Вибір бюджетного кольорового лазерного принтера з можливістю заправки

Вибираємо дешевий лазерний принтер з кольоровим друком.

Принтер для будинку. Який краще?

Кольоровий лазерний друк в побуті і на робочому місці поступово і міцно входить в наш світ, колись давно, більше двох десятиліть тому в наш побут міцно увійшли чорно-білі лазерні принтери, скинувши з п'єдесталу матричні, а потім і струменеві принтери. Ще зовсім недавно там, де була необхідна кольоровий друк будинку або в офісі, де не потрібно друкувати тисячі примірників щодня, альтернативи струйному (чорнильній) принтеру не було зовсім. Або була, але вельми недешево.

Останні кілька років виробники оргтехніки щосили опиралися здешевлення цієї технології - вдавалися до всіляких хитрощів, щоб тільки не дати в руки народу технології рециклінгу витратних матеріалів для кольорового лазерного друку. Але, як відомо прогрес зупинити неможливо, його можна тільки знищити, і ось вже знайдені цілком працездатні рішення, ціна заправки кольорового картриджа в лазерний побутової або офісний принтер практично зрівнялася з ціною заправки чорно-білого, і зараз я вам про них розповім по докладніше.

Отже, припустимо ви зрозуміли, що якщо негайно не заімеете свою «домашню друкарню», то справи далі не підуть і вирішили виділити з бюджету кошти на придбання обладнання. Але цього мало, і наступний етап вашої покупки на увазі вибір потрібної моделі, і придбання. Ось тут я повинен вас застерегти від необдуманих кроків, моделей принтерів друкують за допомогою лазерної або світлодіодної технології перенесення кольорового зображення на папір безліч на ринку. Практично всі виробники продають принтери з дуже малою націнкою, тому як основний прибуток витягується з продажу витратних матеріалів, тобто змінних картриджів з порошком (так званий «тонер»). А вже тут вони абсолютно не утрудняють себе в цінах, за пластмасову коробочку з кольоровим порошком вони просять часом просто непристойні гроші, і відповідно щосили перешкоджають їх заправці. Тому і важливо знати, які моделі заправити можна, а які ні, які заправити дорого і клопітно, а які недорого і швидко.

Для того, що б випадково не купити замість принтера музичний центр, потрібно хоч трохи розуміти їх особливості і характеристики. Якщо вам цього робити не хочеться, то телефонуйте фахівцям і довіряйте вибір їм, але якщо хочеться розібратися самому, то читайте далі. Оскільки ми вибираємо рішення для дому та малого офісу, то я загострю увагу саме на моделях і характеристиках саме цього сегмента ринку.

Я сподіваюся, що ви вже зрозуміли, що покупка струминного (чорнильного) принтера прямий шлях до швидкого спустошення гаманця при покупці картриджів (наповнених, судячи з ціни, добірним французьким шампанським) і проблем з вічно засихають або випливають чорнилом (зате принтери копійки коштують, скаже вам рекламний ролик в телевізорі) і зупиніть свій вибір на лазерного друку, тонер НЕ засихає, не випаровується і не протікає і витрата його на одиницю площі друку значно менше.

На що звернути увагу

Основний момент: гарненько подумайте які обсяги планується друкувати. У кожного принтера є показник того, скільки сторінок в місяць він може надрукувати без особливої ​​шкоди для своїх механізмів, і якщо не врахувати цей параметр, ви ризикуєте роботою «на знос» довести ремонтопридатність пристрою до нуля і його скоро доведеться просто викинути. Принтери сегмента цікавить основну масу покупців мають область застосування SOHO (малий офіс, домашній офіс) і кількість сторінок в місяць у них становить не більше 10-20 тисяч.

Наступна характеристика це швидкість друку: у цікавлять нас моделей вона в середньому 16-18 стор / хв для режиму чорно-білого друку формат аркуша А4, і 4-6 стор / хвилину в кольоровому, формат паперу знову А4.

Принтер або МФУ, що взяти?

Відразу потрібно вирішити, потрібно просто принтер, або МФУ (багато функціональний пристрій) принтер і сканер в одному корпусі. Це важливо, оскільки МФУ коштує істотно дорожче, відсотків на 70-90 вище від ціни принтера, але дозволяє без витрат часу робити копії документів.
Перейдемо до конкретних моделей 2013-2014 років, які без праці можна знайти на прилавках магазинів оргтехніки практично в будь-якому місті.
Дві дуже вдалі моделі - SAMSUNG CLP-365 і SAMSUNG CLT-KMYC406S. Обидві моделі використовують однаковий набір картриджів і по суті повторюють один одного з невеликими змінами. Обидва різновиди можна придбати за 180-200 доларів США, заправка одного картриджа (всього їх чотири) обійдеться вам в 10 умовних одиниць. Для успішної заправки важливо не забути «пере прошити» принтер спеціально допрацьованим програмним забезпеченням. Ця операція робиться всього один раз, і коштує не більше тисячі рублів. Повністю заправлений картридж віддрукує не менше 500 сторінок при 5% заповненні. Всього картриджів чотири, що дає в сумі ресурс друку щонайменше 2000 сторінок, що для домашнього користувача дуже немало.

Всього картриджів чотири, що дає в сумі ресурс друку щонайменше 2000 сторінок, що для домашнього користувача дуже немало

Більш «довгограюче» рішення Brother HL-3140CW - 1300 сторінок картриджі стандартні, потужність 2200 сторінок - збільшеного об'єму. Скидання лічильника віддрукованих копій в картриджі виконує не чіп в «змові» з програмним забезпеченням принтера, а маленька пластикова деталь в самих картриджах, яка додається туди при першій заправці. Цей диво принтер ви зможете купити за три сотні умовних одиниць, в будь-якому магазині побутової техніки.

висновки

Якщо вам потрібно пристрій готове відразу після включення народжувати на світ точні копії документів і фотографій без настройки і підключення до комп'ютера, і при цьому мати можливість заправки, то ваш вибір МФУ Xerox WorkCentre 6015B. Доведеться розлучитися з чотирма сотнями доларів, і на кожну заправку витрачати по 30-35 у.о. (Потрібна заміна чіпа картриджів при заправці). Модифікація для можливості заправки самого пристрою не потрібно, працювати можна відразу з коробки.
Вдалих покупок.

Який краще?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация