Вчені назвали смерть ілюзією: Що ж там, за межею?

У всі часи людей цікавила і лякала смерть. Щоб допомогти собі та іншим побороти страх перед незвіданим, людство створювало міфи, легенди, передбачення і магічні ритуали, привносячи сенс і логіку нез'ясовним поняттям. Роберт Поль Ланца, професор, який представляє приватний дослідницький університет Уейк-Форест, що в США, зробив незвичайну заяву. За його словами страх, який відчуває людина безпосередньо перед смертю, є всього лише голосом совісті, і душу після вмирання фізичного тіла чекає новий світ, і новий рівень існування.

Роберт Ланц закликає людей прислухатися до того, що не слід занадто прив'язуватися до свого тіла і культивувати страх перед смертю, так як після неї цілком можлива реінкарнація в інший часовий епосі, або навіть інший Всесвіту. Раніше вчений у спільній роботі зі своїм колективом перші в світі клонували людські ембріони на ранній стадії розвитку. Група дослідників під керівництвом Ланца змогла виростити клітини сітківки ока зі стовбурових клітин, що націлене на лікування офтальмологічних хвороб і сліпоти у людей молодого та середнього віку. З огляду на ці заслуги в галузі медицини та багато інших, можна припустити, що і ця його заява про безсмертя душі теж правдиво.

Революційної ідея про перехід душі після смерті в інший вимір не є. Ще Альберт Ейнштейн, геній всіх часів у своїй квантової теорії припустив «безсмертя» людини. Квантова фізика займається вивченням поведінки і властивостей субатомних частинок, і відкриття, зроблені в цій галузі науки, підтверджують існування енергії нефізичної природи, яка відповідає за паранормальні явища, переселення душ і життя після смерті фізичного тіла людини.


Аміт Госвамі, професор факультету теоретичної фізики університету Орегона провів в 1997 році експеримент, в якому отримав доказ, що так звані субатомні частинки наділені незалежним «розумом». В процесі експерименту, атом віддав два фотона, які рухалися в протилежні сторони, що означало - поведінка одного фотона нез'ясовним чином впливає на поведінку другого без обміну сигналами і на великій відстані.

За довгі роки до проведення вченими різного роду експериментів, люди і самі здогадувалися про вічність людської душі і її безсмертя. Досвід внетелесних подорожей, що проводиться шаманами і жерцями різних релігій підтверджував, що існують і інші світи, паралельні і невидимі оку. Думка про реінкарнацію домінує в буддизмі і індуїзмі.

Релігія, яка побудована на теорії про переродження душі пояснює всі щаблі її очищення та переходу на новий вищий рівень. В основі цього віросповідання лежить ідея про те, що людина протягом життя повинен очищати свій розум від негативних емоцій і відчужено дивитися на минущі радості і печалі, бути незалежним від впливів ззовні, і звичайно, творити добро. У разі, якщо людина прожила негідно, для напоумлення він після смерті повертався на нижчий щабель буття.


У Китаї і до цього дня вірять, що в потойбічному світі душі людей здатні переживати емоції і стають ангелами-охоронцями живуть на Землі. В церемонію поховання включений ритуал, під час якого до покійного кладуть деякі предмети домашнього начиння, або його улюблені речі. У християнстві питання про реінкарнацію душі більш суперечливий, офіційно ортодоксальна церква переродження заперечує. Хоча багато людей, досконально вивчають святе писання, стверджують, що цілком прозоро подана думка про вічне повернення. Професор Мюррей Боуен, американський психіатр і психолог цитує слова Ісуса Христа: «Не народившись заново, людина не побачить Царства Божого» В епоху язичництва на Русі повернення душ вважалося загальноприйнятим поняттям, і було дуже поширене. У старослов'янській віруванні реінкарнація представлена ​​поняттям Колородо.

Російськими волхвам, ведунами були придумані безліч прислів'їв і приказок, які відомі і в сучасності, проте вже втратили колишню глибинний сенс. «Все повертається на круги своя», «Що посієш, те й пожнеш», «Кожна дія викликає рівну йому протидію» Ці прислів'я прозоро натякають на замкнуте коло вічного повернення і відповідальності кожної людини за чистоту душі, яка є запорукою кращого життя в черговому втіленні .


Археологи, які вивчають Єгипетські піраміди так само знайшли докази того, що стародавні єгиптяни свято вірили в переродження і загробне життя. У міфології цього народу було припущення, що після смерті душа померлого повинна знати імена богів потойбічного світу і всі заклинання, вміти долати на шляху перепони. Знання ці отримували люди ще за життя, так як обов'язковим було вивчення «Книги мертвих» з докладним описом загробне царство і всіх необхідних заклинань.

Вірування стародавніх Греков були менш оптимістичні, вони все ж допускали думку про те, що життя душі після смерті людини може бути страшніше ніж при існуванні на землі. На їхню думку, людина повинна була бути незмінно добрим і чесним, щоб душа була допущена в певний прообраз раю. Стародавні греки були пройняті розумінням безсмертя, і намагалися відобразити свої здогади і почуття в міфах про Тантала, Сизифов камінь, бочки Данаид і багатьох інших.

Сучасна наука в більшості визнає існування іншого світу і повернення душ. Людям складно змиритися з втратою «оболонки» своєї або близького, але надія на те, що душа знайде наступний будинок, і не піде в небуття, цілком втішає.


Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация