Вчені з США надрукували на 3D-принтері графеновий аерогель з високою роздільною здатністю

На відміну від інших способів, нова технологія дає можливість досягти більш високих механічних властивостей.

На відміну від інших способів, нова технологія дає можливість досягти більш високих механічних властивостей

Експерти з США створили метод 3D-друку графеном, який дозволяє домогтися високої роздільної здатності та зберегти властивості структури. Першим кроком дослідників з США є створення суміші з оксиду графену, полімеру і деяких інших елементів. Друк відбувається за допомогою методу проекційної мікростереолітографіі, коли вихідна рідка суміш розташовується в піддоні і радиться випромінювачем, що змушує полімер твердеть в зазначених точках.

Створена фахівцями структура на 3D-принтері це заготовка, яка складається з полімеру як головної складової. Після друку вона піддається піролізу, після чого майже весь полімер ліквідується, залишаючи структуру з площин графена. На кінцевому етапі полімер і графен розходиться рівномірно по матеріалу, після піролізу надрукований об'єкт зберігається, але зі зменшеним розміром.

Раніше заявлялося про намір вчених з РФ створити суглоби на 3D-принтері. За їх словами, технології в трансплантології нині вважаються новим напрямком в науковому середовищі. При вірних підходах прорив в цій сфері може статися в найближчі 10 років.


Святий Микита

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация