Вести.Ru: Жутковато, але красиво: в Мережі діляться знімками криваво-блакитний суперповню

Астрономи розігріли любителів рідкісних космічних явищ заздалегідь, розповівши, що 31 січня ми побачимо рідкісне Супермісяць . Повідомлялося, що вперше за 150 років співпадуть відразу три чинники: місячне затемнення, Супермісяць і поява в небі "блакитний кривавої" Місяця.

Детальніше про особливості цього астрономічного явища фахівці розповіли в програмі про погоду на телеканалі "Росія 24" .

Кому-то (як жителям Уралу і Далекого Сходу) пощастило, і вони могли на власні очі побачити, як супутник Землі ховається в її тіні, а потім знову з'являється на небі - спочатку в бордових відтінках, а потім стає все яскравіше і світліше.

Однак в Москві і багатьох інших містах європейської частини Росії людям, які цікавляться астрономією, через хмари і хуртовини в цей день довелося дивитися трансляцію цього дивного за красою явища по Інтернету.

Зокрема, її вело NASA, так що в режимі реального часу можна було спостерігати, як приблизно після 17 годин (за московським часом) з тіні Землі "по шматочках" починала з'являтися Місяць.

Зокрема, її вело NASA, так що в режимі реального часу можна було спостерігати, як приблизно після 17 годин (за московським часом) з тіні Землі по шматочках починала з'являтися Місяць

Ті ж, кому пощастило бачити вихід Місяця з затемнення своїми очима, публікували і продовжують публікувати в соцмережах фотографії цього явища.

Астрономи, тим часом, підігрівають інтерес до небесних явищ. вони повідомляють , Що в липні нас чекає ще одне унікальне місячне затемнення. Воно стане найтривалішим в XXI столітті: фаза повного затемнення супутника Землі триватиме 1 годину 43 хвилини.

Суперлуніе. Фотострічка

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация