Виховання, психологія, безпека дітей в інтернеті

Гогуль.тв - перший в світі російськомовний дитячий браузер.

З кожним днем ​​все більше комп'ютерів підключаються до роботи в мережі Інтернет та з кожним днем ​​дітей, які отримують можливість працювати в інтенет, стає ще більше. Уже багато років перед нами стоїть проблема забезпечення безпеки дітей в Інтернеті . Інтернет являє собою величезну кількість інформації, далеко не завжди безпечної. З кожним роком вік дитини, якій дозволено користуватися Інтернетом, стає все менше. Дитина і не здогадується, що підключаючись до Інтернету, перед ним виникають небезпеки.

Всі прекрасно знають, що діти різного віку дуже цікаві. Найчастіше, ця цікавість може завести дитину, на сайти сексуального, насильницького характеру або на сайти, які містять матеріали, які спонукають дитину до тих чи інших дій, які можуть поставити під загрозу його фізичне, а головне психологічне здоров'я. Але ж все доступно без будь-яких обмежень. Часто буває і так, що діти і не хотіли переглянути негативну інформацію, але на багатьох сайтах відображаються несподівано спливаючі віконця, що містять найчастіше інформацію порнографічного характеру.

При спілкуванні в Інтернеті, не кожна дитина здогадується, що можливо він спілкується з вигаданим персонажем, який входить до нього в довіру. Пізніше, «новий друг» заводить розмови сексуального характеру. За маскою такого людини можливо ховається педофіл, який може навіть домовитися про особисту зустріч з дитиною, шукаючи для себе нову жертву. Статистика доводить, що форуми, електронні листи можуть примусити дитину до скоєння будь-якого злочину.

Для дітей 5-6 років характерний позитивний погляд на світ. Вони пишаються тим, що вміють писати, рахувати, читати. Завжди діляться новими враженнями, емоціями, ідеями. Однак, не дивлячись на такий юний вік, діти можуть користуватися комп'ютером і навіть Інтернетом. Уже в 7-8 років, діти намагаються з'ясувати, що вони можуть собі дозволити зробити без дозволу і контролю батьків. У підсумку, зайшовши в Інтернет, дитина обов'язково відвідає ті сайти, які йому ніколи б не дозволили відвідати батьки. Чимало важливо, що діти цього віку дуже люблять грати в мережеві ігри.

До 9-13 років, діти, як правило, вже чули про те, яка інформація наповнює Інтернет. І, безумовно, їм цікаво подивитися на все власними очима.

Чим старше стають діти, тим складніше їх контролювати. З малих років, потрібно фільтрувати інформацію, яка міститься в інтенет. Як це можна зробити? Дуже просто!

У Росії створено перший в світі дитячий російськомовний браузер Гогуль.

Дитячий браузер Гогуль - програма-надбудова на браузером Internet Explorer, створена для обмеження доступу в Інтернет і фільтрації вмісту Інтернет-ресурсів.

Гогуль відкриває дитині доступ в Інтернет, а дорослому дозволяє регулювати процеси пізнання і спілкування в Мережі, подібно до того, як це відбувається у всіх інших сферах повсякденного життя.

Гогуль дає можливість відсівати небажаний контент, блокувати доступ до нього, тобто виконує функцію фільтру, але ця функція не єдина. За допомогою цього браузера здійснюється і контроль за часом перебування в Мережі, напрямками навігації, характером спілкування.

Гогуль не скасовує традиційної психологічної ролі батька і вихователя, але забезпечує її виконання з використанням досить простого і доступного інструменту Гогуль не скасовує традиційної психологічної ролі батька і вихователя, але забезпечує її виконання з використанням досить простого і доступного інструменту. Дорослі не має права відмовитися від своєї традиційної функції управління і контролю дітей . Якою мірою і в яких формах допустимо залучення дитини до Інтернету - ці питання кожен має право самостійно вирішити з опорою на свої уявлення про благо дітей, про цілі та завдання виховання.

Гогуль - інструмент конкретного втілення цього вашого рішення на конкретному комп'ютері - вашому і вашої дитини.

Гогуль веде статистику відвіданих сайтів для контролю батьками, а також може обмежувати час перебування дитини в інтернеті.

Гогуль веде статистику відвіданих сайтів для контролю батьками, а також може обмежувати час перебування дитини в інтернеті

Як це можна зробити?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация