Вибираємо сприятливу дату весілля в листопаді за прикметами, місячним і церковним календарем

  1. Традиції та звичаї листопадової весілля
  2. Весілля в листопаді за церковним календарем
  3. Весілля в листопаді: народні повір'я і прикмети
  4. Сприятливі дні для весілля в листопаді
  5. Кращі дні для весілля в листопаді

Традиційно на Русі весільний ажіотаж починався після Покрови, 14 жовтня, і практично до кінця листопада в селища шуміли гуляння. Неспроста листопада отримав назву «весільник» - місяць весіль. Сьогодні модно проводити весільну церемонію в теплу пору року, але може варто прислухатися до народних прикмет, які обіцяють незліченних багатств і щастя парі, яка зв'язали сімейні узи в останній осінній місяць.

Традиції та звичаї листопадової весілля

Традиції та звичаї листопадової весілля

Листопада з боку релігійних звичаїв - один з найбільш вдалих місяців для одруження. Безліч християнських свят не є перешкодою для проведення вінчання.

Винятком є ​​дні з 28 листопада, коли починається Різдвяний піст і вінчатися в церкві категорично заборонено.

Обряд вінчання проводиться в церкві в будь-який понеділок, середу, п'ятницю та неділю.

Обряд вінчання проводиться в церкві в будь-який понеділок, середу, п'ятницю та неділю

І листопад якраз той місяць, коли особливих заборон на вінчання у церкві немає.

Молоді часто для весілля вибирають суботу, що дозволяє безперешкодно в неділю обвінчатися.

За стародавніми традиціями весілля в листопаді обіцяла молодим щасливий шлюб. До того ж він буде міцним і надійним. Це місяць, коли народжуються чуттєві відносини. Сім'ї, народжені в листопаді, проносять через все життя любов і прихильність, їх відносини будуються саме на тонкощі почуттів. У той час як жовтневий шлюб заснований на матеріальних взаєминах і цінностях, а вересень - на трудових.

У той час як жовтневий шлюб заснований на матеріальних взаєминах і цінностях, а вересень - на трудових

Таким прикметами є логічне пояснення, пов'язане з культом праці. У листопаді в полях закінчені всі роботи. Прийшов час для гулянь, для Милованов.

Весілля в листопаді за церковним календарем

Весілля в листопаді за церковним календарем

Традиції проведення весіль тісно пов'язані з православними свята. Є особливі дні, коли одружуватися в листопаді категорично заборонено. А є особливі дати, які вважаються особливо вдалими для створення сім'ї в листопаді.

Найбільший листопадовий свято - Осіння Казанська, який припадає на 4 листопада (тобто на 22 жовтня за старим календарем). У цей день не тільки вшановується чудотворна ікона Казанської Божої Матері, а й проводяться численні вінчання.

Пари намагаються піти під вінець саме 4 листопада, так як прикмети їм обіцяють довге щасливе спільне життя.

Богоматір захищає сім'ї, створені в це свято, від сімейних негараздів, скандалів, зрад. Вони захищені від розлучень і недоброзичливців.

Для молодят в листопаді є особливий день, коли вшановують Параскеву П'ятницю. Свято припадає на 10 листопада.

Важливим він вважається, тому що свята протегує всім жінкам і обіцяє «бабам» легку щасливе життя в шлюбі і благополучні пологи. Ось і намагалися нареченої, щоб їх весілля відбулося саме на Параскеву.

У цей день молодиці прокидалися раніше, щоб встигнути на світанку помолитися святій і попросити хорошого жениха. Молилися святий і сімейні пари з проханням зміцнити узи, захистити домашніх вогнище. Допомагала Параскева і бездітним парам, у яких після звернення до ікони великомучениці обов'язково народилися дітки.

Є ще один важливий день в листопаді - 27 листопада. У народному календарі він відзначений, як «Кудельніца». Це день, який закриває весільний сезон. Після нього починається Різдвяний піст , Коли весілля вже не проводяться.

Не встиг одружитися - молися Богу та чекай нового м'ясоїда.

Тому сватів засилали до 8 листопада, Дмитрієва дня. Весільний обряд, проведений за старовинними традиціями, складається з особливих етапів, які тісно пов'язані між собою. І якщо не встигнути засватана до Дмитрієва дня, обряд вінчання доведеться відкласти до закінчення поста.

Весілля в листопаді: народні повір'я і прикмети

Весілля в листопаді: народні повір'я і прикмети

Вийти заміж і одружуватися в листопаді за народними прикметами - вдало. Шлюб, укладений в кінці осені буде міцним і стабільним. Обіцяють звичаї і багатства таким сім'ям.

Стіл на листопадовій весіллі завжди ломився від страв і страв. Збиральна закінчилася, а заборона на вживання м'яса ще не настав. Ось і намагалися на святковий стіл виставити якомога більше різноманітних страв.

Адже за народними повір'ями саме багатий стіл обіцяв молодим фінансову стабільність, а вже коли зустрічали молодята гостей порожнім, мізерним столом і бідними частуваннями, не уникнути в подальшому сім'ї фінансових труднощів і боргів.

А ось допомогти збутися такий приймете допоможе особливий обряд. Молодят обов'язково обсипали зерном, зібраним в цьому році, яке господарі діставали зі своїх комор і засіків. Для цього брали пшеницю, жито або ячмінь. Такий ритуал допомагав парі домогтися фінансового благополуччя, і народження міцних малюків. Чи не застосовують для осипання молодих пшоно, горох і соняшник.

Звертали в листопаді увагу і на прикмети погоди. адже народні прикмети листопада , Пов'язані з природою, підказують не тільки врожаї і погоду, але і яке життя чекає молодих надалі.

Особливо раділи на весіллі дощу і снігу. І нехай такі опади - не рідкість для листопада, вони все ж обіцяють благополучний і довгий шлюб. А якщо сніг починав не просто сипати, а опускати великими пластівцями, жити родині в залишку, матеріальне благополуччя парі забезпечено.

Нареченій належало пройтися по ранковому сніжку босими ногами, щоб бути у чоловіка першою і єдиною. Але повір'я працювало, якщо цей сніг був першим.

А ось вітер, який піднімається під час весілля, що також буває в листопаді не так і рідко, не обіцяв нічого доброго.

Бути відносин вітряним, а можливо хтось з подружжя не погребує і перелюб.

Застрахуватися від наслідків такої прикмети можна. Під поріг церкви або рідного дому, куди повинні прийти молоді, заздалегідь клали відкритий замок. Після весільної церемонії замок замикають, і ховають ключ з замком в різних місцях. Їх можна закопати або втопити.

Раділи лютим морозам в день весілля. Прикмета, пов'язана з заморозками, говорить, що перший малюк народиться у молодих здоровий і міцний, ніякі хвороби йому будуть не страшні.

Хлопцеві, який вирішив одружитися в листопаді, обіцяли турботливу і люблячу дружину. Буде дружина кружляти навколо чоловіка, як той осінній листок.

Але і наречений зобов'язаний дотримати особливий ритуал. Рано вранці він брав у руки горобинову гілочку і осінній листок, і виходив з дому.

Зустрінеться йому першої жінка, віддає листок - дружина буде вірною. А якщо на зустріч буде йти чоловік, вручають гілку - родина не дізнається потреби.

Сприятливі дні для весілля в листопаді

Для тих, хто шукає, якого числа весілля в листопаді краще провести за місячним або астрологічним календарем, знайти єдиний весільний календар буде складно.

Розташування небесних світил не прив'язане до нашого звичного календарем. Тому щороку дати будуть різними.

Кращі дні для весілля в листопаді

Кращі дати для весілля в листопаді випадають на п'ятниці. П'ятницею править Венера - богиня, яка допомагає закоханим. В повний місяць і молодик весілля краще не грати.

Вибирайте вдалу дату в листопаді для одруження - це хороший спосіб повірити в прикмети і залучити сімейну удачу.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация