Війська зв'язку Російської Федерації

Війська зв'язку - рід військ Збройних Сил Російської Федерації , Що відносяться до спеціальних військ Збройних Сил Росії.

Війська зв'язку Збройних Сил Російської Федерації Війська зв'язку Збройних Сил Російської Федерації   Прапор Військ зв'язку   Збройних Сил РФ   Роки існування З   1877   року по теперішній час Країна   Росія   Підпорядкування см
Прапор Військ зв'язку Збройних Сил РФ Роки існування З 1877 року по теперішній час Країна Росія Підпорядкування см. Органи військового управління Входить в Збройні Сили Російської Федерації Тип війська зв'язку Включає в себе підрозділи, частини, з'єднання, підприємства і організації зв'язку Функція забезпечення зв'язку Участь в Російсько-японська війна 1 905 , Перша світова війна 1914 - 1918 , велика Вітчизняна війна , Афганська війна (1979-1989) , Приєднання Криму до Російської Федерації , Військова операція Росії в Сирії Командири Діючий командир Х. А. Арсланов відомі командири І. Т. Пересипкін , А. І. Леонов , А. І. Бєлов

Військовий зв'язок є невід'ємною складовою частиною системи управління Збройними Силами Російської Федерації , Її матеріальною основою. Від її стану та функціонування багато в чому залежать оперативність керівництва військами , Своєчасність застосування бойових засобів і зброї. У своєму розвитку військовий зв'язок пройшла великий і складний шлях, нерозривно пов'язаний з історією створення Збройних Сил , Зміною форм і способів їх застосування, вдосконаленням військового мистецтва . Від найпростіших звукових і зорових засобів зв'язку для передачі сигналів і команд безпосередньо на полі бою до широко розгалужених багатоканальних, сучасних автоматизованих систем, здатних забезпечувати зв'язок практично на необмежену дальність як зі стаціонарними, так і рухливими об'єктами, що знаходяться на землі, на воді, під водою і в повітрі - такий історичний шлях розвитку і вдосконалення військової зв'язку. Зв'язок на поле бою є однією з головних різновидів забезпечення бойових дій .

У зв'язку з просторовим розмахом військових дій проблема зв'язку в військовій справі придбала в XX столітті велике значення. Перші починання щодо впровадження телеграфу мали місце під час Російсько-турецької війни 1877 - 1878 років, які принесли величезну користь при управлінні військами , Вони привели до більш широкого використання технічних засобів зв'язку. телеграф і телефон зайняли провідне місце в управлінні військами. Найбільш широкий розвиток отримали пересувні лінії, призначені для керівництва військами безпосередньо на театрі війни . В кінці XIX століття число телеграфних парків , Хто перебував у віданні Головного інженерного управління, дорівнювало в Центральній Росії - сімнадцяти (975 верст) і на Кавказі - два (130 верст). Крім того, в фортецях було створено 55 вузлів зв'язку (423 версти).

В лютому 1 905 року в червоне Село , Де знаходився військовий склад радіоімущества, закупленого за кордоном, відряджена група офіцерів-зв'язківців випускників Військової електротехнічної школи для підготовки радіостанцій з метою вивчення досвіду управління військами в бойових умовах. Уже в березні 1905 року ці офіцери були відправлені, а в червні 1905 року прибули на фронт Російсько-японської війни . У Російсько-японську війну в 1904 році армія вступила, ще не маючи бездротових телеграфів.

В 1912 році були встановлені норми постачання корпусів засобами зв'язку. Кожен корпус, що складається з двох піхотних дивізій (8 піхотних полків ), Одного саперного батальйону (Одна телеграфна і три саперні роти) і одного відділення польового інженерного парку, був забезпечений 20 телеграфними, 193 телефонними апаратами і 333 вёрстамі кабелю .

перші підрозділи і частини зв'язку в Червоної Армії сформовані в 1918 році . 20 жовтня 1919 року Війська зв'язку створені як самостійні спеціальні війська . В 1941 введена посаду начальника Військ зв'язку.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация