Від інженера до бізнес-леді. Історія успіху страхового брокера

Перші кроки в бізнесі Тетяна зробила в 1990 році. Чоловік - інженер, вона - в декретній відпустці. Часто траплялося так, що нема на що було купити продукти. Вона придбала у сусідки вживану вязальную машинку, прилаштувала її на підвіконні маленької кімнати в гуртожитку і стала в'язати речі на продаж.

«Майже всі виручені гроші йшли на продукти», - згадує Тетяна Шуман.

Але молодій жінці, інженеру-конструктору за освітою, таке заняття було нецікаво: вона з нетерпінням чекала, коли повернеться на улюблену роботу після декретної відпустки. А коли зібралася повертатися, її скоротили в зв'язку з ліквідацією підприємства.

Влаштуватися на роботу за фахом не представлялося можливим: інженери були затребувані. І тут на очі Тетяні потрапило оголошення: требуются работники в приватне страхове агентство. Вона зацікавилася.

«Я пішла в бібліотеку, вивчила всю історію страхування і закохалася в цю справу. Мені імпонувала ідея допомоги потрапили в біду », - пояснює вона.

Мені імпонувала ідея допомоги потрапили в біду », - пояснює вона

І ось з липня 1992 року Тетяна Шуман - в страховій сфері. Працювала керівником представництва великих страхових компаній країни, але в 2012 році вирішила відкрити свій власний бізнес. Так в Пінську з'явився перший регіональний страховий брокер в Білорусі.

А через два роки Тетяну чекало чергове випробування: в законодавстві з'явилася вимога, згідно з яким статутний фонд компанії повинен бути збільшений до 25 тисяч євро. Таких грошей не було: все вкладалося в розвиток фірми. Потрібно було приймати рішення. До компанії проявив інтерес іноземний страховий брокер, переговори тривали довго, але в останній момент через ситуацію в Україні потенційні акціонери передумали.

Тетяна була в паніці. Хотілося зберегти колектив, допомагати клієнтам. Було величезне бажання працювати в цьому напрямку і далі. І вихід знайшовся: після переговорів з декількома компаніями фірма з Пінська об'єдналася з великим брокером зі столиці.

У цьому році 25 років, як Тетяна Шуман займається страхуванням. Крім цього бізнесу у жінки є хобі - агроекотуризму. Вже 9 років вона є господинею садиби в Пинском районі, куди поспішає кожні вихідні.

«Я купила цей запущений будиночок і просто закохалася в село. У мене коріння абсолютно не білоруські. Але мені настільки захотілося, щоб білоруська мова жив, щоб білоруське село жила, що я зібрала всі свої сили, хоча до цього побудувала будинок, за який сплачую кредит, взяла ще один кредит, зробила ремонт. При моєму активному способі життя я б не витримала, якби у мене не було села », - зізнається бізнес-леді.

Своєю історією Тетяна Шуман поділилася під час бізнес-зустрічі проекту «успішно» з розвитку та підтримки білоруського жіночого підприємництва, яка пройшла в Бресті 28 квітня. У ній взяли участь понад 30 жінок з Брестського регіону. Раніше аналогічне захід пройшов в Мінську, на черзі - інші обласні центри. Реалізовує проект «Білінвестбанк» спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация