Види чоловічих трусів

  1. Чим цікаво чоловіча білизна Еволюція чоловічої нижньої білизни, звичайно, не настільки багата і різноманітна,...
  2. Зміна звичок, або На кого все це розраховано
  3. Хто обходиться без білизни, або Сучасні факти про трусах

Чим цікаво чоловіча білизна

Еволюція чоловічої нижньої білизни, звичайно, не настільки багата і різноманітна, як жіночого. Але і тут є дуже багато цікавих фактів. Замислюючись над тим, звідки до нас прийшли популярні сьогодні види чоловічих трусів, можна побачити простежити пласт історії костюма. При цьому сучасні дизайнери часто повертаються до тих чи інших тенденцій в моді, щоб знайти ідеї для подальшого вдосконалення чоловічих трусів.

Від моменту застосування стегнах пов'язок чоловічі труси пройшли довгий шлях. Сьогодні це зручна річ, оптимальним співвідношенням функціональні і естетичні якості.

З відомих світу видів трусів найпопулярнішими стали:

  • класичні сімейні;
  • плавки-бріфи;
  • шорти-боксери.

Крім них є: сліпи, стрінги, Хіпс, велосипедні та ексклюзивні моделі еротичної білизни.

Існуюче різноманіття грунтується не тільки на формальний характер моделей. Скоріше справа в тому, що в силу консервативної природи багато чоловіків, одного разу вибравши для себе вид трусів, рідко коли змінюють його на інший. Адже одяг і білизна підбираються відповідно до способом життя, звичками, особливостями тактильних і візуальних переваг.

Звідки що сталося

Розглядаючи, як з'явилися в чоловічому гардеробі форми нижньої білизни, можна виділити наступні етапи.

  • Пов'язка на стегнах і спідниця-схенти. З'явилися в найдавніших цивілізаціях і використовувалися для захисту чутливих органів під час полювання і від спеки. Пізніше для більшої функціональності і свободи рухів пов'язка деформувалася в смужку тканини, яку протягували між ніг і закріплювали на поясі. Це прообраз такого популярного виду трусів як плавки.

    Це прообраз такого популярного виду трусів як плавки

  • Довгі матерчаті штани. Вважалися одягом варварів, оскільки були винайдені кочовими племенами північних народів. Основний їх функцією було забезпечувати комфортне сидіння на коні і збереження тепла тіла. У майбутньому цей принцип відродиться в моделі кальсони і сучасного термобілизни.
  • Укорочені широкі штани. Вкоротити штанини зажадала мода Відродження. Пов'язано це з розвитком ткацького і швейного справи. Щоб підкреслити красу ніг, надягали панчохи (часто різнокольорові), привернути увагу до чоловічому достоїнству допомагав гульфик. І зараз, дивлячись на костюм впливових осіб на старовинних портретах, можна помітити короткі пишні штани, своєю формою нагадують сучасні чоловічі труси-сімейки з яскравою смужкою тканини посередині.
  • Обтягуючі лосини. Костюм епохи наполеонівських воєн став прабатьком аналогічного спортивного вигляду трусів. До цього часу в Європі вже розвивається виробництво трикотажу - м'якої гігроскопічної тканини, ідеальною для нижньої білизни. Пізніше, коли мануфактурщиков поставлять її на потокове виробництво, відбудеться справжня революція в текстильному виробництві і моді.

Деякі види чоловічих трусів з'являлися завдяки тій чи іншій професії. Так нирці за перлами, гімнасти і танцюристи прагнули носити на тілі якомога менше тканини. Щоб ніщо не обмежувало рухів або не відволікало уваги від краси тіла. Найчастіше вони обмежувалися вузькою смужкою тканини, закріпленої на міцну нитку. Сучасні чоловічі труси-стринги - приклад еволюції такого підходу.

Зміна звичок, або На кого все це розраховано

У виборі одягу і особливо нижньої білизни люди набагато більш консервативним, ніж хочуть здаватися. Свої поведінкові і професійні звички ми часто переносимо в побутову сферу.

Отже, розглянемо види чоловічих трусів в залежності від уподобань їх власників.

  • Боксери або сімейні чоловічі труси можуть бути більш-менш вільного крою. Вони повністю закривають тіло від попереку до початку стегон. Як правило, дихаючі, м'які. Увійшли в моду від форми фізкультурників 1920-30 років. Не утрудняють рухів і не натирають шкіру. Іноді з успіхом замінюють домашній одяг. Підходять під широкі штани, тренувальні штани, піжаму. Більш прилеглі до тіла моделі ідеальні для класичних брюк і джинсів.

    Більш прилеглі до тіла моделі ідеальні для класичних брюк і джинсів

  • Укорочені боксери або Хіпс. Ці чоловічі труси повністю закривають пахову область і сідниці від попереку до початку лінії ніг. У поєднанні з одягом більш універсальні, ніж семейники. Підходять під практично будь-які джинси, класичні брюки, спортивний костюм, шорти. Деякі моделі мають підтягуючим і приподнимающим ефектом. Так що вибирайте їх в залежності від того, що саме ви хочете підкреслити за допомогою чоловічих трусів, а що - замаскувати.

    Так що вибирайте їх в залежності від того, що саме ви хочете підкреслити за допомогою чоловічих трусів, а що - замаскувати

  • Плавки як варіант білизняних чоловічих трусів ідеальні для джинсів низькою посадки, обтягує спортивної форми, коротких шортів, велосіпедок. Гігієнічні і зручні.

    Гігієнічні і зручні

  • Стрінги і їх крайній варіант - бандаж. Професійні чоловічі труси підходять для спецодягу: балетних трико, лосин, велосипедних шорт, спортивної форми. Надійно закривають пахову область, залишаючи відкритими сідниці.
  • Лосини, кальсони або термобілизна. З настанням зими багато хто воліє саме їх. Залежно від звичок, їх можуть надягати на голе тіло або на плавки.

    Залежно від звичок, їх можуть надягати на голе тіло або на плавки

Хто обходиться без білизни, або Сучасні факти про трусах

Природна людська гидливість зобов'язує представників сильної статі щодня надягати хоча б якісь з великого різноманіття чоловічих трусів. Однак на практиці зустрічаються випадки, коли без них можна обійтися.

  • Тривалі марафонські велотури. Професійні спортсмени частіше використовують м'який памперс.
  • Класичний шотландський костюм-кілт не вимагає надягати під нього білизну.
  • У Бельгії недавно відкрився Музей трусів. Там можна побачити жіночі та чоловічі труси всіх часів і народів.
  • Чоловіча анатомія вимагає сухості і прохолоді. Тому з точки зору здоров'я і збереження потенції найкраще підходять просторі сімейні чоловічі труси з натуральної тканини.
  • Найпопулярніший вид трусів в класичному балеті - безшовний бандаж. Ні в яких інших трусах артист не має права виходити на сцену.
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация