Війна за суверенітет ЄС. Місце дії - Іран

Москва, 18 травня - "Весті.Економіка".

Їм потрібно вирішити, чи потрібен їм світ народів, кожен з яких є суверенною на своїй власній території і ні на який інший (і це не буде мир, який знаходиться в стані війни), або вони потребують світі, де вони є частиною американської імперії , світу, заснованого на завоюваннях (НАТО, МВФ, Світовий банк та інші міжнародні інститути, контрольовані США), в якому громадяни їх країни підкоряються диктатурі аристократії Америки: ті самі надбагатих люди, які ефективно контролюють сам уряд США.

Іран став цієї фатальної дилемою, розвилкою на дорозі. І безпосередньою проблемою тут є вихід Америки з іранського ядерного угоди, підписаної Америкою разом з шістьма іншими країнами, а також подальше відновлення Америкою економічних санкцій проти Ірану - санкцій проти компаній в будь-якому регіоні, які продовжать вести торговельні відносини з Іраном.

І, як пишуть автори блогу Zerohedge, для цього є суттєві історичні передумови:

Як зберегти іранське ядерне угоду, обговорять в Москві глави МЗС Росії і Ірану Сергій Лавров і Мохаммед Джавад Заріф. Америка з угоди демонстративно вийшла. Трамп заявив: він не довіряє Тегерану і готовий обговорювати з Європою нові домовленості.

Американська аристократія і її британський імперський партнер скинули демократично обраний уряд Ірану в 1953 р і встановила там варварську диктатуру шаха Пехлеві. Це сталося при президенті США Дуайте Ейзенхауері.
Після смерті антиімперіалістичного президента США Франкліна Рузвельта уряд США швидко стало проімперіалістічним при президенті Гаррі Трумена, а потім і при Ейзенхауері. Під час короткочасного президентства наступника Джона Кеннеді антиімперіалістичний привид Франклін Рузвельт замаячив в Білому домі, погрожуючи об'єднаному світовому контролю з боку американо-британських аристократий. Кеннеді виступив проти імперіалізму - він протистояв завоюванням і панування.
Тому він був убитий, докази були приховані, так що ЦРУ, яке Трумен заснував і яке Ейзенхауер поставив під контроль американо-контрольованого військово-промислового комплексу Америки, став глибинним державою Америки, чинним в інтересах глобальних завоювань.
Коли в 1979 р нав'язаний США шах був повалений в ході революції, союз Америки з сім'єю Саудівської Аравії, встановленої за підтримки Сполученого Королівства і США, перетворився в американо-британський альянс проти Ірану, який з тих пір демонізують аристократії США і Великобританії, представляючи його як "терористичний режим", хоча Саудівська Аравія фактично домінує в сфері глобального ісламського тероризму, а Іран виступає проти тероризму. Насправді американо-саудівський альянс ще гірше: глобальний ісламський тероризм був винайдений і організований американської аристократією спільно з королівською родиною Саудівської Аравії починаючи з 1979 р, коли Іран звільнився від диктатури США і Великобританії і відновив суверенітет.
США і Саудівська Аравія створили ісламський тероризм в 1979 р, щоб залучити СРСР в Афганістан і в кінцевому рахунку використовувати ці терористичні процеси, щоб вивести СРСР з Афганістану, тим самим спустошивши радянську економіку в надії на те, що вдасться в кінцевому підсумку завоювати СРСР, а потім Росію. Президент США Буш-старший в ніч на 24 лютого 1990 р ясно дав зрозуміти, що США і їх союзники повинні це зробити: він віддав європейським васалам свої накази в той день, і вони їх виконували досі.
Росія, яку аристократія США хоче завоювати, є союзником Ірану (який вони теж сподіваються завоювати). Основним принципом аристократії Америки є відмова від національного суверенітету. Так говорить сьогодні уряд США.
11 травня російське телебачення випустило сюжет під назвою "Ми американські васали?". Франція обіцяє торгувати з Іраном всупереч американському "економічному поліцейському" і повідомила, що відновлення президентом США Дональдом Трампом економічних санкцій США проти будь-яких компаній, які ведуть бізнес з Іраном, протидіє всім іншим країнам, які підписали JCPOA: Великобританії, Франції, Китаю, Росії, США та ЄС (який очолює Німеччина). Американський режим розуміє, що якщо навіть союзники Америки - Великобританія, Франція і Німеччина - стоять на боці Ірану, щоб кинути виклик каральним імперським дій за продовження відносин з Іраном після виходу США з договору, західний альянс може впасти. Підсумком стане "холодна війна", продовжити яку Буш наказав союзникам після падіння СРСР, а також його комунізму і військового альянсу Варшавського договору, що відображає альянс НАТО, яка закінчиться для Америки, так само як вона закінчилася в 1991 р для СРСР. Подібний кінець "холодної війни" призведе до краху військово-промислового комплексу США, а також акцій мегакорпорацій, таких як Lockheed Martin.
Таким чином, американська аристократія боїться, що світ замінить їх економіку, засновану на веденні постійної війни. Вартість всіх цих трильйонів доларів, які були вкладені в машини масового вбивства за кордоном, може впасти, якщо Великобританія, Франція і Німеччина вийдуть з західного альянсу і стануть окремими суверенними державами, які приєднуються до Ірану, сказавши тверде "ні" американському імперіалізму і "так "національному суверенітету, а суверенітет є наріжним каменем, на якому будується будь-яка демократія. Ніяка демократія не може існувати в країні, яка є васалом будь-якої іншої країни. У світі, де дотримуються принципи національного суверенітету, демократія не обов'язково буде існувати повсюдно, але вона більше не буде заборонена на міжнародному рівні імперською державою, яка неминуче сама по собі є диктатурою.
3 березня 175-річний імперський журнал The Economist виступив проти Китаю в якості ворога в триваючої "холодній війні", опублікувавши матеріал: "Як Захід помилився в Китаї". Ось як він пояснив цю "китайську загрозу":
"Китай не є ринковою економікою і ніколи нею не буде, судячи з його нинішнім курсом. Замість цього він все більше контролює бізнес, сприймаючи його як важіль державної влади ... Іноземні підприємства є прибутковими, але нещасними, тому що торгівля завжди ведеться на умовах Китаю ".
Імперіалістична точка зору полягає в тому, що правити повинні міжнародний диктатор і його корпорації - не повинно бути ніякого реального суверенного режиму, крім режиму диктатури США, оскільки Америка є сучасною імперіалістичної нацією.
Можливо, зараз Європа прийме доленосне рішення, вибравши між міжнародної диктатурою, з одного боку, або верховним суверенітетом кожного народу, з іншого, щоб визначити свої власні закони і вимагати від будь-якої корпорації, яка веде бізнес там, дотримуватися своєї правової системи і ніякий інший: верховенство тієї чи іншої нації на своїй власній території, а не будь-яких міжнародних корпорацій, навіть тих, які базуються в іншій країні, яка заявляє, що вона "єдина незамінна нація", означає, що лю а інша нація "непридатна". Росія не прийме цього. Іран не погодиться з цим. Китай також не погодиться з цим. Чи погодяться Німеччина, Франція, Великобританія?
Американці приймають це. Американська громадськість ефективно контролюється аристократією Америки. Опитування на початку 2017 року (початок президентства Трампа) був проведений серед 7 тис. Американців, щоб оцінити країни за критеріями "ворожі", "недружні", "дружні", "союзники" або "не впевнені". Серед 144 країн США визначили 13 найбільш ворожих: Північна Корея, Іран, Сирія, Ірак, Афганістан, Росія, Лівія, Сомалі, Пакистан, Палестина, Саудівська Аравія, Ємену і Судан. Крім Саудівської Аравії, яка безумовно є найбільшим клієнтом американських військових, цей список Югова дуже схожий або близький до того, що американська аристократія і американські ЗМІ хочуть подавати як "ворогів Америки".
Незважаючи на те що "новинні ЗМІ» не повідомили американцям, що 92% саудитів схвалюють ІГІЛ або що королівська сім'я Саудівської Аравії фінансувала і організовувала нападу теракту 9/11 (спільно з друзями Джорджа Буша), американці вважають Саудівську Аравію ворожою. Це прийнятно для аристократії Америки, тому що ненависть сім'ї Сауда орієнтована на Іран, головну шиїтську націю, і громадськість США воліє Саудівську Аравію Ірану. Опитування Gallap від 17 лютого 2016 р показав, що Іран вважається американцями ще більш ворожою країною по відношенню до американців, ніж Саудівська Аравія.
Таким чином, у аристократії Америки немає приводів турбуватися про те, що їх головний союзник і другий за величиною урядовий клієнт, сім'я Сауда, піддасться несприятливого сприйняття з боку громадськості США. Як в Америці, так і в Саудівській Аравії, аристократія ефективно контролює свою громадськість. Таким чином, американський народ думає в тому руслі, в якому це потрібно американської аристократії, що допомагає підтримувати будь завоювання, яке хоче зробити аристократія (наприклад, Ірак-2003, Лівія-2011, Сирія-2012). Звичайно, найзручнішим способом домогтися цього контролю є вікна, через які громадськість може побачити світ навколо себе, а такими вікнами в світ є "новини".
12 травня FAIR повідомив, що американський народ контролюється дуже ефективно, щоб змусити його повірити, що Іран є ворогом Америки і дуже небезпечний для неї.
Але якщо американська громадськість і далі буде підтримувати американський уряд, то іноземна громадськість не так жорстко контролюється аристократією Америки, і тому європейські аристократії можуть відмовитися від свого союзу з американської аристократією.
Може наступити кінець західного альянсу (імперії Америки). Але це зажадає від лідерів ЄС (і / або від турецького президента Ердогана) мужності, переконаності і прихильності національному суверенітету, який є основою будь-якої демократії де завгодно. І ця зміна політичної теорії була б чимось принципово новим в Європі. В Європі, яка історично була регіоном, що підтримує імперії і, таким чином, диктатури. Для цього потрібні були б великі зміни.Авня російське телебачення випустило сюжет під назвою "Ми американські васали?
Чи погодяться Німеччина, Франція, Великобританія?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация