Відпочинок з дітьми самостоятельно.Ейфелева вежа - коли краще відвідати з дитиною - Відпочинок з дітьми самостійно

Сьогодні не можна уявити собі Париж без елегантного силуету Ейфелевої вежі, яка є символом Франції Сьогодні не можна уявити собі Париж без елегантного силуету Ейфелевої вежі, яка є символом Франції. І для дітей побувати в Парижі і не відвідати її - непрощенна помилка. «Тур Ефелі» (Tour Eiffel) - так вимовляється Ейфелева вежа по-французьки.

Поради по організації відвідування з дитиною.
Краще приїжджати до Ейфелевої вежі з ранку, щоб черга була мінімальна.
Якщо сили і вік дитини дозволяють, то краще піднятися пішки до 1 рівня - так ви уникнете черг до ліфтів. Купити квиток на ліфт до наступних поверхах можна на майданчику 1-го рівня. Квитки продаються в касах у кожної «ноги» башти - візуально можна оцінити де черга менша.
Якщо ви зовсім не хочете стояти в черзі і точно знаєте коли хочете відвідати її, то можна заздалегідь придбати квиток на офіційному сайті Ейфелевої вежі www.tour-eiffel.fr
Ви вибираєте вид квитка (до якого поверху вам потрібен підйом), кількість персон, дату і час візиту, і з роздруківкою під'їжджаєте до призначеного часу.

У темний час доби вежа схожа на ошатну новорічну ялинку, тому якщо ви відвідували Ейфелеву вежу днем - варто під'їхати до неї і вночі (Підніматися знову не обов'язково), вона дивовижно гарна завдяки підсвічуванню.

При плануванні часу відвідування краще вирішити заздалегідь, що вам цікавіше. Якщо ви хочете подивитися зверхньо на місто і розглянути деталі (в хорошу погоду з верхніх оглядових майданчиків видно будівлі на видаленні 65 км), в цьому випадку краще приїжджати днем. Однак щоб так далеко розглядати було цікаво, треба знати приблизну планування Парижа.
Якщо вам важливіше відчути атмосферу і «дух» Ейфелевої вежі - краще відвідувати її ввечері, коли під стаканчик шампанського туристи з різних країн пройняті бурхливим захопленням від «підкорення Парижа».
При вечірньому відвідуванні не забудьте взяти одяг потепліше для дитини - на висоті може бути прохолодно або вітряно.
Ви можете скачати аудіогід по Ейфелевій вежі на нашому сайті.

Працює щодня.
Години роботи ліфта: 9.30 - 23.45 (вересень - середина червня), 9.00 - 0.45 (середина червня - серпень).
Сходи відкриті: 9.30 - 18.30, 9.00 - 0.45

Вартість квитка - для дорослих (для дітей 3-11 років), ціни в євро.
На ліфті: 1 рівень - 4.50 (2.30), 2 рівень - 7.80 (4.30), верхній рівень - 11.50 (6.30).
По сходах на 1-й і 2-й рівні - 4 (3.10 - для осіб від 3 до 25 років).

Взимку на майданчику першого поверху працює каток (площа ковзанки 220 кв.м, місткість - 100 чоловік). Вхід на ковзанку безкоштовний, однак підйом на перший поверх треба оплатити. Ковзани видають тут же, своїми користуватися заборонено.

Адреса. 7 округ, Марсове Поле (Champ de Mars)
Метро "Trocadero", "Bir-Hakeim", станція RER C «Champ-de-Mars -Tour Eiffel»

Історична довідка Історична довідка.
Ейфелева вежа була зведена до Всесвітньої Паризької Виставці 1889 року і служила їй вхідною аркою. З багатьох проектів, представлених на конкурс, переміг проект Густава Ейфеля, в честь якого в подальшому і була названа вежа. Цей символ Парижа задумувався як тимчасова споруда. Знесення вежі планувався через 20 років після виставки, але її врятували радіоантени, встановлені на її верху, це була епоха впровадження радіо.

З моменту урочистого відкриття, Ейфелеву вежу відвідали більше двохсот мільйонів осіб, а це говорить про те, що вона є ще й найбільш відвідуваною пам'яткою світу.
Вежа зведена на Марсовому полі навпроти Йенського мосту через річку Сену. Висота Ейфелевої вежі становить 324 метри.

Понад 40 років Ейфелева вежа утримувала першість по висоті серед споруд в світі, вона майже в 2 рази вище найвищих будівель світу того часу піраміди Хеопса (146,6 м), Кельнського (156 м) і Ульмського собору (161 м), поки в 1930 році її не перевершив Крайслер Білдінг в Нью-Йорку.

Ейфелева башта поділена на три рівні. Потрапити на перший і другий рівні вежі можна або за допомогою швидкісних ліфтів, або піднятися пішки по сходах (328 сходинок до першого рівня і 340 до другого). Зробивши пересадку на другому рівні, можна потрапити на третій рівень, він же є і останнім - саме з нього відкривається самий вражаючий вид на місто. Там же розміщується і відновлений кабінет інженера Ейфеля.
Під першим балконом, на всіх чотирьох сторонах парапету Ейфелевої вежі вигравірувані імена 72-х видатних французьких вчених та інженерів, а також тих, хто вніс особливий внесок у створення «Залізної леді».

Ейфелева вежа на вигляд однотонна, але це не так. Насправді вона пофарбована в три різні відтінки кольору. Самий темний тон використовують на основі будівлі, а найсвітліший - на вершині. Вежу вкривають 60 тоннами фарби кожні сім років, щоб захистити від корозії. І що дивно, навіть в наші дні фарбування башти здійснюється за допомогою пензлів.

Увечері спорудження Ейфеля підсвічується. У день відкриття в 1889 році підсвічування здійснювалася за допомогою 10 000 газових ліхтарів. З 1900 року Ейфелева вежа використовує електроосвітлення. Сьогодні для «Залізної дами» типова золотиста підсвічування, доповнена сріблом. Але в останнє десятиліття компанія, яка експлуатує вежу, все частіше і частіше експериментує - на честь будь-яких свят підсвічування вежі може бути абсолютно різних кольорів.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация