка вважається дорослою, вона в змозі виносити потомство і народити його. Перевірте і кота і кішку на наявність вірусних, інфекційних захворювань. За місяць до того, як в'язати кішок, треба їх обох позбавити від глистів. Щеплення повинні бути зроблені за рік до в'язки. Кішку привезіть до кота. Ні в якому разі не порушуйте цього правила, інакше плачевних наслідків не уникнути. Початися може з малого: кіт може просто розгубитися в чужій обстановці. Ймовірно, трохи освоївшись, йому захочеться заявити про свою присутність, позначивши територію. А це не найприємніше. Зрештою, в незнайомих умовах кішка не так агресивна, і вона не зможе покалічити подряпинами кота. А кіт будинку буде відчувати себе в рази впевненіше. Він відразу почне доглядати за самкою, не відволікаючись на дослідження нових умов. Бажано буде, якщо на період в'язки Ви покинете приміщення і залишите кішок наодинці. Навіть інструкторів кішки не завжди визнають, на відміну від собак. Перша в'язка кішок - відповідальний процес. Але не менш відповідальною є та вагітність.

Вагітність у сибірської кішки

Ось і сталася злучка сибірської кішки. Ви з великим нетерпінням чекаєте, поки з'явиться хоча б найменша зміна в поведінці кішки, щоб упевнитися в її вагітності. Але скажемо відразу: не завжди в'язка кішок може привести до їх вагітності, тому важливо знати, що може наступити так звана помилкова вагітність. вагітність у сибірської кішки триває 65 днів. З віком число цих днів може збільшуватися, так що не лякайтеся, якщо пологи почнуться на пару днів пізніше. Але якщо розліт з попередніми пологами буде більше на дві-три тижні - це вже і є справжнісінький привід для паніки. Протягом усієї вагітність час від часу відвідуйте ветеринара, щоб він давав рекомендації і виявляв відхилення на ранніх етапах, якщо такі є. Знайте, що лікування кішки всілякими препаратами вкрай небажано під час вагітності. Тому будьте уважні, не допускайте кішку до потрапляння на протяги, що не гуляйте з нею довго на вулиці. З приводу харчування можна сказати, що в першій половині вагітності воно практично не змінюється. Можливо, додаються лише деякі вітаміни для формування і розвитку зародків. З другої половини вагітності в день кішку потрібно годувати все частіше, але порції при цьому робити менше. Свою калорійність і насиченість поживними речовинами вони повинні зберігати, щоб це не шкодило майбутньому потомству і самої кішці - надмірна вага може призвести до тяжких пологів. Знаючи про те, як парувати сибірську кішку, Ви будете набагато спокійніше за неї під час її вагітності і пологів. Відтепер Вам відомо в'язка кішок як відбувається. Сподіваємося, що Ваш вихованець буде здоровим і щасливим.

Знайти кішку / кота для в'язки

З чого слід почати вирішення цього питання?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация