«Велика війна» в 3D

Документальний цикл «Велика війна», присвячений 65-й річниці Перемоги, розповість про найважливіші події Великої Вітчизняної війни. Документальний цикл «Велика війна», присвячений 65-й річниці Перемоги, розповість про найважливіші події Великої Вітчизняної війни

До 65-ї річниці Перемоги Перший канал підготував прем'єру документального циклу «Велика війна», який розповість про найбільш значущі події і битви Великої Вітчизняної війни. Розповідь охоплює весь період війни з дня вторгнення німецьких військ на територію нашої країни до 9 травня 1945 року.

Перший фільм циклу «Велика війна», який глядачі побачать 29 березня, називається «Операція Барбаросса». 18 грудня 1940 Гітлер підписав Директиву № 21, відому сьогодні як план «Барбаросса». Широко поширена помилка, що німецькі плани потрапляли на стіл Сталіна чи не відразу після їх підписання.

Насправді, точну дату німецького нападу радянські розвідники назвати не змогли. 22 червня 1941 року німецькі війська перетнули кордон СРСР. Основні сили Червоної Армії перебували всередині країни і не змогли надати належного опору ворогу. Всього радянського народу, його армії і керівництву країни потрібно було напружити всі сили, щоб в цих умовах врятувати Батьківщину. А німецьке командування розраховувало завершити військову кампанію в Росії всього за три-чотири місяці ...

Цикл «Велика війна» був знятий з використанням 3D-анімації, яка в поєднанні з кінохронікою дозволяє донести до глядача велич подій і їх драматизм. Крім того, для відновлення епізодів, які не зафіксованих хронікою, застосовувалася постановочна реконструкція і засоби комп'ютерної графіки.

Наприклад, в одній із серій фільму показаний перехід двохсот німецьких солдатів через Дон на надувних човнах. Насправді в зйомці цієї сцени брали участь всього сім акторів, а своєю масштабністю епізод зобов'язаний останнім досягненням комп'ютерної графіки.
Найбільш складними і трудомісткими графічними сценами фільму стали події в Сталінграді, які були відтворені за допомогою 3D-анімації: масована німецьке бомбардування, що перетворила місто на руїни, смерть десятків тисяч жителів. До речі, самі зйомки проходили в сучасному Волгограді, і вже потім аніматори «руйнували» одні будівлі і «створювали» інші - все так, як було за часів Великої Вітчизняної війни.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация