Вибори-2019: навіщо проросійські сили об'єднуються і яка основна мета Кремля

  1. Відео Кремль пробирається до керівництва України, ховаючись за спинами багатіїв

На посаду президента вони, об'єктивно, не претендують.

до виборів Президента України рівно півроку, вони заплановані на 31 березня 2019 року. Є ідеї перенести їх на більш пізній термін, але поки офіційно не озвучені. Отже, маємо 6 місяців до часу коли народу дають право вибирати собі нових слуг.

Частина кандидатів вже оголосила про свою участь, частина коливається, ще одна вичікує офіційного старту кампанії, йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень. Закон призначає її на останні дні грудня, прямо напередодні Нового року.

Пряме рекламне рух вже почали екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко і великий промисловець Сергій Тарута. Їх бігбордами, без перебільшення, прикрашена вже вся країна. Тимошенко невпинно продукує передвиборні обіцянки, переважно в рідній їй газової галузі, і на цьому тижні відзначилася нової: в разі обрання зберегти транзитну трубу і ліквідувати компанію "Нафтогаз України".

"Після того, як народ України прибере Порошенко з посади президента, газотранспортна система, так само як" Криворіжсталь ", як шельф Чорного моря, буде повернута Україні. І я це стверджую як зобов'язання. Через півроку перше що ми зробимо, ми ліквідуємо НАК" Нафтогаз "як посередника, який не потрібен.

Більшість кандидатів критикують чинну владу і, зокрема, президента Петра Порошенка. Він сам ще не оголошував своїх намірів, хоча його соціальну рекламу вже бачив чи не кожен. Гасло "Мова, Армія, Віра" - фактично і є його стратегічним планом. Поки що президент просто виконує свою функцію, на цьому тижні, наприклад, дипломатичну, на полях Генеральної асамблеї ООН, і це цілком вписується в обидва графіка: і виборчий, і робочий.

Відео Кремль пробирається до керівництва України, ховаючись за спинами багатіїв

Проміжні результати ще неоголошеної президентської гонки - серед топ-новин тижня. Є велика підозра, що за спинами Юрія Бойка і Вадима Рабиновича впевнено і наполегливо пробирається до керівництва державою господар Кремля. Об'єднання Ахметова, Колесникова, Фірташа, Льовочкіна, Новинського, Колесникова і Медведчука в одній силі максимально готовий підтримати Кремль.

Об'єднання Ахметова, Колесникова, Фірташа, Льовочкіна, Новинського, Колесникова і Медведчука в одній силі максимально готовий підтримати Кремль

Найцікавіші в цьому списку не політики, а артисти - Вакарчук і Зеленський . Їх немає на реальному політичному полі, але вони вже міцно засіли в головах виборців. Тому політтехнологи і великі спонсори вже конвертують на своїх рахунках їх рейтинги в реальні шанси. Поки що тільки в шанси. Бо почути їх тверде: "я йду в президенти" ще не вдалося.

Хоча лідер "Океану Ельзи" на днях виступив з програмною статтею , Де запропонував цілком собі президентське послання народу. За його словами, тотальна судова реформа і запрошення іноземців суддями повинні дати поштовх для розвитку України. Анатолій Гриценко і інші кандидати поки акумулюють ресурси, включаючи зі штабними в регіонах.

Але одна з найцікавіших особливостей політичної осені 2018 го - розклад сил в умовному опозиційному, проросійському таборі. І тут ми здається побачили основну і приховану загрозу.

"Домовляються три групи: група Льовочкіна, група Ахметова і група новоприбулого Медведчука-Рабиновича. Вони домовляються про те, щоб висунути свого єдиного кандидата, звичайно, що кожна ця група має свого якогось кандидата", - розповідає експерт-політолог Олексій Голобуцький.

Вадим Рабинович готується до президентських перегонах в компанії з Віктором Медведчуком, після появи якого в партії "За життя" її покинув засновник цієї сили Євген Мураєв . Віктор Медведчук відомий українцям своїми родинними зв'язками з Володимиром Путіним і відверто проросійськими поглядами. Він - не новачок в публічній політиці, проте його проекти досі не отримували широкої підтримки народу, згадати хоча б долю блоку "Не так!".

Преса вказує на тотальне неприйняття заходом фігури Медведчука. Навіть горезвісний Пол Манафорт називав його токсичним для інтересів Януковича. Підхід американців навряд чи змінився і тепер, тому фігура Медведчука є предметом переговорів, в тому числі і з Рінатом Ахметовим, головним донором "Опозиційного блоку". Бізнесмену Ахметову проблеми на Заході не потрібні. Біда в тому, що такий кандидат - це ідеальний суперник у другому турі для будь-якого прозахідного політика, включно з чинним президентом. І все б нічого, якби життя закінчувалася на президентських виборах. Але у проросійських сил є план Б.

"Об'єднує їх бажання повернутися у владу, це абсолютно логічно, так ?! Президентом вони не зможуть зробити свого кандидата, це теж абсолютно логічно - кандидат від цих сил програє всім практично .. Тому головна мета - це парламентські вибори", - підкреслює Голобуцький.

Президентські лише трамплін для парламентських виборів. Вони заплановані буквально через кілька місяців після президентських виборів - на останні вихідні жовтня наступного року.

Цю думку підтверджує і один з небагатьох публічних опозиціонерів, давній соратник Медведчука Нестор Шуфрич. За його словами, спільними зусиллями партія "За життя" і "Опозиційний блок" мають шанс на реванш - завести в наступну Раду велику фракцію і спробувати зайняти два інших вищих крісла в Україні.

"Давайте відверто. Навіщо політична сила йде на вибори? Щоб отримати ключову посаду. Ключових посад після президентської кампанії буде дві: прем'єрство і спікерство. Безумовно, ми будемо боротися за те, щоб отримати одну з цих позицій або обидві", - розповів він в інтерв'ю виданню "Лівий берег".

Якщо злиття опозицій відбудеться, то ця сила отримає великі можливості, від фінансових до медійних. Ріната Ахметова авторитетне видання Bloonberg назвало найбагатшим українцем, він єдиний, хто в цьому році, під час війни, не тільки потрапив в список найбільших багатіїв планети, а й, на відміну від них, за минулий рік свої доходи збільшив. І поки він коливається, об'єднання Ахметова, Колесникова, Фірташа, Льовочкіна, Новинського, Колесникова і Медведчука в одній силі максимально готовий підтримати Кремль. Для нього це мало не ідеальна військова операція, для якої не шкода ні грошей, ні часу. Телеканали 112 і NewsOne , Які пов'язують з проросійськими власнікамім, дають Кремлю ще й вплив на медіа .Видержіт чи Україна таку атаку і хто відверто стане під ці російські прапори побачимо вже скоро.

Сергій Швець

Об'єднує їх бажання повернутися у владу, це абсолютно логічно, так ?
Навіщо політична сила йде на вибори?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация