ВАШ АНГЕЛ ОХОРОНЕЦЬ І ІКОНА заступницею ПО ДАТЕ НАРОДЖЕННЯ.

У кожного свій хрест, свої ікони,
свої вірші, своя ж тиша.
Перед дзеркалом, ми часто б'ємо поклони,
не помічаючи, що що і в них все та ж пустота ..

У кожного є свій ангел-хранитель і своя ікона-заступниця, яка дається від народження.

Моліться своєї іконі, просите через неї Господа про зцілення і воно обов'язково буде.

У кожній професії, у кожного напрямку існує свій негласний небесний покровитель. За традицією, в давні часи всі віруючі люди мали вдома ікону свого святого. Всі ікони священні.

Від багатьох з них виходить променисте світло, інші мироточили або пахли.

Ікони не раз рятували міста від пожеж, захоплення і руйнування. У храмах незліченна безліч ікон, і всі вони шануються.

Перш за все ікони дають людям допомогу - зцілюють, позбавляють від смерті, загибелі.

Всі ікони якимось чином проявляють чудеса, з їх допомогою ми знаходимо спокій і силу.

Для кожної людини слово "віра" означає щось своє.

Хтось ходить до церкви і молиться, хтось просто вірить в душі і вважає, що ходити до церкви щотижня зовсім не обов'язково.

І кожен правий по-своєму.

Адже віра - вона в нашій душі, в нашому серці. Практично у кожної віруючої людини в будинку є православні ікони, а якщо у кого-то немає, то ці люди ходять до церкви і моляться там. Хоча для молитви ікона зовсім не обов'язкова. В історії християнства ікони грають величезну роль.

По суті ікона - це якась форма Божественного одкровення.

І призначення її полягає в очищенні душ людей, споглядають її і тих, хто молиться перед нею. Перед іконами моляться. І молитва може бути різною. Іноді люди просять допомоги, іноді дякують за неї. Ікону при цьому шанують, але не поклоняються їй, так як поклонятися личить тільки Богу.

Минуле - це нескінченна далечінь, і чим більше ми в неї вдивляємося, тим краще бачимо, як глибоко в століття йдуть корені людської історії.

Але бувають події, які об'єднують всі століття, всі народи, і тоді час, безжально, на перший погляд, відмірюють земної людський шлях, немов би перестає існувати.

Тих, хто народився з 22 грудня по 20 січня, захистить ікона Божої Матері «Державна», а ангели-хранителі у них святий Сильвестр і преподобний Серафим Саровський.

Перед Твоєю Державною Іконою
Стою я, трепетом молитовним охоплений,
І Лице Твоє царствений, увінчаний короною,
Тягне до Себе мій розчулений погляд.
В годину смути і боягузтва Безславні,
Зради, брехні, зневіри і зла,
Ти нам явила Образ Твій Державний,
Ти до нас прийшла і лагідно прорекла:
"Сама взяла Я скіпетр і державу,
Сама Я їх вручу знову Царю,
Дам царству російському велич і славу,
Всіх окормляя, утішу, примирити ".
Покайся ж, Русь, злощасна блудниця ...
Омий в сльозах свій спаплюжений сором,
Твоя Заступниця, Небесна Цариця,
Тебе і грішну шкодує і зберігає.

С. Бехтеев

Бехтеев

Перед іконою Пресвятої Богородиці «Державна» моляться про правду, радости серця свого, нелицемірної любові один до одного, про світ в країні, про порятунок і збереження Росії, про заступництво трону і держави, про позбавлення від цих країв і про дарування зцілень тілесних і душевних.

Народжених з 21 січня по 20 лютого охороняють святі Афанасій і Кирило, а захистять їх ікони Божої Матері «Володимирська» і «Неопалима Купина». "Володимирська" ікона Божої Матері вже кілька століть шанується як чудотворна. Перед нею молитовно просять Богородицю про зцілення від тілесних недуг, зокрема, захворювань серця і серцево-судинної системи. За допомогою до неї звертаються під час лих, коли потребують захисту від ворогів. Перед Володимирській іконою Божої Матері в усі віки молилися про збереження Росії. У кожному будинку повинна бути ця ікона, адже вона примиряє ворогуючих, пом'якшує людські серця, сприяє зміцненню віри.

Володимирська ікона Божої Матері написана євангелістом Лукою на дошці від столу, за яким був за трапезою Спаситель з Пречистою Матір'ю і праведним Йосипом. Божа Матір, побачивши цей образ, промовила: "Віднині будуть прославляти Мене всі роди. Благодать Народженого від Мене і Моя з цією іконою нехай буде" .В 1131 році ікона була надіслана на Русь з Константинополя святому князю Мстиславу († 1132, пам'ять 15 квітня) і була поставлена ​​в Дівочому монастирі Вишгорода - давнього питомої міста святої рівноапостольної великої княгині Ольги.

Перед іконою Пресвятої Богородиці «Неопалима Купина» моляться про позбавлення від пожежі та ураження блискавкою, від лютих бід, про зцілення недуг. Ікона Богоматері «Неопалима Купина» зображується у вигляді восьмикутної зірки, що складається з двох гострих чотирикутників з увігнутими кінцями. Один з них - червоного кольору, що нагадує собою вогонь, осягнути бачену Мойсеєм купину; інший - зеленого кольору, який вказує на природний колір купини, який вона зберегла, охоплена вогненним полум'ям. В середині восьмикутної зірки, як би в кущі, зображена Пречиста Діва з Предвічним Немовлям. По кутах червоного чотирикутника зображені чоловік, лев, тілець і орел, що символізують чотирьох євангелістів. В руках Пречистої Діви сходи, притулені верхнім кінцем до Її плечу. Сходи означає, що через Богородицю на землю зійшов Син Божий, який підносить на Небо всіх віруючих в Нього.

Бувало: церковка сива
Неопалимої Купини,
У хуртовини білою присідаючи,
Блимає мені з тиші;
Перед задумливим кіотом -
Невгасимий фонарек;
І впаде легким літом
Під світлом рожевий сніжок.
Неопалима провулок
Завірюхою перлової кипить;
І Богоматір в провулок
Сльозою задумливою дивиться.

А. Білий

Ікона Іверської Божої Матері є заступницею тих, хто народився з 21 лютого по 20 березня. Ангели-охоронці у них святий Алексій і Мілентій Антіохскій. Історія Іверської ікони проглядається з першого століття, коли по невимовній любові до людей Божа Матір благословила святого апостола і євангеліста Луку написати її зображення ще за днів Свого земного життя. Преподобний Іоанн Дамаскін писав: «Святий апостол і євангеліст Лука, в той час, коли Пресвята Матір Божа жила ще в Єрусалимі і жила в Сіоні, написав живописними засобами Її Божественний і чесний спосіб на дошці, щоб, як у дзеркалі, споглядали її наступні покоління і пологи. Коли Лука представив Їй це зображення, Вона сказала: «Відтепер будуть прославляти Мене всі роди. Благодать і сила Рождшагося від Мене і Моя з вами нехай буде ». Переказ приписує кисті святого апостола і євангеліста Луки від трьох до сімдесяти ікон Божої Матері, в тому числі і Іверську.

Переказ приписує кисті святого апостола і євангеліста Луки від трьох до сімдесяти ікон Божої Матері, в тому числі і Іверську

Перед іконою Пресвятої Богородиці «Іверська» моляться про позбавлення від різних напастей і про втіху в бідах, від пожежі, про примноження родючості землі, про позбавлення від скорботи і печалі, про зцілення недуг тілесних і душевних, при важких обставинах, про допомогу хліборобам.

Народженим з 21 березня по 20 квітня треба просити захисту у ікони Казанської Божої Матері, а охороняють їх святі Софроній і Інокентій Иркутские, а також Георгій Сповідник. Ми не знаємо, ким і коли була написана ікона російської Божої Матері Одигітрії, що в перекладі з грецького означає «Путеводительница». Саме до цього типу ікон відноситься образ Казанської Богоматері. Давньоруський монах-іконописець, натхненний чином візантійської Одигітрії, написаним, як вважається, євангелістом Лукою ще за життя Богородиці, пише свій варіант цієї ікони. Її іконографія, в порівнянні з візантійської, трохи змінена. Російський варіант завжди можна дізнатися за ледь помітною теплоті, пом'якшувальною царську строгість візантійських оригіналів.

Казанська Богоматір і її святая, чудотворна, рятівна ікона (вона повертає сліпим зір, слабким дає силу) вважаються практично офіційними заступницею, захисницями Росії від зовнішніх і внутрішніх ворогів. Також в народі вважається, що молитва перед православною іконою Божої Матері захищає і звільняє молиться людина від його видимих ​​і невидимих ​​ворогів, тобто від злих людей і від нечистої сили ..

Ікони «Споручниця грішних» і Іверської Божої Матері захистять народжених з 21 квітня по 20 травня. Святі Стефан і Тамара, апостол Іоанн Богосолов є їх ангелами-охоронцями. Свою назву ікона отримала від напису, що збереглася на ній: «Аз Споручниця грішних до Мого Сина ...». Від чудотворного образу відбулося багато чудесних зцілень. Споручниця грішних означає поручництва за грішних перед Господом Ісусом Христом. Перед чудотворним образом Божої Матері «Споручниця грішних» моляться про дарування покаяння, в зневірі, розпачі і душевної скорботи, про зцілення різних недуг, про порятунок грішників.

Перед чудотворним образом Божої Матері «Споручниця грішних» моляться про дарування покаяння, в зневірі, розпачі і душевної скорботи, про зцілення різних недуг, про порятунок грішників

Вперше цей образ прославився чудесами в Миколаївському Одріна чоловічому монастирі Орловської губернії в середині минулого століття. Стародавня ікона Богоматері "Споручниця грішних" через ветхість своєї не користувалася належною шаною і стояла в старій каплиці у монастирських воріт. Але в 1843 році багатьом жителям в сновидіннях було відкрито, що ікона ця наділена, за Божим Промислом, чудотворною силою. Ікону урочисто перенесли до церкви. До неї почали стікатися віруючі і просити про лікування своїх печалей і хвороб. Першим отримав зцілення розслаблений хлопчик, мати якого гаряче молилася перед цією святинею. Особливо прославилася ікона під час епідемії холери, коли багатьох смертельно хворих, з вірою до неї притекающих, вона повернула до життя.

Якщо день народження припадає на період з 21 травня по 21 червня, треба просити захисту у ікон Божої Матері «Стягнення загиблих», «Неопалима Купина» і «Володимирська». Охороняють святі Олексій Московський і Костянтин. За переказами, ікона Божої Матері «СТЯГНЕННЯ ЗАГИБЛИХ» прославилася ще в VI столітті в малоазійському місті Адані, позбавивши від вічної загибелі розкаявся ченця Феофіла, який досяг згодом вищої духовної досконалості і прославленого Церквою в лику преподобних. Назва ікони виникло під впливом повісті «Про покаяння Феофіла, економа церковного у граді Адане» (7 століття): молячись перед образом Богоматері, Феофіл назвав її «Стягнення загиблих».

Перед іконою Пресвятої Богородиці «Стягнення загиблих» моляться про благословення шлюбу; до неї приходять з благанням про звільнення від пороків, притікає Матері з клопотанням про тих, хто гине дітей, за здоров'я і благополуччя дітей, про зцілення хвороб очей і сліпоти, від зубного болю, від лихоманки, від недуги пияцтва, при головному болю, про напоумлення відпали від віри Православної і про повернення заблуджшіх в Церква.

Ікони «Всіх скорботних радість» і Казанської Божої Матері - заступниці народилися з 22 червня по 22 липня. Святий Кирило - їх ангел-хранитель. «Всіх скорботних Радість» - одна з найпопулярніших і широко шанованих в імператорської Росії чудотворних ікон Божої Матері, що має цілий ряд значно відрізняються один від іншого іконографічних варіантів. Багато болящі і скорботні, молитовно звертаючись до Богородиці через Її чудотворний образ, стали отримувати зцілення і позбавлення від бід.

Багато болящі і скорботні, молитовно звертаючись до Богородиці через Її чудотворний образ, стали отримувати зцілення і позбавлення від бід

За звичаєм Богоматір зображують згідно словами молитви, зверненим до неї. «Помічниця ображених, які не сподіваються надеяніе, убогих заступниця, сумних втіха, спраглих кормітельніца, голих вбрання, хворих зцілення, грішних спасіння, християн усіх поможеніе і заступництво», - так ми називаємо образ, втілений на іконах «Всіх скорботних Радість».

«Помічниця ображених, які не сподіваються надеяніе, убогих заступниця, сумних втіха, спраглих кормітельніца, голих вбрання, хворих зцілення, грішних спасіння, християн усіх поможеніе і заступництво», - так ми називаємо образ, втілений на іконах «Всіх скорботних Радість»

Цариця неба і землі, скорботних розраду,
Молитві грішників почуй: в Тобі - надія і порятунок.

Загрузли ми у злі пристрастей, блукаємо в пітьмі пороку,
Але ... наша Батьківщина ... О, до неї схили всевидюче око.

Свята Русь - твій світлий будинок майже що гине,
До Тебе, Заступниця, кличемо: інший ніхто про нас не знає.

О, не покинь Своїх дітей, скорботних про надію, що
Не відверни Своїх очей від наших скорботи і страждання.

Святий Миколай Угодник і Ілля-пророк охороняють народжених з 23 липня по 23 серпня, а ікона «Покров Пресвятої Богородиці» їх захищає. У православній Русі під словом «покров» розуміється і покривало і заступництво. У свято Покрови Пресвятої Богородиці православні люди просять у Цариці Небесної захисту і допомоги. На Русі це свято було встановлене у XII столітті святим князем Андрієм Боголюбським. Дізнавшись про те, що святий Андрій, Христа ради юродивий, бачив Божу Матір, яка тримала Свій покров над православними, він вигукнув: «Не може таке велике подія залишитися без святкування йому». Свято було встановлено і відразу прийнятий всім народом в радісному переконанні, що Богородиця невпинно тримає Свій покров над землею Руської. Все життя боровся великий князь Андрій проти ворожнечі і роз'єднаності своєї землі. Свято вірив, що покров Богородиці захистить Русь "від стріл, що летять в темряві поділу нашого».

Покров Пресвятої Богородиці - велике православне свято в пам'ять про чудесне явлення Богоматері у Влахернському храмі в 910 році під час облоги Константинополя. Покров Пресвятої Богородиці - це знамення покриває нас, зміцнює, зберігає благодаті Божої. На іконі зображено хід на небеса по хмарах, до Спасителя. Хода очолює Богоматір, що тримає на руках невеликої покрив, а за Нею - сонми святих. Ікона символізує моління всієї Небесної Церкви за людський рід.

Просити захисту у ікон «Неопалима Купина» і «Страсний» слід тим, хто народився з 24 серпня по 23 вересня. Їх ангели-хранителі - святі Олександр, Іван і Павло. Ікона Пресвятої Богородиці «Страсна» отримала свою назву від того, що близько лику Матері Божої зображуються два Ангела з знаряддями страстей Господніх - хрестом, губкою, списом. Святий образ був прославлений в часи царювання Михайла Федоровича.

Святий образ був прославлений в часи царювання Михайла Федоровича

«Коли будеш благати перед тим чином з вірою, то отримаєш зцілення і ти, і багато інших».

У ікон Почаївської Божої Матері, «Неопалима купина» та «Воздвиження Хреста Господнього» повинні шукати захисту ті, хто народився з 24 вересня по 23 жовтня. Охороняє їх святий Сергій Радонезький. Чесної і Животворящий Хрест Господній був знайдений в 326 році в Єрусалимі недалеко від місця розп'яття Ісуса Христа. На згадку про цю подію 14/27 вересня Церквою встановлене свято. Переказ про набуття Хреста Христового тісно пов'язане з життям святих рівноапостольних Олени та Костянтина. Життєдайну силу Свого Хреста Спаситель показав через пожвавлення померлого, до якого був прикладений Хрест. При набутті Хреста, щоб дати можливість всім присутнім на торжество бачити святиню, патріарх споруджував (піднімав) Хрест, звертаючи його до всіх сторонах світу.

Зараз для нас хрест - священний, найголовніший і найдорожчий символ. Більше двох мільярдів людей на землі (якщо точніше - 2 мільярди 100 мільйонів - стільки на планеті християн) носять його на грудях як знак своєї причетності до істинного Бога. Дві тисячі років тому в Палестині, та й у багатьох інших місцях, хрест був всього-на-всього знаряддям страти - як зараз електричний стілець в Америці. А гора Голгофа поблизу міських стін Єрусалима була звичайним місцем приведення смертних вироків у виконання.

Близько трьохсот років пройшло з хресної смерті і Воскресіння Господа Ісуса Христа. Християнство, незважаючи на жорстокі переслідування, все більше і більше поширювалося по всій землі, привертаючи до себе і бідних і багатих, і могутніх, і слабких. Римський імператор Костянтин Великий, його батько був язичником, мати, цариця Олена, християнкою. Після смерті батька у Костянтина виникла війна з правителем міста Риму. Напередодні рішучої битви, коли стало заходити сонце, Костянтин і все його військо побачили на небі хрест, з написом - "Цим переможеш". Уві сні, вночі, Костянтин теж побачив Христа з хрестом. Господь велів йому зробити на прапорах своїх військ хрести і сказав, що він переможе супротивника. Костянтин виконав веління Боже, а здобувши перемогу і увійшовши в Рим, велів поставити на площі міста статую з хрестом в руці. З царювання Костянтина переслідування християн припинилися, а сам імператор хрестився незадовго до своєї смерті, тому що вважав себе негідним раніше прийняти це таїнство.

Святий Павло - ангел-хранитель народилися з 24 жовтня по 22 листопада. Ікони Божої Матері «Скоропослушниця» і «Єрусалимська» їх захищають. Історія ікони Божої Матері «Скоропослушниця» налічує вже понад тисячоліття. За переказами вона є сучасниці підстави афонського Дохіарському монастиря і написана в X столітті з благословення засновника обителі преподобного Неофіта. Як припускають, ікона є списком з шанованого образу Божої Матері, який перебував в місті Олександрія. Своє ім'я, відоме нині всьому православному світу, ікона отримала пізніше - в XVII столітті, коли від неї сталося диво. На Русі завжди користувалися великою любов'ю і шануванням чудотворної Афонської ікони "Скоропослушниця", адже вона прославилися чудесами. Особливо відзначалися випадки зцілення від падучої хвороби і біснування, являє швидку допомогу і розраду всім, хто з вірою до Неї притекающим.

Особливо відзначалися випадки зцілення від падучої хвороби і біснування, являє швидку допомогу і розраду всім, хто з вірою до Неї притекающим

Перед цією іконою моляться про духовне прозріння, при різних недугах, при онкологічних хворобах, про допомогу під час пологів і про годування молоком, про дітей. А перш за все моляться Скоропослушниці, коли не знають, як краще вчинити, про що просити, в розгубленості і подиві.

За благочестивому передані Церкви, деякі з древніх чудотворних образів Божої Матері були напісані дерло іконопісцем, святим апостолом и євангелістом Лукою ще во время земного життя Пріснодіві. До їх числа відносять Володимирську, Смоленську і інші ікони. Вважається, що образ Єрусалимської ікони був написаний теж апостолом Лукою, причому сталося це на Святій Землі, в Гефсиманії, на п'ятнадцятий рік після вознесіння Спасителя на небо. У 453 році образ був перенесений з Єрусалима до Царгорода грецьким царем Левом Великим. У 988 році цар Лев VI підніс ікону в дар великому князю Володимиру, коли він хрестився в місті Корсуні (нинішній Херсон). Святий Володимир дарував Єрусалимську ікону Богоматері новгородцям, але в 1571 році цар Іван Грозний переніс її в Москву в Успенський собор. Під час навали Наполеона в 1812 році ця ікона Божої Матері була викрадена і відвезений у Францію, де знаходиться і понині.

Перед іконою Пресвятої Богородиці Єрусалимська моляться в скорботі, печалі і смутку, про зцілення від сліпоти, хвороб очей і паралічу, при епідемії холери, про позбавлення від падежу худоби, від пожежі, при розслабленні, а також під час нападу ворогів.

Народжені з 23 листопада по 21 грудня мають просити заступництва у ікон Божої Матері «Тихвинская» і «Знамення». Святий Миколай Угодник і свята Варвара - їх ангели-хранителі. Тихвинська ікона Божої Матері вважається покровителькою немовлят, її називають дитячої. Вона допомагає дітям в хворобах, заспокоює неспокійних і неслухняних, допомагає їм у виборі друзів, захищає від поганого впливу вулиці. Вважається, що вона зміцнює зв'язок між батьками і дітьми. Жінкам допомагає при пологах і в період вагітності. Також до Богородиці перед Її іконою «Тихвинська» звертаються з молитвою, коли існують проблеми зачаття.

Також до Богородиці перед Її іконою «Тихвинська» звертаються з молитвою, коли існують проблеми зачаття

Одна з особливо шанованих на Русі святинь. Вважається, що цей образ був створений святим євангелістом Лукою за життя Пресвятої Богородиці. До XIV століття ікона знаходилася в Константинополі, поки в 1383 році несподівано не зникла з Влахернського храму. Згідно з літописом, в цьому ж році на Русі ікона стала перед рибалками на Ладозькому озері поблизу міста Тихвин. Чудотворна Тихвинская ікона з Тихвинского монастиря в даний час зберігається в Чикаго в США.

Ікона Божої Матері «Знамення» прославилася в XII столітті, за часів, коли російська земля стогнала від міжусобиць. Володимиро-суздальський князь Андрій Боголюбський в союзі з князями смоленським, полоцким, рязанським, муромським і іншими (всього 72 князя) послав свого сина Мстислава підкорювати Великий Новгород. Взимку 1170 року величезна ополчення обложило Новгород, вимагаючи його здачі. Після безплідних переговорів новгородці відмовилися від здачі, і розпочався бій. Захисники Новгорода, бачачи страшну силу противника і знемагаючи в нерівній боротьбі, всю свою надію поклали на Господа і Пресвяту Богородицю, так як відчували правду на своєму боці.

Перед іконою Пресвятої Богородиці «Знамення» Новгородська моляться про припинення лих, про захист від нападу ворогів, від пожеж, про захист від злодіїв і злочинців і про повернення втраченого, про позбавлення від чуми, про приборканні ворогуючих і позбавленні від міжусобної брані ..

У кожному будинку бажано мати Іверську ікону Пресвятої Богородиці (Вратарница), яка захищає будинок від ворогів і недоброзичливців. Іверська ікона Пресвятої Богородиці - одна з найбільш відомих і шанованих у православному світі. Згідно з переказами, Іверська була написана євангелістом Лукою, довгий час перебувала в малоазійської Нікеї, а з початку XI ст. невідлучно перебуває в Іверському монастирі на Святій Горі Афон (на честь якого і отримала свою назву).

невідлучно перебуває в Іверському монастирі на Святій Горі Афон (на честь якого і отримала свою назву)

Неподалік від Іверської обителі на морському березі до наших днів зберігся чудотворне джерело, який забив в той момент, коли на афонську землю ступила Богородиця; це місце називається Климентова пристань. І саме до цього місця чудесним чином, у вогняному стовпі, з'явилася по морю відома тепер всьому світу Іверська ікона Божої Матері. Про шанування цього образу свідчить хоча б той факт, що один тільки преподобний Никодим Святогорець написав чотири канону Іверської ікони Божої Матері.

Про шанування цього образу свідчить хоча б той факт, що один тільки преподобний Никодим Святогорець написав чотири канону Іверської ікони Божої Матері

Ось що пише про «вратарниця» знаменитий російський паломник-пешеходец XVIII століття Василь Григорович-Барський: «У цьому прекрасному, при внутрішніх вратах монастирських створеному храмі, в іконостасі замість наместной звичайної Богородиці стоїть якась свята і чудотворна ікона, проіменовани від стародавніх ченців Портаітісси, т. е. Вратарница, зело ужаснозрачна, з великими очосами, що тримає на лівій руці Христа Спасителя, очернелая ж на обличчі через велике число років, обаче абсолютно все являющая зображення, покровеннимі ж вся крім особи среброкованною позлаще нною одежею, і крім того поцяткована маєток цінний камінням і монетами злотом, від різних царів, князів і благородних бояр дарованими за багато її чудотворення, ідеже і Російських царів, цариць і царівен, імператорів ж і імператриць, князів і княгинь монети же золоті та інші дари повішені бачив на власні очі ».

Сімейна ікона це ікона із зображенням тезоіменних святих всіх членів семьі.Семейная ікона це святиня, яка пов'язує всіх членів сім'ї, об'єднує їх дух. Сімейна ікона це частина родового спадщини, яке передається з покоління в покоління. Присутність в будинку сімейного ікони сплочает сім'ю, зміцнює їх віру, допомагає в різних сімейних питаннях. Духовна сила такої ікони полягає в її соборності, підносячи свої молитви кожен член сім'ї молиться не тільки за себе, але і за своїх батьків, дітей і близьких.

Останнім часом традиція сімейної ікони повсюдно відроджується. На сімейній іконі святі покровителі членів сім'ї зображені всі разом. Тут як би поза часом збираються святі, які моляться про цей рід, про це сімействі. Серед них можуть бути і святі покровителі вже пішли з життя батьків - засновників роду. Для написання такого способу підбирають по іменах кожного святого, при цьому знаходять і рідкісних святих.

Віра - на то і віра, що не потребує доказів. Проте за останні дві тисячі років зібрано стільки доказів кожного епізоду євангельської історії, що засумніватися в тому, що все це відбувалося насправді, може тільки ... не дуже інформована людина.

Вчинення дива, тобто виконання молитви, перш за все, залежить від віри молиться.

Якщо у того, хто вустами вимовляє молитву, немає свідомого і серцевого звернення до Бога, то навіть перед самою чудотворною іконою молитва залишиться безплідною ...

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация