Військова кафедра НТУ "ХПІ"

  1. Коротка історична довідка про військовій кафедрі ХПІ
  2. Про факультет військової підготовки НТУ "ХПІ"
  3. Складові частини факультету:
  4. Телефон для довідок: +38 (057) 376-72-74
  5. Все про надходження на Хімічні технології та інженерію
  6. продовження навчання
  7. Наші галереї

На сьогоднішній день кожній людині дуже важливо, навіть необхідно, мати вищу освіту, адже недостатньо розумними людьми легше управляти і нав'язувати свою думку. Ні для кого не секрет, що за все життя людина може отримати кілька професій, абсолютно різних між собою. Особисто я вважаю, що це добре, адже з віком смаки та пріоритети мають властивість змінюватися.

Сьогодні студентам ВНЗ надається дуже хороша можливість одночасно отримати не тільки вищу освіту, а й за два роки навчання на військовій кафедрі НТУ ХПІ отримати звання молодшого лейтенанта
Сьогодні студентам ВНЗ надається дуже хороша можливість одночасно отримати не тільки вищу освіту, а й за два роки навчання на військовій кафедрі НТУ ХПІ отримати звання молодшого лейтенанта. Дуже вигідно юнакам, адже не кожен виявляє бажання проходити строкову службу в армії, особливо в наш час, але якщо брати загальну кількість майбутніх офіцерів, які проходять навчання на факультеті військової підготовки імені Верховної Ради України Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", то можна побачити кілька десятків дівчаток, які також виявили бажання пов'язати свою долю з суворим військовим життям.

Коротка історична довідка про військовій кафедрі ХПІ

Гвардійський ордена Червоної Зірки факультет військової підготовки Національного технічного університету "Харківського політехнічного інституту" має свої традиції, давню історію, яка починається з часів Громадянської війни від 13 механізованого полку 13 козачої Донський дивізії. Полк був кілька разів переформовано (1938 і 1940) У роки Великої Вітчизняної війни полк воював у складі радянських військ в Ірані. В кінці 1941 року відбулася трансформація полку на 56 окремої танкової бригади. Перша сутичка бригади з німцями відбулася в Керченському півострові. У липні 1942 військовослужбовці брали участь в історичній Сталінградській битві, за що отримали назву "гвардійська" і змінена на 33 гвардійську окрему танкову бригаду.
На базі бригади 1 жовтня 1944 було створили Гвардійське Харківське танкове училище, в якому випускали офіцерів-танкістів.
З кожним роком училище розширювалося і прогресувало в навчанні майбутніх офіцерів, за що в 1966 році було перетворено в вищий військовий навчальний заклад з 4-річним терміном навчання та видачею диплома загальносоюзного зразка про вищу інженерну освіту, і в 1969 році отримав звання імені Верховної Ради України , і нагороджений орденом Червоної Зірки (1975).
Для того щоб поліпшити підготовку офіцерів для Збройних Сил України 19 вересня 1997 танкове училище було переформовано в Харківський інститут танкових військ ім. Верховної Ради України.
За наказом Міністрів оборони та освіти України від 4 серпня 1999 інститут став складовою частиною Політеху.

Про факультет військової підготовки НТУ "ХПІ"

Факультет військової підготовки Національного технічного університету "Харківського політехнічного інституту" є структурним підрозділом нашого університету.
Був заснований в 1944 році, з державною формою власності.

Бажають до навчання повинні входити в категорію:
Бажають до навчання повинні входити в категорію:

  • Молодь 17-21 рік;
  • А також військовослужбовці та військовозобов'язані без офіцерських звань у віці до 23 років.

Підготовка майбутніх офіцерів здійснюється згідно з чинними нормативно-правових актів України. Також ведуться науково-дослідні роботи і проводяться конференції, що дозволяють студентам не тільки вивчати представлений їм матеріал від викладачів, а й проявити свої ораторські здібності.

Акредитація факультету II і III рівня.

Навчання на військовій кафедрі політеху становить 2 роки, чого вистачає для отримання початкових необхідних знань, щоб продовжити подальшу військову службу в ЗСУ.

Складові частини факультету:

Управління факультету (командування, відділення та служби);

Навчальні курси: напрям підготовки «Інженерна механіка», спеціальність «Хімія»;

кафедри:

  • Кафедра бронетанкового озброєння і військової техніки;
  • Кафедра хімії та бойових токсичних хімічних речовин;
  • Кафедра радіаційного, хімічного, біологічного захисту;
  • Кафедра фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту;
  • Кафедра військової підготовки офіцерів запасу.

Кафедра бронетанкового озброєння і військової техніки;   Кафедра хімії та бойових токсичних хімічних речовин;   Кафедра радіаційного, хімічного, біологічного захисту;   Кафедра фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту;   Кафедра військової підготовки офіцерів запасу

Науково-дослідні лабораторії:

  • НДЛ (бронетанкового озброєння і військової техніки);
  • НДЛ (озброєння радіаційного, хімічного, біологічного захисту);
  • НДЛ (бойового застосування підрозділів технічного забезпечення і радіаційної, хімічного, біологічного захисту).

Здійснюється навчання за спеціальностями (родів військ):

  • Танкові війська;
  • Війська зв'язку;
  • Механізовані війська;
  • Хімічні війська.

Більш детальну інформацію про підрозділи, навчанні та науці факультету військової підготовки Ви зможете дізнатися на офіційному сайті .

Після закінчення кафедри і проходження військових зборів, випускникам присвоюється звання «молодшого лейтенанта» запасу, так що можна спати спокійно, бо такі люди майже не мають інтересу для військкомату, і на строкову службу точно не покличуть
Після закінчення кафедри і проходження військових зборів, випускникам присвоюється звання «молодшого лейтенанта» запасу, так що можна спати спокійно, бо такі люди майже не мають інтересу для військкомату, і на строкову службу точно не покличуть. Звичайно, армію (1.5 року) не можна порівняти з військовою кафедрою, куди треба з'являтися тільки один раз в тиждень, хоча в твоїх одногрупників в цей день вихідний. Зазвичай не кожен бажає «віддати» свій вихідний день від занять, але нічого в житті просто так не дається, і іноді доводиться чимось пожертвувати, щоб в майбутньому досягти успіху, в наш нелегкий час.

Навчаючись на Гвардійський ордена червоної зірки факультеті військової підготовки імені Верховної Ради України НТУ «ХПІ» другий рік, я ні разу не пошкодувала, що з першого курсу навчання в НТУ «ХПІ» було бажання стати маленьким, але відданим захисником своєї держави.

Отже юнаки і дівчата, давайте не тільки словами любити свою державу, а й ділом
Отже юнаки і дівчата, давайте не тільки словами любити свою державу, а й ділом!
Вступайте в Гвардійський ордена червоної зірки факультет військової підготовки імені Верховної Ради України НТУ «ХПІ», і ми всім доведемо, що захист у нашої держави надійний !!!

Телефон для довідок: +38 (057) 376-72-74

Адреса: г. Харьков, ул. Полтавський шлях, 192
Офіційний сайт факультету: http://web.kpi.kharkov.ua/military/uk/

Все про надходження на Хімічні технології та інженерію

надходження
на 1 курс

Все найважливіше для абітурієнта
дивіться тут

Детальніше

продовження навчання

Надходження на 2-4 курс, в магістратуру та аспірантуру. Всі форми навчання!

Детальніше

Наші
галереї

Краще 1 раз побачити
Ніж 100 разів почути!
Дивіться наші фотографії

Детальніше

Поділитися:

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация