Великобританія: Лондон - Британський музей

Лондон, в минулому столиця могутньої імперії, до сих пір залишається досить значним Лондон, в минулому столиця могутньої імперії, до сих пір залишається досить значним   світовим містом, і не тільки у фінансовому секторі, а також в туристичному світовим містом, і не тільки у фінансовому секторі, а також в туристичному. Він приховує в собі багато пам'яток, багато з яких заслужили б самостійні статті. Сьогодні ми представимо вам Британський музей. Музей присвячений історії людства і культурі. Його колекція є найбільшою і комплексної у світі.

Британський музей був заснований вже в 1753 році і відкритий в 1759 році. Це був перший музей в своєму роді. Він був народним, так що не належав ні церкви, ні королю. Був відкритий для громадськості, і його метою було збирати все.

На початку XIX століття почалося його велике розширення, і домінували предмети з давньої Греції , Риму і Єгипту . Музей розширював також свою площу. Було проектувати монументальна споруда в стилі неокласицизму, яке повинно було вмістити зростаючі колекції. Наприклад, в 1857 році була відкрита читальня. Сьогодні тут книги вже не знайдете, але спочатку це було місце для мільйона книг. З 2007 року читальня є наступною виставковою площею.

З 2007 року читальня є наступною виставковою площею

У 1882 році музей вступив до Товариства з дослідження Єгипту, яке в 1897 році зробило небувале відкриття, що включає тисячі предметів з щоденного життя і ювелірних виробів.

Колекція росла, і на початку ХХ століття було ясно, що нинішня будівля є недостатнім, відбулося наступне розширення шляхом покупки десяток будинків навколо нинішнього будинку, і музей придбав так свій сучасний вигляд. Сьогодні він містить приблизно 13 мільйонів експонатів. У 2013 році музей відвідало 6,7 мільйона відвідувачів, що було нинішнім рекордом. І немає нічого дивного.

Виставки, які організовує музей, є дуже цікавими. Однією зі справжніх, яка триває до 11 січня 2015 року є «Pilgrims, healers and wizards (Паломники, цілителі і чарівники)». Являє об'єкти переважно XVIII століття з області Барми і Таїланду . Показує, як виглядали різні релігійні церемонії.

Наступною виставкою, яка триває також до 11 січня 2015 року, є «Witches and wicked bodies (Відьми і грішні тіла)». Виставка показує, як зображувалися відьми в мистецтві від ренесансу по XIX століття. Серед картин, які тут знаходяться, є твори Дюрера, Гойї, Делакруа або Данте.

Серед картин, які тут знаходяться, є твори Дюрера, Гойї, Делакруа або Данте

Хоча для його відвідування не вистачить одного повного дня (вхід безкоштовний), кожен відвідувач Лондона повинен його відвідати.

Текст: Максим Куцер

Фото: Wikipedia.org: Magnus Manske , Solipsist , Intothewoods29 , M.chocchan , Andrew Dunn

Переклад: Алла Куцерова

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация