Вибори в Держдуму Россіі_2016 - Сайт Наука. Суспільство. оборона

8 вересня відбулося підписання попередньої угоди про взаємодію на виборах і на період роботи сьомого скликання Державної Думи між Партією Велике Отечество і партією «Батьківщина».

Лідери політичних сил - Микола Вікторович Стариков і Олексій Олександрович Журавльов зустрілися в штабі «Батьківщини» в Москві, щоб скріпити підписами намір про співпрацю та взаємодію. Угода вступить в силу тільки за умови, що його підтримає З'їзд ППО, який почне свою роботу 10 вересня в столиці Мордовії - Саранську.

Попереднє підписання договору про співпрацю обумовлено відмовою ЦВК в реєстрації федерального списку кандидатів в депутати Держдуми, висунутого Партією Велике Отечество, і висновками, зробленими відмовами Верховного Суду Російської Федерації визнати нечинною постанову Центрвиборчкому, на підставі якого ППО була виключена з виборчого процесу.

"Безумовно, ми будемо доводити свою правоту і захищати виборчі права громадян Росії, порушені ЦВК, в Конституційному Суді. Але з великою часткою ймовірності, розгляд нашого позову в КС пройде вже після єдиного дня голосування. У зв'язку з цим пропозиція партії« Батьківщина »про об'єднання зусиль на виборах і на період роботи Державної Думи 2016- 2021 рр. було прийнято до розгляду "- зазначено на сайті ППО.

Читати повністю >>

Читати повністю >>

Діяти політичним партіям в рамках закону - це не просто хороший тон, а обов'язкова умова для серйозної політичної сили.

Особливо важливо скрупульозно дотримуватися Букву закону політичним партіям в такі складні і відповідальні періоди життя країни, як сьогодні - в виборчий період. Якщо, звичайно, ви хочете, щоб вибори пройшли в нормальній атмосфері, не привели до хвилювань і, не дай Бог, до антидержавних виступів. Але якщо ваші цілі інші, як, наприклад, у партії «Парнас», то дивуватися відкритого нехтування закону під час передвиборної агітації, нічого.

Нагадаємо, 22 серпня в прямому ефірі телеканалу «Росія 1» пройшли дебати за участю шести кандидатів в депутати Державної Думи. Представник партії «Парнас» Мальцев В.В. протягом усього свого виступу відкрито ображав чинного президента Росії , Закликаючи бездоказово «садити його в тюрму» і «на кол». На адресу Володимира Путіна прозвучали звинувачення про «втравліваніі» в війни і багато інших образливі, а головне - що підпадають під дії законів РФ висловлювання, які, при належному розгляді, можуть позбавити пана Мальцева статусу кандидата в Держдуму з заміною на статус обвинуваченого в порушенні федеральних законів.

Партія Велике Отечество передала в Генеральну прокуратуру Російської Федерації заяву за підписом лідера ППО Миколи Вікторовича Старикова з вимогою провести перевірку висловлювань представника партії «Парнас» Мальцева В.В.

Крім того, Партія Велике Отечество, єдина з політичних партій Росії продовжує боротьбу за право участі у виборах в Державну Думу Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання, які відбудуться 18 вересня.

31 серпня Партія Велике Отечество подала апеляційну скаргу на рішення Верховного суду РФ, який відмовив у задоволенні вимог ППО про визнання нечинним Постанови Центрвиборчкому від 22 червня 2016 №13 / 108-7. Шостого вересня, о 15:00 відбудеться судове засідання по апеляції ППО. Випереджаючи слухання, Партія Велике Отечество надала для загального ознайомлення текст рішення Верховного Суду від 25.08.2016 та коментар професійного юриста.

Читати повністю >>

За три тижні до голосування рейтинг «Єдиної Росії» різко впав, з'ясував «Левада-центр» (ініціативний опитування 1600 чоловік в 48 регіонах 26-29 серпня 2016 р методом особистого інтерв'ю вдома; статистична похибка не перевищує 3,4%): частка росіян, готових проголосувати за партію влади на виборах до Держдуми, за останній місяць зменшилася з 39 до 31% всіх опитаних і з 57 до 50% тих, хто на вибори точно прийде і вирішив, за кого голосує.

Одночасно настільки ж помітно (з 55 до 48%) знизився і рейтинг схвалення діяльності очолює список єдиноросів Дмитра Медведєва на посту голови уряду. Рейтинг же президента Володимира Путіна залишився без змін (82%).

ВЦИОМ і ФОМ не фіксують різке зниження рейтингу «Єдиної Росії».

У самій «Єдиній Росії» впевнені, що її рейтинг - похідна від рейтингу Путіна. Рейтинг схвалення Медведєва нижче 50%, це дуже погано для партії влади, їй необхідно посилити прив'язку до Путіна, кинути всі сили на роз'яснення, що вона партія Путіна.

Виборець спостерігає за успіхами Путіна на зовнішній арені, бачить погіршення всередині, але Путіна в цьому звинувачувати не буде, а ось Медведєва і «Єдину Росію» покарати може, каже професор Європейського університету Санкт-Петербурга Григорій Голосів: «Роль думських виборів в політичній системі не дуже велика, але, якщо у Путіна буде серйозна причина, неважливий результат «Єдиної Росії» може бути використаний як привід для кадрового рішення ».

Коментар від "Наука. Суспільство. Оборона": раніше про достатні "приводи для кадрового рішення" ми писали в патріотичної зведенні , Аналізуючи результати прямого ефіру з Президентом Росії Володимиром Путіним 14 квітня 2016 р

Читати повністю >>

Рішення Центрвиборчкому про відмову в реєстрації федерального списку Партії Велике Отечество на виборах в Державну Думу позбавило громадян Росії можливості голосувати не за порожні обіцянки, що роздаються парламентськими фракціями протягом двох десятків років, а за реальні справи молодих патріотів-державників. Постанови, написані під диктовку чинного складу Держдуми для збереження свого становища, закрили для виборців можливість використовувати свій голос на виборах, щоб змінити ситуацію в країні. Виборців залишили без Великого Вітчизни . У зв'язку з цим керівництвом партії було прийнято рішення створити умови для альтернативи вибору. створено сайт ZAPVO.RU , Щоб кожен з вас міг підтримати Партію Велике Отечество в єдиний день голосування 18 вересня.

Вас неможливо позбавити голосу! Завдяки сайту та всупереч рішенню ЦВК може визнати реальне число підтримують погляди, ідеї та цілі ППО громадян. ZAPVO.RU - це, по суті, електронна версія виборчого бюлетеня, до якого внесено Партія Велике Отечество. Партія Велике Отечество дала кожному можливість альтернативи вибору.

Читати повністю >>

джерело: Партія Велике Отечество

джерело:   Партія Велике Отечество

Рішенням, прийнятим на 36-му засіданні ЦВК Росії 12 серпня, відмовлено в реєстрації федерального списку кандидатів в депутати Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання, висунутого політичною партією «Всеросійська політична партія« ПАРТІЯ ВЕЛИКЕ ОТЕЧЕСТВО »і федерального списку кандидатів в депутати Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання, висунутого політичною партією «Всеросійська політична партія« Союз Праці ».

Центрвиборчком перевірив дотримання вимог Федерального закону політичною партією «ПАРТІЯ ВЕЛИКЕ ОТЕЧЕСТВО» при висуненні федерального списку кандидатів. З повідомленням з даного питання виступив член ЦВК Росії Антон Лопатин.

Член Комісії повідомив, що 3 серпня партія представила в Центрвиборчком документи для реєстрації федерального списку кандидатів, у тому числі 200 963 підписи виборців, зібраних на підтримку висування зазначеного федерального списку. Для перевірки вимог Федерального закону до збору підписів виборців і оформлення підписних листів, достовірності відомостей про виборців і підписів виборців, що містяться в підписних листах, було відібрано 40 000 підписів, з яких в результаті перевірки 5 580 (13,95%) підписів було визнано недостовірними і (або) недійсними по 26 з 44 кодів порушень, визначених Центральною виборчою комісією.

Для перевірки вимог Федерального закону до збору підписів виборців і оформлення підписних листів, достовірності відомостей про виборців і підписів виборців, що містяться в підписних листах, було відібрано 40 000 підписів, з яких в результаті перевірки 5 580 (13,95%) підписів було визнано недостовірними і (або) недійсними по 26 з 44 кодів порушень, визначених Центральною виборчою комісією

«Нашій партії трохи більше трьох років, ми вперше беремо участь в такому досить масштабному заході як збір більше 200 000 підписів виборців. Окремо я хотів би сказати про членів Робочої групи, яка працювала з нашими підписами. Це професіонали своєї справи. Тому величезне спасибі Центральної виборчої комісії і всім співробітникам.

Ми дійсно визнаємо, що порушення були, все по закону, все чесно », - заявив співголова партії Олександр Куринов.

Читати повністю >>

Постановою ЦВК Росії від 5 серпня 2016 р №33 / 322-7 відмовлено в реєстрації федерального списку кандидатів в депутати Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання, висунутого політичною партією «Загальноросійська політична партія« ВОЛЯ ».

Федеральний список кандидатів в депутати Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання, висунутий політичною партією «Загальноросійська політична партія« ВОЛЯ », завірений постановою Центральної виборчої комісії Російської Федерації від 15 липня 2016 року № 22 / 199-7 в кількості 278 осіб.

3 серпня 2016 року уповноваженими представниками політичної партії «Загальноросійська політична партія« ВОЛЯ »в Центральну виборчу комісію Російської Федерації були представлені документи для реєстрації федерального списку кандидатів в депутати Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання, висунутого політичною партією« Загальноросійська політична партія «ВОЛЯ» , в тому числі 40 687 підписів виборців, зібраних на підтримку висування зазначеного федерального списку кандидатів.

Тим часом, відповідно до пункту 3 статті 44 Федерального закону на підтримку висунення політичною партією, на яку не поширюється дія частини 2 зазначеної статті, федерального списку кандидатів повинно бути зібрано не менше 200 тисяч підписів виборців.

Недостатня кількість достовірних підписів виборців, поданих на підтримку висування федерального списку кандидатів, є підставою відмови в реєстрації федерального списку кандидатів (пункт 14 частини 3 статті 50 Федерального закону).

Напередодні, 3 серпня, ЦВК РФ опублікував інформацію, що лише три з чотирьох партій представили зібрані підписи виборців (Партія Велике Отечество, "Союз Праці" і "ВОЛЯ"). Чи не представила документи з підписами до Центрвиборчкому у встановлені терміни "Рідна партія". І хоча на сьогоднішній день офіційна інформація ЦВК Росії про відмову в реєстрації федерального списку "Рідної партії" відсутній (не приведена інформація і на сайті партії ), Зрозуміло, що передвиборну кампанію продовжують на поточний момент вже лише 18 з 24 стартували політичних партій: «Політична партія не представила в Центральну виборчу комісію ніяких документів. Після цього повідомлення [про виявлені недоліки] буде прийнято рішення про відмову в реєстрації », - пояснив член Центрвиборчкому Євген Шевченко, який представив інформацію з даного питання на 33-му засіданні ЦВК 5 серпня 2016 року.

джерело: ЦВК Росії

джерело:   ЦВК Росії

4 серпня 2016 року Голова Центрвиборчкому Елла Памфілова ознайомилася з ходом перевірки підписів, поданих політичними партіями Всеросійська політична партія «ПАРТІЯ ВЕЛИКЕ ОТЕЧЕСТВО» і Всеросійська політична партія «Союз праці».

Процедуру здійснювали члени Робочої групи по прийому і перевірки виборчих документів, що подаються уповноваженими представниками політичних партій до ЦВК Росії при проведенні виборів депутатів Державної Думи сьомого скликання, і профільні експерти, в тому числі почеркознавці.

Перевірка підписів проводилася під керівництвом глави Робочої групи, секретаря Центрвиборчкому Майї Гришиной, заступника керівника Робочої групи, члена ЦВК Росії Євгена Шевченка та члена Робочої групи, члена ЦВК Росії Антона Лопатіна.

Елла Памфілова поцікавилася у уповноважених представників політичних партій, чи є у них претензії до процедури перевірки підписних листів. Претензій не було. Вони відзначили чіткість проведення процедури і доброзичливе ставлення представників Центрвиборчкому.

Голова ЦВК Росії також ознайомилася з роботою Почеркознавці та інших учасників процедури. Вона подякувала колегам і експертів, наголосивши на важливості дотримання законодавства та захисту прав усіх учасників виборчого процесу.

джерело: ЦВК Росії

джерело:   ЦВК Росії

3 серпня 2016 року завершився термін подання до ЦВК Росії політичними партіями документів на реєстрацію федеральних списків кандидатів. Чотирьом політичним партіям, списки яких раніше запевнив Центрвиборчком, в комплекті документів було необхідно також представити і підписні листи на свою підтримку, що містять не менше 200 тисяч підписів виборців.

В останній день до Центрвиборчкому здали документи, в тому числі підписні листи, три політичні партії: Всеросійська політична партія «ПАРТІЯ ВЕЛИКЕ ОТЕЧЕСТВО», Всеросійська політична партія «Союз праці» і Загальноросійська політична партія «ВОЛЯ». Дану інформацію опублікувала ЦВК Росії та Партія Велике Отечество .

На інформаційних ресурсах партій «Союз праці» і «ВОЛЯ» актуальні відомості з даного питання за станом на 4 серпня не представлені.

Центральна виборча комісія Російської Федерації і Контрольно-ревізійна служба при ЦВК Росії у взаємодії з перевіряючими органами проведуть перевірку комплектності документів та достовірності поданих в них відомостей, після чого Комісія повинна прийняти рішення про реєстрацію або про відмову в реєстрації федеральних списків кандидатів.

Нагадаємо, що раніше з 24 політичних партій, які провели з'їзди з питань висунення списків кандидатів на виборах депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання, документи для запевнення федеральних списків кандидатів і списків кандидатів в одномандатних виборчих округах представили в ЦВК Росії 22 політичні партії.

ЦВК Росії запевнив списки кандидатів 20 політичних партій. Оскільки, за інформацією ЦВК Росії, з 4 політичних партій, яким було потрібно представити 200 тис. Підписів, здали документи лише три зазначені вище партії, то кількість партій, які продовжують виборчу кампанію, скоротилося до цього моменту до 19 політичних партій.

джерело: ЦВК Росії , Партія Велике Отечество .

Як визначити популярність політичної партії? Очевидно, саме вірне мірило популярності - вибори. Підведення підсумків кампанії по виборах в депутати Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації VII скликання принесе чимало сюрпризів у справі того, які політичні сили дійсно популярні в нашому народі. Але ж політичний процес йде постійно. Ні, адже не повинно бути такої ситуації, коли рівно раз в п'ять років партія проявляє активність і виявляється у виборчому бюлетені.

Якщо партія по-справжньому популярна у виборця, то він цікавиться її діяльністю і життям постійно. Звичайно, далеко не всі виборці виявляють таку цікавість і таку активність, але їх все одно буде багато в чисельному вираженні. Адже виборців у нас десятки мільйонів і навіть невеликий відсоток самих цікавляться і найактивніших дасть в результаті значні цифри.

Це з одного боку. А з іншого - подобається це нам чи ні, але комунікаційні технології і зокрема соціальні мережі відіграють у житті суспільства все більшу роль. З них люди дізнаються новини, в них спілкуються один з одним. У соцмережах громадяни висловлюють і свої політичні симпатії.

Сьогодні в Росії є чотири думські партії. Їх прийнято називати «великою четвіркою». Це «Єдина Росія», КПРФ, ЛДПР і «Справедлива Росія». При оцінці їх перспектив у йде виборної кампанії в Держдуму багато експертів сходяться в тому, що у трьох партій проблем з потраплянням в Думу проблем не буде. Про те ж говорять результати соціологічних досліджень. Проблеми з проходженням до парламенту можуть виникнути тільки в однієї - у «Справедливої ​​Росії». Згідно соціологам ця партія сьогодні може розраховувати на симпатії 5,0-6,5% виборців. Тобто «Справедлива Росія» балансує на межі. Адже бар'єр проходження списку партії в Державну Думу - 5% голосів громадян Росії.

Крім поглядів експертів і соціологів, які користуються традиційним інструментарієм, пропонується оцінити популярність політичних партій, виходячи з інтерес громадян Росії (тобто виборців) до даної організації в соціальних мережах.

Крім поглядів експертів і соціологів, які користуються традиційним інструментарієм, пропонується оцінити популярність політичних партій, виходячи з інтерес громадян Росії (тобто виборців) до даної організації в соціальних мережах

Як видно, згідно зі статистикою добової відвідуваності сайтів від LiveInternet, перші п'ять політичних партій розташувалися наступним чином:

  1. "Єдина Росія"
  2. КПРФ
  3. Партія Велике Отечество
  4. ЛДПР
  5. "ЯБЛУКО"

Повний рейтинг доступний за посиланням: http://www.liveinternet.ru/rating/ru/parties/

Залишається дочекатися результатів виборів і оцінити наскільки взаємопов'язані популярність інтернет-ресурсів партій і фактичне голосування громадян Росії.

Залишається дочекатися результатів виборів і оцінити наскільки взаємопов'язані популярність інтернет-ресурсів партій і фактичне голосування громадян Росії

15 липня ЦВК Росії завершила прийом документів, пов'язаних з висуненням кандидатів у депутати Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Раніше, 14 липня, відкриваючи 21-е засідання ЦВК Росії, Голова Комісії Елла Памфілова поінформувала про підсумки прийому документів про висунення від політичних партій. «Після закінчення 13 липня ми завершили прийом документів. З 24 партій, які провели з'їзди і заявляли про свої наміри брати участь у виборчій кампанії, по завершенні цього етапу документи здали 22 партії. З них 3 партії представили списки кандидатів тільки по одномандатних округах, одна з партій представила тільки федеральний список кандидатів.

Дві партії - «Добрих справ, захисту дітей, жінок, свободи, природи і пенсіонерів» і Партія «НАРОД ПРОТИ КОРУПЦІЇ» в кінцевому підсумку документи не представили. Були зауваження, дали їм можливість виправити помилки і донести документи, але вони цією можливістю не скористалися », - повідомила Елла Памфілова.

Розглянувши документи, представлені в Центрвиборчком для запевнення федерального списку кандидатів в депутати Державної Думи сьомого скликання, висунутого політичною партією «Політична партія« РІДНА ПАРТІЯ », Комісія прийняла рішення направити в партію Повідомлення про виявлені недоліки в документах. Інформацію з питання представив член ЦВК Росії Сергій Сироткін. Він пояснив, що у 23 кандидатів з федерального списку кандидатів не представлені документи, передбачені частиною 5 статті 42 Федерального закону «Про вибори депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації», в тому числі заяву про згоду балотуватися.

Також Голова Комісії зазначила, що у зв'язку з появою публікаціями і численними питаннями щодо оподаткування виплат фізичним особам з виборчих фондів кандидатів у депутати Державної Думи сьомого скликання, ЦВК Росії готує запит в Федеральну податкову службу Росії з проханням представити позицію з даного питання. «Ми зі свого боку вважаємо, що статус виборчих фондів є рівним, незалежно від того, створюється він політичною партією або кандидатом, а також незалежно від рівня виборів, на яких балотується кандидат», - пояснила Голова Центрвиборчкому.

джерело: ЦВК Росії

джерело:   ЦВК Росії

Центрвиборчком Російської Федерації запевнив федеральний список кандидатів и список кандидатів по одномандатних округах Партії "Велике Отечество" для участі у виборах депутатів Держдуми сьомого скликання. Таке рішення було прийнято на засіданні комісії 12 липня.

"Засвідчити федеральний список кандидатів в депутати Державної Думи в кількості 345 осіб", - йдеться в постанові ЦВК .

На цьому ж засіданні Центрвиборчком запевнив список одномандатників партії Велике Отечество по 24 округах.

Загальнофедеральних частину списку складається з максимально можливих 10 кандидатів, її очолює голова партії, Микола Стариков.

Читати повністю >>

Читати повністю >>

Володимир Путін 27 червня 2016 року прийняв участь в XV з'їзді Всеросійської політичної партії «Єдина Росія».

В рамках роботи з'їзду, зокрема, була затверджена передвиборна програма партії і представлені партійні списки кандидатів на виборах в Державну Думу VII скликання.

Навіщо Путіну брав участь в з'їзді? Це питання задавали багато. Думки, безумовно, теж були різні.

Коментарі, оцінки, висновки та думки узагальнило видання "Наука. Суспільство. Оборона"

Читати повністю >>

Як визначити популярність політичної партії?
Навіщо Путіну брав участь в з'їзді?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация