Валерій Фадєєв: «Наше суспільство активно і готово забезпечити прозорість і легітимність виборів Президента»

Секретар ОП РФ виступив модератором круглого столу в рамках проекту # ЧТОНЕТАК в Липецьку Секретар ОП РФ виступив модератором круглого столу в рамках проекту # ЧТОНЕТАК в Липецьку   У Липецьку відбувся круглий стіл в рамках федерального проекту ОП РФ # ЧТОНЕТАК

У Липецьку відбувся круглий стіл в рамках федерального проекту ОП РФ # ЧТОНЕТАК. Секретар ОП РФ Валерій Фадєєв виступив модератором дискусії.
У роботі круглого столу взяв участь голова адміністрації Липецької області Олег Корольов, члени Громадської палати РФ Євгенія Уваркіна , Ірина Бурмикіна і Вадим Жарко , Федеральні експерти, члени Громадської палати Липецької області, лідери НКО і ініціативних груп, громадські активісти та журналісти.
Головними темами обговорення на круглому столі стали розвиток міського середовища, проблеми НКО, створення ресурсних центрів та громадських просторів, волонтерські проекти, соціальний захист і соціальне підприємництво, проблема бездомних тварин.
Особливо зупинився Валерій Фадєєв на темі майбутніх 18 березня виборах Президента Росії та участі в спостереженні за ними Громадської палати: «ВП РФ спільно з регіонами виконала велику роботу з підготовки спостерігачів. Завдання було підготувати 130 тисяч, зараз 145 тисяч спостерігачів вже підготовлено. Це говорить, що наше суспільство активно. Вони готові безкоштовно, добровільно працювати, щоб забезпечити максимально прозорі і легітимні підсумки найважливіших виборів в історії країни ».
«Ми також прагнемо до того, щоб на майданчику Громадської палати було не тільки обговорення, - зазначив Валерій Фадєєв. - Щоб на цьому майданчику формувалися конкретні проекти. І для цього ми закликаємо всі регіони створити під егідою громадських палат дискусійні клуби. Щоб отримати в результаті своєрідне приватно-державне партнерство в громадянському суспільстві ».
Олег Корольов і всі присутні підтримали ідею створення клубу при Громадській палаті Липецької області. Глава регіону запропонував варіант назви, який отримав найбільшу підтримку серед присутніх, - «липчане». Саме так 26 років тому називалося перший демократичний об'єднання, створене в Липецьку Олегом Корольовим і користувалося реальною довірою жителів.
В той же день в центрі Липецька на Театральній площі були встановлені добре знайомі жителям інших регіонів букви # ЧТОНЕТАК . Для відповіді на це питання там же силами волонтерів проводилося опитування городян і жителів області - кожен бажаючий міг написати свою пропозицію або зауваження на фліпчарті. Більше 300 липчан записали свої думки на великих аркушах паперу, які будуть передані в адміністрації регіону і міста, а також в регіональну Громадську палату.
Організаторами заходів в рамках проекту # ЧТОНЕТАК виступили Громадська палата РФ і Громадська палата Липецької області за сприяння Інституту суспільного проектування, Центру присплять і журналу «Русский репортер». Федеральний проект # ЧТОНЕТАК реалізується Громадською палатою РФ з 2017 року. Липецька область стала дванадцятим регіоном проекту. Раніше аналогічні круглі столи пройшли у Великому Новгороді, Рязані, Ярославлі, Петрозаводську, Ульяновську, Астрахані, Кірові, Нижньому Новгороді, Барнаулі, Володимирі, Іванові. Завдяки проекту # ЧТОНЕТАК і подібним майданчикам в багатьох регіонах відкриваються дискусійні клуби при регіональних громадських палатах.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация